Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82901) dptrsk válasza Nordik (#82900) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Dominoban nem lesz fordulónap, Maraton csomagok maradnak, amit egyszer megveszel és addig használhatod amíg a SIM érvényes.

Bár a hirdetményben nem látom a Domino NetPluszok lezárását, azok lehet, hogy maradnak.

[ Szerkesztve ]

(#82902) glaci


glaci
őstag

Azért az tök jó, hogy néhányan a tripla csomagokkal példálóznak, hogy úgy milyen jó az ár!
Csak hát azt kellene felfogni, hogy az előfizetők nagyobbik részének nincsen otthoni szolgáltatása!
A nélkül a kedvezmény nélkül pedig bizony minden rosszabb lett!
Ráadásul eddig legalább lehetett egy olcsó Move XS aranykártyád és mellé valamilyen Next ATK -d, ami relative jobb ajánlat volt, de most ez is megszűnt és csak az olcsóbb csomagból van engedmény. Bárki magyarázhat bármit, ez bizony az előfizetők jelentősebb részének áremelés.
Aki olyan szerencsés, hogy van otthoni szolgáltatása is, az meg talán egy leheletnyit jobban jár. (Bár a régi NET és az opciói szerintem még így is jobbak voltak ...)

Remélem most nem fogják mindenféle mondva csinált ürüggyel átváltani a díjcsomagokat az újakra, mint pl. 2 éve, amikor a Mozaik XS -emet átváltották Move S -re, mert hogy a mellé állítólag nem lehetett Duonet opciót igényelni ... :(

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#82903) alex devil válasza toeki (#82881) üzenetére


alex devil
senior tag

Nyakatekert módon ez egy bújtatott készülékáremelés. Azért számolják bele nyakatekert módon, mert ennyivel többet fizetnek ha vesznek készüléket.

Jár a plusz pénzért plusz szolgáltatás? Nem.
Plusz pénzt kérnek ha veszel készüléket? Igen.

Akkor mégis miért ne számolnák bele? Eddig nem így volt (kivéve Next), nem emelkedett az előfizetés ha vettek is hozzá telefont. A marketingnek meg nem mindenki fog bedőlni (kedvezményes előfizetés), van aki számol.
Egyébként leírtam én is, hogy most az kap kedvezményt aki nem vesz készüléket tehát nem éri meg készüléket venni, mert még az előző Telekomos árakhoz képest is drága lett.Csak ennyi.

Az már az én egyéni szoc problémám, hogy ha nincs pénzem egy drága telefonra akkor összespórolom rá a pénz és megveszem és nem fizetek ki részletekben +30-40%-ot (csak mondtam egy számot kb.).
Nem csak a Telekommal van ilyen baj (mielőtt valakit megsértenék a vallásában) hanem a piros meg a kék szolgáltatóval is. (Az UPC-t nem ismerem. Még.)

S23

(#82904) Nordik válasza dptrsk (#82901) üzenetére


Nordik
őstag

De a Maraton is olyan ha elfogy akkor vehetek újat. Tehát sokkal előrébb nem vagyok. Vagy tévedek a működésével kapcsolatban?

(#82905) dptrsk válasza glaci (#82902) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A többségnek van / van lehetősége Telekom otthoni szolgáltatásra.

Mostmár a digi választás esetén azt is mérlegelni kell, hogy mennyit bukik mobil oldalon az előfizető.
Ha digis a terület vezetékes oldalon versenyképes ár is van.

Szerintem a Telekomnak még van mobil oldalra is egy Digi piacra lépése esetén bevethető titkos lapja, de ha a Digi csúszik a Telekom se hülye, hogy most bevesse az ütőkártyáit.

(#82906) Deck válasza alex devil (#82903) üzenetére


Deck
titán

Van kamatmentes részletfizetés a Telekomnál ami jó dolog. És mindenki van annyira felnőtt, hogy eldönti kell-e neki a részletfizetés vagy nem.

PS5

(#82907) joelke HU válasza Nordik (#82904) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nyílván. De az pont az olyanoknak jó, akiknek a havi mobilnet fogyasztásuk ingadozik. Én például úgy vagyok, hogy van olyan hónap amikor 100 mega is alig megy el és van amikor az 500 is kevés. Most akkor miért fizessek elő havi 1 gigára fixen? Aki szerintem megeszik minden hónapban több gigát az inkább nézzen magának egy jó flottát esetleg telenoros otthoni netet mifivel.

Motorola G51

(#82908) alex devil válasza Deck (#82906) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen, mindenki eldöntheti, hogy kamatmentesen vesz készüléket a piaci ár +30-40%-ért vagy nem. Nem írtam, hogy hülye aki vesz. Azt írtam, hogy egyetértek azokkal akik szerint nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

S23

(#82909) Deck válasza alex devil (#82908) üzenetére


Deck
titán

Voltak azért elég szép akciók tavaly. Na meg ha amúgyis sokat beszélsz és kell az előfizu és mellé olcsóbban kapsz telót vagy ugyanannyiért részletre az jó sokaknak.

Nem tetszik a Telekom mostani húzása nem is védem őket sőt.. De a +40%? Na ne szórakozz már.. Konkrét példát mutass. Pl S7. Hol kapod meg 40%-al olcsóbban? Sufni gsm nem számít mivel ott a garancia semmit nem ér és nemis 2év..

PS5

(#82910) vizslakutya


vizslakutya
senior tag

Next S Atk-ról átmennék az L és a + 4 GB csomagba,6000 HUF-ra jönne ki,nekem még belefér(most 4500-re jön ki),kapok +3 GB adatot és használhatom az Eu-ban.
Az oldalon ajánl hozzá Sim kártyát is,ez benne van a váltásban vagy külön fizetendő?
(kb 8 éves a mostani kártya)
Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#82911) bedibazsa válasza vizslakutya (#82910) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ingyenes.

(#82912) vizslakutya válasza bedibazsa (#82911) üzenetére


vizslakutya
senior tag

Köszi.

>vizslát mindenkinek<> Xiaomi Mi 11 Lite 5G >

(#82913) alex devil válasza Deck (#82909) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen. Akcióban biztos ki lehet fogni jó vételt és menő a 2 év garancia. És biztos van akinek jó a részletfizetés.
Ha sokat beszélsz akkor sem kapod sokkal olcsóbban, a készülékkedvezmény nagy részét bukod a drágább előfizetés miatt.
Jó, akkor ne legyen az S7 40% csak 25%.
Az a bajom, hogy nem értem miért drágább az előfizetés ha veszel készüléket és miért nem a készülék alapárában van az emelés.

S23

(#82914) balint82 válasza Deck (#82909) üzenetére


balint82
senior tag

Pl. Huawei p9 lite, a t listaára 98e, máshol 70 körül már megkapod Kártyafüggetlenül...

Google Pixel 4a

(#82915) bedibazsa válasza balint82 (#82914) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Magyarul egy 7500-as előfizetés mellé megkapom 74 ezerért? :D Nettó g*ciség ez. Előtte next S-ben volt vagy 15 rongy.

(#82916) Nordik válasza joelke HU (#82907) üzenetére


Nordik
őstag

Nem tudom de hatalmas népszerűségnek örvendett ez a belassitos net. Legalább a chat programokat lehetett használni. Nekem sokszor sokkal több kedvem volt ott potyogni és van, hogy könnyebben el is értem bárkit mint telefonon. Ha van más szolgáltatónál ilyen lassitos net akkor én is léptem 15 év után. :U

(#82917) alex devil válasza balint82 (#82914) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen. A Media Marktban 70ezer, ha a Telekomnál veszed 74160.- és nyakatekert módon ott még az előfizetésed is drágább lesz (+havi 1500.- HUF) ez két év alatt 36000.- tehát a T-től megveheted 110160.-ért részletre.
Biztos bennem van a hiba, hogy nem értem miért nem azt írják, hogy ezzel az előfizetéssel 110160.- (mint nemrég) és csak kötözködök. ;)

[ Szerkesztve ]

S23

(#82918) Watto1991 válasza Nordik (#82916) üzenetére


Watto1991
senior tag

Telenor / Vodafon is vágja a netet már egy jó ideje, idő kérdése volt. UPC / Blue mobilt nem tudom ..

(#82919) r3dsnake válasza Watto1991 (#82918) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Telenor Home csomagban nincs lassítás.

(#82920) balint82 válasza bedibazsa (#82915) üzenetére


balint82
senior tag

Nem akarok én példákat hozni, de a németeknél ilyen csomagok mellé 1eur az S7edge meg HTC10...
Biztos kell a pénz Tnek az új HQhoz :((

Google Pixel 4a

(#82921) Watto1991 válasza r3dsnake (#82919) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ugye most a mobilcsomagokról beszéltünk, és tudtommal a náluk lévő mobiloknál is a bennefoglalt adatmennyiség vágásra kerül.
A hipernet home lassaul, igen.

(#82922) embe


embe
nagyúr

Azt hogy a retekben lehet megnézni, vagy beállítani, hogy 2 év hűség nélkül mutassa az előfizetési díjakat?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82923) -secret- válasza embe (#82922) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ne pipálj hűséget!

(#82924) embe válasza -secret- (#82923) üzenetére


embe
nagyúr

Lehet én vagyok a vak .... de ezt hol nem kell megtennem?
Ezt az opciót kerestem, de nem találtam.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82925) Tuomas


Tuomas
addikt

Sziasztok!

Tavaly ilyenkor vettem telefont, és 2 év hűséget vállaltam ecosurf díjcsomagra,aminek a havidíja 3470 Ft.
Olvastam az előző hsz-eket, ha jól értem, annak ellenére, hogy még van 12 hónap hűségem, válthatok díjcsomagot, erre a moduláris bigyóra.

A mobil s-et adja be nekem a rendszer, a saját fiókomban, ami jó is lenne, de ezt 400 mb nettel szeretném, ezt engedi is kiválasztani, és ki is írja az árat a lap alján (3000 ft, amibe benne van a költségkontroll opció is).
Ez lehetséges így, még akkor is, hogy ha 3470 ft helyett havi 3000 ft-ot fizetnék, tehát a listaár elvileg kisebb, mint a jelenlegi, és ez kötbéres lenne? Vagy mindenképp drágább csomagot kellene választanom (1gb nettel, 4 000 Ft), hogy ingyen válthassak díjcsomagot?
A másik kérdés pedig, hogy ha most váltok díjcsomagot, hűség nélkül írja ki az árat (a 3000 ft-ot) a telekom fiókomban a lap alján, tehát akkor a hűségidőm ugyan úgy jövő ilyenkor fog lejárni?

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

We were here

(#82926) csako válasza embe (#82922) üzenetére


csako
veterán

Weben nem lehet 2 év hűség nélkül rendelni, ahhoz be kell sétálni az üzletbe.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#82927) Tuomas válasza Tuomas (#82925) üzenetére


Tuomas
addikt

Bocsi, szerkesztési idő lejárt.
Ezt látom a telekom fiókomban, hátha így jobban érthető, amit írtam.

We were here

(#82928) kopa1


kopa1
aktív tag

Adott díjcsomagkombinációk mellett elérhető Készülékkedvezmény vagy Havidíjkedvezmény összegek

"a kommentek mindennemű egyezése a valósággal csupán a véletlen műve..."

(#82929) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Azt néztem, hogy Net nélkül nem is lehet a 2000 csomagot venni, muszály hozzá venned 1000 forintért 400 megát.

Ezt nekik!

,,I,,

(#82930) bepe79


bepe79
addikt

Sziasztok! Kérdés merült fel bennem az új csomagváltozásokkal kapcsolatban: számlás Move S díjcsomagom van (3410Ft), amihez még van pluszban 500 MB netem (vagy a 200 van 500-ra kibővítve), és a plusz 500 MB még vagy 1000valamennyi, tehát nem nagyon éri meg a dolog. A lassítás viszont még él rá. A lassítás élni fog május 1 után is erre? Tehát ha én nem váltok az új csomagok egyikére sem (és a szolgáltató sem kötelez rá), akkor továbbra is ki tudom élvezni a 32 kbit/sec-es lassítást? Ja, a hűségidőm már lejárt, jelenleg nem köt semmi. A vodához tudnék még átmenni céges flottába (1500 Ft-ért korlátlan hálózaton belüli beszélgetés és más hálózatba is csak 14Ft/perc), és emellé kapnék 1000 Ft-ért 1 GB net-et, tehát ott csak 2500 Ft--ot fizetnék, és mindenből több/jobb lenne, mint most (kivéve a lassításos dolgot). Szerintetek megéri maradni? Megtarthatom a net-lassításos opciót, vagy azt egy idő után úgyis elveszik?

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#82931) V.Stryker válasza Ateszpapa (#82929) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én már át is irányítottam a cégesre a hívásokat, még három hónap hűség és megyek Dominósnak. :) Vagy Digisnek, ha addig lesz. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#82932) -=MrLF=- válasza Ateszpapa (#82929) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

vagy maradsz [Move-XS]-en az 1970,-
ehhez kérhetsz két év hűségért:
vagy havi 500MB netet.
vagy havi 500Ft kedvezményt.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#82933) -secret- válasza -=MrLF=- (#82932) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Apropó, ugye...

"A Move díjcsomagokat 2017. május 1-jével lezárjuk. Online megrendelésre 2017. március 24-étől nincs lehetőség. A Move díjcsomagok 2017. május 1-jét követően nem választhatók, és hűséghosszabbítás esetén a Mobil díjcsomagok választhatóak."

Ha lejár a hűségem amire már jár kedvezmény mert ez már a 3. év akkor hosszabbítani sem tudom, hanem hűség nélkül maradhat csak a Move XS?

(#82934) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Jelenleg Domino Fix + Most mellé nehezen éri meg az előfizetés főleg a hűség és kötbér tudatában, én valamiért nagyon nehezen viselem az e fajta kötöttséget.

(#82935) embe válasza csako (#82926) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Dögöljön meg az ő lova is!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82936) Watto1991 válasza -=MrLF=- (#82932) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ez nem igaz, hogy kérheti. Ha felajánlják, akkor elfogadhatja, de kérni nem lehet.

(#82937) joelke HU válasza Nordik (#82916) üzenetére


joelke HU
senior tag

Ha olcsó lassítós net kell akkor a bluemobile neked való. Eddig én is azt használtam. A régi netcsomagjaik ráadásul trükközve (2 hónapig egyiket, két hónapig a másikat rendelve) brutálisan olcsón használható. Az egyikben 33 mega majd lassított, a másikban 133 mega majd lassított van. És mindössze 90 Ft havonta. Illetve az áfacsökkentés miatt csak 84 Ft. Chatre de még voipra is használható. És mivel a telekom a szolgáltató így aki hív téged olyan mintha telekomost hívna. Persze kérdés ez meddig él. De még van az biztos.

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#82938) Okean válasza csako (#82926) üzenetére


Okean
tag

Még sehol nem láttam szolgáltató részéről ekkora pofátlanságot.

(#82939) Ateszpapa válasza -=MrLF=- (#82932) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Azon is van mindkét előfizum.
Rendeltem is hozzájuk 3 és 5 giga netet.

Ezek a mostani netcsomagok döbbenet. 4 giga 4 ezerért. ,,I,,

Amig maradhat a netplussz addig marad.
Meg családon belül ingyen tudunk beszélni, másokat meg ritkán hivogatok, nekem elég ez a díjcsomag is.

-secret-:

Igen, én úgy vettem ki, hogyha lejár a hűség és ha hosszabítani akarsz mert új készüléket vennél, akkor már csak a mobil díjcsomagokra lehet.

Ezért leszek kénytelen az S8 miatt új előfizut vennem de a mostani kártyámmal fogom használni, az újat meg megkapja a nagyobbik fiam, legalább nem kell töltögetnem, lesz havi 3 ezer amit telefonálhat, netezhet.

[ Szerkesztve ]

(#82940) balint82 válasza Deck (#82909) üzenetére


balint82
senior tag

Van még példa: HUAWEI NOVA listaár 141e HUF (!), pl. az AQUA-n ugyanez 100e HUF...

Döbbenet, hogy ezek mit műveltek a készülék árakkal...

Google Pixel 4a

(#82941) goop válasza balint82 (#82940) üzenetére


goop
őstag

Ha next s atk szeretnék kötni, mert ugye még lehet, akkor az mellé milyen telefon árak tartoznak vajon?

szerk: természetesen új hsz akart lenni.

[ Szerkesztve ]

(#82942) balint82 válasza goop (#82941) üzenetére


balint82
senior tag

Online már nem lehet rendelni NEXT csomagokat:

A Next díjcsomagokat 2017. május 1-jével lezárjuk. Online megrendelésre 2017. március 24-étől nincs lehetőség.

Nem írigylem most a T-s bolti alkalmazottakat...

Google Pixel 4a

(#82943) goop válasza balint82 (#82942) üzenetére


goop
őstag

Köszi, olvastam, én csak az árakra volnék kíváncsi, mert megkérdeztem, még megy a számhordozás / dominó átváltás kedvezmény hóvégéig, szóval 4300 Ft ért még lehet váltani üzletben next s atk ra.

[ Szerkesztve ]

(#82944) balint82 válasza goop (#82943) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem nagy csodára ne számíts, megkaphatod listaáron a telókat (gondolom)...

Google Pixel 4a

(#82945) Cilindrik válasza embe (#82924) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Válaszd hogy készüléket vennél. Akkor mutatja a hűség nélküli árat.

(#82946) tsteve válasza Tuomas (#82927) üzenetére


tsteve
senior tag

attól függ mire vállaltál hűséget.. ha az új díjcsomag listaára alacsonyabb mint a mostani előfizud, akkor biztosan nem válthatsz hűségidő alatt kötbér nélkül... nézd meg tehát pontosan a szerződésedben szereplő vállalt összeget és hasonlitsd össze az uj csomag listaárával.. sztem a listaár a te esetedben 3300 ft lesz (300 ft az e-pack, s ennek levonása után marad a 3000 ft, ami a képen szerepel)... de a 1430 ill. 1414 meg tudja mondani egyértelműen is.. bár sztem 1 gigás csomagra lesz szükséged vszinűleg a váltáshoz a kép alapján

[ Szerkesztve ]

(#82947) Tuomas válasza tsteve (#82946) üzenetére


Tuomas
addikt

Köszi, megkérdeztem, 1 gb netet kell választanom hozzá, akkor válthatok

[ Szerkesztve ]

We were here

(#82948) tsteve válasza Tuomas (#82947) üzenetére


tsteve
senior tag

hát igen... ennek a váltásnak előnye lesz, hogy marad az eredeti hűségidő (2018-ig), hátránya hogy hűség alatti váltásnál nem vehető igénybe az új csomag hűségkedvezménye, hisz az csak 2 újabb aláírt év esetén járna..

[ Szerkesztve ]

(#82949) Tuomas válasza tsteve (#82948) üzenetére


Tuomas
addikt

Utána számoltam, és igazából a váltás azért éri meg nekem mert most havi + 570 ft-ért az 50 mb net helyett 1 gb lesz, és az sms- percdíjak is alacsonyabbak, ecosurf-be hálózaton belül 36 ft, azon kívül 41 ft volt, most ha a 80 perc/sms-t számolom vissza a 2000 ft-ra, akkor 25 ft db-ja, és ha elfogy akkor feltöltés után is alacsonyabb, 31 ft lesz. :U

Megfordítva, ha a mostani 3470-et számolom vissza, amit lebeszélhetek, akkor havonta 90 hívás/sms jön ki belőle átlagosan, meg ugye ebbe benne volt már az 50 mega net. Így belegondolva, ez a díjcsomag se volt valami tuti :U

[ Szerkesztve ]

We were here

(#82950) Deck


Deck
titán

Anyumnak mindig van 2 év hűséggel díjcsomaga és mellé mindig hoz ki részletre telefont. 3 hónappal a hűség lejárta előtt szokott hosszabbítani. Ma ugyanígy tettünk, díjcsomaga kiválaszt, net, telefon, rendelés. Minden rendben. Majd felhív egy nő a telekomtól, hogy a rendelést törölték mert már nem lehet a hűség lejárta előtt 3 hónappal részletre telefont kihozni, sőt megse kellett volna tudni rendelni így, biztos rossz az oldal ezt mondta. Nem ezt csinálták napokig?
Gratulálok ehez az újdonsághoz is és a magas színvonalú weboldalhoz. Amint jön a digi váltok is. Nekem a net elég amúgyis, hívásra nincs amúgy sem szükségem.

Ez a megoldás meg, hogy nem kötelező váltani használhatom a régi csomagom megoldás egy vicc. Erre képesek..

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.