Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82701) dptrsk válasza prozodus (#82699) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Simán kikapcsoltam a tiltást, csak zavart, hogy megszokott beállításokkal nem küldte a számomat.

(#82702) dptrsk válasza Aaron14 (#82700) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1. Igen, azt kell kifizetni amit igénybe vettél.
2. (2300+1000-300[epack])*0,75=2250forint/hó

[ Szerkesztve ]

(#82703) sifarr válasza Soulfly842 (#82649) üzenetére


sifarr
senior tag

Hogy mennyi szp cikkében a dezinformáció azt nem tudom.
De ezzel az állításával kapcsolatban te tisztázhatnál egy kérdést: "Május elseje után ha nincs hűséged, váltanod kell. A régi csomagokat hosszabbítani sem lehet majd."
Mi lesz a next-tarifásokkal, ha lejár a hűségük?
Köthetnek új pl. tarifahűséget a jelenlegi tarfifa szerint? Ha igen, akkor szp dezinformált.
Ha nem köthetnek újabb hűséget, de marad a korábbi, 2 éves hűségű havidíjuk, akkor szp dezinformált.
Ha nem köthetnek és maradhatnak next-ben, viszont a havidíjuk a jelenlegi hűség nélküli, lista ár szintjére emelkedik, akkor szp de iure dezinformált, de facto igazat írt: a díjemelkedés miatt mindenki kényszerből váltani fog.

(#82704) szabogabor10 válasza sifarr (#82703) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Next csomagok ha kifutnak a hűségből, megtarthatók ugyan, de listaáron mennek tovább, hűséget hosszabbítani pedig nem lehet majd. Tehát kvázi nem éri majd meg maradni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#82705) RedCactus


RedCactus
senior tag

Ha május 1-től váltani kell díjcsomagot, akkor már egyszerűbb és olcsóbb lesz szolgáltatót váltani -legalábbis nekem... Én azt vártam (évek óta), hogy csökkenni fognak az internetcsomagok árai vagy a bennük lévő adatmennyiség fog növekedni, erre tessék...

(#82706) r3dsnake válasza RedCactus (#82705) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha megszűnik valamikor a korlátlan böngészés opció, akkor megyek a telenorhoz. Hipernet, MiFi modemmel, 25giga forgalmazás, éjszaka 100giga, ráadásul korlátlan böngészés (tehát ha elfogy a csomag, netezni akkor is teljes 150mbit-es sebességel lehet), havi 4k-ért. Meg lesz mellé valami gagyi kártyás csomagom, hogy fel tudjanak hívni, ha nagyon akarnak. Jelenleg ez tűnik az egyetlen értelmes alternatívának.

(#82707) 66zio


66zio
aktív tag

Ez a +2GB dominóra is érvényes? Szóval veszek egy maraton 100-at és akkor lesz 2,1 gb-om? Gondolom túl szép, hogy ez így működjön.

(#82708) RedCactus válasza r3dsnake (#82706) üzenetére


RedCactus
senior tag

Igen, pont ilyesmire gondoltam én is. :K Fél lábbal már úgyis a másik T-nél vagyok, legfeljebb most "átbillenek" teljesen.

(#82709) Deck válasza r3dsnake (#82706) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#82710) madrac válasza Deck (#82614) üzenetére


madrac
őstag

Te jó ég....! :o És akkor csodálkozunk, hogy az istennek nem akarnak jobb áron korlátlan netet adni a szolgáltatók, meg ilyen drágák az internet csomagok még mindig.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#82711) Deck válasza madrac (#82710) üzenetére


Deck
titán

Csodálkozz te. Aki tudja megoldja, aki nem az így járt.

PS5

(#82712) madrac válasza Deck (#82711) üzenetére


madrac
őstag

Pontosan erről a tipikus magyar mentalitásról beszéltem, hogy ami ingyen van, ne adj isten van rajta kis kapu is, azt rögtön gátlástalanul és mértéktelenül​ ki kell használni, ha kell, éjjel-nappali torrent szervert üzemeltetve egy egyáltalán nem erre kitalált infrastruktúrán. Akinek pedig ez nem tetszik, vagy kár éri emiatt, az dögöljön meg, így járt. Az ilyeneknek én se adnék semmit, sőt igyekeznék egyre jobban lekorlátozni és megszüntetni az ilyen lehetőségeket. Szóval köszi... :(((

(#82713) Deck válasza madrac (#82712) üzenetére


Deck
titán

A torrent nem megy rajta.. Nekem marad a csomagom nem aggódom már. Aki tudja megoldja aki nem az meg így járt ahogy fentebb is írtam. Ez a magyar mentalitásos dumád meg tiszta sablon.

PS5

(#82714) mrdave25


mrdave25
újonc

Sziasztok még egy kérdésem lenne!Hogy Net Roll XS díjcsomagot még tudok kötni? Mert Május 1-én kerül lezárásra akkor gondolom még erre van lehetőség..Csak én hűség nélkül szeretném..Mert tudom hogy 5000 ft belépési díjat kell fizetni..De ha meg lesz akkor nem az lesz e hogy Május 1-je után közlik hogy váltsak az új csomagjaikra:D

[ Szerkesztve ]

(#82715) Beca1990 válasza Deck (#82713) üzenetére


Beca1990
senior tag

dislike

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#82716) dptrsk válasza 66zio (#82707) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak az uj Mobil csomagokra vonatkozik a diák 2GB

(#82717) dptrsk válasza mrdave25 (#82714) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha hűséggel kötsz, akkor szerintem hűség végéig maradhatsz benne, ha esetleg nem így lenne, mivel hátrányosan érint(pl. ha elfogy a nem net lassítás van), kötbér nélkül fel tudod mondani(ha nem vettél készüléket mellé).

Ha hűség nélkül kötöd, akkor azt mondhatják, hogy kövi hónaptól átteszünk másik csomagba vagy felmondhatod. Ebben az esetben 5.000 forintot kidobsz az ablakon.

De szerintem hagyják, hogy a hűségidős csomagok kifussanak.

(#82718) lugosi válasza r3dsnake (#82706) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt ne felejtsük el, hogy azok a telenoros csomagok homenet csomagok, és benne van az ászf-jükben, hogy helyhez kötöttek, tehát előre megadott címen (cellában) működnek, csak ezt "átmenetileg nem nézik". Egyszer ha úgy döntenek, hogy mostantól de, akkor nem szólhatsz ellene semmit, lesz egy plusz otthoni neted. És a telenor, az telenor, csinált már érdekes dolgokat.

(#82719) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Move S (3410 Ft) csomagra van hűsgem és a vebshop az írja (2850 Ft vállalt minimum havi díj).
Ez mit jelent? Átmehetnék akár Mobil S + 400 MB-ra 3000 Ft ért kötbér nélkül?

köszi

(#82720) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Még 1 kérdés

Jelenleg van még egy Fun S ATK-m. Készülékkel vettem durván egy éve. A online felület ez írja: még 14 hónap van hátra Hosszabbítsd meg hűségidődet 2 évvel, hogy havidíj vagy készülék vásárlási kedvezményt kaphass!.
Tehát ha akarnék akkor most vehetnék egy új telót hűséghosszabbítással és nem kell megvárni a 21 hónapot?
Vagy csak hiba a rendszerben.

(#82721) jozsi968 válasza Cilindrik (#82720) üzenetére


jozsi968
tag

Tegnap már fontolgattad hogy váltasz vmi feltöltőkártyásra valamelyik szolgáltatónál, ma pedig már aláírnál újabb 2 évet??

(#82722) lugosi válasza jozsi968 (#82721) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Készülékért gyakran elcsábulnak az emberek sajnos még irreális és szükségtelen csomagok irányába is.

(#82723) tjokai


tjokai
senior tag

Ku*va jó vagy Telekom, már kb 1 hónapja várom, h előfizetéssel újabb telefont hozhassak ki, most pénteken éjfélkor járt le a 21 hónap hűség, így már kihozható egy újabb készülék....erre péntek este óta megbízhatósági karbantartás miatt bizonytalan ideig a webshopjuk nem működik :W :W Ez csak azért idegesít de mocskos módon, mert itt vagyok 1 hete telefon nélkül, hétköznap esélytelen szabadság nélkül eljutnom Telekom üzletbe, szombat délelőtt amikor még nyitva van az üzlet, szintén dolgozom :((( :W

Veszek egy használt készüléket a mai nap folyamán és rövidre zárom a dolgot! Így legalább független maradok a Telekomtól, lehet ez egy égi jel :(( :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#82724) norberto_th válasza Cilindrik (#82720) üzenetére


norberto_th
aktív tag

A hűség lejárta előtt 3 hónappal vehetsz készüléket hosszabbítással, vagy új előfizetéssel már most is. Lehetne olyan hogy hamarabb is vehessen valaki, nekem pl most jár le a törleztőm, de telót majd csak októberben vehetek.

Ja és ahhoz kepest hogy Gigavállalat, elég sokáig tart egy weboldalt összerakniuk, ezt aztán az innováció és technológia egy nagymérvű telekommunikációs cégtől :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#82725) tjokai válasza norberto_th (#82724) üzenetére


tjokai
senior tag

Hétvégén szerinted foglalkoznak ezek a weboldalukkal?! Nagy ívben sz*rnak rá, figyeld meg, holnap majd a hét első munkanapján helyreáll az :C Szánalom!

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#82726) jozsi968 válasza lugosi (#82722) üzenetére


jozsi968
tag

Én még a Westel 900 idejében voltam előfizetéses , /de egyszer volt Budán kutyavásár/ , többször rá nem tudnának venni. A feltöltőkártyás és a voip kombináció csodákra képes.

(#82727) Cilindrik válasza jozsi968 (#82721) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

keverhetsz valakivel

(#82728) lugosi válasza tjokai (#82723) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az új árakkal nem biztos hogy akarsz náluk készüléket venni, nézd meg még egyszer ;)

(#82729) lugosi válasza jozsi968 (#82726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Munkára kell a telefon, arra a voipot egyelőre minőségben nem érzem eléggé megbízhatónak. :((

(#82730) tjokai válasza lugosi (#82728) üzenetére


tjokai
senior tag

Megnézném de semmit nem tölt be. Áremelés volt?

Üdv!

(#82731) jozsi968 válasza Cilindrik (#82727) üzenetére


jozsi968
tag

Ja, igazad van , bocsánat. :R Összekevertelek (#82683) alex devil fórumtárs hozzászólásával. De hát nem csoda olyan egyforma a fizimiskátok! :DD

(#82732) bedibazsa válasza tjokai (#82730) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Valahogy úgy néztem, hogy a kártyás árhoz képest egy 7500-as csomaggal kapsz valami 24 ezer Ft kedvezményt. Szerintem ez több, mint rossz.
Mobil L + 1GB.

[ Szerkesztve ]

(#82733) r3dsnake válasza lugosi (#82718) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Olvastam, de ha eddig se foglalkoztak vele kétlem, hogy ezután fognak. Elvégre tökmindegy szerintem fizikailag hol van az eszköz országon belül. A telenor topicban is írták, hogy bárhol használható.

(#82734) tjokai válasza bedibazsa (#82732) üzenetére


tjokai
senior tag

Ha egyszer az életben még elindul a webshopjuk, megnézem az áraikat, mert így azt sem lehet :((

Üdv!

(#82735) bedibazsa válasza lugosi (#82718) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nyár óta mobil. És ez marad is így. Üdv.: egy Telenoros dolgozó

[ Szerkesztve ]

(#82736) r3dsnake válasza bedibazsa (#82735) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi az infót. Akkor pláne megfontolandó opció. :)

(#82737) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Most a Mobil L +1GB ára ami 7500Ft, tartalmazza az ePacko-t, illetve a 20% kedvezményt, vagy egyiket sem? Mert én úgy számolom hogy 20% kedvezménnyel 6k ez a csomag, vagy rosszul számolom?!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#82738) dptrsk válasza norberto_th (#82737) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mobil L + 1GB: 6500+2000
epack: -1000
hüségkedvezmény, ha nincs készülék, s 2 évet vállalsz:-1500
Kedvezmény: -20%, otthoni dupla vagy másik mobil mellé.

Havi fizetendő
2 év hűséggel: 4800
hűség nélkül: 6000

(#82739) tsteve válasza norberto_th (#82737) üzenetére


tsteve
senior tag

Ha nem akarsz készüléket, akkor 1500 Ft hűségkedvezmény jár 2 év esetén, azaz 6000 Ft lesz a havidij.
Ebből további 1500 lejöhet ha már 3 szolgáltatásod van a Telekomnál ezen kivül, illetve 1200 Ft, ha csak kettő. Igy tehát 4500 ill. 4800 Ft lehet a havidíjad számításom szerint.

(#82740) L.L. válasza tjokai (#82734) üzenetére


L.L.
senior tag

Itt az új árlista. [link]
Az alján megtalálod a táblázatot ami alapján az adott díjcsomaghoz tartozó kedvezményt ki tudod számolni, egy összegű, vagy részletfizetés esetén.(vicces árak) Viszont ne legyél biztos benne, hogy él még a 3 hónap, nekem 2 hét múlva jár le a 24 hónap, de már hetekkel ezelőtt sem engedett webshopon keresztűl hosszabbítani, és vásárolni készüléket, pedig már bőven benne voltam a 3 hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#82741) lugosi válasza tjokai (#82730) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez alapján gondolom, hogy igen: [link], sajnos.

(#82742) dedike válasza L.L. (#82740) üzenetére


dedike
addikt

Arany kiemeltségi szinted megvan?

(#82741) lugosi:

Időben az általad linkelt cikk megelőzte pár nappal a Telekomos átalakítás. Persze ez nem zárja ki a tudatosságot a szolgáltató részéről.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#82743) L.L. válasza dedike (#82742) üzenetére


L.L.
senior tag

Platina, már sok-sok éve.

(#82744) lugosi válasza bedibazsa (#82735) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi az infót, én tavaly év végén kérdeztem, mármint bent egy telenor képviseleten, és akkor azt mondták, hogy ideiglenesen így marad, de nem tudják megmondani, hogy meddig. Kb azt szűrtem le, hogy jófejségből adják, de bármikor visszavehetik.
Voltam már telenoros, csináltak már trükkös dolgokat, bízni nem bízok bennük.

(#82745) lugosi válasza dedike (#82742) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ezt nem figyeltem, lehet, hogy új csomagok miatt új készülékárakkal is kijönnek.

Jól emlékszem amúgy, hogy első nap még az volt kiírva, hogy 23-án x órától 24-én y óráig nem fog menni a weblap? Mert most meg már az van kiírva, hogy 23-ától és kész. Szóval meghatározatlan ideig.

(#82746) tsteve


tsteve
senior tag

Az új csomagoknál gondolom nektek is feltűnt, hogy a Telekom erősen preferálja a hűségkedvezménnyel a voice részt, azaz ha pl. nagy netet (10-30 giga) de kis voice csomagot kombinálsz össze, gyakorlatilag alig jár hűségkedvezmény, (~300 Ft) míg fordított esetben igen komoly összegű a hűségre járó kedvezmény.
Én személy szerint mélységesen nem értek egyet ezzel a típusú preferenciával, de természetesen ez a Telekom üzleti döntése, joguk van előnyben részesíteni a voice részt a kombiban..

[ Szerkesztve ]

(#82747) 7s26c válasza Aaron14 (#82700) üzenetére


7s26c
senior tag

nem tudtak semmit mondani...

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#82748) Nordik


Nordik
őstag

Dominonal a net&roll csomagok is ki lesznek vezetve? Tehát már dominonal se lesz majd lassitos net?

(#82749) 7s26c válasza Nordik (#82748) üzenetére


7s26c
senior tag

remélem nem. viszont nekem most a fordulónap előtt hárommal fogyott le a net és nem lassult, egyszerűen nem volt. nem is értettem.

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#82750) prozodus válasza 7s26c (#82749) üzenetére


prozodus
őstag

És reklamáltál?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.