Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82951) Atus85


Atus85
aktív tag

Sziasztok. Jelenleg előfizetéses vagyok. Voltam bent a t-mobilban dominó kártyát venni +ment volna rá a maraton 4gb.
Lebeszélt róla a csaj, azt mondta hogy Fix csomag percdíjai emelkedni fognak, a Most megfog szűnni (ezt tudom) és a Maraton is. Ezt már túlzásnak éreztem. Jól gondolom, hogy tömegesen mondják le az előfizetéses csomagokat azért mondják ezt? (a maraton lenne a legfontosabb jelenleg)

(#82952) anadroid válasza Atus85 (#82951) üzenetére


anadroid
senior tag

Bocs, hogy így kimondom, de beh*lyített a madár. Ha megszűnne is bármelyik, arra, aki benne van, nem vonatkozik. A percdíj emelkedése is addig nem érvényes, amíg újra nem töltesz (akkor ugyanis újra szerződsz).

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#82953) Aventador91 válasza Deck (#82950) üzenetére


Aventador91
őstag

ezzel megkaptam a választ amit tegnap kérdeztem. ezek szerint nem lehet már 3 hónappal előtte telót venni. szívjanak le :D majd veszek máshol :DDD

(#82954) Deck válasza Aventador91 (#82953) üzenetére


Deck
titán

Akkor érdemes volt beírnom már csak emiatt is. :D Ja..

PS5

(#82955) Atus85 válasza anadroid (#82952) üzenetére


Atus85
aktív tag

Én is így gondolom, hogy kamuzott. Az, hogy minden emelkedik és megszűnik kicsit sok volt már, azért is írtam ide. Plusz ha esetleg mégis lenne majd egyszer olyan kis előfizetéses csomag ami kedvezőbb a Fix + maratonnál addigra megspórolok annyit hogy nem lenne probléma utána újabb sim csere. Egyébként a percdíj emelkedés nem zavarna, csak a maraton ne szűnjön meg.

[ Szerkesztve ]

(#82956) Deck


Deck
titán

Elnézve a Telenor ajánlatait, sokkal jobb a Telekomos. Persze emiatt nem váltok még de kitudja mi lesz majd.

PS5

(#82957) trec12 válasza Deck (#82956) üzenetére


trec12
addikt

A korlátlan is? A teljesség igény nélkül; a Telekomnál 2 évre 1 GB nettel 11e/hó. A Vodánál ez kettő évre 9,849/hó 2 GB-al most akcióban ha jól láttam az első évben 2e lejön azaz 7,849e/hó. Telenor is 9,9e van pár extra hozzá meg 2GB-al de itt az sms pénzes :F .

[ Szerkesztve ]

(#82958) Deck válasza trec12 (#82957) üzenetére


Deck
titán

Elírtam. Lol mekkora hülye vagyok xd A Telenoros sokkal jobb mint a Telekokos!

Telenornál van olyan, hogy nappal 25gb este 100gb, korlátlan böngészéssel miután lassítás van írta valaki, hogy így egybe 4k körül van. De majd kijavít valaki.

Telekomnál most nekem is korlátlan van. És ennek alapnak kéne lennie 2017ben..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82959) trec12 válasza Deck (#82958) üzenetére


trec12
addikt

"És ennek alapnak kéne lennie 2017ben.."
Igen, szerintem illene benne lennie max. 6e/hó-ban legalább 2 GB-al.

[ Szerkesztve ]

(#82960) Deck válasza trec12 (#82959) üzenetére


Deck
titán

Egy nap többet forgalmazok mint 2GB.

PS5

(#82961) norberto_th válasza Deck (#82950) üzenetére


norberto_th
aktív tag

Mivaaan már nem lehet 3 hónappal a hűség előtt telefont venni? Mert?!?

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#82962) Atus85


Atus85
aktív tag

1000 Ft-ba kerül egy dominó sim jól néztem ? A fix+maratonhoz nem kell semmi más? Legalább 10 éve nem voltam dominós. Maratonnal ugyanúgy megy a viber whatsapp gondolom, ugye nincs korlátozva?

(#82963) trec12 válasza Deck (#82960) üzenetére


trec12
addikt

Én az alap flat csomagokra gondoltam, hogy annak kellene legalább 2GB-ot tartalmaznia

(#82964) Deck válasza norberto_th (#82961) üzenetére


Deck
titán

Megváltozott. Ezt mondták.

PS5

(#82965) will5 válasza Aventador91 (#82953) üzenetére


will5
tag

Az hagyján, de egy lejárt hűségű flottás előfizetéshez se lehet készüléket rendelni a honlapon a díjcsomag megtartásával.

(#82966) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv :)
Olvasgatom a hozzászólásokat mivel én is telekomos vagyok és leginkább csak itt értesülök az újdonságokról :) Viszont most leírom az én véleményem a mobilnetről :D Akit nem érdekel ne is olvassa tovább :D

Mivel nekem van itthon netem és wi-fis routerem így a netes forgalmazásom telefonon a böngésző, az e-mail, viber és pár alkalmazás teszi ki ami nem generál nagy adatforgalmat. Nem torrentezek telefonon, nem töltök le nagy videókat mert arra itthon van a gép és a net. Átlagba így elég 10MB/nap (extrém használat nélkül)

Persze mondhatnám, hogy márpedig csak azért is megnézem az összes macskás videót a neten amikor nem vagyok itthon meg letöltök mindent még a nagyobb több száz megás frissítéseket és a legnagyobb alkalmazásokat is és elégedetlenkedhetnék, hogy miért nem korlátlan a net telefonon is!

Ehelyett megpróbálom ésszerűen használni mert nem létszükség ezek egyike sem és nincs is korlátlan gyors internet telefonra. A Maraton 4GB pedig így elég jó választás főleg, hogy nincs időhöz kötve a felhasználása (csak a kártya felhasználási idejét)

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#82967) Atus85 válasza AliasB (#82966) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ugyanez van velem is kb. hasonló felhasználási szokásokkal. Igen jelenleg a kis előfizetéses csomagok sokkal rosszabbak mint a Fix+maraton. Arra figyelj, hogy lehet megpróbálnak lebeszélni róla hogy válts, legalábbis velem ez történt ma. Én szerintem holnap megyek is vissza egy dominó kártyáért. Elofizetesem még lehet megtartom 1-2 hétig.

(#82968) Deck válasza AliasB (#82966) üzenetére


Deck
titán

Aranyáron adják a mobilnetet mert megtehetik. Ennyi az egész.

A Telenor nem szünteti meg a korlátlan böngészést, a Telekom igen.

Telenor Korlátlan böngészés és e-mail: 1 384 Ft

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82969) AliasB válasza Atus85 (#82967) üzenetére


AliasB
senior tag

Sőt ha a "most" be van kapcsolva akkor 9/19 ami nekem bőven jó. Olyan sokat nem telefonálok mostanában amikor sok más lehetőség is van. Persze a fogorvosnak, a gumisnak stb telefonálok de az nem olyan sok. Havi 1óra beszélgetés talán. Nekem nem is éri meg ezért előfizetést kötnöm. A telefonálás és az internet a maratonnak köszönhetően kb ezer forint. Ilyen jól még sosem jöttem ki telefonköltséggel :D

Járj nyitott szemmel.

(#82970) r3dsnake válasza AliasB (#82966) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Attól hogy neked nincs rá szükséged, még simán el tud menni napi 1-2 giga, értelmes dolgokra is. Pl. Spotify, app letöltés/update, fotók feltöltése, film/sorozat. Havi szinten 60 giga körül fogalmazok mobilneten, pedig otthon, munkahelyen és suliban van wifi.

(#82971) madrac válasza Atus85 (#82967) üzenetére


madrac
őstag

Ismerős. Mikor voltam bent az üzletekben blue->domino váltás kapcsán, szinte mindig ráakartak beszélni valami előfizetésre, mert hogy az szerintük sokkal jobb...

(#82972) Deck válasza r3dsnake (#82970) üzenetére


Deck
titán

Böngészés, Facebook, Instagramm, Youtube, stb.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82973) AliasB válasza Deck (#82968) üzenetére


AliasB
senior tag

Egyszer voltam telenoros de nagyon rossz tapasztalatok miatt váltottam.

Néztem a kártyás csomagját de ott sokkal rosszabb a mobilnet, mint a telekomnál :D

Járj nyitott szemmel.

(#82974) goop válasza r3dsnake (#82970) üzenetére


goop
őstag

Hasonlóan én is, két kártyás telefon egyikben telenor dpi 3 Gb net, másik next s atk + korlátlan böngészés, nekem mindig legyen netem, és tudjak telefonálni. :)
@AliasB: nem tudom te mit nézel, mert pont a telenor az ahol fillérekért vehetsz netet, akár feltöltősként is.

[ Szerkesztve ]

(#82975) Deck válasza AliasB (#82973) üzenetére


Deck
titán

A hipernetes korlátlant nézd ne azt.

Más: Felhívom a Telekomot beszélni velük de kb lehetetlen kategória, rakás szar az egész menüjük. Régen bezzeg volt olyan, hogy nyomja meg a 0-át a kollégánk kapcsolásához.. Moat meg találd ki.

PS5

(#82976) goop válasza Deck (#82975) üzenetére


goop
őstag

Legyél magentás. :D
Most kétszer hívtam őket, az elején bemondja, hogy üdvözöljük magenta előfizetőként, bla bla, 1 percen belül élő emberrel beszéltem.

(#82977) AliasB válasza r3dsnake (#82970) üzenetére


AliasB
senior tag

Én az ésszerű adathasználatról beszélek :)

Szerintem nem életszerű, hogy valaki nem tud addig tárolni pár fotót meg videót amíg hazaér és rögtön több GB adatot fel kell töltenie :D ha egész nap csak fotóznék a telefonommal akkor sem telne meg a telefon memóriája + a 64GB memóriakártya :D meg tényleg rögtön meg kell nézni egy filmet a kis telefonon :D ez nonszensz már ne is haragudj :D Meg nem lehet otthon több száz megát lefrissíteni mert addig összedől a világ :D pont erről írtam, hogy elég lenne ésszerűen használni :)

Járj nyitott szemmel.

(#82978) Bferibörs válasza AliasB (#82973) üzenetére


Bferibörs
addikt

kártyás net dominó ez egyértelmű, amit belinkeltél az egy régi elavult csomag 7 FT/ MB , a Maraton kb. 1 Ft. Én is váltottam a net miatt dominóra a telenortól.( nekem a dominó ,feltöltő kártyás net csak tartalék net )

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#82979) Deck válasza AliasB (#82977) üzenetére


Deck
titán

Facebook, Instagramm, böngészés, Messenger, Viber, Whatsapp Már csak ezzel eléred a napi 1GB-ot tuti. Ezt meg az emberek 99%a tolja.

goop: 1perc? Te jó ég. Hol kell aláírni? ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82980) AliasB válasza goop (#82974) üzenetére


AliasB
senior tag

Légyszi írd le hogyan és miként mert én csak azt látom amit mutattam is :)

Járj nyitott szemmel.

(#82981) r3dsnake válasza AliasB (#82977) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem csak telefonon használható mobilnet, hanem tableten/laptopon is.

(#82982) Bferibörs válasza r3dsnake (#82981) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát ja , nekem 2 teló, 1 tab és 1 laptop fut róla napközben :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#82983) AliasB válasza Deck (#82979) üzenetére


AliasB
senior tag

Nekem még sosem sikerült 1GB-ot elérni :D De a közelében sem voltam. Lehet valamit "rosszul" csinálok :D
Lehet nem kellene minden mások által megosztott videókat rögtön megnézni mobilon? :D persze mindenkinek szíve joga eldönteni mennyi videót meg képeket akar rögtön megnézni amiről kiderül, hogy amúgy értelmetlen :D de erről nem szeretnék vitát nyitni :D lehet nekem ezért elég a netem és teljesen jó így is :D

Járj nyitott szemmel.

(#82984) Bferibörs válasza goop (#82974) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát nem, sajna telenornál sincs filléres net , feltöltős meg főleg nincs - lassú és qva drága :DDD
szerintem ha valaki 2 kártyás telóval futkározik (és sokat netezik ) érdemes egy csak adat kari , na az már nem mindegy, hogy jelenleg honnan van.
adat jelenleg nekem telekom előfizu 8 GB 3240 Ft- ami már nem rendelhető, a 4 GB/4 ezer háát egy kicsit többe kerül :U a 10 GB meg még többe, majd duplája.

(#82983) AliasB

3 vagy 4G-t használsz ?

3G-vel kb. 3 GB-ot használtam 4 G-vel 6-7 lett

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#82985) Deck válasza AliasB (#82983) üzenetére


Deck
titán

Videók sem kellenek ehez. Megkell nézni külföldön a mobilnet árakat és itthon. Nem kell védeni sem a szolgálatokat hisz őket csak a pénz érdekli.

De m1 van korlátlan böngészés opció igaz már csak a Telenornál 1.400ft.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#82986) jozsi968 válasza Atus85 (#82967) üzenetére


jozsi968
tag

Szerintem ne menj vissza az üzletbe, hanem rendeld meg a neten. Ingyen házhoz szállítják, ráadásul dupla annyi perc és net van hozzá, mint az üzletben vásárolthoz.[link]

(#82987) AliasB


AliasB
senior tag

Jaaaa bocsánat én mobiltelefonon használt mobilnetről beszélek. Ha valaki laptopokon meg tabokon is nyomja az már más tészta! Azokhoz ez nem is alkalmas! Már egy oldal betöltése több MB adat! Ezeket a neteket inkább telefonokra találták ki szerintem és én arra is használom.

Ha valaki nem otthon akar laptopokon korlátlanul internetezni az elég nehéz helyzetbe lehet így. Arra nincs jó megoldás szerintem.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#82988) AliasB válasza Bferibörs (#82984) üzenetére


AliasB
senior tag

4G mert megrendeltem az MMS-t :D

Járj nyitott szemmel.

(#82989) kovakovi77


kovakovi77
tag

Segitseget kernek.
Elsokor, marc22 szamhordozassal vodarol anyam next-valami ingyen telefonalgatok lessz, 1gb net es lassitanak.
Nem sikerult, kiderult a vodkanal a flottaban van a szam.
Ok, lemondjuk.
Van egy mukodo telekomos domino kartyaja, igy ma azaz 27.-en befaradt, (sajnos nem voltam vele) es uzenetem ellenere nem nexte-s dijcsomagba raktak, hanem az ujjak kozul valami 7k/korlatlan/1gb/ ha elfogy akkor meg a messangeren sem tudok neki irni cut-os csomagba.
Ugyintezo kozolte, hogy 24.-tol mar nem lehet nextes dijcsomagba emigralni.... ez valos?
Vagy holnap befaradhatok az uzletbe es emelkedett hangerovel megkerdezhetem, nah kit bsszak meg?
Elvileg majus 1ig meg lehet menni a nextbe, utanna mar nem

(#82990) Deck válasza kovakovi77 (#82989) üzenetére


Deck
titán

Sajnos ja, nincs már lassítás, ha elfogy annyi volt.. :/

PS5

(#82991) Atus85 válasza jozsi968 (#82986) üzenetére


Atus85
aktív tag

Azért akartam üzletben venni mert tizenvalahány éve úgy volt hogy lehetett több telefonszám közül választani. :)
Ha már nem lehet választani akkor rendelek online. Vett vki mostanában dominó kártyát üzletben? Lehet választani, számot?

(#82992) joelke HU válasza Atus85 (#82991) üzenetére


joelke HU
senior tag

Lehet. Nekem hármat hozott ki a csaj és megkérdezte, melyik számot szeretném.

Motorola G51

(#82993) Bferibörs válasza Atus85 (#82991) üzenetére


Bferibörs
addikt

üzletben 1990, neten 990 az ára ami 80 perc +1 GB

(#82987) AliasB

én is mobiltelefonról használom :DDD csak kidobom wifire - sokat vidékezek , napközben nincs vezetékes netem.
Amúgy korlátlan flottában gondolkodom a jelenlegi 8 GB Telekom helyett ,ami lejár szeptemberben, lényegesen olcsóbb és valóban korlátlan ,nem imitációs

(#82988) AliasB

rá kellene nézni az MMS-re ( én még nem tettem ) azt igérték megoldják a problémát, persze ha rájöttek,hogy ez a gond, végül nem hívtak ez ügyben.

(#82990) dekrer

ezért kell mellé a domino + maraton :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#82994) AliasB válasza Atus85 (#82991) üzenetére


AliasB
senior tag

Lehet :D
Bár én már pár éve használom a mostani számom amit meg is akartak többen venni és sokszor azt hiszik kamu telefonszám :D 2 számot kitakarva leírom :)

30/?0-?0-555 és az egyik szám 3as így 2x szerepel a 30 :D nem is szeretnék megválni ettől a számtól :D

Járj nyitott szemmel.

(#82995) Deck válasza Bferibörs (#82993) üzenetére


Deck
titán

A maraton a weboldal szerint ha elfogy a 4gb nem tudsz netezni.

PS5

(#82996) goop válasza AliasB (#82980) üzenetére


goop
őstag

Ez csak hűség nélküli ócska feltöltős mellé rendelhető, ettől olcsóbb ha csak adat kártyát veszel, bár az hűséges de valami 4k körül van 25Gb, és még ettől is sokkal olcsóbb a fél publikus flották ajánlata.

(#82997) Bferibörs válasza Deck (#82995) üzenetére


Bferibörs
addikt

2 naponta utána tudsz tölteni ami 365 napig él nem 30 :DDD és valahol ez a lényeg, mindíg van annyi net + keret a kártyán, hogy használható legyen ha nincs előfizetéses net ( nembeszélve arról, hogy ugyan annyi az ára mint az előfizetéses 4 GB-nak) , tény dualos teló kell hozzá ,nekem megéri 2 van belőle ,még így is (már mint teló)

(vagy csak fix+dominó akkor nem kell duálos teló, aztán , hogy ezen mit változtatnak kérdés)

(#82996) goop

azt illik tudni, hogy ez a feltöltős csomag 7Mbit/s-el hasít !!!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#82998) goop válasza Bferibörs (#82984) üzenetére


goop
őstag

Linkeltem az előbb az árakat, és pont a telenor az aki eltörölte a sebesség limitet, szóval a 4G full lefedett(kb. Telekom szintű) és hasít is.

(#82999) Atus85 válasza AliasB (#82994) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez tényleg nagyon jó telszám. Nem eladó? :) Mindjárt felhívlak behehyettesítve a lehetséges számoka, hogy nem te vagy az AliasB? :) Amúgy csak azért kérdeztem hogy lehet e választani mert a jelenlegi számom nem szeretem. Bár ennél online is csak jobb jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#83000) Bferibörs válasza goop (#82998) üzenetére


Bferibörs
addikt

bocs én még a hipernet praktikumnál ragadtam le ( arra írtam, hogy 7 Mbit/s és 7 Ft/ Mb) , nem találom a belinkelt árakat , vagy a kiegészítőkre gondolsz ? azt persze látom.Ha ezeket a Hipernet praktikumhoz teszed ez is 7 Mbit/s-el fog száguldani, van ilyen csomagom is, erről váltottam domino+maratonra .

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.