Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#782) BeneJoe


BeneJoe
tag

A kovetkezo postokat erdetelieg a Nokia 6120c topikba irtam, de azt hiszem a tema egyre inkabb ide kivankozik, ezert bemasolom:

"Megtetszett nekem is ez a telefon, s mivel beszerzes elott allok, a t-mobilenal nemreg jart le a husegnyilatkozatom, ezert arra gondoltam, hogy erre a telora valtok.
Neten utanajartam, gsmarena->mobilereview-> t-mobile.hu. Tok szuper, otezer forint, ket ev huseggel, plusz egy ev net 80-al, amit csak marciustol kell fizetni. Tehat ez mindosszesen nekem cirka 23 ezer forintomba fog keruli. Es ebben mar benne van egy ev net is...
Azert felhivom a 1400-t is, biztos ami biztos. Itt a csoka eloszor ket tok irrealis arat mondott nekem. Aztan kezdte megerteni, hogy mit szeretnek, ekkor mondott reszletfizeteses arat...aztan megkerdeztem errol a nt80-al kombinalt csomagrol. Es azt modnta, hogy NEM LEHET, igy vennem, csak ha uj elofizetest kotok...egy kicsit elment az egesztol a kedvem. De hat akkor max lemondom a mostani elofizut es kotok ujat. Azert a biztonsag kedveerte bementem az egyik t-mobile boltba, ahol a egy tok jofej ugyintezosracot kaptam ki, aki korulbelul fel perc alatt felgfogta, hogy mit akarok, nem problemazott a ceges elofizu miatt sem. Na szoval kiderult, hogy megis elerheto huseges ugyfelek szamara is ez a telefon, s engem a 1400 rendesen felretajekoztatott...:)
Tanulsag, hogy a webshopban altalaban nem irnak hulyeseget, a telefonos ugyfelszolgalatot meg erdemes fenntartassal kezelni. Nos, ez nem akart egyfajta moralizalas lenni, csak ha belegondolok, hogyha kicsit kevesbe jarok utana, akkor nem biztos, hogy most megrendelnem a telot...na mind1, csak gondoltam megirom, jovohettol mar enis boldogitalak majd titeket a kerdeseimmel, uyganis ez lesz az elso symbianoss telefonom! :B"

"En is valami ilyesmivel probaltam ervelni, de a boltban igazabaol nem is kellett nagyon ezt hangsulyoznom, a srac egybol modnta, hogy a HUSEGES ugyfeleinknek ez ugyanugy jar... ;)"

"Na, sajnos tegnap nem zarult le vegleg a tortenet, ugyanis felhivtam a vallalati kapcsolattartonkat, akinek felvazoltam, hogy mi a helyzet, milyen telefont szeretnek. Erre elkezdte nyomni ugyanazt a dumat, mint amit a 1400-s ugyfelszolgalatos srac...
Egy ido utan rakerdeztem, hogy "Uram, akkor az a megoldas, hogy lemondom a jelenlegi aranykartyas elofizetesem, amin egyebkent mar nincs husegnyilatkozat, es kotok egyet az uj keszulek vasarlasaokor?" Erre csak habogott hebegett, probalt terelni "Nem, nem, miert mondana le? A jelenlegi elofizetesevel 14000 ft befizetesevel..." Uram, ahhoz, hogy 4990 ft-ert enyem lehessen ez a keszulek, le kell mondanom a jelenlegi elofizetesem, es egy ujat kell kossek?" "Ooo, ennek a telefonnak a piaci erteke 30-40 ezer" "Tisztaban vagyok az ertekevel, ezert is tartom nagyon meltanyos ajanlatnak a 4990 ft-os arat a Net 80 csomaggal kiegeszitve..." Erre mar nem igazan tudott mit mondani, csak azt mondogatta, hogy ez az ajanlat csak uj elofizetesre vonatkozik.
Most valojaban mar nem tudom mitevo legyek, lehet, hogy visszamegyek abba a boltba, es ott remenykedem, hogy valoban kiadjak nekem a telot, vagy akkor elofizetes lemondasa, es teljesen uj szam, egyebkent ettol sem zarkozom el teljesen, ez a telefon egy evig net 80-al nekem nagyon megerne igy, kerdes, hogy most csak lebeszelni akarnak, vagy valoban csak uj elofizetonek adjak.

ui.: ami ha igy van, akkor nem tudom, hogy csak en tanulok e mas marketinget, mint az o szakembereik..."

Nos itt allunk, van valakinek valami otlete, hogy mit probaljak meg jovo heten, hogy minel hamarabb enyem lehesen a telefon?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.