Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#757) megyeri válasza Mawyx (#756) üzenetére


megyeri
tag

A K750i egy Class 10-es teló, 4/2 csatornamegosztással, azaz elérheted az elméletileg 53,6 kbps letöltést, de ez a gyakorlatban inkább 30-48 kbps. A feltöltés a 2 csatorna miatt elvileg 26,8 kbps lehet, de ez a gyakorlatban 10-24 kbps.

Mivel azt írtad, hogy a 11-kerben is előfordulsz, beruházhatsz modembe, amivel lassan Bp egész területén 7,2 Mbps elvi (6 Mbps gyakorlati) sebesség is elérhető lesz, de 3,6 mbps (3 Mbps) nagy bizonyossággal. Ha az utóbbi sebesség is elég, akkor van olcsóbb modem is.

Ha hűséget vállalsz valamely Net/Mobilinternet csomagra, február 29-ig nincs havidíj. Ha például bevállalod a Net80/Mobilinternet 80-at, feljebb váltva a nagyobb csomag is ingyen van febr. végéig (az én olvasatomban), de ekkor fizetős a modem/netkártya. Ha nagyobb csomagot vállalsz, olcsóbb vagy ingyen van, de mint somm a 747-es hozzászólásában írta, részletre nem olyan vészes az ár sem...

Egyébként ez az eldugott kis település merre van? Mert modemmel talán eléred az EDGE sebességet, ha van arra lefedettség! Az azért tűrhető. Egyébként mailhez talán a GPRS is jobb mint a semmi...

Ha hallgattam volna, bölcsebb maradtam volna?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.