Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73851) zsoltzsolt válasza tomcsi23 (#73850) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, azt visszatehetnék, ott ellenőriztem mindig az elhasznált adatforgalmat.

(#73852) tomcsi23 válasza zsoltzsolt (#73851) üzenetére


tomcsi23
veterán

Gondolom jobb így, mert hamarabb elfogyhat a csomagban foglalt és lehet igényelni a plusz gigákat. :U

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73853) Pjaard válasza bopeti98 (#73844) üzenetére


Pjaard
csendes tag

Nalam is szar, de.. Miota uj design van azota a allando leallas van a honlapon vagy az appban(ios)

(#73854) bopeti98 válasza tomcsi23 (#73850) üzenetére


bopeti98
őstag

Most már belép, de az adathasználati infó tényleg eltűnt. Remélem ez csak valami átmeneti hiba.

(#73853) Pjaard Ugyan, ez más az új design előtt is szar volt. Egyáltalán mikor volt jó? :F

[ Szerkesztve ]

(#73855) -Ben-


-Ben-
veterán

Telekomék nagyban reklámozzák, hogy a „Next” díjcsomagos emberkék dupla annyi mobilnetet kapnak. Ez most mennyire igaz? :) nálam toábbra is 1 giga a havi keret.... 2-nek kéne így lennie

(#73856) dedike válasza -Ben- (#73855) üzenetére


dedike
addikt

Az melyik Next? Mert S és M 500 mega volt, az XL 3 giga. :U

Jó szerencsét!

(#73857) tomcsi23 válasza dedike (#73856) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az m kezdetben tuti 1 giga nettel volt és azt jól meg is növelték 1 gigára.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73858) dedike válasza tomcsi23 (#73857) üzenetére


dedike
addikt

Kezdet alatt mit értesz?

Jó szerencsét!

(#73859) tomcsi23 válasza dedike (#73858) üzenetére


tomcsi23
veterán

A csomag megjelenésekor, mondjuk én mindig is egy giga netet olvastam hozzá, de ez lehet változott az utóbbi időben.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73860) dedike válasza tomcsi23 (#73859) üzenetére


dedike
addikt

A jelenlegi Next-ek bevezetésekor, 2014. január 1-én, az S és az M 500 MB, míg az XL 3 GB adatforgalmat tartalmazott. Forrás ;)

Az ekkor megszűnő Next L díjcsomagban volt akkor 2 GB adat. (A Next díjcsomagok bevezetésekor csak kettő volt, az L és az XL.)

Jah! Imádom az aláírásod, többször szoktam idézni/mondani! :B

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#73861) tomcsi23 válasza dedike (#73860) üzenetére


tomcsi23
veterán

Bázz, lehet, na majd keresgélek régebbi szóróanyagokat, mert valamiért az 1 giga maradt meg bennem. ;]

Hehe, remélem, csak nőknek mondogatod.. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73862) dedike válasza tomcsi23 (#73861) üzenetére


dedike
addikt

A bugyit hordó pasik kiesnek az érdeklődési körömből... :P

Nekem mindig is furcsa volt az, hogy az M ATK és az XL ATK szolgáltatásai között között csak az adatmennyiségben van különbség, míg árban sokkal több az XL.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#73863) -Ben- válasza dedike (#73856) üzenetére


-Ben-
veterán

Hm... Így már más... Egyébként M, de azt gondoltam, hogy az oldalon még nem a „friss” információk vannak, mivel nem tűnt réginek ez a reklám a duplázásról... :B

(#73864) dedike válasza -Ben- (#73863) üzenetére


dedike
addikt

Elvileg mindenkinek a júniusi fordulónapjától duplázódott.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#73865) tomcsi23 válasza bopeti98 (#73854) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nahát, visszakerült az adatforgalmi rész. :)

dedike: :R :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#73866) szabogabor10 válasza dedike (#73862) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Next XL-hez ingyen van az EU Plusz és a DuoNet opció. Sajnos a 2 ingyenes választható extrát (Szuperszerviz 5 perc ingyen, T&S M egyszer egy hónapban ingyen) kivették. Nagyon haragszom ezért rájuk.
Na meg továbbra is azért, hogy a 6 GB csak belföldön felhasználható. Meg tudnám ölni ezért őket.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73867) dedike válasza szabogabor10 (#73866) üzenetére


dedike
addikt

Látod, éppen ez az, ami engem nem igazán érint. Illetve a DuoNet igen, az kemény 500,- Ft egyéb csomagokban.

Lehet ezért nincs csak S-em? :DDD

Jó szerencsét!

(#73868) bopeti98


bopeti98
őstag

Nem úgy volt, hogy a TV GO adatforgalma augusztus 31-ig korlátlan? Még SMS-t is kaptam erről, de ettől függetlenül ma szedte le a 8 GB-os netemet teljes egészében. Visszavonták ezt az akciót?

(#73869) hacki87 válasza bopeti98 (#73868) üzenetére


hacki87
senior tag

Kiemelt Telekom havidíjas mobil- és TV- előfizetőként Ön jún. 10. és aug.31. között külön díj fizetése és adatforgalom nélkül nézheti a meccseket, bárhol, mobilon a TV GO-val. Szurkoljunk együtt! Telekom

(#73870) bopeti98 válasza hacki87 (#73869) üzenetére


bopeti98
őstag

Az Eurosportot néztem, akkor ezek szerint erre nem érvényes, viszont hiába indítom el M4 Sportot, amin most labdarúgás megy, az sem működik. Vagy lassított netre már nem vonatkozik a korlátlan meccsnézés?

(#73871) taip válasza hacki87 (#73869) üzenetére


taip
senior tag

Kiemelted, hogy a meccseket, de természetesen nem csak arra érvényes.
Magenta1 csomagban a TVGO használata nem csökkenti a mobilnet keretet.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73872) hacki87 válasza bopeti98 (#73870) üzenetére


hacki87
senior tag

Lassitott nettel nekem se toltott be amikor az EB ment.
Nem irta, hogy magenta1 be van. Legalabbis en nem lattam.

[ Szerkesztve ]

(#73873) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Történt egy kis baleset anyós telefonjával, bele esett a vízbe horgászat közben.Nem tudtuk kivenni.
A telefonnak nyilván annyi de állítólag van arra lehetőség, hogy a számot visszakapja ha bemegy a T boltba.
Dominos volt de már régóta ez a száma nem akarja veszni.

Ez tényleg megoldható?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#73874) Keem1 válasza golyós (#73873) üzenetére


Keem1
addikt

Meg, persze, pár éve ellopták tőlem a telefonom, és visszakaptam a számom. Ennek már vagy 5 éve, akkor kb. 6 ezerbe fájt. Mivel fontos volt a régi számom, nekem megért annyit.

(#73875) #71835392


#71835392
törölt tag

Miközben a Telekom épp megszünteti a korlátlan Music opciót a Telenor épp bevezeti. Csak épp jobb áron, kedvezőbb feltételekkel.

(#73876) csako válasza #71835392 (#73875) üzenetére


csako
veterán

Csak a Spotify hiányzik belőle... Így nekem pl. ezért sem jó.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#73877) Zeki válasza #71835392 (#73875) üzenetére


Zeki
nagyúr

Telenor a különböző flottákban ingyen adja a korlátlan web és email opciót, alapból bekapcsolva... a Telekomnál havi 1890Ft.

(#73878) Rolly


Rolly
veterán

Sziasztok,

új domino sim kártyánál a hívószám küldést hogyan lehet aktiválni?

Választ előre is köszi.

(#73879) bopeti98 válasza Rolly (#73878) üzenetére


bopeti98
őstag

Az online ügyfélszolgálaton van olyan, hogy hívószám küldés tiltása. Ezt kell lemondani, vagy bemész a telefon hívásbeállításiba és a hívószám küldésénél a hálózat alapértelmezést átállítod a szám megjelenítésére.

[ Szerkesztve ]

(#73880) dellfanboy


dellfanboy
senior tag

van egy feltoltos kartyam amire tavaly eleg sok lovet toltottem fel. kb havi 10ezret
iden mar nem toltottem fel ra 1 forintot se.
par napja akartam kuldeni egy visszahivos sms-t havernak erre a T felajanlotta az expresz feltoltes mint opciot,
ahol adtak 2000 forintot (hitelbe), hogy majd a legkozelebbi feltoltesembol jovairjak.
letezik ilyen?n ha elfogy az ingyen ketezer forint es kidobom a fenebe?
behajthatjak azt a 2000-et rajtam?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#73881) Keem1 válasza dellfanboy (#73880) üzenetére


Keem1
addikt

Kétlem, hogy egy prepaid kártyánál bármit is behajtana a szolgáltató. Épp az a dolog lényege, hogy nem utólag fizetsz.

Egyébként ha korábban havi szinten töltögetted nagy összeggel, akkor már jobban megérte volna valamelyik előfizetéses csomag. Ebbe az árba már egy hálón belül korlátlan csomag is belefért volna. De ezt már csak zárójelesen mondom.

(#73882) dellfanboy válasza Keem1 (#73881) üzenetére


dellfanboy
senior tag

utolag mar en is ugy gondolom de akkor a feltoltos volt valamiert az opcio.
de talalkozott mar vki ilyennel hogy adnak x ezer forintot? :U fura ez nekem

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#73883) dptrsk válasza dellfanboy (#73882) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Uj szolgaltatas nem rég vezették be.
Van valami kényelmi díja, tehát nem ingyen adja.
0perces SIMnek nem ajánl ilyet, ha pedig te x éves multtal x ezer elköltött forinttal nem fizeted vissza, megszívta a telekom.
Ha sok ilyen lesz, akkor megszűntetik ezt a lehetőséget.

(#73884) Rolly válasza bopeti98 (#73879) üzenetére


Rolly
veterán

Még sajnos nincs online ügyfélszolgálatos reg és most küldik az előfizetés aktiváló kódot ... A telefon amúgy egy alap alcatel, s abban nem találtam ilyen menüpontot :( ... régen volt valami gyors kód amivel a szolgáltatónál be lehetett kapcsolni ezt a szolgáltatást.

(#73885) herrká


herrká
senior tag

Sziasztok!
Másik topikból irányítottak ide! Remélem jó helyre írok! A történetem: Az Asszony nemrég kapott egy telefont cégesnek. Pár héten belül előjött egy csomó hiba. Használhatatlanná vált!
Sosem volt mókolva, hivatalos trémobilos, vásárlás óta tokban, még a kijelzőn a gyári fólia.
Vissza vitte a helyi tré partner irodába, beadta garanciális javításra.
Tegnap küldte vissza a budaörsi szerviz egy kísérő levéllel! A készülék garanciában nem javítható, azt meg is vonták!!! mert mechanikai sérülése van!!! Ez ugyan nem látható, de okozhat mikroszkópikus repedéseket a telefon áramkörein. Ellátták valami védőfóliával is, hogy nehogy "piszkáljuk". Szerintük a készülék így nem használható! Viszont fizetősen szivesen javítják!!! Van néhány kép is a sértetlen telefon éleiről. Jobban megnézve a hosszanti oldali képnél látható enyhe ív a készüléken. Megnéztük, tényleg kissé mintha hajlott lenne. Eddig nem tűnt fel. Flip tokban volt. Le soha nem esett! Zsebben soha nem volt!
A készülékre van biztosítás! Most azzal szeretnénk valami megoldást találni. Ezzel kapcsolatban a kérdésem: Megtudhatja valahonnan a biztosító, hogy a szervíz elhajtott? Érdekli egyáltalán ez? Vagy befizetjük az önrészt és ő cseréli, javítja? Tényleg rongáljuk meg hozzá a készüléket? (valaki ezt a tippet adta) Aki intézett már ilyen biztosításos ügyet, segítsen már! Akár privátban is!
Köszönöm!

(#73886) lm83


lm83
őstag

Szervusztok.
Kis segítséget kérnék.
Feltöltős, domino-nál lehet valahogy utána nézni, hogy mire fogyott el a pénz?
Pénteken lett feltöltve valami 4 ezer forint, aztán ma reggel már nem volt semmi belőle, csak 56ft...
Édesapám telefonja, elég buta telefonja van, ha ez számít. Megnéztem a híváslistáját a telefonban, hívott pár számot azóta, de max 1-2 perces hívások voltak. Rejtély, hogy mire fogyhatott el a pénz...

(#73887) lupus_l válasza herrká (#73885) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Sajnos én is ugyan így jártam. Amióta kiszervezte a Telekom a szervizes feladatokat, sajnos elég csapnivaló szolgáltatást kapunk a TeleMax (TMX) részéről. Már erre külön topic is van :DDD Gyakorlatilag a telefonhoz nem nyúltak hozzá, pedig az ügyintéző is tapasztalta a hibát, ez jegyzőkönyvezve lett... viszont 2x eljátszották ezt, így az ügyintéző (Samsung készülék volt) a gyári szervizet javasolta. Ott pár nap alatt kicserélték a hibás alkatrészt.

(#73889) dptrsk válasza #50751744 (#73888) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

megszüntetési csoport fel szokta ajánlani, tehát igen.
maximum nem online, hanem személyesen.

(#73890) azigazimoris válasza herrká (#73885) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Amikor leadtátok a szervizben, nem adtak egy átvételit, amin rajta van, hogy sérülésmentesen vették át ?
Mert ha igen, akkor bukta a szerviz a véleményét.
Ha nem, akkor hát ...

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#73891) Zeki válasza lm83 (#73886) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ügyfélszolgálat. Vagy valami netes csomag, vagy emeltdíjas smsek.

(#73892) bopeti98


bopeti98
őstag

Fizetném a számlát, mert ma jár le a fizetési határidő, de természetesen:

Így holnapra marad, szóval az e-Pack kedvezmények is lőttek erre a hónapra. :W

(#73893) vwpolopg válasza bopeti98 (#73892) üzenetére


vwpolopg
őstag

Telekom felhív, elmond, bejegyzik, jóváírják, örülsz.

(#73894) #78121280 válasza bopeti98 (#73892) üzenetére


#78121280
törölt tag

Telekom alkalmazásban is be tudod fizetni.

(#73895) taip válasza bopeti98 (#73892) üzenetére


taip
senior tag

Csekket kapsz? Mert akkor tudom ajánlani az icsekk-et, nem vagy a telekom rendszerének kiszolgáltatva.

És ha valaki az utolsó pillanatra hagyja, az könnyen így járhat. ;]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73896) StLui válasza bopeti98 (#73892) üzenetére


StLui
veterán

Én is most távszámla után díjneten fizetek, se régebben, se most soha semmi gond

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73897) ForRedGlory válasza bopeti98 (#73892) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egyebkent, ha nem utolso napra hagynad, akkor fajna?

A szamlat meg ezerfelekeppen be lehet fizetni.

Egyebkent meg ha hol nap fizeted be, akkor sem buktad az epack kedvezmenyt.

[ Szerkesztve ]

(#73898) bopeti98 válasza ForRedGlory (#73897) üzenetére


bopeti98
őstag

Nyilván nem azért hagytam az utolsó napra, mert hogy az milyen vicces... :U Egyébként nem szokásom, de most sajnos így jött ki.
A djínet jó is lenne, de oda csak az otthoni van beregisztrálva. A mobil nincs, és nem is terveztem, de lehet befogom. Most átutalással kifizettem, csak ennek elég hosszú az átfutási ideje.

[ Szerkesztve ]

(#73899) ferob


ferob
őstag

Érdekelne pár dolog a Travel & Surf időszaki fix díjas roaming adatdíjcsomagokkal kapcsolatban.

Így az egyik, hogy amennyiben a benne foglalt roaming adatforgalom elérésekor az adatforgalmazás leállításra kerül, akkor egyben az EU roaming többletdíj kedvezmény és a Wi-Fi Fon Prémium jogosultság is megszűnik vagy az a díjcsomag eredeti érvényességi idejének a végéig él, tehát 24/48/168 óráig?

A szerződési feltételek részeként az alábbiak találhatóak meg.
A csomag érvényessége 24/48/168 óra, a benne foglalt adatforgalom elérésekor leállítjuk a mobilinternet szolgáltatást.
A Travel & Surf roaming csomag által biztosított EU roaming többletdíj kedvezmény, valamint Telekom Wi-Fi Fon jogosultság a csomag érvényességi idejének végéig él.

Ebből számomra az következik, hogy a roaming adatforgalom elérése, tehát az adatforgalmazás leállítása nem befolyásolja a csomag érvényességi idejét, így a többletdíj kedvezmény és a Wi-Fi Fon jogosultság a csomag eredeti érvényességi ideje alatt érvényesíthető.
De a kérdés leginkább az, hogy ez a valóságban is így van-e, netán csak a szerződési feltételek szövege sugallja ezt és az adatforgalmazás leállítása egyben az érvényességi idő végét is jelenti?

Míg a másik, hogy mivel ezekkel a Travel & Surf csomagokkal a hívásindítás a hazai más mobil irány díjszintjén kerül számlázásra, ezért amennyiben az eredeti díjcsomag - például valamelyik Move csomag - havidíja lebeszélhető belföldi más mobil irányba, akkor ebben az esetben a külföldről indított hívások a havidíj terhére vagy azon felül kerülnek-e számlázásra?
Mielőtt valaki azzal érvelne, hogy az így indított hívás nem belföldről történik, ezért egyértelműen csak azon felül kerülhet számlázásra, megemlíteném azt a példát, hogy a Next S díjcsomag bármilyen Travel & Surf csomag nélkül az EU díjzónából a magyarországi alapdíjas irányba indított hívásokra a benne foglalt belföldi alapdíjas irányba lebeszélhető 160 percet felhasználhatja, így fogalmazódott meg bennem az előbbi.

Ehhez részben kapcsolódóan még annyi a kérdés, hogy a Travel & Surf csomagokkal járó EU roaming többletdíj kedvezmény csak a magyarországi alapdíjas irányba indított hívásokra vagy a többi EU díjzónában levő mobil és vezetékes irányba indítottakra is kiterjed?
Mivel a feltételek nincsenek egyértelműen megfogalmazva ilyen téren és csak annyit említenek, hogy a hívásindítás a hazai más mobil irány díjszintjén kerül számlázásra.
Feltételezem, hogy ebben az esetben már egyértelműen nem beszélhetünk arról, hogy az előzőekben említett módon, ez a díjcsomag havidíjának terhére történjen.

(#73900) dptrsk válasza bopeti98 (#73898) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ajánlom a díjnetet.
Nekem úgy van beállítva, hogy a számlát megérkezéskor átküldi a netbank felületére, s ott akár azt is be tudom állítani, hogy határidő napján teljesüljön.
Mindezt teljesen ingyen(utalási és egyéb kényelmi díjak nélkül).

Ha valami gond lenne, s nem tudom adott netbankos számlámról befizetni 1 kattintás s visszautasítom, s díjneten akármilyen bankkártyával ki tudom fizetni.

Egyébként azt is be lehet állítani, hogy manuálisan küldesz minden számlát a netbankba.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.