Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74601) anadroid válasza azigazimoris (#74598) üzenetére


anadroid
senior tag

Szerintem a biztosítási szerződésedben benne van, hogy miként áll helyt a biztosító. Nekem még nem volt készülékbiztosításom. De az biztos, hogy felújított készüléket is adhatnak, ugyanis a biztosítás lényege az eredeti állapot helyreállítása, márpedig te már használtad a készülékedet, tehát ha teljes 2 év garanciával kínálnának meg, az káron gazdagodás lenne. A készüléked lehet, hogy fizikailag vadonatúj, de jogilag nem az. Nekem sem indult újra a garancia a második évben cserélt fődarabok miatt, pedig apránként az egész Note 4-emet kicserélték, jószerével a keret meg a hátlap maradt az eredeti.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#74602) blackmajesty válasza Ateszpapa (#74596) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ez egy térítéses javítás, arra nem indul újra a jótállás. És ha elolvasod a biztosítási feltételeket, benne van, hogy elsősorban javítás van, ha nem javítható gazdaságosan, akkor kaphat ugyanolyan használt vagy felújított készüléket, valószínű h itt is felújítottat kapott. Amennyiben nem tudnak ugyanolyant adni, akkor kaphat egy hasonló tulajdonságokkal rendelkező telefont, ami szintén lehet felújított. Jótállást pedig fél évet vállalnak.

(#74603) tobias88888 válasza Zeki (#74590) üzenetére


tobias88888
őstag

Ezt már próbáltam, de azt írta nincs internetem előfizetve. Hónap közepén viszont hogy az istenbe járna le a szerződés?

(#74604) napocska2 válasza zoli62 (#74589) üzenetére


napocska2
senior tag

Pont most néztem meg a Telekom alkalmazásban, de nem ajánlja fel a Level Up-ot egyik előfizetésünkhöz sem.
Adat nélküli flottás, ezért NetPlusszal fizetünk elő lakossági netre, ezért nem is értem, hogy miért nem engedi, a Turbókat meg igen. Persze annyira nem lényeg, hogy rágódjak rajta, ha jól beosztom, egész hónapra elég nekem a jelenlegi 200 MB-om. :DDD

(#74605) St3ven válasza napocska2 (#74604) üzenetére


St3ven
addikt

+LEVELUP a 1430-ra?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74606) napocska2 válasza St3ven (#74605) üzenetére


napocska2
senior tag

Javaslatodra elküldtem, visszaírták, hogy nem vagyok jogosult rá.
Spóroltál nekem kétezer forintot. Köszi! :))

(#74607) Frozzy válasza Soulfly842 (#74595) üzenetére


Frozzy
őstag

mivel nincs itthoni szolgáltatás ezért tuti másik mobil előfizuhoz van rendelve.

Az a legviccesebb, hogy csütörtökön még azt írta, hogy 6 óra mulva válthatok készüléket és azóta ezt látom :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#74608) csibabu


csibabu
tag

Korlátlan böngészés és email-el már nem megy a YouTube?

iPhone 14 Pro

(#74609) Zeki válasza csibabu (#74608) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam anno ment, aztán nem. Így beszereztem inkább egy flottás simet.
Havi 4690Ft-ért korlátlan.a net. Mennyiségben, sebességben.

(#74610) PRDZsolesz válasza csibabu (#74608) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Eddig az alkalmazással is ment. Mostmár csak böngészővel, legalábbis nálam.

(#74611) csibabu válasza PRDZsolesz (#74610) üzenetére


csibabu
tag

Le kell törölni a YouTube frissitést és jó lesz ;)

iPhone 14 Pro

(#74612) PRDZsolesz válasza csibabu (#74611) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

És valóban, köszi szépen! :-)

Apropó. Másokat nem hívtak magántelefonszámról a Telekom nevében, hogy küldtek 2 smst, megkapta? Természetesen nem, így hát szóban tájékoztatna, hogy nyertem egy autót? :D Gyanús volt, hogy vasárnap hív Telekomos ürge, aztán mikor kimondta,hogy nyertem egy gépi sorsoláson, letettem.

[ Szerkesztve ]

(#74613) Zeki válasza PRDZsolesz (#74612) üzenetére


Zeki
nagyúr

Volt ilyenem régebben, a d.gd fel magadnak volt a válaszom.

(#74614) PRDZsolesz válasza Zeki (#74613) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Közben utána olvastam,hogy itt mire megy ki a játék. A pofám leszakad...

(#74615) raziel01 válasza PRDZsolesz (#74612) üzenetére


raziel01
veterán

Szoktak ilyenek hívni nagy ritkán. A kedvencem mikor akkora paraszt az illető hogy érteni nem lehet mit akar.
Én is kiszoktam nyomni.

(#74616) zoli62 válasza napocska2 (#74604) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi, ügyfélszolgálat szerint sem rendelhető meg a flottásoknak. Nekem még nálad is kisebb adatcsomagom van, gyakorlatilag alig használom a mobilinternetet a telefonon, jobbára wifit, csak gondoltam, most egy régen várt ár/érték arányon (1000 Ft/GB) miért ne bővítenék, erre pont ezt nem engedályezik, ami népszerűsítené az amúgy statisztikailag annyira nem kihasznált LTE mobilnetet. :) Érdekes, hogy az annak idején akciós és promóciós Go Net adatdíjcsomagokat meg lehetett rendelni flottásoknak is.

[ Szerkesztve ]

(#74617) St3ven válasza zoli62 (#74616) üzenetére


St3ven
addikt

Ha már itt tartunk: Dominó 5-tel meg lehet vajon rendelni a LevelUp-ot? Itt röviden kifejtettem, miért is lenne érdekes ez a kérdés, de megerősíteni senki nem tudta. Ügyfélszolgálatban meg nem bízom, hogy tudják a választ. Ezért érdekel a gyakorlati tapasztalat, ha van. :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74618) dptrsk válasza St3ven (#74617) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Domino 5+ NetPlusz S mellé engedte.

(#74619) St3ven válasza dptrsk (#74618) üzenetére


St3ven
addikt

Ez eddig logikus. :R Az érdekes az lenne, hogy NetPlusz nélkül is engedi-e, mert akkor év végéig lehetne vele spórolni havi 1090 Ft-ot.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74620) br4adam válasza St3ven (#74619) üzenetére


br4adam
aktív tag

Kell a Netplusz mellé.

(#74621) #41133696


#41133696
törölt tag

Tavaly az LG LEON-t újonnan vásároltam. Kaptam mellé új számot is. Örültem is neki, mert úgy kezdődik, hogy 06-30-25..-**** szóval valami nagyon régi szám lehet gondoltam, talán meghalt a tulajdonosa, és eltelt x év miután kiadták újra. Erre a héten felébreszt egy ismeretlen számon kereső szintén ismeretlen illető, és érdeklődik xy után, merthogy ez az ő száma volt. Mondtam neki, hogy már nem, majd szépen elköszöntünk egymástól. Vajon mennyi idő után adják ki ismételten a számokat új készülékek mellé ?:)

(#74622) 4Grider válasza #41133696 (#74621) üzenetére


4Grider
nagyúr

(#74623) zoli62 válasza St3ven (#74617) üzenetére


zoli62
addikt

Meg lehet rendelni, ha van túlforgalmazás nélküli mobilinternet csomag, kivéve Napinet.

(#74624) St3ven válasza zoli62 (#74623) üzenetére


St3ven
addikt

& br4adam:

Akkor bukott az olcsósításra irányuló tervem. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74625) Frozzy


Frozzy
őstag

Régen volt egy olyan lehetőség, hogy Chatelhettem valakivel a Telekomtól az oldalon. Na ezt teljesen megszűntették ?

~komolyan kész vicc, hogy megint írnék alá 2 év hűség időt plusz telót vennék és a honlap fapadossága nem engedi.. :W

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#74626) [P]laci válasza Frozzy (#74625) üzenetére


[P]laci
senior tag

nem szűnt meg, csak azért könyörgöm, vasárnap éjfélkor ne várd már el, hogy vki chateljen veled... csa hogy idézzelek: komolyan kész vicc, hogy vannak emberek, akiknek semmi sem jó, nem elég... gondolom telefonon nem próbáltad, vagy official store-ba sem látogattál el...

btw a chat-szolgáltatás vasár- és ünnepnapok kivételével minden nap 7-22 óráig, szabad ügyintéző mellett elérhető. ;)

[ Szerkesztve ]

(#74627) Frozzy válasza [P]laci (#74626) üzenetére


Frozzy
őstag

természetesen nem most akartam velük chatelni :DDD

és simán felugrik egy kis szöszmötöléstől vagy keresnem kell valamit ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#74628) [P]laci válasza Frozzy (#74627) üzenetére


[P]laci
senior tag

simán felugrik, amint lesz szabad ügyintéző 7 és 22 között

[ Szerkesztve ]

(#74629) tabaga válasza [P]laci (#74626) üzenetére


tabaga
tag

Úgy van, Marosán elvtárs! Nem a zsemle kicsi, elvtársak, hanem a pofátok nagy!

(#74630) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Akinek sikerült előfizetés hosszabbítására valamilyen kedvezményt kérnie, a 1430-on milyen ügyintéző kapcsolásával érte el?

(#74631) dptrsk válasza r3dsnake (#74630) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Elmondod, hogy fel szeretnéd mondani az előfizetést, s munkaidőben átkapcsolnak az ügyfélmegtartási csoporthoz

(#74632) r3dsnake válasza dptrsk (#74631) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi szépen! Sikerült megbeszélni 2 évre havi ezer forint kedvezményt a MoveXS csomagból. :)

(#74633) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenki!

Lehet kicsit OFF lesz ide, légyszi mondjatok rá valami okosat.

Telefont szeretnék vásárolni, és mivel a Telekomnál vagyok amióta mobiltelefonom van, ésszerű választásnak tűnhet ott megvásárolni készüléket. Kinéztem a Samsung Galaxy S6 Edge-t, adnak hozzá bluetooth-os hangszórót is, szuper telefon, hát gondoltam lecsapok rá. Most épp nincs készleten, de pár héten belül várható, ezzel sincs baj.
Az ára 160.990 forint úgy, hogy nem vállalok hűséget semmire, előfizetést nem vásárolok, egyszerűen bemegyek, és megveszem a telefont. Ez is rendben van.
A családban lejár egy 2 éves hűségidő a Next S díjcsomagra, én pedig telefont szeretnék cserélni, pont kapóra jönne, mert úgy olcsóbb a telefon, ha tarifahűséget vállalunk, hiszen amúgyis erre a csomagra vállalnánk. Itt jön a trükk, számoljunk egy kicsit!

A Next S havidíja (nekünk nincs e-pack kedvezményünk, és marad is a számlás fizetés) 7.090 forint. De! Ha vállalok 2 év hűségidőt, és vásárolok telefont, akkor már 8.590 forint lesz a csomag díja. Most komolyan, ez miért van?
8.590 - 7.090 = 1.500, ennyivel vagyok kijjebb. 2 év = 24 hónap, tehát 24 × 1.500 = 36.000 forint a két év alatt, amivel többe kerül a díjcsomag, és ugyan a készüléket így 129.800 forintért megkapom, valójában 129.800 + 36.000 = 165.800 forintot fizetek ki érte. Én számolok rosszul, vagy valami itt nagyon nincs rendjén...?! Miért olcsóbb hűségidő nélkül?
Talán nem kell mondanom, hogy függetlenül a készülék ennél 10.000 forinttal drágább, és akkor már inkább megveszem azt, ami nincs teleszemetelve a Telekom saját programjaival...

Ennyiért is meg lehet venni, most őszintén, mi ez az egész?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#74634) 313313 válasza csabyka666 (#74633) üzenetére


313313
addikt

Ez a Telekom árazása, nincs ebben semmi meglepő (szerintük) :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74635) csabyka666 válasza 313313 (#74634) üzenetére


csabyka666
addikt

Szerintem meg van, mert drágább úgy, hogy odakötöm magam. :D

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#74636) SUPREME7 válasza csabyka666 (#74633) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azt is vedd figyelembe, hogy a T-nél ugyan függő a készülék, de 2 év hivatalos garit kapsz rá, ami a GSM boltoknál jó esetben 1 év, de inkább az is bolti, ami ugye nem egy kategória. + a T-nél megveheted "kamatmentes" részletre, köthetsz rá biztosítást stb. Vedd úgy, hogy az az 5 ezer forint a kamat :)

[ Szerkesztve ]

(#74637) dptrsk válasza csabyka666 (#74633) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Induljunk ki abból, hogy vennél telefont a Next S mellé.
8590 ft/hó

Te azt mondod, hogy inkább beszerzed máshonnan a készüléket, mert függetlenként később hamarabb és többért el tudod adni.

Erre a Telekom ad neked havi 1500 forint kedvezményt a díjcsomagból, mert nem tőle vetted a telefont.

Így 7090 forint a havidíj, s a független telefon valójában 36000 forinttal kevesebbe került.

Ez kb olyan, hogy van szemes kávé a MediaMarktban, de az élelmiszer boltban fele annyiba kerül.

Egyébként a 12*600 forintos epack hiánya évente egy fapados bankszámla költségeibe kerül vagy többe.

[ Szerkesztve ]

(#74638) taip válasza SUPREME7 (#74636) üzenetére


taip
senior tag

Megbízható helyen, 2 év gyári garival is meg lehet venni függetlenül, akár 0%-os THM-mel, szóval nem kell a zuggsm-ekhez viszonyítani.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74639) SUPREME7 válasza taip (#74638) üzenetére


SUPREME7
őstag

De ott nem is 160K, ha az edigitalra gondolsz. De mindegy, nen akarok belemenni egy ilyen vitába, életemben nem adnék 160K-t egy telefonért, de még a felét is duzzogva :)

[ Szerkesztve ]

(#74640) csabyka666


csabyka666
addikt

@ (#74636) supreme7: Ez jogos, a 24 hónap azért nem elhanyagolható, bár most felmentem emag-ra, ott találtam újracsomagoltat ebből a telefonból, gondolom olyan lehet, mint a szállítási sérült háztartási gépek, de mondjuk engem pont nem zavar, ha van rajta pár karc, úgyis karcos lesz előbb utóbb annál, aki használja.
A szolgáltatófüggőség nálam nem probléma, úgyis 30-as maradok, az vagyok már jóéjtudja, mióta, sokkal inkább a szolgáltatói taknyolás nem tetszik, amit az androiddal csinálnak.

@ (#74637) pietrasko: Annyiban más az én esetem, hogy a készüléket fizetném én, a csomagot nem én használom, és így már értelmetlen az egész - szvsz nem pont ilyen esetekre találták ki. A Next S alapesetben (készülék nélkül) 7.090 forint, namármost miért szúrjak ki bárkivel is, hogy az én készülékem miatt fizessen havi +1.500-at?! A dolog mögött - mint megtudtam - az áll, hogy amikor bevezették a Next díjcsomagokat, akkor az S alapból 8.590 forintba került, csak mivel sokan nem vettek készüléket, így ez az opció kikerült belőle, és igénybevehető készülék nélkül is, így a 7.090 forintos havidíj.

@ (#74639) supreme7: Nem olcsó, valóban, de amikor munkaeszközt veszek, és tényleg használni akarom a készüléket, akkor nem tudom elfogadni, hogy akár egy másodpercre is megakad a rendszer. Sajnos ez az olcsó(bb) androidos telefonokon gyakran előfordul. Nem akarok offba menni, csak nem látom értelmét megvenni egy olcsó droidos készüléket, hogy aztán szentségeljek miatta, és ne tudjam használni érdemben.
Jelenleg WP-s vagyok, az is maradnék, de lassan ott tartunk, hogy a nekem fontos programok fele vagy nem elérhető, vagy szimplán használhatatlan a platformon. :(

[ Szerkesztve ]

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#74641) taip válasza SUPREME7 (#74639) üzenetére


taip
senior tag

Arra gondoltam, igen.
Meg arra, hogy az hangzott el, hogy 165e-be jönne ki a T-nél és attól csak 10e-rel drágább a független. Valóban, ez 15e-rel. Viszont gyári gari van és az sem akkora szempont, hogy a szolgáltatótól el lehet hozni részletre, hiszen innen is.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74642) kelly416


kelly416
veterán

Nem tudom, ezzel az infóval jó helyen járok-e?!

"A Telekom értesítése szerint karbantartást végeznek a hálózaton a lenti időszakban:
2016-08-30 00:00 - 2016-08-30 06:00 Várható kiesési idő: 01:00 "

(#74643) 313313 válasza kelly416 (#74642) üzenetére


313313
addikt

Nem vezetékes net/kábel tv/telefon véletlen?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74644) kelly416 válasza 313313 (#74643) üzenetére


kelly416
veterán

Konkrétan a céget figyelmeztették, a mozdonyvezetőket ellátták tablettal és folyamatosan online kapcsolatban vannak a szerverekkel (sok felesleges adatforgalom némi értelmes közt), na ennek az üzemszünete lehetséges, ezért szóltak, hiszen 0-24-ben megyünk.
De a teljes tájékoztatás csak annyiról szólt, mint amit írtam ide, szóval vagy csak mobilnet, vagy mobilnet és mobil, passzolok.

(#74645) Beca1990 válasza Frozzy (#74570) üzenetére


Beca1990
senior tag

ezt még hagyjuk, de nekem már azt írja ugyanebben az esetben hogy lejárt számlatartozásom van, pedig nincs :DD

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#74646) Def26


Def26
félisten

Ha elfogy az adatforgalom és van Korlátlan böngészés és e-mail opcióm ezzel tudok online játszani? Mobilinternetem van (külön előfizetés laptop mellé).

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74647) dptrsk válasza Def26 (#74646) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem.

(#74648) lugosi válasza dptrsk (#74647) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Böngészős játékokat se?

(#74649) dptrsk válasza lugosi (#74648) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Flashes játékok szerintem biztos nem mennek.

(#74650) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Szerintetek ez a telefon a Telekomtól van vásárolva ? Vagy csak oda garanciális ?

Köszönöm !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.