Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73251) zebede válasza 313313 (#73250) üzenetére


zebede
őstag

Kösz ezzel előrébb vagyok :DDD a második félidő meg mindjárt kezdődik. ;]

[ Szerkesztve ]

(#73252) lugosi válasza 313313 (#73250) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Wp-n a mindig tv appal szépen megy a meccs. Kb 15-20 másodperc késleltetés van.

[ Szerkesztve ]

(#73253) zebede válasza lugosi (#73252) üzenetére


zebede
őstag

De jó hogy emlitetted gyorsan felraktam, azzal még megtudom nézni az utolsó félórát.

(#73254) 313313 válasza lugosi (#73252) üzenetére


313313
addikt

Csak éppen a tv go-t mobile nettel is nézhetném, és elég sok csatornát, szemben a mindig tv pár csatornájával, ami keményen pörgetné az adatkeretem...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#73255) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Mi a helyzet ezzel a korlátlan web email mobilnet kiegészítő csomaggal?
Arra gondolok, hogy ha megnézek egy weboldalt aztán van rajta egy beágyazott videó, akkor már szívja is az adatkeretem? Főleg ott, ahol automatikusan indul az a videó. És a flash tartalmak, reklámok a weboldalakon?

Whatsapp viber chat része beletartozik?

Meg még olvastam, hogy meglévő mobilnet mellé lehet ezt. Van a legolcsóbb havi előfizetés 2 ezer forintért, amivel adnak 30mb mobilnetet, akkor ez már annak számít? Vagy külön kell lennie egy mobilinternet előfizetésnek a sima beszélgetős előfizetés mellé? :D

(#73256) zebede válasza Soulfly842 (#73227) üzenetére


zebede
őstag

"Egy jó hír a Foci EB-hez kapcsolódóan! :)
A FOCI EB ideje alatt, használd te akár korlátlanul a TVGO-t!
- A 4 közszolgálati csatorna megfelelő sávszélesség esetén HD-ban érhető el!
- Az M4 Csatorna Kódolatlanul érhető el (és párhuzamos meccsek idején majd a Duna TV is"

Tényleg nem szoktam "trékomozni" de nem is telekom lenne a telekom, ha minden egyszerűen csak működne.

Hogy a fentebb idézett hír után MindigTV appon kelljen néznem az Albánia-Svájc meccset, mert a TVGO-ból egyszerűen eltűnt az M4 Sport.
Ez olyan... nem is tudom milyen... olyan trékomos. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73257) lugosi válasza 313313 (#73254) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez biztos így van, csak ebben azért nem tudok mondani semmit mert nincs telekomos tv előfizetésem és így a tvgo-val valószínűleg nem tudnék mit csinálni. Vagy mobil előfizetőként így nekem is frí a mobil tv adat?

(#73258) 313313 válasza lugosi (#73257) üzenetére


313313
addikt

Nem, kell a tv gohoz egy rendes tv előfizetés, ebben az esetben nézheted tv go-n is az összes csatornát, amit egyébként. Továbbá, ha négy szolgáltatásod (tv, internet, telefon, mobil) a Telekomnál van és az Magenta 1-ben, akkor mobilneten is nézheted a tv go-t, nem számol adatkeretet.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#73259) SUPREME7 válasza zebede (#73256) üzenetére


SUPREME7
őstag

Valami nálad hibádzik.

Soulfly842: Sikerült utánajárni, hogy üzleti mobilnetre is vonatkozik-e? :R

[ Szerkesztve ]

(#73260) hurenzon


hurenzon
senior tag

Kalival mi lett?

(#73261) zebede válasza SUPREME7 (#73259) üzenetére


zebede
őstag

Szerinted mégis mi hibádzana nálam? :U
A meccs alatt egyszerűen eltűnt a TVGO-bol az M4 Sport az adók közül, meccs után pedig újra megjelent.

(#73262) wmati válasza hurenzon (#73260) üzenetére


wmati
addikt

(#73263) SUPREME7 válasza zebede (#73261) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nem tudom. Nekem jelenleg is ott van. Próbáld törölni/újratelepíteni.

Jahogy meccs alatt tűnt el. Az kedves :))

[ Szerkesztve ]

(#73264) zebede válasza SUPREME7 (#73263) üzenetére


zebede
őstag

Már nekem is ott van,

meccs alatt nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#73265) zebede


zebede
őstag

Bocs ez a kép a jó, ugye a duna tv és a duna world között kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

(#73266) lugosi válasza 313313 (#73258) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, így világos.

(#73267) n@p@lm válasza wmati (#73262) üzenetére


n@p@lm
őstag

Oooo, sajnálom...

(#73268) cherubion08


cherubion08
aktív tag

KALI, nagy betűvel, köszönjük a munkádat. Én csak olvasója voltam a topiknak ,de mindig korrekt tájékoztatást adtál. :C

(#73269) BrownB válasza Soulfly842 (#73218) üzenetére


BrownB
tag

Jól megnéztem a számlát, nincs minuszos sor. A szolgaltatás havidíját is csak két napra számlázták és úgy látják, hogy törölve van. Dominos számokon mégis él. Szóval valami nagyon rossz a rendszerükben,

(#73270) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nálatok működik a weboldal? Hol a belépés nem jön be, hol az egész oldal... de végeredményben kb semmit nem tudok csinálni. Próbálva több gép, több böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#73271) blackmajesty


blackmajesty
aktív tag

Remek, megint sok esze volt valakinek. Május elejére volt ígérve a frissített telekom alkalmazás windows telefonokra, amibe már be lehet jelentkezni telekom fiókkal (e-mail-es bejelentkezés). Azóta vártam a Lumia 950-re, néztem az áruházat, nincs frissítés. Ma valamilyen megfontolásból rákerestem a Magyar Telekom által kiadott alkalmazásokra, és mit látnak szemeim? Van ugye a Telekom nevű app, ami csak telefonszámmal vagy MT-vel enged be, és egy Magyar Telekom nevezetű app, ami viszont az amire már több mint egy hónapja várok. Nem frissítették, csináltak egy windows 10 only appot... De legalább működik, mint a többi rendszeren...

(#73273) TheMarci válasza #20749568 (#73272) üzenetére


TheMarci
addikt

Bármelyikre.

Do You Dream?

(#73275) taip válasza blackmajesty (#73271) üzenetére


taip
senior tag

Én még a régit használom, de akkor ez jó ha csináltak egy új appot. Win10M alatt örülni kell minden egyes alkalmazásnak, ami elkészül.
Érdemes telepíteni, jobb, mint a régi?
Azt írod, hogy "működik, mint a többi rendszeren". Megjegyezném, hogy nekem pl. Androidon nem működik. Konkrétan nincsen Telekom alkalmazás a Google Play-en, ha rákeresek. Jó, hogy Win10M alá létezik, nekem úgyis ez a fontosabb.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73276) Carline válasza taip (#73275) üzenetére


Carline
őstag

Pedig van a playen telekom app: [link]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#73277) blackmajesty válasza taip (#73275) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ami miatt nekem a legfontosabb, az az, hogy mivel van vagy 5 szolgáltatás a telekom fiókomban, (4 mobil, és egy otthoni) tudjam könnyen a számlafizetést megoldani. Eddig ehhez külön kellett bejelentkezni, így már nem kell. És nem is mindig volt hajlandó a régi belépni, jellemzően ha moziba mentem, és igénybe akartam venni a kapcsolat program kedvezményt, nem tudtam bemutatni a kártyámat. (nem fogom fizikális formában magamnál tartani, mert már így is annyi kártyám van, hogy nem fér el sehol) Egyelőre ezzel nincs ilyen gondom.

(#73278) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most nézem, az anyacégnél a MagentaEINS csomagban az egész EU-ra szóló korlátlan netet adnak a nyárra...
Mint ahogy ott már érdekes módon a Nextnek megfelelő csomagokban lévő adatmennyiség is az egész EU-ban felhasználható... :W
El vagyunk mi átkozva, az már biztos. Mi a franc gátolja őket ennyire a profiton kívül, hogy itthon is bevezessék végre?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73279) xSide válasza blackmajesty (#73277) üzenetére


xSide
őstag

Képernyőkép?

(#73280) Carline válasza szabogabor10 (#73278) üzenetére


Carline
őstag

Mi gátol benne, hogy uniós tagként kinn vegyél egy ilyen díjcsomagot magadnak és azt használd akár itthon akár bárhol az EU-n belül?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#73281) szabogabor10 válasza Carline (#73280) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mondjuk az, hogy nem korlátlanul hasznalhátod külföldön. Fair use policy mindenkinél van. Nézz körbe kicsit.
Arra viszont tökéletesek, hogy pl. nyaralás alatt (akár egész nyáron) úgy használd a telód, ahogy jólesik.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73283) szabogabor10 válasza #20749568 (#73282) üzenetére


szabogabor10
veterán

Oké, a DT csak egy példa volt, sok más szolgáltatónál is van ingyen EU roaming.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73284) taip válasza Carline (#73276) üzenetére


taip
senior tag

Ezt én is tudom, de ha a tabletemen keresek rá a Telekom alkalmazásra, akkor nincs.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73285) lugosi válasza Carline (#73280) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt hiszem, hogy ottani állandó vagy ideiglenes lakcím kell hozzá. De lehet hogy rosszul tudom.

(#73286) szabogabor10 válasza lugosi (#73285) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen, mindenképp kell.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73287) Keem1 válasza taip (#73284) üzenetére


Keem1
addikt

Sajnos a tabletekkel nem kompatibilis, de csak hivatalosan. Az apk fájlt telefonról áttéve telepíthető és fut is. Majd remélhetőleg megoldják, hogy tableten is lehessen használni.

(#73288) taip válasza Keem1 (#73287) üzenetére


taip
senior tag

Hát mondhatom, zseniális eljárás. :( Ráadásul egy darabig működött, aztán egyszer csak közölte, hogy mostantól nem, legyek szíves frissíteni. Csak ugye frissítés pedig nem elérhető.

Ez egészen addig csak elviekben zavar, amíg a telefonomon működik. Kipróbáltam az új, Win10-hez készült verziót, belépés után annyit mond, hogy "Hoppá! Technikai hiba történt" És kilép. Miközben a régi app-pal simán be tudok lépni. Szóval még van mit javítani, bár értékelem a próbálkozást.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73289) #99546112


#99546112
törölt tag

Ha vásárolok valamit a telekom oldalan online, de mondjuk nem tetszik a temrék megsem vagy valami, akkor itt is műkodik a 2 héten belül visszatérítési dolog? Ha igen, milyen módon tudok elállni a vásárlástól, személyesen t pontban?! Nem mintha ez lenne a célom, csak ha esetleg...

(#73290) szabogabor10 válasza #99546112 (#73289) üzenetére


szabogabor10
veterán

Működik. Vagy személyesen, vagy postán visszaküldöd az eszközt és ezen nyomtatványt kitöltve és mellékelve.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#73291) #99546112


#99546112
törölt tag

Köszi szépen!

(#73292) #71835392 válasza #20749568 (#73282) üzenetére


#71835392
törölt tag

szar a support a szolgáltatás minősége pedig a béka segge alatt van
Úgy tűnik ez valami policy a cégcsoportnál, ugyanis a Magyar Telekomnál is elég jó úton haladnak ebbe az irányba évek óta...

(#73293) punky10


punky10
addikt

Régebben volt olyan lehetőség a Telekomnál,hogy ki lehetett fizetni egyszerre több részletet is.Most nem láttok ilyen lehetőséget.Megszüntették, vagy csak még nem sikerült beintegrálni az új arculatba?

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#73294) dptrsk válasza punky10 (#73293) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A netes felületen nem nagyon volt ilyen mobil oldalon.
Vezetékes oldalon volt olyan, hoggy előre látszott az összes részlet, s tudtál előre fizeni.

A lehetőség most is adott, keress fel egy T-Pontot vagy 1430, s kérdezd meg milyen számlaszámra milyen adatokkal kell utalni.

(#73295) dealerman


dealerman
senior tag

Sziasztok :)

NetPlusz M -et múlt hónapba rendeltem meg, (először) és megkaptam az akciós 2GB-t pár napja lejárt ugye az 1 hónap felfüggesztették ,most egyenlegfeltöltés után aktiválódott és már csak 500mb van :Y

Ez,hogy lehet ?

underground techno will never die

(#73296) dptrsk válasza dealerman (#73295) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Már itra valaki, hogy vége az akciónak, s elveszett a bónusz keret 4-én.
Nem tudom valaki tett-e panaszt, de ez tudatos törlésnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#73297) dealerman


dealerman
senior tag

thx az infót :R ha ezt hamarabb tudom le is mondom ! írok Én majd neki egy szépet :W

underground techno will never die

(#73298) csibabu


csibabu
tag

a telekom mivel küldi a telefont? gls vagy posta futár? vidékre

iPhone 14 Pro

(#73299) wmati válasza csibabu (#73298) üzenetére


wmati
addikt

Gls a jellemző.

(#73300) dedike válasza wmati (#73299) üzenetére


dedike
addikt

Nem a jellemző, hanem kizárólag GLS... ;)

Jó szerencsét!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.