Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74451) Lacko84 válasza dptrsk (#74447) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Azt hittem megrendelem és utána vonják minden hónapban...

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#74452) glaci válasza r3dsnake (#74450) üzenetére


glaci
őstag

Maximalista ... ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#74453) MadMancs válasza glaci (#74449) üzenetére


MadMancs
veterán

Fogalmam sincs. Reggel óta egy bitet se számolt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74454) MadMancs válasza r3dsnake (#74450) üzenetére


MadMancs
veterán

Mert facebook app önmagában megeszik havi szinten 3-3,5Gb ot. Amihez kell a Közösségi opcio hogy ne számolja. Böngészés opcio meg play áruhaz miatt van lényegében :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74455) tomi613 válasza Zeki (#74440) üzenetére


tomi613
aktív tag

De IGEN MŰKÖDIK!!! Nálam és még két ismerősömnél is!! Mindenféle alap net csomag nélkül is. Ez csak a tmobilos ügyintézők hülyesége... nem kell itt félrevezetni a népet...

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#74456) Zeki válasza tomi613 (#74455) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam magában a kiegészítő opciós korlátlan böngészés net dominón nem működött. Kellett alá valami netplusz csomag.
Sem a surf nem volt jó neki, sem a sima napinet. Sebességben meg a netplusz csomaghoz igazodott, ha a 200 megás volt, akkor csak 10 megabit volt le a max. Ha a gigás, akkor ment 80 körül is.

[ Szerkesztve ]

(#74457) r3dsnake válasza MadMancs (#74454) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Korlatlan bongeszessel ugyanugy megy a facebook app.

(#74458) MadMancs válasza r3dsnake (#74457) üzenetére


MadMancs
veterán

Megy, csak eszi az adatkeretet. Legalábbis én úgy tapasztaltam. :/

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74459) r3dsnake válasza MadMancs (#74458) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem nincs adatkeretem, megis full sebesseggel megy. Eleve minek a korlatlan opcio melle?

(#74460) Beca1990


Beca1990
senior tag

Az hogy lehet hogy nem arany kiemeltségű előfizetést már a hűségidő lejárta előtt 3hónappal lehet hosszabbítani?

[ Szerkesztve ]

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#74461) MadMancs válasza r3dsnake (#74459) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem tudom ez hogy működik. Össze vissza változtatják.

Korlátlan böngészés mondtam Play Áruház miatt van.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74462) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, az aranyos ügyfeleknek igénybe vehető 200 MB/590 Ft net nincs már? Anyámnak kéne a Move XS csomaghoz. Nekem ideiglenesen volt pár hónapja, de most sehol nem találom.

(#74463) Zeki válasza Keem1 (#74462) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mert az akkor annyi, ha a csomagodban amúgy is van net, és csak bővíteni akarod. Akkor 690Ft a 200 mega.
Ha nincs net a csomagban, akkor 1090Ft.
Nincs már aranykártyás extra ár.

[ Szerkesztve ]

(#74464) Keem1 válasza Zeki (#74463) üzenetére


Keem1
addikt

Igen, azt láttam, a 690-eset. De ugye volt kemény 100 forinttal olcsóbb, gondoltam, ha megvan, jó lesz mutternak :D
Ha nincs, akkor nincs...

(#74465) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mikor jönnek már nagyobb mobilinternet csomagok? Többiekhez képest nagyon kevés ez a 30gb 10k -ért. Szeptemberben jár le a tmobile hűségem és amikor kötöttem kaptam mellé sat40 kedvezményt, de most ez már nincs. A teljes árát meg nagyon nem éri meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74466) MadMancs válasza r3dsnake (#74459) üzenetére


MadMancs
veterán

Bocsi dupláztam véletlen.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74467) SUPREME7 válasza Def26 (#74465) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nemrég dupláztak néhány csomagban, szerintem most úgy vannak vele, hogy 4-5 évig jó lesz ez ... közben az amcsi T-nél jönnek a korlátlan netes csomagok.

[ Szerkesztve ]

(#74468) Def26 válasza SUPREME7 (#74467) üzenetére


Def26
félisten

Már 2 éve ez az előfizetésem van, de nem láttam, hogy dupláztak volna (internet laptop mellé). Valamiről lemaradtam? 60gb már jó lenne.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74469) 8zabi válasza MadMancs (#74458) üzenetére


8zabi
őstag

nekem is korlátlan böngészés van, és minden oldal megy teljes sebességgel ami http(s) protokollt használ, plusz play store, facebook videók

más letöltés lassítva van

jó lenne ha lemondanád a közösségi csomagot, ne gazdagítsd őket feleslegesen :U

(#74470) SUPREME7 válasza Def26 (#74468) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ja, hogy laptop mellé. Azt hittem mobil csomag mellé. Ez nem a reklám helye, de a másik T-nél most kötöttem "mobilnetet" 50GB (benne foglalt korlátlan böngészés és email, tehát ez az 50GB csak az egyéb dolgokra csökken) + 100GB éjszakai adatforgalom - 5200Ft. És még hozzámvágtak egy LTE tabletet is ... :)

Szóval ha esetleg lefele jár a hűséged, nézz rá.

[ Szerkesztve ]

(#74471) Def26 válasza SUPREME7 (#74470) üzenetére


Def26
félisten

Van telenornál is egy elfizetésem, de online játékra SOKKAL jobb a tmobile. Csak ugye kevéske a 30gb...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74472) [P]laci válasza SUPREME7 (#74467) üzenetére


[P]laci
senior tag

sosem értem miért kell egy amerikai szolgáltatóhoz nézni a magyar szolgáltatókat (más gazdaság, más adók, más jogrendszer, etc.), mert ha még az osztrák telekomhoz hasonlítod, akkor azt mondom oké... btw a T-Mo USA-nek kb. annyi köze van a Deutsche Telekom-hoz, mint virslinek a húshoz. :DDD

(#74473) supreme7: jó dolgok vannak ott, de cserébe sok rossz is jár mellé... mindenesetre én azt mondom változtassanak itt pár dolgon még és elégedettebbek lesznek sokan. ;)
amúgy én jelenleg is elégedett vagyok, a Next S ATK 1 GB nete korlátlan közösségi opcióval nekem maximálisan kielégíti a felhasználási szokásaimat. :B :K

[ Szerkesztve ]

(#74473) SUPREME7 válasza [P]laci (#74472) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jóhát csak feldobtam, mint érdekesség :) Egyébként is ott is csak a ~20K-s csomaghoz jár, és megkötésekkel.

Azért az szomorú, hogy sokaknak a korlátlan fészbúk kielégíti az igényeit :) Van 1-2 kollégám akiknél egész nap azt látom, hogy egyik kezébe fogja a telefont, másik kéz mutatóujja meg mereven pörgeti a fészbúk falat mint egy zombi :D Kegyetlen ...

Ezt a Pokemon Go-s adatcsomagot se tudom értelmezni, de biztos öregszem :D

[ Szerkesztve ]

(#74474) MadMancs válasza 8zabi (#74469) üzenetére


MadMancs
veterán

Kezdetek meggyőzni. :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74475) [P]laci válasza SUPREME7 (#74473) üzenetére


[P]laci
senior tag

figyelj a közösségi média használata ha tetszik, ha nem, akkor is az életünk része lett, sőt pár esetben már elvárás, hogy nézd az adott zárt FB csoportot, merthogy ott gyorsabb az információáramlás (ami néha igaz). :K hogy a többi hasznos oldalát ne is említsem (hírportálok követése, távol lévő rokonokkal kapcsolattartás, hobbyk ápolása, etc). ;)

nyilván illene megtalálni a megfelelő egyensúlyt az életben, mondjuk nem csak ebben, de sokaknak ez nem feltétlenül megy, sokaknak van olyan életszakaszuk, amikor képesek ráfüggeni ezekre...
viszont a legnagyobb adatforgalmat ezek az alkalmazások generálják sajnos, ilyenkor pedig hasznos a korlátlanság, mert a maradék 1 GB-ot én ésszel használva elegendőnek találom. :K ha nem muszáj nem YT-ozok mobilneten, spotify-ban ami állandó zene le van mentve, ami éppen aktuálisan kell az pedig nem sok adat, a navigálás sem eszik annyira vészesen sokat, etc... appokat megbízható wifin frissítek, usw...

a Pokémon Go-ra meg annyit mondok csak, hogy minden korszaknak, életkornak megvan a saját "hülyesége", de nincs is ezzel baj szvsz. :B

(#74476) St3ven válasza SUPREME7 (#74473) üzenetére


St3ven
addikt

A Pokémon Go adatcsomag lényegében ajándék. Főleg a nem játékosoknak, ha amúgy havi 200-250 MB netből kijön az ember. Év végéig egyértelműen kiváltja a NetPlusz S-t.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74477) lugosi válasza 8zabi (#74469) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A korlátlan böngészés opcióval az is korlátlan, ha nem a telefonon használom a netet, hanem megosztom laptopra? De csak böngésznék és e-maileznék rajta. Vagy az nem?

(#74478) 8zabi válasza lugosi (#74477) üzenetére


8zabi
őstag

igen, az is működik, párszor már használtam vezetékes netkimaradás esetén

(#74479) tabaga válasza [P]laci (#74472) üzenetére


tabaga
tag

Jaja, meg az is lehet, hogy Amerikában nem állapodtak meg a telefontársaságok a kormánnyal, hogy nyugodtan kartellezgethetnek, nem lesz bünti, csak fizessék is be szépen a telekomadót.

(#74480) Beca1990 válasza Beca1990 (#74460) üzenetére


Beca1990
senior tag

akkor ez teljesen normális?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#74481) St3ven


St3ven
addikt

48 990 Ft értékű ajándékkupon: :Y :C

Kedves adonyi Ügyfelünk!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74482) Zeki válasza St3ven (#74481) üzenetére


Zeki
nagyúr

Már csak kupon kéne. :)
De most Adony vagy Abony?

[ Szerkesztve ]

(#74483) St3ven válasza Zeki (#74482) üzenetére


St3ven
addikt

Hehe, én is csak most nézem, hogy a linkben "abony" van. :DDD Na most melyik az elírás? Nagyon nem mindegy. :P

Vangelisnek már biztos van kuponja. :N

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74484) Zeki válasza St3ven (#74483) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha nincs, majd barterezik valamivel, azzal akinek van. :)

(#74485) lugosi válasza 8zabi (#74478) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az teljesen király.

(#74486) Vangelis válasza St3ven (#74483) üzenetére


Vangelis
nagyúr

És nem adom oda senkinek ;]

Kuponkódot sem enged egyébként beírni :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74487) Vangelis válasza Vangelis (#74486) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah... előfizetés nélkül!

De van ellentmondás is:

Hogyan válthatom be a kupont?
1. Látogass el a www.telekom.hu/y6 oldalra, majd az „előfizetés nélkül” fület választva tedd a kosárba a készüléket.2. A kosár oldalon a „kuponkód” mezőbe írd be a postai levélben kapott kuponkódot.3. Szállításnál mindenképp a házhozszállítás lehetőséget válaszd, ne Telekom üzletben történő átvételt!
A kupon kizárólag a Huawei Y6 okostelefon Domino 5 díjcsomaggal történő vásárlásánál váltható be, és más kedvezménnyel nem vonható össze.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74488) ANDROID??? válasza St3ven (#74481) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#74489) Met


Met
nagyúr

Nem régen (kb. 2 hónap) váltottam dominóról Move XS-re.
Vissza is válthatok dominóra? Ha igen, neten tudom intézni vagy személyesen kell? Mennyi időnek kell eltelni?
Dominóhoz van net csomag? Az adatforgalom nem lényeges csak ha átlépem ne számlázzanak hanem lassítsanak.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#74490) dptrsk válasza Met (#74489) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Visszaválthatsz 2700 Ft+ az esetleges kötbér(havi 500-1000 forint kedvezményt kapsz)
2 hónappal számolva 1000-2000 forint a kedvezmény amit vissza kell fizetned.

Van net csomag dominoban is pl. Domino 5 mellé a legolcsóbb 1090 forint NetPlusz S (200MB).

(#74491) r3dsnake válasza dptrsk (#74490) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha lejárt a hűségem megéri visszamennem domino-ra, hogy újra előfizetésre váltsak utána?

(#74492) dptrsk válasza r3dsnake (#74491) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha 30+ napot el tudsz tölteni dominoban(ugye 30 nap után lehet csak visszaváltani) utána elvileg új előfizetésnek számít.
Ha van valami akció ami csak új előfizetőkre érvényes és érdekel, akkor megérheti.
Esetleg előtte megpróbálhatod 1430-on felmondani az előfizetést, hátha ajánlanak valami jó megtartási ajánlatot, ha nem akkor pedig a végén mondod, hogy inkább nem megszünteted hanem átváltasz dominora.

(#74493) Met válasza dptrsk (#74490) üzenetére


Met
nagyúr

És ezt csak személyesen tudom?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#74494) dptrsk válasza Met (#74493) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

igen, mivel SIM cserével, illetve a 2700 + esetleges kötbér befizetését vonja magával.

(#74495) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Átmenetileg a mobilnettel kell kiváltanom az otthoni netemet. Egy duosimet használnék erre a célra. Megoldható, hogy tudjak portot nyitni, hogy pár szolgáltatást kintről is tudjak használni? Dyndns van, a vándorló IP nem gáz. Köszi!

(#74496) taip válasza r3dsnake (#74495) üzenetére


taip
senior tag

Én is mobilnetet használok fixen telepítve egy Alcatel W800Z stick-kel, de az nem alkalmas semmi ilyesmire. Ha "rendes" routert használsz, amibe bele tudod dugni a stick-et, akkor a port konfigurálás lehetséges, ott viszont a nem publikus IP lehet a gond. Legalábbis nekem a router 100-zal kezdődő IP-t szokott kijelezni, amiből én NAT-olásra következtetek. Eddig nem volt nagyon fontos a publikus IP, de érdekelne engem is, hogy lehet-e kérni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74497) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. A Korlátlan közösségi oldal opciót ha megrendelem kipróbálásra és ha esetleg nem válna be akkor bármikor lemondható vagy hogy működik?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#74498) Nordik


Nordik
őstag

Miért van az, hogy az elektronikus szamla aktiválása néha torlodik a Telekom felületen? Move XSem van, nem akarok kérni papír alapú számlát. Az e-pack kedvezmény aktív.

(#74499) dptrsk válasza Lacko84 (#74497) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Bármikor lemondhatod.
Arra figyelj, hogy a lemondás hónapjában hó végéig ki kell fizetned a szolgáltatást.

(#74500) kaszaking


kaszaking
tag

telefon garanciális javítás kb mennyi időbe szokott telni?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.