Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) dptrsk válasza kaszaking (#74500) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

kb. 1 héttel több, mintha közvetlen a szervízhez viszed.

(#74502) #99546112


#99546112
törölt tag

Cáfolnám mert iStyle 10-15 napot nond, Telekom meg 10m napot...és az vissza is ér addigra.

[ Szerkesztve ]

(#74503) -secret- válasza #99546112 (#74502) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De sokszor van az, hogy megkapják a telefont csak nem az az első dolguk, hogy Neked sms-t küldenek, hogy mehetsz átvenni. Én mindig érdeklődni szoktam olyankor, hogy mivanmár.

(#74504) Soulfly842 válasza Met (#74489) üzenetére


Soulfly842
addikt

Domino átváltási kedvezményt kaptál/aktiváltak? (Move XS-nél 500Ft/hó)

Ha igen, akkor az igénybe vett havidíj kedvezményeket vissza kell fizetned kötbér formájában.

(#74503) -secret-

Alapértelmezés szerint ez már egy ideje nem így működik.
Magyar Posta futársz. viszi házhoz és nem az üzletbe kell vissza menni.

(#74460) Beca1990

Előrehozott készülékcserére csak arany, illetve platinakártyás ügyfeleknek van lehetősége.

(#74464) Keem1

Igen volt ilyen arany/platinakártyásoknak, de hozzávetőlegesen egy éve kivezették ezt.

[ Szerkesztve ]

(#74505) HXY


HXY
addikt

Hello,

Ha van egy Domino kártya, ami nincs a nevemen, akkor azt egy partner T-pontban a nevemre tudom venni úgy, hogy
-ne kelljen 1 hónapot várnom
-és ne kelljen érte fizetnem?

A kártya nincs senkinek se a nevén, mivel anno amikor a Telekom központban kaptam a kártyát egy promocióban, akkor valamit elcsesztek. Akárhányszor hívom az ügyfélszolgálatot, mindig azt mondják, hogy ez a kártya nincs senkinek se a nevén. De így még az online ügyfélszolgálatba se tudok belépni, mert valami hibát ír ki a weboldal az SMS-ben történő kódkérésre.

(#74506) Vangelis válasza HXY (#74505) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem eladó :) ?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74507) dptrsk válasza HXY (#74505) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha veled megy az akinek a nevén van, igen és nem kerül semmibe szerintem.

(#74508) Vangelis válasza dptrsk (#74507) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De Senkit hol találja meg???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74509) Dicker


Dicker
őstag

Sziasztok!

Most láttam a környéken, hogy elkészült az optikai kábeles hálózat több településen keresztül. Jelenleg bérelhető helyek vannak benne, a Telekom lett az első bérlő.
Így akár egy faluban is elérhető a 120-as net csomag tőlük. Az a kérdésem, hogy összességében van már ezzel tapasztalat? Tudja azt a minőséget ez a "megnyúlt" hálózat, mint a városi társa, vagy nincs befolyással rá a több tíz kilométernyi táv, esetleg még tapasztalat sincs vele, mert nem túl elterjedt? Mennyire stabil, és megbízható hálózat lehet ez a jövőben?
Gondolkozom a váltáson, jelenleg mikrohullámú netet használok, de ennél stabilabb még nem volt egy sem eddig. A vezetékes előnye annyi lenne elsőre, hogy olcsóbb valamivel, sebesség most is van.

Plusz egy külön kérdés. Magenta1 csomagot nem tudtam még tökéletesen értelmezni a 3 hónapos kezdő akció miatt. A Next M, TV, 120 MB Net-el 21 490 Ft lenne fixen 3 hónap után? Vezetékes telefon kötelező, vagy ki lehet iktatni valahogy? A honlap szerint ennyi tudható meg róla.

Nekem valami ilyesmire lenne szükségem:
NextS+NextS ATK+NetmániaXXL+TV+Vezetékes(ha kötelező) összehozható egy csomagba? Vagy csak egy mobilelőfizetést bír el a csomag? A helyi T-pont-ban nem túl pengék az emberek, főleg, hogy most zárt be az egyetlen normális üzlet. Így inkább itt érdeklődnék attól, aki képben van, hogy ezekre mit tudnék a legkedvezőbben kihozni?
Jó lenne ehhez egy díjcsomag-kalkulátor, ami kezeli az éppen aktuális kedvezményeket.

Köszönöm annak előre is, aki átrágja magát ezen, és segít! :R

(#74510) dptrsk válasza Dicker (#74509) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Magenta 1hez kötelező a telefon is.

Sima Next S akár ki is hagyható.

Next S ATK + NetMánia XXL + TV + Vezetékes telefon --> Ez a Magenta 1 és emellé még vehetsz 1 Next S ATK-t ha kell. Ez elvileg 22480 forint, ha jól számoltam

van egy ilyen táblázat: [link]

[ Szerkesztve ]

(#74511) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Csuma! nagyon ideges vagyok.. A telekom 21:00 körül bekapcsolta a napinet cucckombót és levett 200 forintot az egyenlegemről (Dominos vagyok) olvastam hogy ezt naponta fogja csinálni mert már másnak is előfordult. Ezt hogy tudom lemondani?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#74512) dptrsk válasza Scrake^;DD (#74511) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

-napinet SMS a 1430 számra

(#74513) Scrake^;DD válasza dptrsk (#74512) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Megvolt! azt írta hogy ez a szolgáltatás még nincsen bekapcsolva... egyéb javaslat?

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#74514) Zeki válasza Scrake^;DD (#74511) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha kilövöd a napinetet, semmilyen egyéb mobilnet sem megy. Teheted még azt is, hogy a telódon kilövöd az adatforgalmat. Így semmi sem tud netre menni, és nem is aktiválódik a napi 200Ft-os napinet.

(#74515) Scrake^;DD válasza Zeki (#74514) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

az a helyzet hogy most se volt bekapcsolva a mobilnet mégis beaktiválta magát...

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#74516) Zeki válasza Scrake^;DD (#74515) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pedig azt mondják, hogy ha semmi nem megy ki a netre a telóról, akkor be sem kapcsolódik...

(#74517) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Siker?

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#74518) Zeki válasza Scrake^;DD (#74517) üzenetére


Zeki
nagyúr

Igen.

(#74519) Lacko84 válasza dptrsk (#74499) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Sms-be elküldtem a + KOZOSSEG szót a 1430-ra. Kell hogy kapjak valami vissza igazoló sms-t hogy bekapcsolták mert semmi nem jött?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#74520) Scrake^;DD válasza Lacko84 (#74519) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

biztos küldeni fognak nyugi ezek nagy francok! nekem a -gonapinet üzit sokkal később küldték mint az előzőt.
De én ezekhez holnap be fogok menni és úgy bemesélek nekik hogy elsüllyednek a szégyenükben! ekkora trehány suttyó bandát mint a telekom még nem b@szott evilág. hát miaz nincsen fennt az oldalukon ez a -gonapinet parancs, ezt is egy teljesen különálló oldalról tudtam meg. hát jövök ki a sportcsarnokból edzés után fél 10 kor előveszem a telefonomat és ez az üzenet fogad hát egy doboz cigit el kellett szívnom olyan ideges voltam.. :W

[ Szerkesztve ]

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#74521) kaszaking válasza dptrsk (#74501) üzenetére


kaszaking
tag

Köszönöm :R

(#74522) [P]laci válasza Scrake^;DD (#74520) üzenetére


[P]laci
senior tag

összegezzük: 195 Ft-ért te bemész anyázni egy teljesen random emberhez, akinek 0 köze volt a dologhoz és elküldöd a vérbe (ráadásul semmit nem tud majd érted tenni). :U
195 Ft miatt, te elszívtál 1100 Ft-ot, oké. :U
használsz egy okostelefont mobilinternet nélkül, ami konkrétan mobilinternet használatra van kihegyezve, oké. :U
gratulálok! :DDD :R
ebben a történetben egyedül a teljesen random ügyintézőt sajnálom...

(#74519) Lacko84:
+KOZOSSEGI kódot kell a 1430-ra küldeni, azt ugye tudod?
amúgy fogsz kapni válasz SMS-t természetesen, hisz ha SMS-ben rendeled, SMS válasz is jár mellé. ;)

[ Szerkesztve ]

(#74523) r3dsnake válasza Scrake^;DD (#74520) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A doboz cigi tobbszorose volt a jelentektelen 200ft-nak, raadasul elcseszned egy ugyintezo napjat, akinek koze sincs az egeszhez. Szerintem inkabb ne.

(#74524) karl_fischer válasza Vangelis (#74506) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

:D Sok ember örülne egy ilyen kártyának :D

(#74525) dedike válasza [P]laci (#74522) üzenetére


dedike
addikt

És akkor arról a triviális lehetőségről szó sem volt, hogy 1430.... ;]

Jó szerencsét!

(#74526) #TOTTI válasza Scrake^;DD (#74520) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én 3-5e Ft értékű ajándékot szoktam vinni, hidd el megéri, ezeregy kiskapu van.

(#74527) MésziGab


MésziGab
tag

Hali

Külföldi nyaralás esetén mire kell figyelni a telefon beállításaiban?
Mobilnetnél elég ha bekapcsolom a ADATROAMING-ot? Persze előfezetek Travel & Surf EU L csomagra!

(#74528) dptrsk válasza MésziGab (#74527) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen elég.
Ha régebben központilag letiltattad, akkor lehet, hogy engedélyezni is csak 1430on tudod. A legbiztosabb, ha felhívod a 1430at, s elmondod, hogy külföldön neteznél, s hogy a rendszerben minden beállítás megfelelő-e.

(#74529) Frozzy


Frozzy
őstag

Mostanában várható, hogy a P9 Lite ára kevesebb lesz ? vagy a P8 lite..

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#74530) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Elvileg középiskolai diákigazolvánnyal köthető Like S csomag, nekem októberig érvényes diákom van, ha most megkötöm akkor mi lesz október után, marad a díjcsomag?

(#74531) tepenzed válasza -secret- (#74530) üzenetére


tepenzed
őstag

marad, nekem már 5 hónapja nincs diákom
akkor kérik majd ha újítasz

[ Szerkesztve ]

(#74532) -secret- válasza tepenzed (#74531) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S ha ma megkötöm akkor a mai nap lesz a forduló vagy elseje, mármint számlázás szempontjából.

Úgy értem ha ma megkötöm akkor elsejétől-mai napig számlázza a volt csomagom időarányosan, mától pedig 31-ig meg a Like csomagot hónap elejétől meg indul újra?!

Remélem érthető vagyok. :D

"akkor kérik majd ha újítasz"

Ezt hogy érted, nekem októberig van csak diákom, többet valszeg nem lesz. Kérhetik majd?! K*rva chat sem jön ám fel ilyenkor amikor kellene...

[ Szerkesztve ]

(#74533) dptrsk válasza -secret- (#74532) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Meglévő előfizetést nem tudsz Likera váltani.

Likeot 2 évre kapod, ha 2 év után nem tudsz felmutatni érvényes diákot, akkor másik csomagba tesznek.

Mindegy mikor kötöd, a számlázás hó 1-től van mindenkinek.
Adatkeret megújulás pedig véletlenszerűen kerül kiosztásra hó 1-28 közötti nap valamelyikére.

(#74534) -secret- válasza dptrsk (#74533) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem ott a neten, hogy díjcsomagváltás.

(#74535) Met


Met
nagyúr

A telekom.hu mindig ilyen tetű lassú?
A főoldal még viszonylag hamar bejön de a /lakossagi/szolgaltatasok/mobil/domino-dijcsomagok állandóan A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt, mobilneten van a szerver vagy mi?
Más lehetőség nincs ahol meg tudom nézni a díjcsomagokat?

Minden más oldal gyorsan bejön szóval nem net vagy gép gond.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#74536) Met


Met
nagyúr

Na, begyorsult.

Kis segítséget kérhetek még? Csak hogy jól értem-e...

Domino Surf
30 naponta 890 forint
150 MB adatforgalom

Domino 5
0 forint havi díj
10 MB naponta 195 forintért vagy plusz NetPlusz S 200 MB 1090 forintért

Tehát a Surfnél havi 890 forint amiért kapok 150 mega netet, a Domino 5 havi 0 forint de vagy napi díjas net vagy havi 1090 forint 200 mega.
És ezekhez pluszba a feltöltés a hanghíváshoz SMS-hez.

Nagyon keveset beszélek, inkább sms-t küldök, a net is azért kellene hogy le tudjam mondani a bank sms értesítéseit. Melóhelyen, itthon van wifi, mobilnet max utazásra kell, de ott is csak fb messenger hogy itt vagyok, ott vagyok, vagy esetleg megnézni gyorsan valamit a neten, youtube meg ilyesmi nem játszik. Amióta előfizetéses vagyok még a havi 30 mega netet sem használtam el.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#74537) 313313 válasza Frozzy (#74529) üzenetére


313313
addikt

P8 Lite ára olyan 2-3 hete lett 63k előtte 70-71k volt... Erre még rájön a 15% akció ha neten rendelsz előfizetéssel..
P9 Lite ára nem hiszem, hogy mostanában csökkeni fog.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74538) dptrsk válasza Met (#74536) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Surf esetén ha elfogy a 150MB, akkor napinet aktiválódik napi 195ft/10MB.
Attól függ mennyi és milyen irányú SMSt küldesz.

Nagyvonalakban ez a 2 opció amit fontolj meg:

Surf + NetPluszS (150+200mb mobilnet)=890+690, akkor éri meg ha 50 SMSnél többet küldesz Telekom hálón belül vagy, ha legaláb 50 SMSt küldesz több mint 5 különböző számra.

5 + NetPluszS = 1090(200mb mobilnet), akkor éri meg ha 50nél kevesebb SMSt küldesz

(#74539) Frozzy válasza 313313 (#74537) üzenetére


Frozzy
őstag

és ez az akció meddig van ?

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#74540) dptrsk válasza Met (#74536) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Dupla

[ Szerkesztve ]

(#74541) 313313 válasza Frozzy (#74539) üzenetére


313313
addikt

Nem tudom meddig tart, egyszercsak egyik hétfőn másik lesz az akciós készülék

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74542) taip válasza 313313 (#74537) üzenetére


taip
senior tag

Ha nem ragaszkodik a Telekom függő készülékhez, akkor minden kötelezettség nélkül, kártyafüggetlenül meg lehet kapni a P8 Lite-ot 60e-ért, a P9 Lite-ot pedig 85e-ért.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74543) ALI_G


ALI_G
veterán

Sziasztok!

Vásároltam egy feltöltőkártyás sim-et GPS-be. Aktiváltam rajta valami havi netet, de sajnos már nem emlékszem mit mondott az eladó. Persze azt nem is találom a weboldalon és úgy néz ki, hogy nem megy tovább automatikusan. Kb 600 Ft/hónap emlékeim szerint.
Tudja valaki, hogy melyik lehet ez a net és hogy kell "megrendelni"?

A másik, hogy nem küldi el a hívószámot telefonálásnál, de nem találtam meg hogyan tudnám aktiválni. Találtam valami gsm kódot itt, próbáltam a *76# de nem működött, azt kaptam vissza hogy unknown service.

A harmadik, hogy regisztráltam a telekom oldalán, hátha online eltudom intézni a dolgokat, de a telefonszámot nem veszi be. Ez miért van?

(#74544) t1


t1
addikt

Sziasztok.

Telefont cserélek de nem a T-nél, viszont náluk van előfizetésem. A mostani Micro SIM az újba NANO kell, a kérdésem az, hogy díjmentesen cserélik az újra ?

(#74545) kovacss72 válasza t1 (#74544) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szia!
Díjmentesen, ha nem vágott a micro SIM -ed.

[ Szerkesztve ]

(#74546) t1 válasza kovacss72 (#74545) üzenetére


t1
addikt

Nem, anno ők adták.

(#74547) kovacss72 válasza t1 (#74546) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Akkor bemégy a Telekomhoz személyivel, mostani SIM -mel és készülékcsere miatt kéred az új SIM kártyát (ami már 3 az 1 -ben). Pár perc után megkapod az újat díjmentesen.

(#74548) t1 válasza kovacss72 (#74547) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm :R

(#74549) kovacss72 válasza t1 (#74548) üzenetére


kovacss72
aktív tag

Szívesen!

(#74550) dptrsk válasza ALI_G (#74543) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

*31# hívószám , ez így el fogja küldeni a számot adott hívásnál. Vagy lépj be a telekom.hu oldalon, s kapcsold be a hívószám küldést.

Jelenleg a legolcsóbb net, ha Domino/Domino 5ben vagy a NetPluszS 1090ftért ad 200mb 30 napra.

Régen volt NetPlusz Arany 590ft/30nap ez is 200 mb adott, de kivezették, illetve arany szintūnek kell lenned.
Illetve volt nagyon régen valami GO net 490ft/50mb 30 napra, de ez is megszűnt.

Más csomagról nem nagyon tudok 500-600 ft környékén.

(Illetve a Domino Surfben vagy akkor az havi 890(150mb, ha elfogy napi 200 ft 10mb) s e mellé 690 a NetPlusz S 200mb( ha a surf mellett van netplusz, akkor lassítanak, s nincs a 200ft/nap 10mbért), ez így havi 1580)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.