Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73704) alexander12 válasza dedike (#73699) üzenetére


alexander12
aktív tag

Készülékváltás, tehát meglévő előfizetés hosszabbítása :)

kíváncsi, OP8T

(#73705) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Kb 1 hónapja váltottam vodafone-ról telekom-os flottára. A telefonom most minden hívásnál ezt írja ki: "Hívástovábbítás be feltételesen" Mi lehet az oka?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#73706) lugosi válasza Bagira01 (#73705) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem elérhető, foglalt esetén nincs átirányítva a hangpostára?

(#73707) dedike válasza alexander12 (#73704) üzenetére


dedike
addikt

Akkor az elég soká van... az ilyen másnapra ott szokott lenni. :U

Jó szerencsét!

(#73708) Bagira01 válasza lugosi (#73706) üzenetére


Bagira01
veterán

Minden hívásátirányítás le lett tiltva akkor is ezt írja ki.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#73709) bostone válasza #99546112 (#73684) üzenetére


bostone
addikt

Sikerült lemondani a szolgáltatást?

(#73710) dptrsk válasza Bagira01 (#73705) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez teljesen normális.
Azt jelenti nagyjáából, hogy feltételesen létrejött a kapcsolat közted és a telefonközpont között, s ha a feltétel tejesül(tudja kapcsolni a hívott felet a központ), akkor létrejön a hívás.

[ Szerkesztve ]

(#73711) Bagira01 válasza dptrsk (#73710) üzenetére


Bagira01
veterán

Köszi :R Akkor semmi gond. Csak a vodafone-os kártyával nem írta ki ezt.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#73712) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A magenta 1 13330 az első 2 hónapban és utána mennyi?

(#73713) #99546112 válasza bostone (#73709) üzenetére


#99546112
törölt tag

Igen sikerült köszi!

Viszont mivel lejár a hűségem, az ügyintéző emlitette hogy a Next S csomagom ára drágulni fog nem keveset ha nem mondom le vagy nem hoszabbítok, annyit mondott hogy augusztus 20 után hívjam fel mert tud ajánlani egy remek csomagot de erről még nem mond semmit, viszont a Next S csomagot tudná kedvezőbben adni, de részleteket még most nem szeretne mondani. Kérdeztem higy ez a magentás kedvezmény? Mert arra mondjuk nincs szükségem, de szerintetek mire gondolhatott?!
Nem arra a 3990-es Next s havidíjra?! Valami ilyesmi akció rémlik de az csak magentásoknak nem? Elhúzta előttem a mézesmadzagot, mert mondtam neki hogy hosszabbítani szeretnék, de csak úgy hogy marad a jelen,egi ár, erre mondta hogy sőt ég kedvezőbbet is tud adni, de csak 1 hónappal a hűség lejárta előtt azaz jövőhónapban.

(#73714) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Havidíjas előfizető vagyok, a csomagomhoz tartozik mobilinternet is. Tudjátok esetleg, hogy adott hó hanyadik napján nullázódik az adatforgalom korlát? Annyi talán biztos, hogy nem a hónap legutolsó és nem az új hónap legelső napján.

Mésik kérdés: Láttam lehet venni roaming csomagokat külföldi mobilinternetezéshez. Mindössze egy SMS-t kell küldeni a 1430-ra. Ezt az SMS-t csak Magyarországról lehet indítani, vagy külföldről is ugyanúgy működik a 1430 valamelyik másik szolgáltatón keresztül?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73715) kaszaking válasza KubanitoS (#73714) üzenetére


kaszaking
tag

Szerintem a neted az előfizetésed fordulónapján nullázódik. Én az előfizetésemet 14.én kötöttem így minden hónap 14.én lesz újra netem korlát nélkül

(#73716) [P]laci válasza KubanitoS (#73714) üzenetére


[P]laci
senior tag

jelentkezz be a Telekom alkalmazásba, vagy a Telekom oldalon és ott meg tudod nézni! ;) a mobilinternet fordulónapja mindenkinek egyedi. :K

(#73717) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Köszönöm nektek!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#73718) MadMancs válasza KubanitoS (#73714) üzenetére


MadMancs
veterán

Az mindenkinél más. Nekem például számlázási forduló a hónap első napja, viszont a mobilnet fordulónapja 13.-án van. Next M díjcsomag.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#73719) hjanos1


hjanos1
senior tag

Sziasztok!

Bementem 3-án, vasárnap áthozni a számomat Telenortól Telekomhoz. Megegegyeztünk, hogy az időablak 6-ig legyen meg, mert Telenornál akkor van a számlazárás és nem akartam 0 napért kifizetni még egy hónapot.
6-án, kedden meg is volt a számhordozás 20-24 óra között. 7-én reggel beletettem a Telekomos SIM-et a telefonba, nem jelentkezett fel a hálózatra. Megyek be Telekomhoz, kérdezem, hogy mégis mi van. Megnézték a gépen, aztán telefonálgattak egy sort majd visszakaptam a Domino SIM árát és mondta, hogy továbbítja a háttércsoportjuknak, hagyjak bent egy telefonszámot, amin elérnek, ha kész a folyamat. Azt mondták, hogy rendszerhibájuk volt és bár átjött a szám, de deaktivált lett vagy mi.

Jogosult vagyok-e ilyenkor valamilyen kötbérre? (ugyanis már második napja nem vagyok elérhető az ő hibájukból)

TL;DR: számhordozás, szám átjött de deaktiváltként van a rendszerben az ő hibájukból, 2 napja nem vagyok elérhető, jogosult vagyok-e kötbérre?

The Factory Must Grow

(#73720) Keem1 válasza hjanos1 (#73719) üzenetére


Keem1
addikt

Ezt szerintem neked jobban kell tudni. A kötbért mindig belefoglalják a szerződésbe (az ő részükről ez mindig benne is van elmaradhatatlanul - bár egyszer felejtenék el egy nagy értékű telefonomnál :DDD ).
Ha úgy írtad alá a szerződést, hogy nincs benne olyan, hogy bizonyos esetekben kötbért kötelesek neked fizetni, akkor nincs.

(#73721) tepenzed


tepenzed
őstag

Ez a kedvezményes készülékváltás amúgy valami vicc? 4 éve vagyok előfizető, alig vártam, hogy lejárjon a hűség, erre 1000ft-os kedvezményekkel dobálnak meg és még így is drágább a szolgáltatótól a telefon, mint megvenni függetlenül. Szánalom egy szolgáltató

(#73722) hjanos1 válasza Keem1 (#73720) üzenetére


hjanos1
senior tag

En ugy emlekeztem, hogy volt valami hasonlo az ASZF-ben, hogy ha nem biztositjak a szolgaltatast akkor ok fizetnek.

The Factory Must Grow

(#73723) Keem1 válasza hjanos1 (#73722) üzenetére


Keem1
addikt

Na, az ÁSZF-et viszont nem tudom. Az még esetleg meglehet, valóban. Azt tudom, hogy amikor nálunk a cégnél valami kötbéres volt, az mindig a szerződésben szerepelt.
Majd akkor hátha jön valaki, aki vágja az ÁSZF tartalmát és segít ebben neked.

(#73724) dedike válasza tepenzed (#73721) üzenetére


dedike
addikt

Két éve nem ugyanez volt? A többinél nem pont ugyanez van? :D

Jó szerencsét!

(#73725) 313313


313313
addikt

Most heggesztik a honlapot, beraktak 1-2 új készüléket, meg van 1-2 bújtatott áremelés...
Bekerült:
Sony Xperia XE kártyásan - 111.900ft
Samsung Galaxy J5 2016 kártyásan - 68.990ft
Emelték a Huawei P8 Lite árát, eddig 71.900ft volt kártyásan a készülék+B0 okosóra, most 71.900 a készülék+autós tartó...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#73726) SUPREME7 válasza 313313 (#73725) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem az A5 listaárának 160K-ra emelése tetszik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73727) 313313 válasza SUPREME7 (#73726) üzenetére


313313
addikt

Nem akarnak ezek már telefont eladni...
5S 130k kártyásan, MM-be 110 :D

[ Szerkesztve ]

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#73728) tepenzed válasza 313313 (#73727) üzenetére


tepenzed
őstag

xD, annyiért vettem SE-t, függetlenbe :C

(#73729) Vangelis válasza 313313 (#73727) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem akár már itt egyik sem...

Gondolom azért vannak a korlátlan csomagokban is magasabb árak, ha az ember készülékkel veszi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#73730) viera


viera
őstag

Az S7Edge olcsóbb lett egy 10-essel.
170-ért a csomagomban már egész jó ár. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#73731) bostone


bostone
addikt

A mate 8 most egész jó áron kapható.

Egy ismerősöm szeretné megvenni, de még áprilisig az előző telefonját törleszti. Volna rá lehetősége, hogy mégis hozzájusson?

Más

Vezetékes számot lehet hordozni mobil előfizetésbe?

(#73732) dedike válasza SUPREME7 (#73726) üzenetére


dedike
addikt

Előfizetéssel viszont valamivel olcsóbb lett.

(#73731) bostone:

Persze. Új előfizetéssel. Vagy máshol. A kérdésed második részét nem értem. Vezetékes számot mobilnak? Vagy hogyan gondoltad?

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#73733) Tomikaa.


Tomikaa.
tag

Nálatok is szórakozik az online ügyintézés? Gondoltam beregisztrálok rá és kipróbálom az online feltöltést, de az előfizetés hozzáadásánál elakadtam, mert vagy nem fogadja el a jelszót és a számot, vagy elfogadja, de kiírja, hogy a felhasználó felfüggesztésre került.

(#73734) bostone válasza dedike (#73732) üzenetére


bostone
addikt

Igen, vezetékest mobilnak.
Lehetséges?

(#73735) 4Grider válasza bostone (#73734) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem.

(#73736) bwin.party válasza bostone (#73731) üzenetére


bwin.party
aktív tag

Igen! Azt hiszem akkor, ha előre befizeti az aktuális még hátralevő törlesztőket és utána előfizetés hosszabbítással (újra +2 év) válthat telefont.

(#73737) dedike válasza bwin.party (#73736) üzenetére


dedike
addikt

Nem. Ez így nem működik. Szép is lenne...

Jó szerencsét!

(#73738) nagyt350


nagyt350
csendes újonc

A Turbo bővítővel kapcsolatban szeretnék kérdezni.

Ha NetPlusz S mellé rendelek Turbo 100-at akkor felhasználhatom a Turbo adatkeretét akkor is 30 napig ha közben lemondom és le is jár a Netplusz S egy hónapos ciklusa? (tehát nem lesz aktív adatcsomagom)

A másik, hogy Turbo 100-ból lehet többször is rendelni, ha elfogy?

(#73739) dedike válasza nagyt350 (#73738) üzenetére


dedike
addikt

Valamilyen netcsomag kell mindegyik bővítőhöz, hiszen "bővítő".

A 100-as csak Domino előfizetőknek.

Naponta egyszer rendelhető meg.

Megrendelhető prepaid bennefoglalt adatot tartalmazó hang díjcsomagokhoz (NapiNet-et tartalmazókhoz is), és prepaid adatdíjcsomagokhoz azok adattartalmának eseti bővítésére. Naponta egyszer megrendelhető, azonban több bővítő is lehet aktív párhuzamosan egy szolgáltatáson

Forrás, 14. oldal

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#73740) bwin.party válasza dedike (#73737) üzenetére


bwin.party
aktív tag

NEM! Igazad van! Akkor lehet, ha az utolsó időszakban a rendszer felkínálja már a kedvezményes vásárlás lehetőségét! Elnézést!

(#73741) nagyt350 válasza dedike (#73739) üzenetére


nagyt350
csendes újonc

Igen kell hozzá netcsomag, de azt nem értem, hogy mi van akkor ha a megrendelés pillanatában van aktív netcsomagom, de rögtön felfüggesztem és másnap lejár a netcsomag.
Ekkor is használhatom a Turbo 100 MB-ját 30 napig?

(#73742) dptrsk válasza nagyt350 (#73741) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha nincs netcsomagod, akkor nem tudsz netezni.
(A netcsomagokra úgy gondolj, mint engedélyek, hogy használhass netet. Hiába van turbo 100mb kereted, ha nincs engedélyed a hálózat használatára)

Ha lemondod a netplusz S-s akkor aktiválj egy napinetet, az idézett szöveg alapján azzal is használható a Turbo 100MB.

Nem vonja a napinet 195 forintos diját, amíg van a turboból.

[ Szerkesztve ]

(#73743) St3ven válasza dptrsk (#73742) üzenetére


St3ven
addikt

Ez tényleg így működik? NapiNet & Turbo 100 MB kombó és van 30 napra netem 390 Ft-ért?

Ezt meg tudja erősíteni olyan, aki így használja? Mi benne a csapda?

Csak mert akkor nem értem, miért nem mindenki ezt választja a NetPlusz S helyett.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#73744) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Nemreg valtottam dijcsomagot es most next business Comfort M-ben vagyok. Ebben ugye van ingyenes EU roaming. Viszont a net sebessege csapnivalo. Az oldalak alig jonnek be, skype stb hasznalhatalan. Valahol le van irvahogy korlatozzak a kulfoldi net sebesseget vagy mi lehet az oka? (Amugy az adott orszag Olaszorszag)

Koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#73745) Zeki válasza adamssss (#73744) üzenetére


Zeki
nagyúr

Veszel egy helyi sim kártyát, azzal is mérsz egy tesztet, aztán kiderül hogy az olasz net fos, vagy csak a roaming partner van jó hátulra sorolva.

(#73746) adamssss válasza Zeki (#73745) üzenetére


adamssss
veterán

Tuti nem az olasz nettel van a gond. Nagy udulovaros van 4g meg minden. Am mi az a hatrasorolas?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#73747) Zeki válasza adamssss (#73746) üzenetére


Zeki
nagyúr

Olyan mint hogy a telekomon is roamingol a telenor a 800MHZ-es 4G-n, de fele annyi a sebessége, mint a telekomos simmel mérve. Prioritásban a telekomos simek vannak, nagyobb sávszélt biztosítva nekik.

(#73748) 4Grider válasza adamssss (#73746) üzenetére


4Grider
nagyúr

800 MHz-es 4G háló simán belassul, ha sokan használják. Nézd meg hajnali négykor...

(#73749) nagyt350


nagyt350
csendes újonc

Azt, hogy a Turbo bővítő adatforgalmából mennyi van hátra hol tudom megnézni?
Sem a T appban sem a webes felületen nem látok ilyen lehetőséget.

Azért kérdezem, mert akkor nem fogok rendelni NetPlusz csomagot csak a NapiNet lesz aktív, és annyiszor fogok Turbo 100-at rendelni, amennyi kell, így ha még 500 MB is kell akkor 5 db Turbo 100-al még mindig ott vagyok árban mint egy NetPlusz M-el.

(#73750) St3ven válasza St3ven (#73743) üzenetére


St3ven
addikt

A fentiek kivitelezhetőségével kapcsolatban tud valaki saját példáján keresztül megerősítést adni? Ha nem, elméleti síkon szerintetek működhet?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.