Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73051) dptrsk válasza MaxxDamage (#73050) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem se enged új Domino SIMhez jelszót beállítani.

"Altalános hiba" üzenet jelenik meg.

(#73052) lugosi válasza MaxxDamage (#73050) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csak a szokásos, hiszen hó eleje van, számlafizetési időszak. Az is lehet, hogy túlterhelt ilyenkor a szerver, én ilyenkor már meg se próbálok belépni, majd pár nap múlva.

(#73053) MaxxDamage válasza lugosi (#73052) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nálam eddig nem volt jelen ez a dolog, hogy nem tudtam belépni. :(

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#73054) debianos


debianos
aktív tag

Na, csak akadna még egy kérdésem... Szóval két előfizetésem van a T-nél, egy Net&Roll M 20GB és egy Next M Aranytárskártya(9990 Ft). Na most a Next M-et most fogom meghosszabbítani kedvezményes készülékcserével, míg a másikat a hónap végén lemondani(akkor jár le) - Vodafone 12+100GB-os ajánlata MiFi routerrel jobbnak tűnik. Ha meghosszabbítom a Next M-et, majd ~ két héttel rá lemondom a másikat, akkor a Next M kedvezménye vajon megmarad? :F Mert nem tudom, hogy a másik miatt adták-e Aranytárskártyaként. :Y

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#73055) Atos23


Atos23
senior tag

Sziasztok,

Ti észleltétek az alábbi jelenséget?

Amikor elfogy az adatkorlátom, a T belassítja a netet 32 Kbps-re. Pár hónappal ezelőtt ez még tökéletes volt pl. a hardverapró böngészésére. Most egy hardverapró oldal betöltése kb. 40-50 másodperc.

Nálam lehet valami gond, vagy a 32Kbps-t levették 5-10Kbps-re (persze tájékoztatás nélkül)?

Köszi!

(#73056) Atos23 válasza MaxxDamage (#73050) üzenetére


Atos23
senior tag

Nálam a T-nél már kétszer fordult elő ez. Mindig köthető volt ahhoz, hogy csomagot, előfizetést váltottam. Ilyenkor elismerték az adatbázis-hibát, és kb. 2 hét alatt megoldották.

(#73057) Atos23 válasza MaxxDamage (#73042) üzenetére


Atos23
senior tag

Még egy okoskodó hsz. tőlem :D

Bemész a T-hez, és azt mondod, hogy eldobja a telefonod a SIM-kártyával a kapcsolatot. Ami persze fedi a valóságot, tehát semmi rosszra nem buzdítalak :) Ekkor olyan SIM-et adnak kötözködés nélkül, amilyet szeretnél. Mellé pedig átalakítókat, ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#73058) glaci válasza debianos (#73054) üzenetére


glaci
őstag

Termeszetesen a Net&Roll melle kaptad az ATK -t.
Ha lemondod a FO kattyat, akkor a TARS kartyat nem lehet mihez hozzarandelni, igy az atvalt "sima" elofizetesse!
Kivetelt kepez, ha van vezetekes szolgaltatasod, mert akkor annak is lehet a tarsa.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#73059) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

Fradi sas díjcsomagra tudok váltani olyan előfizetésről amin még hűség van?
Valamin a társkártya tényleg akadály?

Köszi

(#73060) dokee78


dokee78
félisten

Lenne pár kérdésem:

Lejárt már fél éve a hűség idő.
1. Ha megszüntetem az előfizetést vagy számhordozással átmegyek másik szolgáltatóhoz,akkor a társkártyám fő előfizetés lesz?

2. Olcsóbb egy adott készülék,ha megszüntetem a jelen előfizetést és új előfizetőként veszem?

3. Egyéni akciót tud adni a Telekom,hogy megtartson,mint előfizető?

(#73061) dptrsk válasza dokee78 (#73060) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1, igen.
2.ha nincs valami speciális akció, ami csak újaknak van, akkor nem olcsóbb újként.
3.van megtartási ajánlat. én egyszer 1430on mondtam fel, munkaidőben kellett hívni, s kapcsoltak egy kollegát, aki 4-5 ajánlatot is ajánlt.

(#73062) bostone válasza dptrsk (#73061) üzenetére


bostone
addikt

Milyen jellegű ajánlatot tettek? Csúcskészülekre kedvezmény vagy eldobható telefon ingyen?

(#73063) dokee78 válasza dptrsk (#73061) üzenetére


dokee78
félisten

Egyszer év elején hívtak engem is,mert a Face oldalon elégedetlenségemet fejeztem ki régi előfizetőként.
Mondtam nekik,ha aktuális lesz jelzem,év végén próbálkozok.

Akár készülék árából is faraghatnak?

(#73064) debianos válasza glaci (#73058) üzenetére


debianos
aktív tag

Köszi, hát akkor ezt benéztem. :( Meg van ez kavarva, mert amúgy nem az enyémről van szó, csak én próbálom most rendbe szedni. De amúgy már a hűségidőben sem vagyok biztos, mert két éve ez egy EcoSurfként indult, majd tavaly szeptemberben váltott át Next M-re. Na most a Telekom oldalán augusztusig írja a hűségnyilatkozatot és mielőtt jött volna ez az új oldal ott írta, hogy mikortól tudok kedvezményesen készüléket cserélni, de az már eltűnt(május 17. volt asszem). Viszont a szerződés kibővítésekor(Next M) 2017-ig szóló hűségnyilatkozat lett, de csak a Next díjcsomagra. A szerződésen felette ott maradt az augusztus is. Szóval most már nem értem. Muszáj lesz bemenni. :D
A másik meg, hogy 2 éve is volt kihozva részletre telefon és az augusztusban jár le(az ment most tönkre, ezért van ez az egész :D), szóval abban sem vagyok biztos, hogy az előtt lehet kedvezményesen kihozni. A számláló eltűnt a honlapon, csak ezt találtam: "Ha lejárt vagy hamarosan lejár Telekom mobil-előfizetésed hűségideje, válassz kínálatunkból új készüléket!".

Most már jól megkavartam magamat is. :Y

Teszek rá még egy lapáttal. A Net&Roll M-et én használom, az biztosan most fog lejárni. Ahhoz adtak egy Huawei USB Stick-et, sosem használtam, mert Tabletben van a kártya. Mivel így úgy néz ki, hogy akkor maradni fog ez a szerződés is, felmerült bennem, hogy erre lehet tabletet kihozni? Mert vagy egy éve, amikor a mostani tabemet vettem, akkor előtte érdeklődtem és a Stick miatt nem lehetett. Na most, ha lejár, akkor elvileg lehet? :F

Azt megtapsolom, aki ezt érti, mert én nem. :D :R

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#73065) dptrsk válasza bostone (#73062) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csúcskészülékes ajánlat nem volt.

Hát nem minden ajánlatra emlékszem, de:

1év hűség, s elengedik a havidíj felét végig, de a teljes havidíjat lebeszélhetem.(Next nem lehetett)

Bármely tablet féláron 2 év hűséggel M vagy nagyobb netcsomagra.

Volt egy telefon (Samsung S(4-5) mini[nem tudom melyik]) féláron 2 év hűséggel. Nem emlékszem, hogy volt-e tarifa megkötés

S volt valami filléres telefon ingyen. 2 év hűséggel akármelyik tarifában.

(#73066) Imy


Imy
veterán

SMS átírányításra ha jól tudom nincs lehetőség, ugye?

(#73067) Imy válasza Imy (#73066) üzenetére


Imy
veterán

Két kártyám van, az egyik egy 16 éve meglévő számom, arra jön minden SMS illetve család, haverok azt ismerik, családon belül ingyen telefonálok arról. A céges kártyámról pedig ingyen hívok, de iPhone csak egy kártyás. Erre kellene valami jó megoldás. Mondjuk most már ahívás átírányítás megy.

(#73068) SNor válasza Imy (#73067) üzenetére


SNor
tag

Pushbullet? Szerintem megy két telefon között is, bár én csak pc - telefon között használom.

(#73069) taip válasza Imy (#73067) üzenetére


taip
senior tag

Dobd ki az iPhone-t és vegyél egy normális kétkártyás készüléket. :D ;]

Gondolom mindkét kártya Telekomos előfizu, különben sokba fog neked kerülni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#73070) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Van egy 2 kártyás telefonom és most a 2. simet kikapcsoltam(Telekom) átirányítottam a másik simre.
A kérdés, hogy már az átirányítás is költség vagy csak ha felveszem?
Csináltam egy próbát a lányom telefonjáról, hogy kipróbáljam, de csak megcsörgettem magam, hogy mit ír ki az enyém.Ilyenkor is van költség?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#73071) g0dl


g0dl
addikt

Van egy feltőtőkártyám ( domino web) , és hosszú ideje most tudtam bejelentkezni, mert eddig nem ment, és a fordulónapot sehol nem találom. Ez nincs is ott, vagy csak én nem látom?

Illetve a telekom oldalán a domino web sávok árazása sem elérhető. Hol találok ilyet?

(#73072) #99546112


#99546112
törölt tag

Hol lehet követni hogy hány percet használtam fel a 160-ból next s csomagnál? Mert csak a mobil perceket írja de a vezetékes irányt nem, tán magamnak kell irosgatni? 😅

(#73073) Wind-Storm válasza St3ven (#73038) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nem pont ilyen havidíjasra gondoltam, de azért köszi.

(#73074) dptrsk válasza golyós (#73070) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Csak akkor fizetős ha felveszed.

(#73075) Imy válasza SNor (#73068) üzenetére


Imy
veterán

Itt meg állandóan neten kell fent lógnia a telefonnak, ami nem igazán megy. Ha a sajátomat otthon hagynám, wifin fent lehetne, de a másikon mobilnetre sincs lehetőségem.

(#73076) Sayuar válasza Wind-Storm (#73073) üzenetére


Sayuar
őstag

Nekem ilyen [link] SMS-em van...13 Ft ...de ehhez előtte egy spanyol nyaralás szükségeltetik.

(#73077) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Okosteló váltáson gondolkodom, de látom hogy amit vennék telefon nem normál Sim kártyás, hanem 1 x microSIM + 1 x nanoSIM kártyákat tud befogadni.
Szolgáltatónál ki lehet cserélni az újak valamelyikére?
Nem vagyok ebben jártas, írja már meg valaki egy ilyen váltással mivel jár?
Köszönöm! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#73078) r3dsnake válasza makoss (#73077) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Persze, ingyen cserélik. Számod megmarad.

(#73079) debianos válasza debianos (#73064) üzenetére


debianos
aktív tag

Nem tud senki akkor erről? :(
Úgy döntöttem telefont megveszem más helyen, de ezt kiírom röviden, hátha a mennyiség miatt kerülte el a figyelmet: Net&Roll M 2 év hűségidő lejárta után lehet kihozni mellé tabletet? (eddig az USB-stick miatt nem lehetett - az számított eszköznek)
:R

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#73080) wmati válasza debianos (#73079) üzenetére


wmati
addikt

Lehet tabletet ki hozni vele újabb 2 év hűség mellé.

(#73081) makoss válasza r3dsnake (#73078) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R
Amúgy mindegy melyikre?
Mind a 2 kisebbet tudja fogadni.

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#73082) debianos válasza wmati (#73080) üzenetére


debianos
aktív tag

Köszönöm, csak azért kételkedtem, mert elvileg az USB-sticket ingyen adták, így nem volt mit törleszteni, mégsem lehetett. De akkor így már biztos vagyok benne. :R

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#73083) Imy válasza r3dsnake (#73078) üzenetére


Imy
veterán

Biztos? Régebben bementem, kb 2 éve, és x ezer Ft-ot akartak elkérni. Akkor elkértem haver vágóját,s kivágtam... :F Azóta rájöttek, hogy nem kérnek érte pénzt? Nem gond. :DDD

(#73084) wmati válasza Imy (#73083) üzenetére


wmati
addikt

Biztos hogy ingyen van főleg ha lobogtatod az új telót hogy ebbe nem fér bele. Ha meg rongálod akkor fizetős.

(#73085) Imy válasza wmati (#73084) üzenetére


Imy
veterán

De ha T-nél veszed a telefontm akkor van így nem? Mert én máshol vettem, és akkor mondták, mivel nem náluk vettem, fizessek a kisebb kártyáért. :D

(#73086) wmati válasza Imy (#73085) üzenetére


wmati
addikt

Én be vittem meg lóbáltam mondtam, hogy egy sim kártya cserét szeretnék mert csak akkor tudom tovább használni és kaptam. Szerencse lenne ?

(#73087) smileismarci válasza Imy (#73085) üzenetére


smileismarci
tag

Tuti ingyenes bárhol vásárolt telefonnal, én már többször cseréltem. :K [link]

[ Szerkesztve ]

#%

(#73088) bostone válasza wmati (#73086) üzenetére


bostone
addikt

Pár éve cseréltem, akkor még 5000-be került.

(#73089) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Én már kétszer voltam bent az elmúlt 4 évbe kártyát cseréltetni,kb 1 perc alatt elintéztem, nem kérdeztek,nem kellett fizetnem ,csak adták az újat.

(#73090) r3dsnake válasza bostone (#73088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor se került annyiba csak lehúztak vele.

(#73091) Soulfly842 válasza r3dsnake (#73090) üzenetére


Soulfly842
addikt

Tévedésben vagy. Kb. Két éve még úgy volt, h. Csak akkor volt ingyenes, ha igazolod, h. A Telekomtól vásárolt készülékről van szó. Kb bő másfél éve változott ez, ha jól emlékszek.

(#73092) bostone válasza r3dsnake (#73090) üzenetére


bostone
addikt

Nem igazán volt más alternatíva abban az esetben. Mobil nélkül nem maradhattam.
Azóta is azt a kártyát használom.

(#73093) D1Rect


D1Rect
félisten

Nincs valami opció "ingyenes"(előfizetés, kiegészítő csomag, stb) hívásfogadásra roaming esetén?

(#73094) golyós válasza makoss (#73077) üzenetére


golyós
őstag

2 hónapja kértem mikro símről nano simre cserét független dual sim telefonba.Meg sem kérdezték, hogy milyen készülékbe lesz, szó nélkül cserélték ingyen.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#73095) makoss válasza golyós (#73094) üzenetére


makoss
addikt

Köszi!
És a Xiaomi Redmi Note 3 Pro telót honnan vetted?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#73096) wmati


wmati
addikt

Ilyen számlázási tételt hogy lehet össze hozni ? GPRS/Hungary

(#73097) golyós válasza makoss (#73095) üzenetére


golyós
őstag

Itt a fórumon. (sajnos :W , soha többé semmi kínai agyonhájpolt B brand telefont, 2 hónap alatt elvesztette az értéke 25-30%-át, kamera hulladék bármennyire istenítik, kijelzőidőt nem tudom, hogyan csinálnak 8-9 órákat mert 5-t sem bír, stb, két rossz döntésem volt életemben az egyik a kutya volt a gyerekeknek a másik ez a hulladék)

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#73098) dptrsk válasza wmati (#73096) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nekem 2 éve mikor előfizetéses voltam a mobilnetet jelölte így, természetesen 0 forintos díjjal.
(illetve családban céges telenor részletezőn a mai napig így jelölik a mobilnetes forgalmat)

(#73099) dptrsk válasza bostone (#73036) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

NetPlusz csomagoknál, ha havidíjas csomagról van szó, akkor aktív napok száma szerint fizetsz.

(keresővel gyorsabban választ kaptál volna rá)

(#73100) makoss válasza golyós (#73097) üzenetére


makoss
addikt

És a Samsung J700F jobb lesz?
Érdekes, hogy én is Xiaomi Redmi Note 3 Pro telót néztem ki, és ugyan úgy "kínais" kétségeim vannak a telóval kapcsolatban, hogy ugyan olyan jó volna mint a tesztekben? :F :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.