Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74651) lugosi válasza eladogeppc (#74650) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát én abból, hogy "Eladó tölti ki", "Vállalkozás neve telekom" és a t-s fejléces papírból arra következtetnék, hogy ez a telekomnál lett vásárolva.

(#74652) Ateszpapa válasza eladogeppc (#74650) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Már egy jó ideje online lehet letölteni a gari jegyet azért nincs rajta pecsét.
Bár ezt könnyen lehet hamisítani.

Igazán kinyomhatnák, pecsételhetnék ezt az egy oldalt a T-nél vásárláskor.
A többi jó lenne online, de így pecsét nélkül csak a T tudja megmondani, hogy eredeti-e

[ Szerkesztve ]

(#74653) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Engem az érdekelne csak, hogy ez Telekomos vásárlás a kép alapján vagy sem ?

Mert nagyon úgy tűnik nekem. Úgy akarja tovább adni a készüléket, hogy ez gyári független.
Hát ezt nehezen tudom elképzelni róla ezen papíros után.

A telekom és a telenor is gyártói garanciát ad, ebbe kapaszkodik.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#74654) ANDROID??? válasza eladogeppc (#74653) üzenetére


ANDROID???
addikt

Van olyan Huawei, amit a Telekom függetlenül ad.

(#74655) anadroid válasza eladogeppc (#74653) üzenetére


anadroid
senior tag

Kérd el a számlát! Ha a termék nevének végén olyat látsz, hogy /SL, akkor simlockos, tehát nem lehetne gyári független. Volt már olyan, hogy gyári függetlent vettem a Telekomtól, bár ott volt a /SL, és olyan is, ami kimondottan független volt papíron is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#74656) ANDROID??? válasza eladogeppc (#74653) üzenetére


ANDROID???
addikt

A tárcsázóba:
*#*#2846579#*#* (azon belül 3. aztán 2. , ha SIM Lock Info : NW_LOCKED, akkor függő)
P8 Lite-nél így meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#74657) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Köszi srácok én ezt értem.
De ha az ember nem tud számlát mutatni, és ott vette, hiába független ha a számla nincs befizetve akkor Telekomból lehet tiltani nem ?
Ez lenne a kérdés.

Köszi ! :R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#74658) blackmajesty válasza eladogeppc (#74657) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ha csak az a kérdés, hogy letilthatják-e, ha nem fizeti a számlákat, arra igen a válasz. Lehet függő vagy független.

[ Szerkesztve ]

(#74659) Ateszpapa válasza eladogeppc (#74657) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lehet.

(#74660) ANDROID??? válasza eladogeppc (#74657) üzenetére


ANDROID???
addikt

Telekomtól van? Akkor tudják tiltani, de előtte nem ezt kérdezted. :U

(#74661) FLD1987 válasza eladogeppc (#74657) üzenetére

Szoktam vásárolni a Telekom webshopból mobiltelefonokat úgy, hogy előfizetés nélkül. Ilyenkor a /SL szokott szerepelni a számlán, de nem tilthatja le a Telekom, mert előfizetés nélkül lett vásárolva. Szerintem mindegy, hogy függő vagy nem függő, ha előfizetés nélkül vásárolja meg valaki a mobiltelefont és utána eladja, akkor azt a Telekom nem tilthatja le és a /SL alapján nem lehet szerintem megállapítani, hogy előfizetéssel vagy előfizetés nélkül lett megvásárolva a mobiltelefon.

[ Szerkesztve ]

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#74662) glaci válasza FLD1987 (#74661) üzenetére


glaci
őstag

Ez így van.
Ennek a megállapításához már több papírra van szükség.
(Azért szerintem előfizu nélkül inkább csak az olcsó kiárusításos (Ill. a "használt") készülékeket viszik. Az újabb, drágább, komolyab készülékeket inkább előfizetés mellé. (És még ígyis sokszor drágább, mint máshol függetlenül.))

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#74663) Varszegig válasza eladogeppc (#74657) üzenetére


Varszegig
veterán

"De ha az ember nem tud számlát mutatni,"
Akkor az már nem tisztességes. Ha nem mutat számlát, nincs üzlet.

(#74664) HXY


HXY
addikt

Van arról valami tapasztalat, hogy a Telekomnál vásárolt SIM lockos telefonok IMEI tiltását x év után törlik a Blue Mobile adatbázisából?

Azért kérdezem, mert a Blue Mobile-os SIM-et elfogadják a Telekom SIM lockos készülékek, csak a központi IMEI tiltás miatt nem enged fel a hálózatra telefonálni, csak internetezni.

És egy régebbi készüléket (3-4 éves) igazán engedhetnék, hogy BlueMobile-lal használjuk.

(#74665) zoli62 válasza St3ven (#74624) üzenetére


zoli62
addikt

Tettem egy kört Level Up ügyben. Visszahívtak, és szó szerint azt mondták, hogy senki nem tud semmit, vissza kell adni a termékmenedzsereknek, megígérték, hogy pár nap múlva visszahívnak. Én is olcsósítani szeretnék, csak nem Dominohoz, hanem előfizetéshez.

[ Szerkesztve ]

(#74666) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Live Chat részt hol találom a honlapon? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#74667) bopeti98


bopeti98
őstag

Csak mobilnetes ( Net&Roll S ) kártyáról a 1430-at lehet hívni?

(#74668) glaci válasza gyuromoj (#74666) üzenetére


glaci
őstag

Nem találod sehol.
Nézegesd az oldalt és ha van szabad ügyintéző, akkor felugrik magától.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#74669) gyuromoj válasza glaci (#74668) üzenetére


gyuromoj
veterán

Köszi szépen az infót! ;)

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#74670) dokee78


dokee78
félisten

Igaz korai még,de fekete péntekről lenne kérdésem?
Nem emlékszem,hogy zajlott le tavaly,ezért kérdezem:

Pár készüléket akcióznak le ugye?
Ha jól emlékszem tavaly 2 készülék volt.

Vagy nincs fekete péntek és minden nap más telefon volt akcióban karácsonyig?

(#74671) tobias88888


tobias88888
őstag

Pár napja nincs mobilnetem. Telefonon a *111# és a 1777-es számon is azt kaptam vissza, hogy megszűnt a Netplusz Arany netem. Felhívtam őket, pár óra várakozás után a diszpécser nem tudta megmondani, hogy van e netem vagy sem, gond van a rendszerrel...

Most feltettem az appot, kiírta hogy még semmit nem használtam az élő internet előfizetésemből. Szóval akkor még is van netem, csak valamiért nem megy. Változott mostanában valamit a csatlakozás menete? Független telefonom van amihez nincs beállítási útmutató a honlapon, így csak hasonló telefonokét próbálgattam, de egyik sem megy...

(#74672) dptrsk válasza dokee78 (#74670) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha jól rémlik mindkettő.
De a napi akció biztos volt az elmúlt 2 évben.

(#74673) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Lehet-e két telefonom ugyanazzal a sim kártyával? Úgy értem, fizikailag 2 db kártya, de ha keresnek, akkor mindkét telefon jelez. Ilyen - vagy ezzel egyenértékű - megoldás létezik? Van esetleg a hasonló kérdéseknek dedikált fóruma?

Van egy 2 éves Lumiám, ami még működőképes, de az akksija elég ramaty állapotban van. Edzéshez (futás) használnám továbbra is ezt, de tervezem, hogy veszek egy másikat mindennapi használatra is.

(#74674) HXY válasza Apollo17hu (#74673) üzenetére


HXY
addikt

Igen, havi 1930 Ft-ért. [link]

(#74675) St3ven válasza zoli62 (#74665) üzenetére


St3ven
addikt

Kíváncsian várjuk a fejleményeket! NapiNettel lenne az igazán jó buli. :)

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74676) St3ven válasza zoli62 (#74623) üzenetére


St3ven
addikt

Online felületen belépve nekem felkínálja a LevelUpot, pedig nincs mellette túlforgalmazás nélküli mobilinternet csomagom, csak a NapiNet aktív.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74677) dokee78 válasza dptrsk (#74672) üzenetére


dokee78
félisten

:R
De ha jól rémlik csak adott előfizuval voltak akciós készülékek.

(#74678) dptrsk válasza dokee78 (#74677) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A napi akciók közt többnyire adott díjcsomaggal volt, de Dominos akció is volt.

A feketepéntek csak előfizus volt ha jól rémlik.

(#74679) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Mit meg nem csinálhatnak a telekomék... hihetelten.

Alkudoznak mint a piacon...

Majd holnap leírom... de lepukkant egy zugárusok lettek.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74680) PainKiller13 válasza Vangelis (#74679) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ne csigázz :))

(#74681) Oliverda


Oliverda
félisten

Van egy bő 2 éves Net&Roll XS mobilnetem, hűség sosem volt rá. Ma bementem egy üzletbe, hogy lemondjam, majd közölte az ügyintéző, hogy 8 nap az átfutása, mialatt majd felhívnak az ügyfélmegtartástól. Ilyenkor mit szoktak felajánlani?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#74682) dptrsk válasza Oliverda (#74681) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

pl: ha aláírsz 1 év hűséget elengednek havi 1.000 forintot a hűség alatt.
vagy valami alapabb tablet/telefon kedvezőbb áron(esetleg ingyen).

(#74683) Oliverda válasza dptrsk (#74682) üzenetére


Oliverda
félisten

Ezért cserébe biztosan nem írnék alá. A Vodafone hasonló esetben hűség nélkül tett át egy mobilnetes flottába ami sávosan emelkedik, sőt még a visszakapcsolási díjat is elengedték.

Majd megírom az ajánlatot miután felhívtak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#74684) balint82


balint82
senior tag

Egyszeri 1 GB 990 HUFért

Google Pixel 4a

(#74685) Keem1 válasza balint82 (#74684) üzenetére


Keem1
addikt

Köszi :R
Holnap be is lövöm, és addig lekapcsolom a normál 1 GB-ot.

(#74686) choco01


choco01
addikt

Sziasztok!

Most Dominos vagyok, most vennék telót neten a fiókommal.

Előfizura váltanék+vennék telót, de mindenképp új számot akar nekem, hogy lehet megtartani a régit nete?

:R :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#74687) Keem1 válasza choco01 (#74686) üzenetére


Keem1
addikt

Elvileg itt fogod megtalálni az infót, a számodra érdekes rész a végénél lesz, a "Mi a teendő, ha a Domino szolgáltatását szeretnéd átváltani havi díjasra?" résztől. Online is lehet ezek szerint.

(#74688) choco01 válasza Keem1 (#74687) üzenetére


choco01
addikt

De nekem nem jó a váltás funkció, mert részletre akarom a telót.

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#74689) Keem1 válasza choco01 (#74688) üzenetére


Keem1
addikt

Pedig mennie kellene a részletnek is:

"Ha Dominosként arany vagy platina kiemeltséged volt, és a Domino előfizetője és felhasználója is te voltál a váltást megelőzően, akkor a kiemeltséged megmarad és a Telekom.hu-ra való belépés után személyre szabott árlista alapján vásárolhatsz a webshopban és élhetsz a kamatmentes részletfizetés lehetőségével is. Új előfizetőknél hitelképességi vizsgálatot végzünk."

Ha nagyon nem megy, hívd fel az ügyfélszolgálatot. Lehet, megint technikai hiba van (mikor 2 hónapja én váltottam készüléket, először nálam is technikai gondok voltak).

(#74690) dokee78 válasza dptrsk (#74678) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#74691) balint82 válasza Vangelis (#74679) üzenetére


balint82
senior tag

Várjuk a beszámolót :D

Google Pixel 4a

(#74692) dedike


dedike
addikt

Micsoda ajánlat.. :Y :W

Jó szerencsét!

(#74693) ablack válasza dedike (#74692) üzenetére


ablack
senior tag

Ennyi erővel ajándék tollat is adhatnának. :DDD

"2015. december 28-tól a Telekom üzletekben". Ehhez képest eddig nem láttam a weboldalon, meg máshol sem hirdetni hogy lenne ilyen akció.

[ Szerkesztve ]

(#74694) SUPREME7 válasza dedike (#74692) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ez az ebay-es $3-os kacat T logóval :D Már csak ezért megéri a M1 :)

Túlbecsültem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74695) Vangelis válasza balint82 (#74691) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még levelezés megy!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74696) dedike válasza SUPREME7 (#74694) üzenetére


dedike
addikt

Mindezt egy laza 600 ezres tuti üzletért. :N

Szerintem ez az év üzlete... :C

Jó szerencsét!

(#74697) Oliverda válasza Oliverda (#74683) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát ez vicces volt. Felajánlottak, hogy 3390 helyett fizethetek 2800-at, ha megtartom az előfizetést, miközben a duplanet miatt eddig 2542 forintot fizettem. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#74698) SUPREME7 válasza Oliverda (#74697) üzenetére


SUPREME7
őstag

Nekem a Vodafone-nál vicces a helyzet, van egy 4 éves alap előfizetés a nevemen, 2 éve hosszabbításkor 3190Ft-os csomag volt a legolcsóbb, 500MB net, 100 perc csomagban foglalt beszélgetés. Most hosszabbíthatnék, de már csak 3990Ft-os csomag van, 200MB nettel :DDD Felhívtak kb 2 hete, hogy lassan lejár az előfizetésem, akarok-e hosszabbítani, de a nő megnézte, és nem tudott jobbat ajánlani.

(#74699) dptrsk válasza Oliverda (#74697) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

a duplanet az még ebből jött volna le szerintem

(#74700) Oliverda válasza dptrsk (#74699) üzenetére


Oliverda
félisten

Mindegy, a voda hasonló helyzetben egy spéci díjcsomagot kínált fel, ami ha épp a polcon csücsül, akkor csak havi 490-be kerül, és 200 mega átlépése felett kell ráfizetni az alapdíjra. Végül inkább azt tartottam meg tartaléknak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.