Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74751) ForRedGlory válasza -secret- (#74750) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1430-on kerheted 1 evre viszafele barmeddig.

(#74752) zebede válasza Soulfly842 (#74704) üzenetére


zebede
őstag

"s mindezek mellett az összes kártya megkapja a korlátlan tv nézés lehetőségét is"

Ezzel kapcsolatban érdekelne, hogy ez Fun S díjcsomagra is vonatkozik?
És mivel azzal együtt négy előfizetés van a magentás folyószámlámon, mind a négyen az én TVGO-s felhasználói nevemmel és jelszavammal kell belépni?

[ Szerkesztve ]

(#74753) bujdi19


bujdi19
tag

Sziasztok van valakinek a telekomnál korlátlan böngésző opciója aktiválva?(1890Ft) segítség kellene ezzel kapcsolatban hogy ha betöltök egy oldalt ahol a videó azonnal elindul akkor az lassan fog betölteni nekem vagy ugyan úgy teljes sebességgel tölti be.(ha lefogyott az alapvető telefonhoz járó internetem.)

(#74754) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Olyankor mi a felállás, ha az ügyintéző nem töltötte ki a csereutalványt és visszakaptam a készülék vásárláskori árát.

Nem is iratta alá velem, de legalább egy példányt visszakaptam....amin jól látható, hogy nincs kitöltve aláírva az átvétel.

Az üfsz szerint ki kellett volna töltetni, mert így nem érvényes az utalvány. Vagy esetleg az van, hogy majd valamit ráírnak ás aláírják helyettem??

50e ft..... Samsung S4... :( Mivel nem volt semmi értelmes készülékük.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74755) Pjaard


Pjaard
csendes tag

sziasztok

Rendeltem online azonnali atvettel egy telefont... de nem igazodok ki a honlapon.

Rendelés állapota:
Jóváhagyás alatt.

Rendelésed átvehető
2016.09.03.-tól
5 munkanapon keresztül

Most akkor atvehetem, vagy jovahagyas alatt van? Vagy ezt az uzletre erti, hogy ott majd jovahagyjak? Nem igazan ertem..

1db keszülék volt a kivalasztott uzletbe ahol atvennem, a rendeles utan mar azt irta, hogy abban az uzletben nincs a keszulek. Olyan, mintha nekem felre lett volna teve a rendeles utan.

De nem igazan ertem... most akkor mi van? Holnap reggel mennek erte.

(#74756) RaZroX


RaZroX
addikt

Par hónapos S6-omnak meghalt a fülese, gariba kicserélik ? gombok működnek rajta de nem szól egyik oldala sem..

This is the way

(#74757) zoli62 válasza St3ven (#74746) üzenetére


zoli62
addikt

Akkor mégsem változtattak. Felhívtam őket, és azon vitetkoztam, hogy az akciós leírásban nem szerepel, hogy flottásoknak nem rendelhető meg. a nő belső leírásra hivatkozott, de ugye akkor ennek a feltételnek szerepelnie kellene az akció leírásában. Még mindig visszahívásra várok.

(#74758) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Lumia 640hez amit adtak ajándék rha füles, arra is vonatkozik garancia? Egyik oldala könnyen akár magától is szétjön

(#74760) SUPREME7 válasza #50751744 (#74759) üzenetére


SUPREME7
őstag

A fenét. Az a külön vásárolt tartozékokra vonatkozik 10ezer forint alatt. Az első évben teljes körű gari van mindenre, fülhallgató, töltő stb.

Egyszer a Vodafone-Telemax kombó el akarta ezt eljátszani velem egy gyári töltővel, végül kicserélték, és még 5K jóváírást is kaptam amiért meg akartak sz*patni.

(#74761) St3ven válasza dptrsk (#74709) üzenetére


St3ven
addikt

Lehet, hogy előre fizetendő, fix havidíjért tartalmazni fognak valamilyen bennefoglalt szolgáltatást (lebeszélhető percek, net, korlátlanság)? Mint a Telenornál. Egy ilyen ajánlatra kíváncsi is lennék.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74762) kory24 válasza SUPREME7 (#74760) üzenetére


kory24
őstag

És az baj, ha a füles doboza nincs meg?

(#74763) SUPREME7 válasza kory24 (#74762) üzenetére


SUPREME7
őstag

A doboz nem feltétele a garinak.

(#74764) Soulfly842 válasza Ateszpapa (#74741) üzenetére


Soulfly842
addikt

Jó eséllyel jóváhagyhatják, de ha a közelmúltban volt az S7 vásárlása, akkor lehet egy kisebb előleget elkérhetnek, ami utána jóváíródik a havidíjas számlázásban.

De a puding próbája az evés, próbáld meg nyugodtan.

(#74765) margithid


margithid
veterán

Sziasztok!
Most nézem telekon oldalán, hogy 490 Forint egy olyan kártya amihez adnak 3 hónapig 1 GB internetet.
Ez igencsak jó ajánlatnak tűnik, hol a buktató?:)
1 személy hány ilyen kártyát vehet egy évben?

(#74766) Forestgreen


Forestgreen
aktív tag

Sziasztok!

Valaki meg tudja esetleg mondani, hogy a Honor 8 mikor kerül a palettára a T-Mobile-nál?

Köszi!

MSI Z690 Torpedo + Core i5-12600K+Noctua NH-D15S, EVGA RTX 2070 XC Gaming, 1 TB SSD, ADATA 2x 16GB DDR5 Corsair Crystal 680X RGB

(#74767) #78121280 válasza Forestgreen (#74766) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ebben a hónapban várható a Honor 8.

(#74768) Ateszpapa válasza Soulfly842 (#74764) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Emailben jóvá hagyták, de mikor bementem a boltba átvenni a készüléket, ott mondták, hogy nem adják ki.
Arra hivatkozott a kolléga, hogy már van 3 részletem is, és nem megy át a bolti rendszeren, nem adhatja ki.

:Y

(#74769) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, furcsa dolgot láttam. A telefonom netforgalmi statisztikája szerint a Telekom app 4G-n ~300 MB-ot, wifi-n ~100 MB-ot zabált a múlt hónapban. Tudom, hálózaton belül az általa generált forgalom nem számít bele a díjcsomagba, de létezhet, hogy ennyire adatéhes az alkalmazás? Persze sokat is használom, mindent azon intézek: számlafizetés, egyenlegek csekkolása, szolgáltatások lemondása, aktiválása, kapcsolatkártya, stb. 1-2 naponta biztos, hogy el szoktam indítani az appot legalább egyszer. Mindenesetre kissé furcsa, hogy a Facebook épp egy kicsivel evett többet (400 MB 4G-n), pedig ott aztán van kép, meg videó.

(#74770) Vangelis válasza Ateszpapa (#74768) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem....simán ki kellen adniuk, ha fent jóváhagyták :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74771) balint82


balint82
senior tag

Tudja valaki, hogy memóriakártyák (SANDISK) garanciális ügyintézését náluk kell intézni, vagy közvetlenül a gyártónál? :R

Google Pixel 4a

(#74772) mamusz11 válasza dptrsk (#74745) üzenetére


mamusz11
tag

:R

Learning never exhausts the mind!

(#74773) tabaga


tabaga
tag

Valaki el tudja nekem azt árulni, hogy amikor végre megjelenik már a telekom kínálatában a honor 8, akkor még aktuális lesz ez az őszi akció?

(#74774) Vangelis válasza tabaga (#74773) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajna azt nem fogja senki megmondani még, ha tudnák sem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74775) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Telekom.hu megint meghalt?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74776) Vangelis válasza Dilikutya (#74775) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A sok xar SSD .. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74777) Dilikutya válasza Vangelis (#74776) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szánalmas, hogy szart se lehet online (se) elintézni, mert "az adatok betöltése sok időt vesz igénybe" üzenetekkel bombáz az oldal. Meg persze a technikai hibás felugró ablak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74778) Vangelis válasza Dilikutya (#74777) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Személyes ufsz meg semmi..
Voltunk bent hétvégén 2-3 ügyintéző lézeng...

Alig várják, hogy megszabaduljonak az ügyféltől.. online akarnak intéztetni mindent..

Tőlem is úgy vette át a csereutalványt, hogy ki sem töltötte....
Alá sem iratta velem. Modjuk üresen nem is írtam volna alá az biztos.

Biztosan majd valamit jó dolgot ráírnak, hogy Ők is jól járjonak.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74779) Dilikutya válasza Vangelis (#74778) üzenetére


Dilikutya
félisten

Személyest inkább hagyjuk. Két ügyintézőnek se sikerült tavaly egy előfizetést meghosszabbítania. Elsőre még a csomagot is elvették, mondván, nem hosszabbítottam. Nagy nehezen visszacsinálták, de ugyanúgy nincs hűségidő. Mivel a tarifa maradt, telefont meg nem akarok venni, tőlük nem, így annyiban hagytam, könnyebb lesz lemondani azt a számot. Egy kib* számlát nem tudok online befizetni, ez azért nevetséges, ebben az időben meg biztos nem megyek el egyetlen T-Pontig se.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74780) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Garanciális ügyintézésről van valakinek alapos ismerete? Van egy történet 1-2 csavarral abban szeretnék tanácsot kérni. De inkább privátban...
Köszi!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#74781) tabaga válasza Vangelis (#74774) üzenetére


tabaga
tag

Sejtettem, azért bíztam benne, hátha szivárog egy kis bennfentes információ ;]

(#74782) Keem1 válasza Dilikutya (#74777) üzenetére


Keem1
addikt

Én pont ezért gyűlölöm a sok AJAX-os, jQuery-s oldalt. Jó, hogy eléggé alkalmazásszerű oldal készíthető, de átestek a ló túloldalára, ezek az oldalak néha keservesen lassan működnek. Nyilván nem húzom le az összes ilyen oldalt, vannak jók is, de inkább a rosszabbakból van több. Hagyományos, AJAX/jQuery-t nélkülöző oldalból viszont sokkal több a jobb, csak fogy a számuk. Remélhetőleg, hamarosan elkezdik követni a Flash sorsát, és egyre-másra kezdik kikoptatni, kitiltani az ilyen oldalakat.

Ellenben a PH... veszett gyors, akár mobilon, akár számítógépen (kivéve ha épp nincs hardverhiba ;] )

(#74783) bopeti98 válasza Dilikutya (#74775) üzenetére


bopeti98
őstag

A Telekom alkalmazás is meghalt.

(#74784) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Kedves TELEKOM!!!

Most derült ki, hogy nagyon de nagyon át lettem verve a csereutalványos dologgal!

Most kaptam meg a telekomtól a választ, hogy : "Megállapítottuk, hogy a cseréhez az ár: 158 556 Ft"

Erre az üzlet 90.990FT-ot akart ajánlani! Sajnos a visszavásárlás mellett döntöttünk, mert nem volt ennyi pénzért semmi értelmes készülék.....,de a rendes összegért viszont már lett volna.

Még le is írják, hogy miből tudok választani a közel 160e Ft értékben.
...

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74785) SUPREME7 válasza Vangelis (#74784) üzenetére


SUPREME7
őstag

Behajtották a Vangelizációs adót, a sok potya cuccra amit az évek alatt kihaxoltál tőlük :DDD

(#74786) Vangelis válasza SUPREME7 (#74785) üzenetére


Vangelis
nagyúr

;]

De ennek még nincs vége. A panasz rögzítve van és elismerték, hogy át akartak vágni...sőt át is vertek.

Most már nincs kecmec. :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74787) SUPREME7 válasza Vangelis (#74786) üzenetére


SUPREME7
őstag

Akkor csapj oda nekik. :)

(#74788) [P]laci válasza Vangelis (#74784) üzenetére


[P]laci
senior tag

nem akarok belevau-vau, de ezt miért ide írod? :F
ide írj inkább, nekem mindig segítettek, vállalható tempóban! ;)

btw ilyen esetben mindig aszerint járnak el. hogy az utolsó listaár alapján +/- 10% értékben választhatsz készüléket.

(#74789) Vangelis válasza [P]laci (#74788) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak, hogy más is figyeljen oda.

Nem konkrétan a telekomnak címeztem :D

Most az e-mail, hogy mik a tények. Ami nem egyezik azzal amit az üzletben mondtak. Sőt! Nagyon nem egyezik. Lehúzás simán.

Ne járjon így más is! Azért adtam az infót :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74790) [P]laci válasza Vangelis (#74789) üzenetére


[P]laci
senior tag

nem azért, de te nem infót adtál át, hanem kb. semmit... :B csak azt közölted, hogy átvágtak...

infó ebben a storyban az, hogy ilyen esetben mindig aszerint járnak el, hogy az utolsó listaár alapján +/- 10% értékben választhatsz készüléket, vagy visszavásárolják tőled! :K

mondjuk a dolgozót továbbra sem mentesíti semmi, hisz utána is kérdezhetett volna ennek máshol, hisz nem tud senki sem mindent... viszont kétlem hogy lehúzni akart téged, maximum szimplán ez lehet élete első ilyenje...
téged amúgy továbbra se értelek... kihaxolsz mindent, szépen meg is kapod őket, most csereutalványt is kaptál és ahelyett, hogy vártál volna egy választ a Telekomtól és kinyomtatva azt besétáltál volna, fogtad magad és tolsz 3 kört teljesen feleslegesen. :U

[ Szerkesztve ]

(#74791) bopeti98 válasza [P]laci (#74788) üzenetére


bopeti98
őstag

Nekem már 38. napja nem válaszolnak, ezért 10 napja írtam megint, de még arra sem válaszoltak. :D

(#74792) Vangelis válasza [P]laci (#74790) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem olyan egyszerű ez :)
Kijelentette az eladó, hogy nem beszél és nem olvas el semmit. :D ...

De folytatjuk a dolgokat tovább.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74793) Dilikutya válasza bopeti98 (#74783) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szánalmas, komolyan mondom.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#74794) tobias88888


tobias88888
őstag

Sziasztok, kezd kicsit elegem lenni a telekomból.

Nem volt 2 hete 1 hétig mobil internetem, majd megnéztem a telekomos alkalmazásban és kiírta hogy továbbra is van netplusz arany csomagom. Ezek után fél órán belül lett újra netem (furcsa, mi?). Ma reggel megint elment a netem és most már a telekomos alkamazás sem írja ki, hogy lenne netplusz arany csomagom.

Volt valami szerződés módosítás vagy mi az istent csinálnak a T-nél? Ahogy nézem most már arany besorolású sem vagyok, nem tudom hogy annak mik a feltételei mellesleg, de ha 2 éve az voltam, akkor most miért ne lennék az?

(#74795) anadroid válasza Vangelis (#74792) üzenetére


anadroid
senior tag

Akkor kérsz egy rántott üzletvezetőt, ezüsttálcán, zöldségkörettel. :D

[ Szerkesztve ]

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#74796) radio100jozs válasza tobias88888 (#74794) üzenetére


radio100jozs
őstag

Az arany kedvezmény jogosultságot folyamatosan 12 havonta ellenőrzik, és akkor ugyan úgy teljesíteni kell a feltételeket, mint mikor elsőnek megkapod. Ha ez nem teljesül, kikerülsz az arany kedvezményből.

"9.3. A Kártyabirtokos Kapcsolat kártyához és annak felhasználásához fűződő joga akkor is megszűnik, ha a Kapcsolat
kártya kibocsátása utáni 12. hónapban illetve azt követően 12 havonta esedékes feltételvizsgálat alkalmával az előző 6 naptári hónap során az igénybevett szolgáltatásokhoz kapcsolódóan kibocsátott számlák utána a havi Kapcsolat pont értékeinek összege nem érte el a programszabályzat 1. számú mellékletében meghatározott mennyiséget"

De még egy jó pár ok lehet, amiért kikerülhetsz.

http://www.telekom.hu/static-ut/sw/file/Kapcsolat_program_programszabalyzat_20150801.pdf

(#74797) Vangelis válasza anadroid (#74795) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azt csak telefonon hívta... :)

Mindegy de rögzítették a panaszt és kivizsgálják.

Meglátjuk mi lesz belőle.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74798) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!
Szöveges képes korlátlan net opcióval mennek androidos applikációk?

(#74799) Lacko84 válasza [P]laci (#74522) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Üdv. Minden hónapban meg kell újra rendelni sms-be a +KOZOSSEGI mobilnet opciót vagy elég egyszer és minden hónapban hozzá adják a számlámhoz?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#74800) dptrsk válasza Lacko84 (#74799) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem kell havonta rendelni.
Ameddig le nem mondod, havonta a számlához csapják.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.