Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74051) -Ben- válasza TheMarci (#74049) üzenetére


-Ben-
veterán

Régebben nekem is cserélték egy üveg alatti porszemért is, most már nemigen cserélnek apróságokért.. :) De javítani azért lehetne, no mindegy. :D

(#74052) D@reeo


D@reeo
aktív tag

Sziasztok. Létezik valami megoldás, hogy a DuoNet-es sim kártyát használni lehessen (androidos) telefonban is, nem csak laptopban/tabletben?

Köszi

(#74054) 313313 válasza troland26 (#74050) üzenetére


313313
addikt

Húsvét előtt volt utoljára "használt" telefon a honlapon, ha minden igaz...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74055) D@reeo válasza #45553408 (#74053) üzenetére


D@reeo
aktív tag

Jah, akkor kicsit félreinformálódtam. Köszi

(#74056) South Velen válasza troland26 (#74050) üzenetére


South Velen
addikt

Minden negyedév végén volt, vagy negyedév utáni napokban. Most nem volt, ergo valszeg ez a lehetőség megszűnt. Hogy miért, azt is lehet tudni, de az egy másik kérdés.

(#74057) embe


embe
nagyúr

Hali!
Kérdésem, hogy létezik a szolgáltatónak olyan konstrukciója, hogy pl. családi csomag? Ahol a családtagok pl. ingyen hívhatják egymást.
Másik kérdésem, hogy a Bluemobile az nem számít hálózaton belüli hívásnak ugye?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#74058) szabogabor10 válasza embe (#74057) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Sajnos a Családbarát kedvezmény megszűnt.
A Blue Mobile irány hálón belüli iránynak számít.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#74059) bopeti98 válasza embe (#74057) üzenetére


bopeti98
őstag

De, a Blue Mobile hálózaton belülinek számít.

(#74060) embe válasza szabogabor10 (#74058) üzenetére


embe
nagyúr

és bopeti98 köszi a választ!
Akkor a fiam használhatja Bluemobile kártyáját tovább, ezzel így számolok.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#74061) McSpy


McSpy
őstag

Sziasztok
A következő kellemetlen dolog történt velem.
Junius 15-n pénteken töltöttem fel a telekom honlapján,a személyes menümön keresztül a Dominómat bankkártyás fizetéssel,ezt másodszorra tettem eddig,mind a kétszer 3-4 szeri kisérlet után sikerült a feltöltés ami 1500ft-t jelentett,erröl kaptam sms-t is hogy sikerült.
Vasárnap akartam e-bankon kersztül kifizetni e-bay-s vásárlásomat,megrökönyödve vettem tudomásul,hogy junius 16-n valaki lenyúlt a számlámról 2x15000 ft-t telekom-s feltöltésre,a bankom szerint 4-szeri kisérlet történt ebből az első kettő sikerült,a már említett 2x15000ft,majd a következő 2 már nem sikerült,mert nem volt rajta 15000 ft,ezért maradt rajta 10000ft,ha lett volna rajta többször 15000ft,azt mind lenyúlták volna
Úgy az 1500ft-s feltöltésem,és a lenyúlt 2x15000ft is ugyanarról a 02201095-s terminálról ment.
Bementem a szegedi telekom pontba,ahol elmondtam a történetet,és elmondtam,hogy melyik terminálról nyúltak le,hogy más ne járjon úgy mint én,de nem nagyon mutattak hajlandóságot,hogy utána nézzenek,kicsit én éreztem kellemetlenül magamat,hogy ilyen dologgal kerstem meg őket,azt mondták tegyek feljelentés a rendőrségen,amit persze már elötte megtettem,a rendőrségen megnyugtattak,hogy mondjak búcsút a pénznek.
Náluk van minden előfizetésem több mint 10 éve,TV,Internet,Telefon,Mobil,amiknek a hűsége év végén lejár,de úgy nézki hogy lelépek tőlük.
A kérdésem,hogy valaki járt-e már hasonlóan mint én
Bocsi a hosszúra sikeredett írásért

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74062) 4Grider válasza McSpy (#74061) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mekkora egyenleg van most a kártyádon?
A Telekom weblapján biztonságos a fizetés. A saját számítógépeden, vagy idegen helyen kerested fel a weblapot? Ha a számítógépeden: Azon minden OK? Nincs semmilyen kémprogram, billentyűzetfigyelő program rajta?

(#74063) McSpy válasza 4Grider (#74062) üzenetére


McSpy
őstag

Semmit sem hagytam fenn,a Bank kicserélte a kártyámat,pedig a Telekom weblapon keresztül fizettem,és a lenyült összeg valakinek a mobilján landolt,tehát mobil feltöltésre használta fel,és hagyott rajta 10000ft-t,saját otthoni számítógépemről töltöttem fel,mint oly sokszor már.
Avastot használok+Spy Hunter+Advanced System Care+Adware Cleaner+Malware Fighter

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74064) 4Grider válasza McSpy (#74063) üzenetére


4Grider
nagyúr

Még egyszer: A Telekom weblapján biztonságos az egyenlegfeltöltés. Ebből indulj ki.

(#74065) 313313 válasza McSpy (#74063) üzenetére


313313
addikt

Esetleg gyerkőc vagy egy rokon :F

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74066) Vangelis válasza 313313 (#74065) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Esetleg fizetett valahol kártyával és lefotózták vagy bármit csináltak a kártyával.?

De nem lehet megtudni, hogy milyen száma tölöttek fel?

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74067) milenda válasza McSpy (#74061) üzenetére


milenda
tag

Hogy érted azt, hogy "ugyanarról a 02201095-s terminálról ment"?

(#74068) szabogabor10 válasza McSpy (#74061) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szerintem vagy mókolt ATM-nél vettél fel pénzt, vagy valaki valahol feljegyezte a kártyád adatait. Egy biztos, a Telekom oldalán biztonságos a fizetés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#74069) Vangelis válasza szabogabor10 (#74068) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még jó, hogy nekem minden fizetéshez külön kódot is küld a bank.

Mondjuk az én számlámmal sokra mennének :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74070) taip válasza milenda (#74067) üzenetére


taip
senior tag

Én is pont ezt akartam kérdezni, ez lényeges lehet.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74071) McSpy válasza milenda (#74067) üzenetére


McSpy
őstag

A bankom szerint ugyanarról a terminálról,vagy terminálon keresztül(ami lehet OTP is mert azt hiszem azon keresztül megy)amin az 1500ft-s feltöltésem ment,nyúlták le,ennek a aterminálnak a száma 02201095

(#74068) szabogabor10 :Most fizettem másodszor kártyaszám alapján,eddig csak e-bankon keresztül fizettem,ritkán,ha veszek fel ATM-ből,azt csak megbízható zárt helyről veszek fel

#74072) Vangelis:
Az Otp-ben nem voltam,azt majd a rendörség megkeresi,ha szükséges

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74072) Vangelis válasza McSpy (#74071) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akkor megvan pontosan, hogy mikor szedték le?
Mint mond az otp?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74073) taip válasza McSpy (#74071) üzenetére


taip
senior tag

De azt mondtad, hogy a Telekom honlapján keresztül töltöttél fel, most meg fizikai POS terminálról beszélsz, ha jól értem.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74074) Vangelis válasza McSpy (#74071) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet, de te lennél előrébb, mert lehet esetleg még a telefonszám is meglenne.

A rendőrség nem úgy kezdte, hogy ugysem lesz meg a pénzed?
Otp meg 40e ft-ig kártalanít.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74075) McSpy válasza taip (#74073) üzenetére


McSpy
őstag

Igen a telekom saját menümön keresztül töltöttem fel,az ATM-ből csak pénzt veszek fel

#74074) Vangelis:A bankom azt nem tudja.hogy milyen számra töltötték fel,csak azt tudja mikor,történt 2016.07.16 15.33-15.35 között 4 kisérlet
15.35 15000 ft nem sikeres 02201095 telekom mobil feltöltés
15.35 15000 ft nem sikeres 02201095 telekom mobil feltöltés
15.34 15000 ft sikeres 02201095 telekom mobil feltöltés
15.34 15000 ft sikeres 02201095 telekom mobil feltöltés

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74076) Vangelis válasza McSpy (#74075) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor elvileg nem lehet gond.
De ha behúztak irány az otp és mond el mi volt.
Kártanítani fognak. Sógrom járt így, hogy valaki online fizetett a kártyájával és megkapta a teljes összeget.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74077) taip válasza McSpy (#74075) üzenetére


taip
senior tag

Továbbra sem értem.
Azt írod: "ugyanarról a terminálról,vagy terminálon keresztül, amin az 1500ft-s feltöltésem ment,nyúlták le,ennek a terminálnak a száma 02201095"

Akkor most terminálról töltöttél 1500 Ft-ot vagy interneten keresztül?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74078) McSpy válasza taip (#74077) üzenetére


McSpy
őstag

Ezt a terminált a bankom mondta mert küldtek egy tranzakciós listát amin ez a szám volt rajta:02201095,erre kérdeztem rá,hogy ez milyen szám,erre mondta,hogy ez a terminál száma

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74079) McSpy válasza Vangelis (#74076) üzenetére


McSpy
őstag

Mivel nem az OTP a bankom szerintem elküldenek a pi-ba,mint a telekomnál,hogy tegyek feljelentést a rendőrségen,vagy azt mondják,hogy mivel telekom feltöltés volt,menjek a telekomhoz,ezért voltam a telekomnál,hogy erről a terminálról,vagy miról többet megtudjak,dehát nem voltak túl segítőkészek

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74080) Vangelis válasza McSpy (#74079) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor a saját bankodhoz menj!

szerintem, ha nem te voltál jár a kártalanítás.

Nem lesz gond.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#74081) lugosi válasza McSpy (#74061) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nagyon sajnálom hogy ez történt veled. Remélem kártalanítanak.
Megköszönném ha beírnád a fejleményeket, nagyon kiváncsi vagyok az ügyre.

(#74082) 4Grider válasza McSpy (#74075) üzenetére


4Grider
nagyúr

Itt nem látom az 1500 Ft-os feltöltésed. Ennek mi köze a Telekomos feltöltésedhez?

(#74083) McSpy válasza 4Grider (#74082) üzenetére


McSpy
őstag

Hol?Mi?

[ Szerkesztve ]

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#74084) balagedebr


balagedebr
tag

Sziasztok!
Adott 2 db T-s előfizus SIM kártya, amikhez van net is. Mitől lehet az, hogy ugyanabba a telefonba beletéve az egyiken van 4G, a másikon meg csak 3G?

(#74085) embe válasza balagedebr (#74084) üzenetére


embe
nagyúr

Nem minden előfizetéshez jár a 4G. Csomagfüggő.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#74086) taip válasza McSpy (#74083) üzenetére


taip
senior tag

Azt írtad, hogy a saját feltöltésed is ezen a terminálon volt. Ebből ez nem derül ki és egyéb dologból sem, amit eddig írtál.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#74087) goop válasza McSpy (#74083) üzenetére


goop
őstag

Nem lehetséges, hogy véletlenül a saját kártyára tettél pénzt és nem 1500 hanem 15000 Ft-ot? Mennyi az egyenleged most? *102# megmondja.
Gyanúsan sok az egybeesés itt...

[ Szerkesztve ]

(#74088) Breki


Breki
veterán

Sziasztok !

Mást is keresték meg telefonon olyan ajánlattal, hogy lejárt hűségidejű aranykártyás ügyfél havi 20 perc ingyen lebeszélhetőség minden hónapban vagy havidíj 1000-es olcsóbban esetemben 999 ft-ért.

Cserébe két éves hűség !

Hol találok erről bővebb információt?

Lejárt hűségidejűként független telefonnal nem szeretnék látatlanba ilyenbe beleugrani.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#74089) Fernet válasza Breki (#74088) üzenetére


Fernet
senior tag

Szia!

Igen, engem is kerestek. ITT írtam is róla.

Én elfogadtam, a kapott szerződésben annyi van, hogy ha a két éven belül felmondod, akkor az időarányos kedvezményt vissza kell fizetni. De a megkötéstől számítva 14 napon belül el is állhatsz a szerződéstől.

Nekem Magenta csomagom van, úgyhogy maradok a T-nél még egy darabig. (Másik szolgáltató meg nem is nagyon van a környéken)

Ha kell elküldöm priviben a szerződés szövegét.

[ Szerkesztve ]

(#74090) balagedebr válasza embe (#74085) üzenetére


balagedebr
tag

Nem publikus flottás ez a SIM, ami csak 3G-vel megy. Az az érdekes, hogy a flotta többi tagjának meg megy a 4G. Amúgy egy teljesen új kártyáról van szó. Lehet olyan, hogy vmit nem jól állítottak be?

(#74091) punky10


punky10
addikt

Nem tudom mi bajorok van az új webes felülettel.Igenis van fejlődés.Pl a "kis türelmet" animációs sokkal szebb lett.Meg a ...meg a...most hirtelen más nem jut eszembe...
De mivel legtöbbször úgyis ez a felíratot láttam a honlapon, így igenis látványos a fejlődés... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#74092) 313313


313313
addikt

Esett 1-2 telefon ára, meg új készülékekre van 15% kedvezmény...

Nem akar Telekom mostanában valami jó díjcsomaggal kijönni? Esetleg régiek árát csökkenteni?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74093) ANDROID??? válasza 313313 (#74092) üzenetére


ANDROID???
addikt

De pont azt tervezik, hogy osztják 3-al a havidíjat és visszaállítják a sec számlázást.. ;]

Ötletnek nem rossz ;)

Mikor lesznek és kinek lesz jó az a kedvezmény..

A meglévő ügyfelek, hát ennyi havi 1000, azlrt ez nem akkora kedvezmény.. :U

[ Szerkesztve ]

(#74094) 313313 válasza ANDROID??? (#74093) üzenetére


313313
addikt

Ha ennyi embert hívogatnak kedvezményekkel, csak kössön újra, meg akad 1-2 jó kedvezmény a kártyásoknak is, akkor igazán előrukkolhatnának valamivel a meglévő ügyfeleknek is...

Esetleg kitalálhatnak valami jót a Családbarát opció helyett is...
Meg mintha említette volna valaki, hogy lesznek új díjcsomagok/kedvezmények...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74095) wmati válasza 313313 (#74094) üzenetére


wmati
addikt

Fogj egy door to door és vagy műszerész kollégát, nekik szokta még jó ajánlataik lenni amiket csak ők adhatnak.

(#74096) cocka


cocka
veterán

Sziasztok!

Nem értem én ezt a bagázst. Gondoltam kipróbálom a 4G-t egy LTE képes usbs modemmel. Ezért megrendeltem a 10 megás napi netet, amire az online felület azt írta, hogy ingyenes, ezután viszont levonták a 195 Ft-ot. (nesze neked következetesség) Majd ezután megrendeltem 390-ért egy 100 megás szart, ami egy pillanat alatt elfogyott. Nem teljesen értem hogy a picsában van az, hogy 110 mega ilyen hirtelen elfogyott, hiszen csak egyetlen speedtestet nyomtam meg utána akartam egy második mérést csinálni, aminek a feltöltése már fokozatosan visszaesett a nullára ezt követően jött is az sms, hogy felhasználtam a 100 megát. Agyrém.

Ugyanezt a speedtestet telenorékkal már vagy hatszor eljátszottam meg netezgettem vele összevissza, 230 megám volt eredetileg és most még csak 38 mega fogyott! Hát hogy a jó istenben van ez?

Azaz gyakorlatilag 585 Ft-ot fizettem kb. 5 perc netezésért, ami nevetséges. :W

Aztán a másik kedvencem:

Az online felületen a bejelentkezés után elérhető szolgáltatások közül kb. fele annyi (vagy még annyi se) érhető el, mint a *111#-tel.

Az már csak ilyen slusszpoén, hogy az online megrendelt szolgáltatást nem lehet lemondani. Indok nincs, csak a pofádba nyomja ezt az üzenetet:

A szolgáltatás módosítása nem lehetséges
Ezt a szolgáltatást kizárólag üzleteinkben, személysen van lehetőség módosítani.

Hála jó istennek le fog járni az egész a retekbe, úgyhogy valószínű többet már nem fognak idegesíteni.

(#74097) Huroq válasza cocka (#74096) üzenetére


Huroq
senior tag

Elméletileg a speedtest.net -en csak akkor nem számítódik fel az adathasználat, ha a Telekom szerverére csatlakozol.

[ Szerkesztve ]

(#74098) ittakary


ittakary
nagyúr

5000 forintos telekom (telefon tartozék) kuponja nincs valakinek véletlenül?

minden ajánlatot meghallgatok!

(#74099) vwpolopg válasza ittakary (#74098) üzenetére


vwpolopg
őstag

Van most egyáltalán kuponakció?

(#74100) cocka válasza Huroq (#74097) üzenetére


cocka
veterán

Most az tök mindegy, itt az elv a borzasztó. Hogy telenoréknál kétszer ennyi adatom volt ingyen és több óra netezés után is csak 38 mega fogyott.
Míg a telekomnál 585 Ft-ot fizettem azért hogy csinálhassak kb. másfélszer egy sebességmérést és hopp mind a 110 mega elfogyott. Nonszensz.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.