Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74401) rwin5


rwin5
őstag

Jobb topikot hirtelen nem találtam, googléztam a kérdésemre is de semmi értelmes választ nem találtam.

Elég kevesen tudják a 2. mobilom számát és ma beadtam az önéletrajzomat egy állásra, jött is ma egy hívás, ennyit írt a telefon " korlátozott hívás " mire odanyúltam, hogy felvegyem kb 5 másodperc után le is rakták. Visszahívni pedig nem tudom. Tipp, hogy mit jelent ez? Magántelefonszámot ír ki vezetékes telefonról ha hívnak, így az sem lehetett.

(#74402) 4Grider válasza rwin5 (#74401) üzenetére


4Grider
nagyúr

Lottó ötös valószínűsége van annak, hogy napon belül felhívnak. Annak is, hogy korlátozott hívással teszik ezt meg. Ha mégis, és nem hívtak rendes számról, kerülni kell őket...

(#74403) Def26


Def26
félisten

Telekom ad még email címet mobilinternet szolgáltatás mellé?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74404) PRDZsolesz válasza Def26 (#74403) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Sziasztok! Move S díjcsomagom mellé már régóta aktiválva van NetPlusz L. A forduló napom minden hó 3-a. Ha én ezt a NetPlusz L csomagot lemondom mondjuk holnap, és aktiválom a "Böngészés és e-mail" opciót, akkor hogyan lesz ez az egész elszámolva? Időarányosan, vagy mindkettőért teljes díjat fizetek, vagy csak az utóbbiért fizetek teljeset, és változik a fordulónap? Előre is köszi! :R

(#74405) szabogabor10 válasza Def26 (#74403) üzenetére


szabogabor10
veterán

Lakossági nethez nem, üzletihez nem tudom.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#74406) [P]laci válasza #99546112 (#74399) üzenetére


[P]laci
senior tag

a 160 percedből fog menni értelemszerűen ;)

(#74407) dptrsk válasza PRDZsolesz (#74404) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

NetPlusz hó 1től, a lemondás napjáig van számlázva
(Megrendeléskor pedig a megrendelés napjától-hó utolsó napjáig)

Tematikus csomagok(böngészés és e-mail) megrendeléskor időarányosan van számlázva, a megrendelés és hó vége között.
(Lemondáskor viszont hó végéig számlázásra kerül, erre majd figyelj)

(#74408) PRDZsolesz válasza dptrsk (#74407) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#74409) br4adam válasza Def26 (#74403) üzenetére


br4adam
aktív tag

Kérhetsz @t-email.hu végződésű e-mail címet mobil szolgáltatás mellé.

(#74410) Def26 válasza br4adam (#74409) üzenetére


Def26
félisten

:R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74411) MadMancs válasza Def26 (#74403) üzenetére


MadMancs
veterán

Igazábol nem tudom mi mellé adták ( Next M + NetPlusz L ). De igényeltem és kaptam ( 1 hónapja ).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74412) rwin5 válasza 4Grider (#74402) üzenetére


rwin5
őstag

ma megint hívtak, egy lapszolgáltató volt, hogy megvagyunk-e elégedve a hírlapjukkal (honnan tudták a számom nem kérdeztem, mert akkor keltem ki az ágyból)

olyan kisebbségi hangja volt az emberkének, először azt hittem ráma kar sózni valami kamu dolgot, de nem úgy lett végül

(#74413) lugosi válasza br4adam (#74409) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem volt ilyen e-mail címem, aztán egy ideje egyszer csak nem működik. Igaz nem sokat használtam, sőt, de furcsa hogy egyszer csak deaktiválódott. Azóta nem lehet belépni.

(#74414) MésziGab


MésziGab
tag

Sziasztok

3hét múlva nyaralni megyek Olasz és Spanyolországba!
Szeretnék minimális mobilnetet,nap 1-2 kép feltöltés.

Mit tudtok ajánlani számomra?
Mire figyeljek ha kint tartózkodom? Van valami fontos telefon beállítás?

(#74415) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok!

Eddig nem volt a telefonomon internet (3G/4G) de úgy alakult ,hogy most kelleni fog egy kissebb mennyiség de a 10MB egy napra nem túl jó. :\ Viszont a domino feltöltős csomagom mellé a NetPlusz S csomag (1090Ft) lenne a számomra elég. (200MB ugye) No már most a kérdésem az az lenne ,hogy ha én ezt megrendelem SMS-ben a leírtak alapján , akkor azt az összeget egyből levonják a domino feltöltő kártyámról ?
Illetve ,hogy ha rögtön utána én ezt el is kezdem használni akkor fog egyet aktiválni erre a hónapra , mint a napinet-es nél ? (csak ugye ott net-re).

Utána , ahogy lejár ez a hónap én tiltom is le ezt SMS-ben a "-"as jelzővel ahogy a napinettel kell / kellett.
Ez így járható út ? - És csak a 1090Ft-t fogják kérni ? - Vagy külön lesz valami díj a kikapcsolásért ?

Előre is köszi és bocsánat ,hogy ha nagyon nagy badarságot kérdeztem :\

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#74416) dptrsk válasza Roxkex (#74415) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Megrendeled, levon egyből 1090 forintot. S használhatod is a 200mb-t.
Ezért 30 napra használhatod a szolgáltatást.
Ha ma megrendeled, s pl.hétfőn lemondod a -netpluszs SMSsel, akkor a 30. Nap végéig használhatod(aktív marad), mivel kifizetted, utána kikapcsolják(s NapiNetet aktivál a rendszer, amit le kell megint mondanod, ha nem kell).

Ha 1 hónapig volt aktív, akkor csak 1090 forintot vonnak le, nincs ktiválási, lemondási díj

(#74417) Zeki válasza Roxkex (#74415) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha kéred a 200 megás csomagot, akkor egyből vonják az árát, és 30 napig él. Ha utána 5 percre rá lemondod sms-ben, vagy neten, vagy ussd kódokkal, akkor is 30 napig él, csak nem újul meg. Napinet kell alá, az nem vonódik le.

(#74418) dptrsk válasza Zeki (#74417) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Napinet és netplusz nem lehet egyszerre aktív.

(#74419) St3ven válasza dptrsk (#74418) üzenetére


St3ven
addikt

Én úgy tudom, csak így működik. Még Surf alá is kell NapiNet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74420) dptrsk válasza St3ven (#74419) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Surf egy keretet ad, ahhoz kell valamilyen netcsomag, ami hozzáférést ad (napinet vagy netplusz).

Keretet ad(önmagában nem használható fel, csak netcsomag mellett, több ilyen csomag is aktív lehet egyszerre): Surf, feltöltési bónusz adat, turbo opciók, fesztrehajtok.

Hozzáférést ad, benne foglalt kerettel(egyszerre 1 csomag lehet aktív): Napinet és Netpluszok.

Mikor megrendelsz egy NetPluszt a NapiNet törlésre kerül.

(#74421) Zeki válasza dptrsk (#74420) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az igaz hogy a napinet nem számlázódik, de ha én lövöm ki a napinetet és csak netplusz-t használok, akkor nincs net. Surf ugyanez.
Én így tapasztaltam.

(#74422) St3ven válasza dptrsk (#74420) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor Domino 5 ügyfélként NetPluszra előfizetve ki is kapcsolhatom a NapiNetet?

Illetve még egy kérdés: a 990 Ft-os 1GB Level Up is csak keret, azaz önmagában nem használható?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74423) szaniszlokar


szaniszlokar
aktív tag

A feleségemnek volt egy Samsung S5 mini telefonja.
Többször járt szervizben, így a Samsung felajánlott egy csereutalványt, amit a héten meg is kaptunk.
Ma fogok menni egy T-pontba, hogy beváltsam az utalványomat egy másik készülékre.
Hogyan szokott zajlani a csere?
S5 mini már régóta nincs a kínálatban.
Jól tudom, hogy elviekben ugyanolyan tulajdonságú készüléket kell adni helyette?
Maradni szeretnék a Samsungnál, mennyire rugalmasak a cserekészülék típusát illetően?

Minden ellenállás hasztalan.

(#74424) br4adam válasza szaniszlokar (#74423) üzenetére


br4adam
aktív tag

Azt fogják nézni hogy az S5 Mini kiskerára mennyi volt, az alapján választhatsz mást.

(#74425) dptrsk válasza szaniszlokar (#74423) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha jól rémlik, akkor megnézik az s5 mini utolsó akciós kisker listaárát, s az aktuális akciós kisker árlistából választhasz másik (akármilyen gyártótól), az s5 mini ára +-10% sávban(azthiszem)

(#74426) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

olyankor mi van, ha mobilon befizettem az appból a havi számlát, és hozzácsapta a rendelésem számláját is? :DD rendeltem bolti átvétellel, helyben fizetéssel egy pár ezer ft-os apróságot, és a befizetés után vettem észre, hogy a visszaigazoló email két tételt ír, mert az összeg nem volt gyanús, átlagos összeg volt... :DD

a kiállított számla sorszáma meg forint is stimmel. most simán átvehetem, vagy mi?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74427) Ateszpapa válasza Mr.Csizmás (#74426) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, átveheted mert kifizetted.
Látni fogják a rendszerben.

(#74428) Mr.Csizmás válasza Ateszpapa (#74427) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

de ez kft-s bolt, az nem baj?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74429) Ateszpapa válasza Mr.Csizmás (#74428) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Elvileg nem, de ha nyenyegnek mutasd be nekik, hogy ki lett fizetve.

(#74430) Mr.Csizmás válasza Ateszpapa (#74429) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#74431) repvez


repvez
addikt

Tudja valaki hogy ha van egy 200mb os adatcsomag elofizetesem akkor ha akarok nagyobb adatcsomagot akkor előbb vissza kell mondanom a 200mbosat vagy alapból törlésre kerül ha új csomagot jelölöm be?
A korlátlan böngésző és emailt néztem ki 1800ert.
Ennel a csomagnal a letoltes is korlátlan? És ha a fb öt használom akkor azt hogy számolja? Appon keresztül.
Gondolom ha böngészőben nyitom meg akkor az is korlátlan. De mi a helyzet a viber és egyéb alkalmazasokkal insta meg hasonlók azokat hogy számolják? Van tulfizetes ha nem bondeszesre és e-mailre használom. Erre nem találtam leírást nincs aprobetus rész? Kifizetem az 1800at és nincs plusz költség?

(#74432) [P]laci válasza St3ven (#74422) üzenetére


[P]laci
senior tag

szia! :) a lvlup is keret, napinet nélkül be se lehet kapcsolni. :K

(#74433) szaniszlokar válasza dptrsk (#74425) üzenetére


szaniszlokar
aktív tag

br4adam,pietrasko: Köszönöm a válaszokat!

Minden ellenállás hasztalan.

(#74434) lugosi válasza [P]laci (#74432) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Most jól értem, hogy ez a level up egy sima 1 gb-os adatbővítő? Épp most aktiváltam egy előfizetéses számra, eredetileg a turbo 1 gb-ot akartam, de olyat nem lehetett választani a telekom alkalmazásban, ez volt helyette.

(#74435) St3ven válasza [P]laci (#74432) üzenetére


St3ven
addikt

OK, akkor figyelni kell a lejáratra. :R

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#74437) 313313 válasza wmati (#74436) üzenetére


313313
addikt

Ez MEGINT CSAK ÚJ előfizetőknek szól...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74438) dedike válasza 313313 (#74437) üzenetére


dedike
addikt

Nem szoktad még meg? Újabban minden csak újaknak van. (pl. Magenta 50 ezer is). :O :(((

Jó szerencsét!

(#74439) 313313 válasza dedike (#74438) üzenetére


313313
addikt

Nem baj, legalább független telót vettem :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#74440) Zeki válasza repvez (#74431) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az van, hogy a korlátlan böngészés és email MAGÁBAN NEM MŰKÖDIK!
Kell alá valami megújuló netes csomag, legyen az akár a 200 megás.
És letöltésre meg feltöltésre nem vonatkozik, csak statikus weboldalak nézegetésére.
Aztán hogy emellett kinek mi megy még, egyéni dolog. 30 napig él ez is mint a netes csomagok.

(#74441) MadMancs


MadMancs
veterán

Sziasztok. Opeta Max rol tud valaki valamit? VPN ami működik is. Kérdés hogy kitolhato vele a korlátlan böngészés és e-mail opcio? Valakinek tapasztalat? :)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74442) Zeki válasza MadMancs (#74441) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nagy balgaság volt itt kérdezni... ha működik is, illetékes elvtárs olvassa, és szépen kilövi hogy NE működjön...

(#74443) lugosi válasza Zeki (#74442) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jaja, ha eddig működött is, ezután esélyesebb, hogy nem fog. :/

(#74444) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

rossz topic :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74445) glaci válasza MadMancs (#74441) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem nem mukodik.
De mivel mar forgalmaztal kb. negyed gigabajtot javaslom, hogy nezd meg a forgalmi adatoknal, hogy levonta-e.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#74446) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. A Turbo1Gb netet hogy lehet lemondani? Köszönöm

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#74447) dptrsk válasza Lacko84 (#74446) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Sehogy, az nem megújuló csomag.
Megrendeled, kifizeted, 30 napig(vagy ameddig el nem fogy) él a keret, utána megszűnik.

(#74448) MadMancs válasza glaci (#74445) üzenetére


MadMancs
veterán

Kerek 0,1Gb fogyott el. Azt nem tudom mire számolta. Végülis annyira nem zavar működik e csak kíváncsi voltam mert amúgy is kijövök a keretemből ( Next M + NetPlusz XXL + Korlátlan közösségi + korlátlan böngészés és e-mail). Inkább azért tettem fel mert van pár oldal ami magyarországról nem elérhető, ez meg USA-ba pozicionál. :)

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74449) glaci válasza MadMancs (#74448) üzenetére


glaci
őstag

Kell nehany ora, amig frissulnek az adatok.
Ha mar megvolt akkor 2 eset lehet.
1.: Ennyit forgalmaztal az Opera Max nelkul es akkor nem szamolta bele.
2.: Jol tomoritett az Opera Max es ennyi volt a tenyleges adatforgalom. Viszont ebben az esetben beleszamolta ...

Szerk.:
Most nezem, hogy 58 mega volt a megtakaritas, akkor lehet, hogy az 1. eset lesz ...

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#74450) r3dsnake válasza MadMancs (#74448) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Korlátlan közösségi + korlátlan böngészés és e-mail

Minek mindkettő?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.