Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59769) Soulfly842 válasza r3dsnake (#59768) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sok szempontból szerintem így sem lehet panasz.. :)

V 4G:
[link]

T 4G:
[link]

Volt már többször olyan, hogy hirtelen megugrottak a leforgalmazhatóságok, s most minden piaci tényező ugyanebbe az irányba tart... emlékszek még arra, amikor 7 GB körül volt a legnagyobb mobilinternetes csomag :)

A lefedettség a Telekomnál jelenleg 80% fölött van, s az idei év végéig ez 97-98%-os lesz.

Ilyen mértékű fejlődést/fejlesztést szerintem rengeteg utómunka és optimizálás követ, ha ezek lezajlanak, akkor szerintem ezek az igények is ki lesznek elégítve. Türelem :)

A telenorral kötött megállapodás is ugyanezt a törekvést segíti elő. picit távolabbi jövő, de akár idén is várható hatalmas minőségi ugrás etekintetben.

Kedvezőbb percdíjak? Ott vannak a korlátlan csomagok, ha valaki sokat akar beszélni. S külfölddel felesleges példálózni sajnos :( Volt anno a Porfolio.hu-n egy elemzés, hogy Magyarországon alapjában véve európában az egyik legolcsóbb lenne a percdíj, de ezt megöli az a tény, hogy kétszer annyi adóteher van rajta. Európában ez utóbbi tekintetében torony magasan visszük a prímet, s Görögország - mögöttünk lemaradva - a második helyen áll.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.