Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59601) petipetya válasza erdoke (#59598) üzenetére


petipetya
nagyúr

Én is ezt a hibaüzenetet kaptam. A mai napon tisztult le, hogy már volt egy telekom fiókom november óta, amikor is egy dominó kártyát regisztrálam be oda. Ez januárban át lett váltva előfizetéses csomagra, amely nem lett beregisztrálva a telekom fiókba.

Amikor ma reggel be akartam regisztrálni az előfizetést a telekom fiókba, akkor az azonosítónál a telefonszámot adtam meg, és aztán a belépés után jött is az általad írt hibaüzenet. Ezután egy gondolattól vezérelve az email címemmel léptem be a telekom fiókba, és láss csodát: sikerült az előfizetést hozzárendelni.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#59602) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Mivel a hívásnál LTE-ről 2G-re váltós történetemmel kapcsolatban a Telekom csak a szokásos "biztos gyenge a 3G" sablonválasszal jött (annak ellenére, hogy nyomatékosan megírtam, hogy 5/5-ös 3G van a házamban is), ezért kíváncsi lettem, és közületek azokhoz fordulnék, akik jelenleg a 800-as (vidéki) LTE hálót használják. Nálatok is rögtön 2G-re vált vissza a telefon hívás előtt, miközben a 3G is fullos a lakóhelyeteken, ezáltal jelentősen megnyújtva a hívásfelépítési időt? Légyszi oprendszert írjatok mellé, hátha csak iOS-en probléma ez. Köszi.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59603) erdoke válasza kali (#59600) üzenetére


erdoke
titán

Amikor a leállás után először léptem be a saját számommal, megkérdezte, hogy akarok-e Telekom fiókot létrehozni. Megadták az e-mail címet, jelszót, és utána tovább engedett. Ha most új fiókot akarok létrehozni, kiírja, hogy az e-mail cím már egy másik fiókhiz tartozik.
Másik számmal (ahogy többször is írtam) nem tudok bejelentkezni, ezért idáig nem jutok el, hogy a fiókhoz lehessen adni. Csak a saját számommal tudok belépni, szám + 5 jegyű kód. Ennek ellenére látom a többi számot, mint korábban is, csak éppen hol vált közöttük a webshop, hol nem. Inkább nem.

A legjobb aláírás a héten

(#59604) lugosi válasza Teko001 (#59593) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem. Azt mondja hogy hozzak létre telekom fiókot.
A fiókom tele van már ezzel...

(#59605) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Én inkább maradok a telefonszámos belépésnél.

Ez ez fos:

ÁLTALÁNOS HIBA
ENVIRONMENT: PRD
ERROR ID: 190150
sessionid:

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59606) cris78


cris78
őstag

És a Telekom alkalmazás most is csak egy előfizetést kezel vagy mindet ami hozzá van rendelve?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#59607) #21715712


#21715712
törölt tag

Most,h nincs szerviz a t pontokba,hogyan lehet a telefonokat szervizeltetni? Konkreta egy iphone-rol es samsung s4rol lenne szo. Koszonom a valaszokat! :R

(#59608) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Vennék domino-ban egy Xperia E1-et, de nem lehet a kiszállítást választani, csak a személyes átvételt, ez hogy lehet?

(#59609) kali válasza cris78 (#59606) üzenetére


kali
legenda

ott még nem látok összevonást, külön lehet csak a telefonszámokkal belépni.

Akt@; a szolgáltatón keresztül is lehet, de egyszerűbb és gyorsabb direktben intézni, iphone esetén apr, samsung esetén a s4 pedig prémium kategóriás, szóval azt korábban sem volt érdemes a szolgáltatónál leadni, hanem hívni hozzá házhoz a szervizest, aki ott javít gyorsban, csak asztal és áram kell neki, a my samsung regisztráció a feltétele a szolgáltatásnak.

icecave; szia, vannak bizonyos típusok, amik csak üzletben vagy csak kiszállítással vásárolhatók meg, bár miként írod is utólag, bizonyos esetekben akár konstrukció függvénye is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#59610) icecave válasza kali (#59609) üzenetére


icecave
nagyúr

Látom már, mi a hiba, szerintem az, hogy Domino surf-el kell megrendelni, ezt írja a honlapon is, hogy ingyenes ezzel, házhoz szállítással. Viszont ennek a domino csomagnak havidíja van. Akkor az a kérdésem, hogy át lehet egyből állítani ezt egy nem fizetősre? Tehát sima dominósra?

Közben végigcsináltam a rendelést Surf-el, és úgy sem engedi kiválasztani. Remek. Pedig bazinagy betűkkel ott van a honlapon a főhírek között, hogy házhozszállítással: [link]

[ Szerkesztve ]

(#59611) generaltoti2


generaltoti2
tag

Agyhugykövet kapok. Bejelentkezésnél beírom a számot/ jelszót a mobiltelefonszámom is kipipálva de semmi. vagy 503-as hiba vagy adjak meg telekom nevet. Röhej.

(#59612) kali válasza icecave (#59610) üzenetére


kali
legenda

a csak online érthető a megrendelés milyenségére.
akkor ez minden módozatban csak az üzletben átvehető típus, bár pont fordítva jellemző inkább.
régebben, még az utolsó darabokat is összeszedték az üzletekből, ha volt rá online vevő és kiszállították...

[ Szerkesztve ]

(#59613) #21715712 válasza kali (#59609) üzenetére


#21715712
törölt tag

Ha videki vagyok,hogy oldjam meg az apr-t iPhone eseteben? Az csak Bp-n van.

[ Szerkesztve ]

(#59614) kelekyle válasza #21715712 (#59607) üzenetére


kelekyle
őstag

Samsungra a mysamsungon regisztrald be a telefont es van gyorsszerviz illetve a hazhoz menos opcio.
iPhone esetén Andrássy út 36.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59615) icecave válasza kali (#59612) üzenetére


icecave
nagyúr

Akkor most hol a hiba? Ha rányomok, akkor is ott biztat, hogy online rendeljem meg, ingyenes házhozzszállíással. Erre nem is lehet úgy megrendelni, mert nem engedi: [link]

(#59616) kali válasza #21715712 (#59613) üzenetére


kali
legenda

akkor marad a szolgáltatón keresztüli ügyintézés.
nézem közben az istyle...stb. szervizes leírását, de személyes leadást írnak mindenhol.

icecave; lezongoráztam végig, a házhozszállítást nem kínálja fel, jelenleg csak telekom üzletben vehető át. a házhozszállítást reklámozó felirat lehet, hogy csak sablonosan maradt ott, amilyen káosz most van, még csodálkozni sem tudok, bár az már jó jel, hogy most elsőre engedte a rendelést az utolsó lépésig...

[ Szerkesztve ]

(#59617) Teko001 válasza lugosi (#59604) üzenetére


Teko001
őstag

Ha belépés után megjelenik, hogy regisztrálj email-el vagy facebook-al, alul van egy ilyen:

[ Szerkesztve ]

(#59618) Vangelis válasza icecave (#59615) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Érdekes... szerintem már csak bolti készletből tudsz vásárolni. Lefoglalni.
De ettől még online rendelésnek számít.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59619) #21715712 válasza kali (#59616) üzenetére


#21715712
törölt tag

De akkor csere tekefont sem adnak mi? Az szep... Miert szunt meg a szerviz? Igy a videkiek szivnak :/

(#59620) Teko001 válasza #21715712 (#59619) üzenetére


Teko001
őstag

Ha szolgáltatói üzletbe viszed, és van készletük, akkor adnak cserekészüléket, ahogy eddig is. Viszont a cserekészülék általában valamilyen feature phone csak.

[ Szerkesztve ]

(#59621) kali válasza #21715712 (#59619) üzenetére


kali
legenda

a kapcsolódó jogszabály alapján sehol sem kötelesek cserekészüléket biztosítani, de pont a szolgáltató esetén jellemző, hogy ha van épp bent nekik, akkor adnak.
ezt tudni a dologról; link

(#59622) kelekyle válasza #21715712 (#59619) üzenetére


kelekyle
őstag

Hivatalosan nincs már cserekészülék (ez a szerviz tevekenyseggel egyutt szunt meg).
Es valoban nem kotelesek adni sehol sem.
De mivel videki vagy add le egy hivatalos T-Pontban a keszulekeket. Szamla vagy garanciapapir szukseges.
Hol laksz ?

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59623) Soulfly842 válasza raziel01 (#59578) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ez a "kb. észre sem vennéd" finoman szólva megmosolyogtatott.

Közel két éve használom a 4G-t és jócskán volt már tapasztalásra lehetőségem. 3G-n és HSPA-n is brutális differencia volt reakcióidőben és felejtsük már el ezt a "nincs értelme, mert nincs elég GB a csomagban-t".

Amire oly sokan várnak az is előbb vagy utóbb meg fog történni. Volt már többször precedens arra, hogy duplázták vagy lényegesen nagyobb adatforgalmat biztosítottak a korábbiakhoz képest, mert a technológiai korlátok megengedték. A Telenorral kötött megállapodás is ezt segíti elő. Év végéig adott lesz a 97%-os lefedettség, addig szerintem jócskán megtörténnek majd a finom hangolások. Saját kútfőből írva, az eddigi tapasztalatot látva (szubjektív vélemény) 99% hogy lesznek itt még adatforgalomban elég szemléletes pozitív változások.

Telekomos dolgozói csomagban - úgy, hogy ezernyi telefont láttam már használatban is kisebb engedélyezett 4G sávszéllel, vagy akár nagyobbal - úgy, hogy kitudtam használni a telefonok által is elérhető maximumokat letöltögetés nélkül is (amit az adott területi lehetőségek kínáltak) és láttam, mennyit jelent egy normális ping és egy normális le-, ill feltöltés - az eltérés szignifikáns.

Elég egy spotify-ba egy egyszerű, primitív keresésre bökni és már ott is szépen visszaköszön a felhasználói élmény, a folyamatosság, s egy normálisan működő 4G. A keresésekről, az oldal betöltési időkről nem is beszélve...

(#59624) raziel01 válasza Soulfly842 (#59623) üzenetére


raziel01
veterán

Te kevered a ping-et a sebesseggel.
10 mbit/s-el is lehet alacsony a ping es ugyan ugy gyors lesz a betoltes.

(#59625) Soulfly842 válasza raziel01 (#59624) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nem keverek én semmit. Felesleges a félremagyarázás. Alacsony feltoltesi sebességgel semmit sem ér a ping. S mind a 3g/hspa/domino netplusszal ez jocskán így van...

[ Szerkesztve ]

(#59626) kelekyle válasza raziel01 (#59624) üzenetére


kelekyle
őstag

Te nem vagy tisztában vele... rohadt nagy pinggel mit sem érsz a nagy sávszéllel... lehet hogy betölt 1sec alatt az oldal ha a válaszra fél percet kell várni.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59627) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

https://www.telekom.hu/telekomfiok/hoppa?4#_=_

503 Service Unavailable

No server is available to handle this request.

Nemhiszemel. :W :D

(#59628) raziel01 válasza kelekyle (#59626) üzenetére


raziel01
veterán

Pont az alacsony pingről írtam. Nem tudom melyik kalapból szedted ki hogy jó a magas ping.

(#59629) ferob válasza r3dsnake (#59627) üzenetére


ferob
őstag

Számomra az a hihetetlen, hogy újra élesben tesztelgetik ennyi napon át az alig működő rendszert úgy, mint múltkor, és semmiből nem tanulnak, de én már csak abban reménykedek, hogy a számlabefizetést el lehet majd intézni határidőre.

(#59630) kelekyle válasza raziel01 (#59628) üzenetére


kelekyle
őstag

Alapból zavarosan fogalmaztál, de a szövegértésed sem túl jó. Senki nem írta, hogy jó a nagy ping, én pont azt írtam, hogy rossz de a kolléga is hasonlót írt, te meg odanyögtél valami 10megás katyvaszt belekeverve a pinget. (Arról volt szó, hogy oké, hogy megvan a sávszél de legyen meg a megfelelő válaszidő is ahhoz...) No offense. De ezt itt zárjuk le :)

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59631) raziel01 válasza kelekyle (#59630) üzenetére


raziel01
veterán

Te értelmezed rosszul. Olvass vissza.
A sávszélességről volt szó hogy sima netezésnél mindegy hogy 10 Mbit/s a sebesség vagy 100 Mbit/s ha 1 ms a ping mind a kettőnél. A híroldalakat így is pillanat alatt betölti.

(#59632) kelekyle válasza raziel01 (#59631) üzenetére


kelekyle
őstag

Senki nem beszélt arról, hogy jó a magas ping :D
A kolléga azt írta hogy normális sávszél, normális pinggel érzékelhető változást hozott neki a korábbi gyatrább netekhez képest. Amúgy én ezt annyival egészítettem ki, hogy van egy 10megás neted de 1000ms a pinged akkor ugyanúgy sokat kell rá várnod és az egy megás net 10ms pinggel párosítva gyorsabban behoz mondjuk egy mobilarenát.
Ezt hagyjuk abba mert mást szerintem nem is érdekel :D
Inkább menjen a webshop flame.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59633) Zeki


Zeki
nagyúr

[moderálva]

Mégis milyen erőgép kell, hogy a kib@szott weboldal normálisan megnyíljon?
Csak pörög a bevásárlókocsi mellett a fogaskerék, nem tud betöltődni, mert alul a rohadt reklámok töltődnek be folyamat! Nem tudok belépni, mert meg sem jelenik! Nem tud!
Chrome böngészővel próbálva.

[moderálva]
Nem tudom ellenőrizni ki hogy áll netben meg Surf csomagban, meg egyenlegben!
És nem, nem tudom mindenki telójára telepíteni az appot!

Fogalmazz kulturáltabban!

[ Módosította: Qru ]

(#59634) varsam válasza Zeki (#59633) üzenetére


varsam
őstag

a telefon appból be tudsz lépni bárki más előfizetésére is (már ha az működik most, nem tudom nem próbáltam)

(#59635) Teko001 válasza Zeki (#59633) üzenetére


Teko001
őstag

Nem a hirdetések tartják fel, hanem maga a login ablak ad "503 Service Unavailable" hibát, ezért próbálkozik újra, és újra, mire sikerül betöltenie. Addig meg marad a fogaskerék.

(#59636) kelekyle válasza Zeki (#59633) üzenetére


kelekyle
őstag

safarin se megy

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59637) kali válasza Zeki (#59633) üzenetére


kali
legenda

elsőre beengedett chrome alól;

t

elhiszem, hogy nagyon dühös vagy, de a megfogalmazással bánj egy kicsit finomabban, ha lehet kérni!

(#59638) dokee78


dokee78
félisten

Move XS-hez és Eco XS mennyi lenne 1 GB netcsomag?

(#59639) kelekyle válasza dokee78 (#59638) üzenetére


kelekyle
őstag

1290

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59640) polonic válasza kelekyle (#59639) üzenetére


polonic
félisten

EXO XS-ben nincs net alapból, ezért ott drágább lesz.

(#59641) dokee78 válasza kelekyle (#59639) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi jelenleg Netplusz M-em van.
Mikor érdemes átváltanom,hogy anyagilag ne legyen nagy plusz kiadás?

Úgy értem 9-én van a fordulóm vagy,hogy mondjam.
8-án váltsak át?

(#59642) kelekyle válasza polonic (#59640) üzenetére


kelekyle
őstag

így van elnézést az eco xs voice only így 2190.
amikor aktivalod akkortol lesz a mobilnetnek a honapfordulo napja, az adott honapra pedig időarányosan fizeted.
a movera viszont érdemes akkor aktiválni amikor elfogyott az alapnet :)

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59643) kali válasza polonic (#59640) üzenetére


kali
legenda

bizony, csak move xs mellé 1290 ft, az eco xs más tészta, ahhoz 2190 ft.
lassú voltam, közben javította magát kelekyle is.

[ Szerkesztve ]

(#59644) r3dsnake válasza dokee78 (#59641) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Válthatsz bármikor, nem lesz plusz kiadás.

(#59645) dokee78 válasza r3dsnake (#59644) üzenetére


dokee78
félisten

Ja,mert valami átlagoznak,vagy ilyesmi.

(#59646) kelekyle válasza Zeki (#59633) üzenetére


kelekyle
őstag

most már helyre állt. hibátlanul hozzáadtam másik előfizetésem is.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59647) Teko001 válasza dokee78 (#59645) üzenetére


Teko001
őstag

Leosztják annyi napra, ameddig élt a csomag.

(#59648) dptrsk válasza dokee78 (#59641) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Úgy érdemes, hogy egyik nap este lemondod, s másnap reggel aktiválod.
Így nem kell 1 napra kifizetni mind a két csomagot.

(#59649) r3dsnake válasza dptrsk (#59648) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Felesleges, nem kell 2x fizetnie így sem. Sőt, ha egy hónapban 2x újraaktiválja ugyanazt a csomagot, még akkor sem.

(#59650) dptrsk válasza r3dsnake (#59649) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha ma vált a régi csomag máig, az új csomag mától számlázódik.

27/30 + 4/30 ez így 31/30, azaz 1 napot mind a két csomagban kifizet.

Ha csak azonos csomagot "újítasz" akkor nincs ez az 1 nap elvileg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.