Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59751) erdoke


erdoke
titán

Hogyan lehet még Dominót feltölteni? Az online felületen folyamatosan azt írja, hogy nem sikerült beazonosítani a számokat. Se az enyémet, amire kérek értesítést, se azt a számot, amire fel akarok tölteni. Rakás szar ez továbbra is... :((

A legjobb aláírás a héten

(#59752) Teko001 válasza minek?:S (#59750) üzenetére


Teko001
őstag

Személyi igazolvány ahhoz kell, hogy ellenőrizni tudják, hogy jogosult vagy-e. Így ha nem az ő nevén van, nem fogják kicserélni.

(#59751) erdoke: Netbank, posta, ATM, újságos, etopup.hu (nem ismerem), stb....

[ Szerkesztve ]

(#59753) Intel fan11


Intel fan11
őstag

Mi tortent a tmobil honlapjan nem tudok belepni a tell szamommal se számítógépről se telo approl?

Battletag: hojszi#2983

(#59754) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

Appról próbáltam, de engem sem enged be. Wilmaaaaaaaaa... :)

(#59755) Watt25 válasza erdoke (#59751) üzenetére


Watt25
veterán

CIB Mobilbank.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#59756) erdoke válasza Teko001 (#59752) üzenetére


erdoke
titán

Én is külföldön vagyok, ő is külföldön van...

A legjobb aláírás a héten

(#59757) minek?:S válasza Teko001 (#59752) üzenetére


minek?:S
őstag

Jaaa. Köszönöm.

Üdv.:M.

(#59758) Ateszpapa válasza Ateszpapa (#59754) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Már működik.

(#59759) kelekyle válasza minek?:S (#59750) üzenetére


kelekyle
őstag

Csakis az előfizeti intézhet ilyen szintű ügyeket. Hiába megy oda hivatalos T-Pontokból 100%, hogy elfogják küldeni. Közjegyző vagy ügyvéd által hitelesített meghatalmazás szükséges.
Ne menjen amúgy ha nem az ő nevén van, felesleges köröktől és elpocsékolt percektől kímélheti meg magát az illető.

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59760) Teko001 válasza erdoke (#59756) üzenetére


Teko001
őstag

Állítólag már működik a belépés, de ha nem, akkor továbbra is: Netbank vagy etopup.hu

[ Szerkesztve ]

(#59761) dptrsk válasza erdoke (#59751) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

(#59762) erdoke válasza dptrsk (#59761) üzenetére


erdoke
titán

Ez nem ugyanaz, mint az online Üfsz? Ugye ez utóbbi nem ismeri fel a számokat.

A legjobb aláírás a héten

(#59763) erdoke válasza erdoke (#59762) üzenetére


erdoke
titán

Megoldottam Erste MobilePay segítségével. Kösz a tippeket.

A legjobb aláírás a héten

(#59764) Zeki válasza minek?:S (#59748) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ahogy előttem is írták, csak az cseréltetheti a sim kártyát, akinek a nevén van. Egyszerűbb egy gsm boltba bemenni, és ott 500Ft-ért kivágják.

(#59765) kelekyle válasza Zeki (#59764) üzenetére


kelekyle
őstag

Igen, de nem ajánlott és mikrobol nehogy vágjon valaki nanot :D
Viszont a vágás átmeneti megoldásnak jó én anno magamnak vágtam mert sürgős volt a dolog :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59766) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Egyéni szubjektív véleményem alapján:

Rövidesen elindulhat egy kis roaming érdekesség, illetve biztos, hogy valami extrát is kitalálnak majd hozzá a korábbi alternatív megoldásokhoz képest.
Érdekes lehet majd nézegetni akár a domino mobilinterneteket is.

Szerintem. :)

(#59767) Soulfly842 válasza smiti (#59724) üzenetére


Soulfly842
addikt

Általában elsején szokott árváltozás lenni, most viszont a hosszú hétvége miatt jó eséllyel 30-án lesz. :)

(#59768) r3dsnake válasza Soulfly842 (#59766) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Inkább belföldön legyenek végre rendes csomagok, meg adatforgalom először.

(#59769) Soulfly842 válasza r3dsnake (#59768) üzenetére


Soulfly842
addikt

Sok szempontból szerintem így sem lehet panasz.. :)

V 4G:
[link]

T 4G:
[link]

Volt már többször olyan, hogy hirtelen megugrottak a leforgalmazhatóságok, s most minden piaci tényező ugyanebbe az irányba tart... emlékszek még arra, amikor 7 GB körül volt a legnagyobb mobilinternetes csomag :)

A lefedettség a Telekomnál jelenleg 80% fölött van, s az idei év végéig ez 97-98%-os lesz.

Ilyen mértékű fejlődést/fejlesztést szerintem rengeteg utómunka és optimizálás követ, ha ezek lezajlanak, akkor szerintem ezek az igények is ki lesznek elégítve. Türelem :)

A telenorral kötött megállapodás is ugyanezt a törekvést segíti elő. picit távolabbi jövő, de akár idén is várható hatalmas minőségi ugrás etekintetben.

Kedvezőbb percdíjak? Ott vannak a korlátlan csomagok, ha valaki sokat akar beszélni. S külfölddel felesleges példálózni sajnos :( Volt anno a Porfolio.hu-n egy elemzés, hogy Magyarországon alapjában véve európában az egyik legolcsóbb lenne a percdíj, de ezt megöli az a tény, hogy kétszer annyi adóteher van rajta. Európában ez utóbbi tekintetében torony magasan visszük a prímet, s Görögország - mögöttünk lemaradva - a második helyen áll.

(#59770) Varszegig válasza Soulfly842 (#59766) üzenetére


Varszegig
veterán

Jó lenne, de az is, ha a T is felfedezné, hogy a kedvelt nem uniós, de európai célpontok (pl. Törökország) mindig kimarad az ilyenekből. A voda pl. egy kalap alá veszi az EU-val.

(#59771) Zeki válasza Soulfly842 (#59766) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sajnos a roaming érdekesség még sok-sok évig nem fog érinteni. Ha meg nyerek a lottón, úgysem érdekel, kiköltözünk oda, ahol roamingolnék. :)

Én is inkább minimum 500 megás csomagot tudnék elképzelni 200 megás áron (dominó, előfizu), illetve ahol most 50-150 mega van a csomaghoz, ott a minimum a 300.

Sőt, a Telekom helyében csinálnék egy VOIP programot, amivel az okostelókról olcsóbban hívhatóak a különböző telefonszámok, és okostelók egymás közt meg ingyen. Közben alul futhatna Telekom reklám.
Nem szembe kell menni a voipnak, hanem elébe.

(#59772) r3dsnake válasza Soulfly842 (#59769) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem kellenek jó percdíjak meg tényleg semmi. VOIP + nagy adatcsomag. De jelenleg nincs értelmes megoldás erre. Egy MoveXS+5GB 5ezerbe kerül, plusz ezeröt a Spotify. 6500, amiért kapok egy viszonylag kicsi adatforgalmat, spotify premiumot és feleslegesen kifizetek 2ezret hanghívásra. Persze lehetne ugyanezt Dominoval, de akkor is csak egy ezressel kevesebb (Surf csomag kellene a net miatt), és csak 10megabitet enged forgalmazni. Ráadásul VOIP sincs se előfizunál se dominonál. Ugyanennyi netet a román diginél 5 euróért kapsz, unlimited call/sms plannel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#59773) minek?:S


minek?:S
őstag

Udv

Haver most mondta h nem lesz HTC a T-nel, ez igaz?

Üdv.:M.

(#59774) paolinho válasza Kolondrum (#59749) üzenetére


paolinho
őstag

Tőlem nem kérték be a régit. Azt mondta a srác a T pontnál, hogy a rajta lévő adatokat használhatom még, de nem lehet már vele telefonálni (és így is volt).

(#59775) Zeki válasza paolinho (#59774) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így van. Nem kell a régit leadni.

(#59776) smileismarci válasza Bailey (#59736) üzenetére


smileismarci
tag

Nekem is tegnap hozta reggel először én se vágtam, hogy mi. Csak kicsit több mint egy hónapja rendeltem alig csúszott... :DDD

#%

(#59777) lugosi válasza Zeki (#59775) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is megvannak a régi simek. Egyáltalán nem foglalkoztak velük.

(#59778) Soulfly842 válasza Soulfly842 (#59769) üzenetére


Soulfly842
addikt

Így teljes a kép :)

Telenor 4G:

[link]

(#59779) club1 válasza Soulfly842 (#59778) üzenetére


club1
veterán

A Telenor térképein sok helyütt elég nagyvonalúan rajzolnak. Jobban jársz a beltéri 4G lefedettségi térképpel, mert ahol az lefedettséget jelez, ott valószínűleg van kültéri lefedettség...

(#59780) Soulfly842 válasza club1 (#59779) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az igen... :)

(#59781) krisz4b70


krisz4b70
aktív tag

Üdv lenne 2 kérdésem a domino surf díjcsomaggal kapcsolatban.
Ugye úgy van hogy kapunk 150mbot 30napra , ez honnan számít? Onnantól hogy levonták a pénzt vagy a hónap elejétől? Pl ha most levonták hónap közepén akkor a következő hónap közepéig tart vagy hónap elején újra kezdődik? Remélem nem fogalmaztam túl bonyolultan :D

Másik kérdés hogy ha elfogy a 150mb akkor elvileg jön automatán a go napi net naponta 200 Ft kb, ezt nem lehet letiltani, hogy ha elfogy a 150mega akkor ne legyen több net hanem majd következő hónapban újra?

(#59782) Soulfly842 válasza krisz4b70 (#59781) üzenetére


Soulfly842
addikt

1, a 30 napot írtad is, s igen, az aktiválás napjától számít a harminc nap.

2, a napidíjas internetet csak forgalombővítő internettel lehet elkerülni. Sehogy máshogy. (Netplusz S 690 Ft pl., az adatforgalom összeadódik 200+150 MB)

(#59783) krisz4b70 válasza Soulfly842 (#59782) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

értem, köszi! :)

(#59784) dptrsk válasza krisz4b70 (#59781) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Legolcsóbban úgy tudod kikerülni a napi 200 forintot, hogy mikor megjön a 150MB után, hogy elfogyott, s aktiválták a 195ft-os 10MB-t, akkor MyTmobilban letiltod a napinetet, majd ha levonta a 890et újraaktiválod a napinetet.
Így 890+195 forintért van 150+10MB adatforgalmad, de tény, hogy a 890+690 kényelmesebb.

(#59785) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#59766) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jó lenne ez a "roaming érdekesség".
Egyébként az LTE roaming bővítéséről nincs esetleg valami információd? :)

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59786) Kolondrum válasza minek?:S (#59750) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nekem nem, de mivel sok SIM cserém volt megerősítem, hogy valahova kell. A logikát nem értem.

(#59787) polonic válasza szabogabor10 (#59785) üzenetére


polonic
félisten

Az lte roamingnak tenyleg nincs ertelme addig legalabbis, amig el nem terjed a volte a vilagviszonylatban.

(#59788) minek?:S válasza Kolondrum (#59786) üzenetére


minek?:S
őstag

Jaaa.

Időközben megtörtént a csere, zökkenőmentesen ment, tulaj személyie kellett azt ennyi.

Üdv.:M.

(#59789) kali válasza minek?:S (#59788) üzenetére


kali
legenda

úgy elfogadták a személyazonosító igazolványt, hogy az a személy nem volt ott, akinek a nevére és adataira az okmány kiállításra került?
az úgy szép, konkrétan bűncselekmény (közokirat-hamisítás) elkövetése történt annak a személynek a részéről, aki a más nevére szóló valódi közokiratot felhasználta, a szolgáltatós illetékes ténykedését meg nem is minősítem inkább, ha tényleg így történt...

(#59790) minek?:S válasza kali (#59789) üzenetére


minek?:S
őstag

Dehogy :N . A "Felhasználó" szólt a kártya "Tulajának" és a "Tulaj" ment be a saját személyiével elintézni a dolgokat.

Üdv.:M.

(#59791) kali válasza minek?:S (#59790) üzenetére


kali
legenda

úgy okés, a tulaj személyijét írtad csak, a tulajt nem, azért aggályoskodtam.

(#59792) szabogabor10 válasza polonic (#59787) üzenetére


szabogabor10
veterán

Viszont net miatt is lesz értelme, ha tényleg előáll a Telekom a Vodáéhoz hasonló roamingajánlattal. Lássuk be, jelenlegi piacvezetőként erre van némi esély. Ráadásul állítólag ki lehet használni a 150 Mbit/s-t külföldön is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59793) Zeki válasza szabogabor10 (#59792) üzenetére


Zeki
nagyúr

Holnap kiderül, közzéteszik a legújabb ÁSZF-et.

(#59794) szabogabor10 válasza Zeki (#59793) üzenetére


szabogabor10
veterán

Remélem tényleg kiderül, és nem hagyják júniusra vagy júliusra.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59795) erdoke válasza szabogabor10 (#59785) üzenetére


erdoke
titán

Csehországban ma találkoztam telekomos LTE hálózattal. Persze semmi értelme a 30-60 MB-os, 790-1580 Ft-ba kerülő roaming adat csomagommal. (Amit délután hosszas próbálkozás után se tudtam beaktiválni, aztán estére hirtelen megjavult.)

A legjobb aláírás a héten

(#59796) Sordoran válasza Teko001 (#59747) üzenetére


Sordoran
addikt

Köszi, valóban másnap másik kolléga megoldotta az aktiválást telefonon.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#59797) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Egyelőre nagy a csönd...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59798) kelekyle válasza szabogabor10 (#59797) üzenetére


kelekyle
őstag

Én már láttam az ÁSZF változásait.
Vannak benne kissebb lépések. Mától a Telekom oldalán is eléritek :)

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59799) Vangelis válasza kelekyle (#59798) üzenetére


Vangelis
nagyúr

pl?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59800) szabogabor10 válasza kelekyle (#59798) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezeket már én is láttam, de ez a nullával egyenlő. Ráadásul holnap még a díjcsomagomat is megszüntetik. Kösz Telekom ismét a semmit. :U :W

Vangelis: szerintem erre gondolt. Legalábbis én nem találtam hirtelen mást.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.