Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60601) Teko001 válasza kiki22 (#60600) üzenetére


Teko001
őstag

(#60602) djculture válasza 313313 (#60590) üzenetére


djculture
félisten

Semmi mert törvény szerint elég ha két napilapban közzéteszik.

(#60603) kiki22 válasza Teko001 (#60601) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszonom

(#60604) dokee78


dokee78
félisten

Ez normális?

HUAWEI ASCEND G620S + BLUETOOTH HANGSZÓRÓ
Kedvezményes készülécsere+2 év hűség MoveXS egy összegben:45 360 Ft
Előfizetés nélkül:45 990 Ft

630 Ft a különbség?

Ha szombaton megrendelem azonnali átvétellel és nyiregyen is van ugyaezen az áron kapom?
Díjmentes gondolom a SIM csere is.

[ Szerkesztve ]

(#60605) szabogabor10 válasza dokee78 (#60604) üzenetére


szabogabor10
veterán

Alapesetben nem normális, de a Telekomnál megszokott...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60606) asturel


asturel
őstag

Flottás/Üzleti előfizetésnél kéne, hogy legyen LTE alapból (a csomag tartalmaz párszáz mb mobilnetet)? (Telekom oldalán még 2032 Ft az LTE/4G).

(#60607) kiki22 válasza Teko001 (#60601) üzenetére


kiki22
senior tag

Hat a vodahoz kepes nem nagyon eroltettek meg magukat :-)

(#60608) br4adam válasza kiki22 (#60607) üzenetére


br4adam
aktív tag

De azért az nem rossz hogy már a Next S ATKhoz is van valamilyen EU opció, vodánál meg úgy tudom, hogy csak a tízezres redtől.

(#60609) Daffni2 válasza br4adam (#60608) üzenetére


Daffni2
addikt

A Vodánál minden csomaghoz van

"Aki ad,az nyer"

(#60610) dptrsk válasza asturel (#60606) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez a next bussines csomagok leírása..
Ezek a csomagok, mint ahogy a linkelt oldalon is le van írva úgy tevődnek össze, hogy
x perc(korlátlan) telefonálás+kötelező mobilnet=egyedi next bussines csomag.

Az, hogy a te flottás csomagod 4G képes-e a flottakezelő tudja megmondani, ha ő annak idején a flottakeretszerződés aláírásakor kérte a 4G-t akkor kellene, hogy legyen az alap csomagra is.
Ha nem kérte, akkor csak 3G hálózat használatra vagy jogosult.

(#60611) dokee78


dokee78
félisten

Megrendeltem egy készüléket,de nem találom a rendeléseim közt.
Pedig SMS is jött,hogy szállításra vár!

Megvan ki kellett választani az előfizetést! :W

Volt már rá példa,hogy az "átvehető időpont" előtt jelezték,hogy mehetek átvenni?
Vagy betartják a határidőt?

[ Szerkesztve ]

(#60612) dptrsk válasza dokee78 (#60611) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha nem azonnali átvétel, akkor az átvétel előtti nap, átvétel napján reggel viszi a GLS a csomagot a T-Pontba.

(#60613) dokee78 válasza dptrsk (#60612) üzenetére


dokee78
félisten

Azonnali átvétellel kértem és 13-dikát írtak.

(#60614) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Samsung S4et vettem februárban, problémák vannak vele garban javítatni akarom, de nem küldtek hozzá garilapot.

Állítólag elektronikusan küldték ki ellenben én és a Samsung szervizes ezt miután beléptem telekom oldalára 20perc kutakodás se találta meg. Hol kéne keresnem?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#60615) vwpolopg válasza Dare2Live (#60614) üzenetére


vwpolopg
őstag

Dokumentumok menüpont.

Szerk: Bal oldalon, fentről a 6.

[ Szerkesztve ]

(#60616) erdoke válasza Daffni2 (#60599) üzenetére


erdoke
titán

Úgy tudom, hogy a Voda kint csak a magyarországi telefonálást adja ingyen, tehát ha Dániában vagyok és dán kollégát hívok, azt nem.
Biztos, hogy az itthonról indított nemzetközi (EU) hívás is benne van? A 10 GB nagyon jól hangzik, de itthon nincs LTE, pedig az nem csak gyorsabb, de tovább is bírja rajta a készülék.
Jelenleg az adat már nem annyira kritikus, mert az eddigi havi 3-4e Ft adat roaming költségből kijön 5-600 MB. Napi 80-100 MB-tal elvagyok mobil hálón, mert van iPass hozzáférésem is.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#60617) dptrsk válasza erdoke (#60616) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Business Red
EU Premium
, erről beszélt a fórumtárs.

(#60618) szabogabor10 válasza Daffni2 (#60609) üzenetére


szabogabor10
veterán

A Go / Go+-hoz is? Azt kötve hiszem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60619) zoli62 válasza Soulfly842 (#60573) üzenetére


zoli62
addikt

Ha van más előfizetése még az ügyfélnek, akkor ügyfélmegtartó csoport szerint minden eset egyedi, akár mehet tovább a részletfizetés.

(#60620) raskolnikoff válasza kali (#60535) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én nem kaptam külön levelet róla.

Azonban a márciusin megtaláltam (a legutolsó oldalon az apróbetűs részen). De csak annyit hogy kivezetik az Ikonokat

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#60621) Daffni2 válasza szabogabor10 (#60618) üzenetére


Daffni2
addikt

Mindenhez!

"Aki ad,az nyer"

(#60622) szabogabor10 válasza Daffni2 (#60621) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jahogy a napi- és hetijegyekre gondolsz...Travel&Surf opciók a Telekomnál is vannak minden csomaghoz. Én a havi korlátlan roaming SMS-re / percekre gondoltam. Bár az Európa Napijegy nem annyira rossz ajánlat, ha csak pár napra kell.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60623) Daffni2 válasza szabogabor10 (#60622) üzenetére


Daffni2
addikt

De azért az nem rossz hogy már a Next S ATKhoz is van valamilyen EU opció, vodánál meg úgy tudom, hogy csak a tízezres redtől.

Mivel ez volt a téma.

"Aki ad,az nyer"

(#60624) Zoty4 válasza Daffni2 (#60623) üzenetére


Zoty4
őstag

Azert a next s atkhoz tartozo eu roaming megmosolyogtato.

(#60625) szabogabor10 válasza Zoty4 (#60624) üzenetére


szabogabor10
veterán

Az eddigi csomagokhoz képest nem rossz, de a jótól is iszonyat messze van. Mint ahogy az EU Plusz is a maga nevetséges 300 MB-jával...
Halkan azért még mindig bízom benne, hogy a NetPlusz kiegészítő csomagokból NetPlusz EU csomagok lesznek (persze csak Next csomagokhoz), hamár ilyen szépen megemelték az árukat...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60626) asturel válasza dptrsk (#60610) üzenetére


asturel
őstag

Köszi, akkor jól gondoltam, hogy valszeg emiatt nincs. Az lehetséges, hogy régen a 'kötelező' mobilnet a havidíjból pörgött, most viszont már van hasonló mennyiség prepaidként? 1430-ra 'G'-t küldve már azt kapom, hogy felhasználható adatmennyiség, nem rég viszont még 'felhasznált adatmennyiség' volt. Azt lehet tudni, hogy miért tűntek el a kisebb opcionálisan külön rendelhető prepaid mobilnet csomagok (legkisebb 7GB)?

(#60627) Ákinard válasza Zoty4 (#60624) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nem tudom ki hogyan van vele, én "valamiért" továbbra is a helyben vásárolt Prepay adat SIM kártyánál fogok maradni a tablethez.... Múlt héten Romániában ~1800 Ft volt 1 Giga net, 2500 körül lett volna a 3 Giga...

Legközelebb az UK-be megyek, 1 Giga 7,5 font, ~3000 Ft, vagy 2 giga 10 font, 4000 pénz. És 30 napig érvényes.

Hívásfogadás eddig sem volt emészthetetlen összeg, hívásindításra ott a net, vagy ha nagyon SOS pár perc kibírható úgy is.

És ezt lehet hasonlítani az 1300 ft-os 7 napig érvényes 100 megához....

(#60628) szabogabor10 válasza Ákinard (#60627) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is van fix osztrák kártyám iPad-hez, csak sokszor jönne jól (mostmár inkább fog jól jönni) telón is a net külföldön.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60629) Ákinard válasza szabogabor10 (#60628) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Beállítások/Személyes hotspot? Én is így osztottam meg a román netet az útitársammal.

(#60630) szabogabor10 válasza Ákinard (#60629) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem mindig van nálam az iPad. Meghát a hívások / SMS-ek miatt is kell majd a roaming csomag. 600 Ft-ot már nem sajnálok érte.
Csak tényleg abban reménykedem, hogy ezzel a 300 MB-tal kezdenek majd valamit...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60631) geogabcsi


geogabcsi
tag

Sziasztok!

A Magyar Telekom T-Mobile részlegénél, mennyibe kerül egy szám csere?

(#60632) Teko001 válasza geogabcsi (#60631) üzenetére


Teko001
őstag

6 500 Ft

(#60633) dptrsk válasza geogabcsi (#60631) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

6500 forint, ha jó egy random szám.
6500+6500 forint, ha te szeretnéd megválasztani.
Ha speciális számot kérsz az jóval többe kerül.

(#60634) Tomikaa. válasza geogabcsi (#60631) üzenetére


Tomikaa.
tag

T-Mobile nincs, már rég átnevezték Telekomra.

(#60635) dptrsk válasza Tomikaa. (#60634) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Azonban a mai napig van olyan SIM, ami T-Mobile-t ír ki, Telekom ide vagy oda...

(#60636) ubyegon2


ubyegon2
nagyúr

Sziasztok!

Tavaly volt NetPlusz M akciós előfizetésem, a díjcsomagban nincs net előfizetés. 07.25- én aktiválták és itteni javallatra 08.24- én át szerettem volna NetPlusz Arany- ra váltani, mielőtt teljes árra kapcsolódik. Ügyszolga elkezdett nyekeregni, hogy azt nem lehet ám úgy,...lényegtelen, mondom neki, akkor most inaktiváljuk és köszi.
1790 ft- ot nem akarok fizetni azért, hogy hátha valamelyik nap hirtelen kell valami infó és nem vagyok netközelben. Próbált volna rábeszélő technikákat alkalmazni, de mondtam neki, hogy mivel mondta e nem- et én meg válaszként a most szót, így a lényegen már túl vagyunk.

Újra eszembe jutott ez a lehetőség, köthetek szerintetek most egyet újra nopublic- ra ilyet?

Ez érdekes:

hogy eltünt belőle az a 2 Mbit/s tavaly óta! :Y Ezt legalább biztosan garantálni tudják! Szuper.

(#60637) polonic Drágának tényleg qrva drága! hogy cziffrábbat ne mondjak!

[ Szerkesztve ]

(#60637) polonic válasza ubyegon2 (#60636) üzenetére


polonic
félisten

drága kormányunk balfaszsága miatt van 0 mb garantált megadva

(#60638) btz válasza polonic (#60637) üzenetére


btz
addikt

Erről nem a kormány tehet. Ha nem 0-t garantálnának akkor egy 20 méterre a föld alatt lévő ólombunkerben is jogosan követelhetnéd hogy garantálják a 2 megabitet. Tehát a 0 garantálás a fizikai lehetőségek figyelembevételével került meghatározásra.

ⓑⓣⓩ

(#60639) polonic válasza btz (#60638) üzenetére


polonic
félisten

de igen is ők tehetnek arról, hogy az addigi 80 %-os rendelkezésre állás helyett azt írták elő, hogy az esetek 100 %-ban kell megadni az értéket. . .

[ Szerkesztve ]

(#60640) ubyegon2 válasza btz (#60638) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Tavaly 07. hóban még nem voltak ilyen aggályok? :DD változtak azóta a fizikai lehetőségek? :( ▬"Bitch please"▬

Erről nem a kormány tehet. ezt ugye már elég sok mindenre mondták utóbbi időben :U

[ Szerkesztve ]

(#60641) btz válasza polonic (#60639) üzenetére


btz
addikt

Ez teljesen logikus is. Hiszen ha valamit garantálunk azt garantáljuk 24/7-ben tehát mindig. Az esetek 80%-a az már eleve nem lehet egy garantált érték.
Ha én azt mondom neked hogy 10 napból 8-at tudok garantáltan 2 megabitet szolgáltatni de te lemész a pincébe és ezzel jól alámteszel én meg fizethetem neked a kötbért teljesen jogosan. Szóval ha a kormány hozta ezt a döntést akkor is teljesen logikus kiskapu kikerülő döntés volt, amit a szolgáltató is leget hogy a kormány nélkül is megléoett volna.

ⓑⓣⓩ

(#60642) polonic válasza btz (#60641) üzenetére


polonic
félisten

Mivel 100 %-os rendelkezésre állás sehol nincs, nem hogy rádiós átvitelnél. Ezért ez így elég abszurd. Kurva sokra megyünk ezzel a kiírással. Ez a szarnak a pofon kategória.

(#60643) btz válasza ubyegon2 (#60640) üzenetére


btz
addikt

A fizikai törvének akkor is ugyan ezek voltak, legfeljebb nem vették figyelembe ezt a tényezőt, amivel jópáran le is húzták a szolgáltatót kötbérrel, aztán észbekaptak és léptek és a kormány az nem tudom hol került a képbe de teljesen logikusan megadta a szolgáltatóknak hogyha valamit garantál azt garantálnia kell az esetek 100%-ában mert ha csak 80-ban teszi akkor igazából nem is garantálja.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#60644) btz válasza polonic (#60642) üzenetére


btz
addikt

De 99,99%-os rendelkezésre állásról már hallottam.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#60645) szabogabor10 válasza btz (#60641) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mobilnetnél eleve nincs értelme 100%-os garantált rendelkezésre állásról beszélni, ezt mindenki beláthatja. Csak a drága kormányunk megint szakértők nélkül hozta meg ezen igazán értelmes döntését...

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60646) polonic válasza btz (#60644) üzenetére


polonic
félisten

Nem kell védeni a bandát.

És nem tudom miért kellett a 100 %-ot erőltetni. Ahogy mondod is, a legdurvább SLA-ban (service level agreement) pl üzemeltetés terén is 99,99999.... %-os rendelkezésre állást vállalnak. Mert egyszerűen nincs olyan, hogy biztos.

[ Szerkesztve ]

(#60647) btz válasza szabogabor10 (#60645) üzenetére


btz
addikt

99,99%-os rendelkezésre állással sem garantálhatnak többet 0 megabitnél, tulajdonképpen mivel rádió technikáról beszélünk, azt is mondhatnák akármilyen százalékra hogy bocsi de a fizikai törvények miatt bármikor előfordulhat hogy a jel nem jut el hozzád. Semmit sem tudunk garantálni, de ha nem a másik univerzumban laksz, hanem egy adótornyunk által lefedett helyen, akkor nagy esélyed van rá hogy igen. Ezért mondom hogy a kormány beleavatkozása nélkül is a semmit sem tudunk garantálni elv a teljesen logikus.

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#60648) szabogabor10 válasza btz (#60647) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha semmit nem tudnak garantálni (ez a rádiós átvitelnél teljesen normális), akkor nem is kellett volna őket arra kötelezni, hogy ezt ki is írják...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60649) btz válasza szabogabor10 (#60648) üzenetére


btz
addikt

Igen de ha ilyen 2 megabiteket igérnek, akkor én meg lemegyek a pincébe a telefonommal együtt és azt mondom, hogy bocs gyerekek kérem a kötbért mert igértétek hogy az esetek 80-90%-ában megkapom a szolgáltatást, de nem kaptam meg mert napi 8 órát egy atombunkerben aludtam mialatt nem tudtam igénybe venni a 2 megabitet sem meg térerő sem volt. Akkor ezt a szolgáltató hogy oldja fel jogilag? Milyen jogot sért az ha megtiltja hogy pincében vagy a holdon nem használhatom a szolgáltatást vagy akkor felsorol az ÁSZF-ben tételesen 100000 helyet ahol semmit nem garantál? Akkor nem egyszerübb ha sehova nem garantálja?
Ha ti szolgáltatók lennétek, hogy oldanátok meg ha valaki visszakövetelné a havidíját mert talált egyjogos kibúvó lehetőséget a fizetés alól?

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#60650) szabogabor10 válasza btz (#60649) üzenetére


szabogabor10
veterán

Értem a helyzetet, pont ezért nem kellene kiírniuk semmit, csak azt, hogy pl. max. sebesség 300 Mbit/s LTE+-szal lefedett területeken. Ha ezt nem éred el, akkor így jártál. De 100%-os garantált rendelkezésre állásról beszélni mobil technológiánál orbitális faszság, ezt még kötelezően ki is íratni pedig még nagyobb, és ez kizárólag a kormányt minősítí.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.