Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) Joci47


Joci47
újonc

Üdv mindenkinek! Lehet pro és kontra,de akkor is felháborítónak és vérlázítónak tartom,hogy egy ekkora cég(T-mobil) a saját hálózatán belül két napos csúszás miatt 750!!!ft.-os sms-díjat számol fel! Kb.10 évente fordul elő,hogy csúszok pár napot.Más szolgáltató pl.(UPC),először 2-3 hét csúszás után küld két csekket és felszólít udvariasan,ha netán elfelejtettem volna pótoljam! Elhiszem,hogy jön az,hogy fizessem be időben és egyéb okosságok,de előfordulhat mindenki életében(pl. táppénz,csúszás stb.) pár napos csúszás.Ez lehúzás és uzsorakamat! Ahogy lejár a hűségem (15 év után),megyek a UPC-hez sokkal ügyfélbarátabb és emberközelibb!Nincs hűségidő,vodás lefedettség stb.Bocs,lehet,hogy ez nem sok mindenkit érdekel,de legalább megosztottam hátha érint mást is.

[ Szerkesztve ]

(#60952) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. Olyat lehet hogy most leváltottam a díjcsomagom és kértem mellé készüléket. Online rendeltem. Lehet úgy kérni hogy ne szállítsák ki hanem itt helyben vegyem át? Akkor is jár az online kedvezmény??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#60953) dptrsk válasza Lacko84 (#60952) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Rendelés közben tudsz választani olyan opciót, ami az, hogy boltban veszed át(webshop kedvezmény ilyen esetben is van).
Ha már kiválasztottad, hogy haza hozzák, akkor szerintem, hívd fel a webshopot, hogy nem lehetne-e módosítani a szállítási címet egy T-Pontra, s te ott vennéd át(webshop kedvezmény megmarad).
Ha nem tudja a webshop áttenni a szállítást, akkor:
Vagy törölteted a megrendelést és ha leszedték a hűséget meg minden, akkor újra rendeled ez kb 30nap.
Vagy beszélsz a futárcéggel, hogy máshova hozzák(munkahely +1 nap szállítás) vagy hasonló.

(#60954) Zoty4 válasza Joci47 (#60951) üzenetére


Zoty4
őstag

hivd fel oket, szamlareklamacio, altalaban orvosoljak a problemakat

[ Szerkesztve ]

(#60955) btz válasza btz (#60933) üzenetére


btz
addikt

Erre valaki?

ⓑⓣⓩ

(#60956) dptrsk válasza btz (#60955) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Dominos keszüleket évente 2t lehet venni a 3. már elvileg engedélyhez kötött(gyakorlatban sztem kiadnak többet is), de hogy SIMek esetében mi a gyakorlat azt nem tudom.
ÁSZFet érdemes átbogarászni.

(#60957) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Mozaik XS-ről ha felváltok Move M-be, akkor a hűség újra kezdődik?

Köszi

(#60958) KZP válasza kerxy (#60957) üzenetére


KZP
őstag

Miért kezdődne?

(#60959) Laca1212 válasza btz (#60928) üzenetére


Laca1212
őstag

Értem, köszi!

(#60960) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok! Spotify Premium-ra szeretnék előfizetni, kicsit utánaolvastam és rábukkantam a Music opcióra. Néhány kérdésre szeretnék választ kapni:
1. Move XS + NetPlusz XL előzetesem mellé leheti igényelni?
2. Jól értem, hogy kb. ugyanannyiba kerül, mintha külön fizetnék elő Spotify-ra és még jár is hozzá 500Mb, amit Spotify alkalmazásban tudok leforgalmazni, ezen kívül 1 havi díj ajándék?
3. Full Premium előfizetést ad (nem csak mobil-alkalmazásban fog működni?)
4. Ha előfizetek, akkor mikor van a fordulónap, amíg leforgalmazható az 500Mb? Az előfizetés napját követő hónapok ugyanazon napján? (havi előfizetésem hónap végén, netplusz minden hónap 22-én fordul)
Segítségeteket előre is köszönöm.

-

(#60961) koma106 válasza koma106 (#60960) üzenetére


koma106
senior tag

Még egy kérdés: a Music opció havi díja (1.590 Ft) is emelkedni fog július 1-től?

-

(#60962) KZP válasza koma106 (#60961) üzenetére


KZP
őstag

Benne van a havidíj változás táblázatban = igen
Nincs benne a havidíj változás táblázatban = nem

(#60963) csako válasza koma106 (#60960) üzenetére


csako
veterán

1. Lehet
2. Igen
3. fullos
4. ugyanakkor fordul, mint a netplusz

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#60964) Melack


Melack
veterán

Telekomon micro-SIM-et körbe lehet vágatni nano-SIM-mé?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#60965) Rhino666


Rhino666
őstag

Gyors kérdés:

Hang alapú előfizetés esetén a tulajdonjog-átruházás XYZ egyéni előfizetőről XYZ tulajdonában lévő vállalatára mennyire macerás, mennyi idő, mennyibe kerül?

(#60964) Melack: Nem hinném, mivel a nano-SIM nem csak kisebb, hanem vékonyabb is.

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60966) lugosi válasza Melack (#60964) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ahogy Rhino írja, reszelni is kell belőle.

(#60967) btz válasza Rhino666 (#60965) üzenetére


btz
addikt

Meglehet oldani

ⓑⓣⓩ

(#60968) Ateszpapa


Ateszpapa
addikt

SZiasztok!

Fiamnak vettem egy Domino Surf kártyát, de net nincs rajta.
Tudtok APN beállításokat hozzá?
A készülék amiben használva van az előfizus T-s de így sem megy a net, mit kell átírni?

(#60969) dptrsk válasza Ateszpapa (#60968) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Google:

telekom apn keress rá, az első találat.

Én az internet.telekom apnt es annak a beállításait javaslom

[ Szerkesztve ]

(#60970) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Díjcsomag váltás megtörtént, készüléket is megrendeltem. Viszont ha megjön a teló ahogy olvasom micro sim kártya kell bele, de ami itthon van nem az. Lehet cseréltetni vagy vágatni kell?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#60971) Mark0815


Mark0815
csendes tag

Nem volt könnyű, de nekem is sikerült beállíttatni az ezres havidijkedvezményt, miután több ügyintézővel is beszéltem, de egyik sem tudott róla, hogy van ilyen... Aztán késöbb azt mondtam, hogy egyik ügyintézőjük tajékoztatott, hogy van ilyen lehetőség, majd végre kapcsoltak egy áfsz es kollégához. Bocsánatot is kért a kapcsolgatás miatt, és mondta, hogy nem mindenkinek van erre jogköre. Készségesen tájékoztatott, kedvesen és gyorsan be is állította a kedvezményt. Sikerült lemondanom a biztosítást is, ami az üzletekben nem megy egykönnyen, annyira tapadósak.😂 szóval köszi nektek és a fórumnak, hogy itt mindig mindenről maximálisan képben lehetünk:)

(#60972) ForRedGlory válasza Joci47 (#60951) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ketto nap csuszassal 100% hogy nem indul felszolitas... :U

(#60973) Trane


Trane
csendes tag

Sziasztok!

Van olyan közületek, akinek szintén blokkolja a T-Mobile a VoiP-t (Viber, Skype...)? Eddig Ikon 200-ban voltam, és nem volt probléma. De most megszüntették azt, és a Move M-be kerültem. Azóta semmi se működik. Megnéztem és azt írják, hogy a csomagot nem lehet használni internetes hang- és videóbeszélgetésre :(. A legolcsóbb csomag, amiben lehet VoiP, a Next M majdnem a duplájáért. De ott nincs sok értelme, mert az egy korlátlan csomag.
Gondolkozom azon, hogy átmegyek a Vodához 22 év után (1993 óta Westel 900/T-Mobile-os vagyok). A Voda épp április elsejétől oldta föl az összes ilyen korlátozást. Nem tudjátok, hogy a T-Mobile is készül-e ilyen lépésre? (Mondjuk az EU is fölemelte már a szavát az ilyen csomagszűrés ellen)

(#60974) lugosi válasza Trane (#60973) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem next van és mégis használok bizonyos voip-okat (mondjuk inkább üzenetküldést). Ugyanis azt ne felejtsd el, hogy bár ha te hívod / sms-ezel más felé, akkor az ingyenes, de ha a másik keres, akkor neki pénzbe kerül. Így azért csak előnyös, ha van ilyen lehetőséged.

(#60975) Hegasus


Hegasus
senior tag

sziasztok!
másfél éve vettem egy padfone2-t a t-nél dominoban, de mostanra elviselhetetlenül villog a kijelző (screen flickering), már 3x az asus volt szervizben, utoljára csak szofveresen csináltak valamit (sztem újraindították :U )
szóval mi a teendő?
visszaviszem egy tpontba számlákkal mindennel együtt, és visszaadják a pénzt? (ami gondolom csak a mesékben létezne, cserélni meg nem tudják, mert ugye már nem forgalmazzák) vagy az asus-al kell ezt letárgyalnom?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#60976) BéHGT válasza Hegasus (#60975) üzenetére


BéHGT
senior tag

Másfél éves készüléknek még a mesében sem adják vissza az árát. :) Biztos valami szervizes történet lesz...

(#60977) Trane válasza lugosi (#60974) üzenetére


Trane
csendes tag

Igen, persze hogy továbbra is szeretném használni üzenetküldésre, külföldre... De eleve már bosszant, hogy van mobilinternetem, és nem tudom használni arra, amit akarok :(.
Látom, hogy jelenleg kedvezőbb a helyzet a Vodánál. Nincs szűrés, és pl. van olyan csomaguk, amivel EU-ból korlátlanul lehet hívni magyar számot, és nem is nagyon drága. Azért vacillálok, mert a kezdetek óta csak T-s voltam/vagyok, és van bennem egy fajta "márkahűség". Lehet, hogy rosszul teszem? :F

[ Szerkesztve ]

(#60978) Sayuar válasza Trane (#60977) üzenetére


Sayuar
őstag

"Eddig Ikon 200-ban voltam, és nem volt probléma. De most megszüntették azt, és a Move M-be kerültem. Azóta semmi se működik. "

" a kezdetek óta csak T-s voltam/vagyok, és van bennem egy fajta "márkahűség"."

Ennyit arról, hogy a Te hűséged ők hogyan honorálják...sehogy...
Én 2 évvel ezelőtt fele ilyen "súlyos" ok miatt szolgáltatót váltottam.

[ Szerkesztve ]

(#60979) Trane válasza Trane (#60973) üzenetére


Trane
csendes tag

Még egy megoldásra gondolom: átírnám az előfizetést cégesre, mondjuk a Next Business 150-hez (6.600 Ft/hó lenne 2GB-tal, az átírás 4.500 Ft). Viszont nem találom a neten leírást arról, hogy az üzleti csomagokban is szűrik-e? Valaki tudna egy linket adni a teljes üzleti díjszabáshoz?

(#60980) Trane válasza Sayuar (#60978) üzenetére


Trane
csendes tag

Hát igen... ez szomorú... Mint írtam, 1993 óta az előfizetőjük vagyok. Sok-sok pénzt hagytam már náluk... :(

(#60981) Soulfly842 válasza Trane (#60979) üzenetére


Soulfly842
addikt

Üzleti csomagokban nincs voip tiltás.

"Látom, hogy jelenleg kedvezőbb a helyzet a Vodánál. Nincs szűrés, és pl. van olyan csomaguk, amivel EU-ból korlátlanul lehet hívni magyar számot, és nem is nagyon drága. Azért vacillálok, mert a kezdetek óta csak T-s voltam/vagyok, és van bennem egy fajta "márkahűség". Lehet, hogy rosszul teszem? :F"

Vodánál a 4G szinte még sehogy sem áll. Akkor arról mondasz le.

EU-ból náluk sok kiskapu van.
1, Csak szerződött partnerek hálózatára csatlakozva érvényes.
2, Az adott országban nem telefonálsz ingyen - csak magyarországra.. A Telekom ezt már a next M-ben/ATK next M-ben is biztosítja.

Üzletiben is a korlátlan csomagok sávos kedvezménnyel korrektek az árak és külföldön is használhatod a 4G-t.

[ Szerkesztve ]

(#60982) Trane válasza Soulfly842 (#60981) üzenetére


Trane
csendes tag

Köszi! Igen, én is olvastam bizonyos panaszokat a Voda minőségéről. Szimplán csak a számokról beszéltem. Akkor bemegyek és megérdeklődöm. Viszont továbbra is várom a linket a teljes üzleti díjszabásra (a honlapukon még az se derül ki, hogy mennyi a percdíj a csomagban foglalt percek elfogyasztása után)

[ Szerkesztve ]

(#60983) Soulfly842 válasza Trane (#60982) üzenetére


Soulfly842
addikt

Üzleti ÁSZF-ek

Üzleti Mobil ÁSZF

78.oldaltól

Next Business EU promóciósan indult, ezért nincs még az ÁSZF-ben szerintem.

Next Business EU

Utóbbinál is sávos kedvezmények érvényesülnek:
1. SIM 15 990 Ft 21 990 Ft
2-3. SIM 11 990 Ft 17 990 Ft
4. és az azt követő SIM kártyákra 10 990 Ft 16 990 Ft

Ami nagyon jó az üzletiben, hogy minden előfizetésnél a "listaárat" kell figyelembe venni, s nem a kedvezménnyel csökkentetett.

KKV Árlista

[ Szerkesztve ]

(#60984) r3dsnake válasza lugosi (#60974) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk az üzenetküldésnek nem sok köze van a VOIP-hoz, és azok mennek is rendesen, bármilyen appot használsz.

[ Szerkesztve ]

(#60985) #32577792


#32577792
törölt tag

sziasztok

Próbáltam belépni dominos online felületemre, de megszűnt az a lehetőség, hogy a tszám és jelszó megadásával belépjek?

(#60986) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Mivel ma leváltottam a Mozaik xs-ről -Move xs-re így újra igényelni kell a család barát opciót és bevenni a számokat vagy az maradt ugyan úgy mint eddig??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#60987) lugosi válasza r3dsnake (#60984) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Whatsappban a telefonálás is ment olyan díjcsomaggal, ami elvileg voip tiltott.

(#60988) szabogabor10 válasza #32577792 (#60985) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szia!

Nem szűnt meg. Az azonosító helyére a telefonszámodat írd be.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60989) kali válasza Razzul (#60934) üzenetére


kali
legenda

rákérdeztem egy illetékesnél, mert a domino -> előfizetés miatt nem voltam biztos a dologban; ilyen esetben (is) új előfizetésnek veszi a rendszer és csak 7 hónap után enged így vásárolni mellé készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#60990) St3ven válasza Lacko84 (#60986) üzenetére


St3ven
addikt

Maradnia kellett. De My T-ben tudod ellenőrizni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#60991) kali válasza Hegasus (#60975) üzenetére


kali
legenda

szia,

a szolgáltatónál akkor lehetne élni az elállással, ha a szervizben nem tudják javítani, vagy a sok eredménytelen javítás miatt te már kicserélést kérsz, a szerviz kiállítja a csereigazolást, de a szolgáltató már nem tud azonos, vagy a tulajdonságai, adottságai tekintetben a korábbival azonost adni, úgy elállás és pénz vissza.
a következő szervizes ügyintézéskor határozottan kicserélést kérj a jegyzőkönyvön - indokold a korábbi eredménytelen javításokkal, hogy neked mennyi kellemetlenséget okozott minden korábbi ügyintézés...stb. -, ne pedig kijavítást!

Lacko84, többször is módosítottam már díjcsomagot, mióta élek a családbarát opcióval, de sosem kellett még újra igényelni, mindig maradt minden a régiben a kedvezmények és bevont telefonszámok tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#60992) Razzul válasza kali (#60989) üzenetére


Razzul
senior tag

Rendben, nagyon köszönöm. :R

Stat crux dum volvitur orbis

(#60993) koma106 válasza csako (#60963) üzenetére


koma106
senior tag

köszönöm

-

(#60994) koma106 válasza KZP (#60962) üzenetére


koma106
senior tag

Nem találom benne.

-

(#60995) KZP válasza koma106 (#60994) üzenetére


KZP
őstag

Akkor nem emelkedik az ára. :)

(#60996) Hegasus válasza kali (#60991) üzenetére


Hegasus
senior tag

nagyon nagyon szépen köszönöm a választ! :R
sokat segítetett, hogy merre induljak el! :C

olyan már a kijelző mintha egy élete vége felé lévő villogó neon lámpát néznék :O

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#60997) glaci


glaci
őstag

Srácok!

Ha van egy hang előfizum hűséggel az előfizetésre (dijcsomag hűség nélkül), akkor azt át tudom váltani adat előfizetésre.
Csak mert alig telefonálok róla, inkább a NET -et használom rajta. Elérni meg elérnének a dominón is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#60998) glaci válasza Soulfly842 (#60983) üzenetére


glaci
őstag

Szia!

Kérlek segíts nekem!
#58921 -en azt írtad, hogy a Vivicita -s cuccokhoz nem kell hűséget válalni.
Vásárláskor az ügyintéző hölgy ezt az informácit meg is erősítette.
És ennek ellenére mégis rákerült a vásárlás napján egy év (sima) hűség az előfizetésemre !!!
Miért / hogyan történhetett meg ez?
Ill. attól, hogy most rajta van ez a hűség, még át tudom válatni a "Voice+NET" előfizum "NET only" -ra?

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#60999) glaci


glaci
őstag

Másnál is x@raxik a mobilnet?
Épp Keszthelyen vagyok és már vagy egy órája nagyon nehezen tölt be mindent.
2 külön LTE -s előfizetéssel is próbáltam.
(Jobb, mint az EDGE, de rosszabb, mint a 3G.)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#61000) kali válasza glaci (#60999) üzenetére


kali
legenda

budapesten nincs gond.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.