Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59301) Lacko84 válasza Zeki (#59300) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Van ez a mozaik xs aranykártyás. van egy fun aranytárskártyás, és egy fun s aranytárskártyás előfizetésem! az egyik fun is most jár le és azt vissza adom, így marad a másik kettő

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59302) Zeki válasza Lacko84 (#59301) üzenetére


Zeki
nagyúr

2 társkártya nem maradhat szerintem.

(#59303) kali válasza hoby36 (#59296) üzenetére


kali
legenda

az egyik ügyintéző nekem is mondott olyat anno, hogy csak netes előfizetésnél arany/platina kiemeltség esetén sincs 21 hónapos előrehozott készülékcsere, de aztán a főnöke azonnal rá is cáfolt, illetve a kapcsolódó szabályozásban sem találtam külön kezelve a dolgot.

erdoke; amennyiben ez az az előfizetés, amit korábban Soulfly842 elemzett ki, hogy az egyik a készülék hűségideje, a másik a díjcsomagé, a harmadik (virtuális) a korábbi díjcsomagé, amiről váltottál a meglévőre, akkor érdekes a dolog, mert az előfizetés kapcsán 21 ltelt hónap után dobja, de ha díjcsomagot is akarsz módosítani - árkategórián belül vagy kívül? - és arra is van még hűség, akkor az esetlegesen bekavarhat, nem beszélve a díjcsomagos hűség kettős datálásáról, bár utóbbit biztos tudja megfelelően kezelni a rendszerben egy illetékes.

cris78; igen, az is lehetséges, hogy nem érte el adott előfizetés a megfelelő kiemeltségi szintet, meghatározott forgalom kell hozzá.

Lacko84 ; az a lényeg - ahogy közben előttem is írja CineDOG1 -, hogy a két megmaradó aranyos előfizetés közül csak az egyik lehet társkártyás, a másiknak "főkártyásnak" kell lennie, hogy legyen mihez kapcsolható a társkártya.

[ Szerkesztve ]

(#59304) Lacko84 válasza kali (#59303) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Az egyiket amúgy is vissza adom ebben a hónapban. Viszont akkor a megmaradt társkártyát fel kell váltanom nagyobb csomagra hogy fő kártya legyen? Mekkora a legkisebb amire fel kell váltanom? Akkor ezt a Mozaik xs-t nem tudom Move M-re váltani?? Azért kérdezem mert ezt én használom és ezzel a számmal szerettem volna a move m díjcsomagot. lehet bonyolult ahogy kérdezem d3e nem igazán értem így! :)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59305) br4adam válasza Lacko84 (#59304) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ha a Funból csinálsz egy EcoSurf díjcsomagost, akkor a tied mehet a Move M ATK-ba.

(#59306) erdoke válasza kali (#59303) üzenetére


erdoke
titán

Nem, ez a feleségem száma, az enyémre vettem egy i6-ot az ősszel.
Mozaik S => ATK Next S szerintem simán váltható az újabb hűség aláírása előtt.
Közben egy kolléga segített privátban, a díjcsomaghűség + 21 hónap lesz a meghatározó, tehát április huszonvalamennyi után vehetünk készüléket. Remélhetőleg lesz valami kedvező akkor is, most az akciós 5C-t nézegettem a gyereknek. 24*2e Ft-ot talán megér, ha nem hagyja el pár hét/hónap alatt...

A legjobb aláírás a héten

(#59307) kali válasza erdoke (#59306) üzenetére


kali
legenda

úgy igen, bár azért is kérdeztem a kategóriát, de az illetékes írta is korábban, hogy a mozaik s és az atk next s egy kategóriába tartozik; link

(#59308) Lacko84 válasza br4adam (#59305) üzenetére


Lacko84
aktív tag

A fun-t nem akarom annyira megemelni mert így sem telefonálja le párom a 2ezret se mert mindig én hívom ezért elég lenne egy kisebb is. Más lehetőség nincs??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59309) dptrsk válasza Lacko84 (#59308) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

vezetékes telekom előfizetés?

(#59310) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Most komolyan nem akarja kedvezőbbé tenni a Telekom az EU-s roaming-ot? Nagyon remélem, hogy májusban kijönnek valami Vodáéhoz hasonló lépéssel. :U

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59311) btz válasza szabogabor10 (#59310) üzenetére


btz
addikt

Van nekik valami kedvezőbb csomagjuk. Úgy tudom a Vodánál is csak egy ilyen kedvezőbb csomagban érhető el roaming díj mentesség.

ⓑⓣⓩ

(#59312) Teko001 válasza btz (#59311) üzenetére


Teko001
őstag

Nincs olyan szintű díjcsomagjuk, mint a Vodafone-nak jelenleg. A NEXT XL-hez kaphatsz egyszer egy napra 50MB-ot külföldön, de ennyi.

(#59313) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Ha lejár a Like díjcsomagom hűsége akkor utána melyikbe fognak áttenni?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59314) lovace válasza anonymus89 (#59313) üzenetére


lovace
aktív tag

Ha nem választasz másikat, akkor az aktuális legolcsóbba.

[ Szerkesztve ]

(#59315) anonymus89 válasza lovace (#59314) üzenetére


anonymus89
addikt

Eco XS ha jól nézem 37/40,-ft-os percdíj te jó isten.... :(((

Most nézem ha korlátlanra váltanék akkor, mint hűséges előfizető hűség nélkül még rá kell fizessek 1000,-Ft-ot.
Mit tesz az, hogy otthon arany előfizető?

Bocsánat Move XS akkor az még +1,-Ft hálón belül, közepesen pompás.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59316) kali válasza anonymus89 (#59313) üzenetére


kali
legenda

szia,

... az időtartam lejártával a legalacsonyabb havidíjú, számára elérhető, mindenkor hatályos díjszabásban szereplő díjcsomagba kerül átváltásra.
forrás; link
ahogy nézem a leírást, abban a move xs van preferálva.

[ Szerkesztve ]

(#59317) lovace válasza anonymus89 (#59315) üzenetére


lovace
aktív tag

Hát igen, a like díjszabása ritka, mint a fehér holló. Egyelőre nekem is az van. Boldog is vagyok miatta és nagyon nem várom azt az időpontot, amikor majd váltanom kell...

(#59318) szabogabor10 válasza Teko001 (#59312) üzenetére


szabogabor10
veterán

Na az is pofátlanság, hogy egy XL kategóriájú díjcsomaghoz havi egyszeri 50 MB-ot mernek adni. Szánalmas.
Nagyon úgy fest, hogy továbbra is a roaming-ból akarják megukat jól megszedni... :U
Az kellene, hogy hirtelen tömegek vándoroljanak át a Vodához. Akkor talán észhez térnének. Mert most nagyon belesüppedtek a piacvezető szerepükbe.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59319) anonymus89 válasza kali (#59316) üzenetére


anonymus89
addikt

Köszi, végül is már 100,-Ft nem különbség csak a percdíjak picit máshogy alakulnak majd...

lovace: Túlságosan hozzászoktam a Like-hoz.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59320) deedee


deedee
őstag

Üdv!

Vennék egy használt telefont, amely t-nél lett vásárolva, de független.

A számlán látok előfizetést, nem csak a telefon vásárlást. Lehet esélye, hogy ezek után is letiltják a telefont? Elvileg egyben ki lett fizetve.
Köszönöm a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

(#59321) kali válasza deedee (#59320) üzenetére


kali
legenda

szia,

kérd el a további oldalakat is, mert ez a készülék részletre lett vásárolva, olvashatod is a számlán, hogy az csak a részletfizetési melléklettel érvényes.
igaz, akkor is tiltható lenne a készülék, ha nem részletre lett volna vásárolva, vagy azóta előre kifizették minden részletét - erről is kellene lenni papírnak -, mert elég csak a kapcsolódó előfizetés számlájával meghatározott szinten elmaradni.

(#59322) Varszegig válasza deedee (#59320) üzenetére


Varszegig
veterán

Ha nem fizeti az előfizetést, akkor igen, tiltják a telefont is.

(#59323) Teko001 válasza szabogabor10 (#59318) üzenetére


Teko001
őstag

A Next díjcsomagok nagy részén hűség van, így pontosan tudják, hogy mennyi esély van rá, hogy valaki átlép az általános mozgáson kívül. Előbb-utóbb biztos lépni fognak valamit, de előtted is nyitva áll a lehetőség, hogy átmenj a Vodához ;) Egyébként, ha a Telekom most lépne, akkor ahogy a Vodafone is, új díjcsomagot hozna létre. Viszont abba nem léphetsz át általában, ha díjcsomagra vállalt hűséged van, vagy mint sokan, készülékkel vették például. Egyébként az előfizetői roaming pont az árak miatt meglehetősen kis részét képezik a bevételeknek, ugyanakkor költsége szintén van, nem mind saját zsebre megy.

(#59324) btz válasza Teko001 (#59312) üzenetére


btz
addikt

Valami Travel és Surf-ot szokták ajánlgatni a Facebook oldalukon mikor a "bezzeg a Vodafon" téma feljön.

ⓑⓣⓩ

(#59325) Teko001 válasza btz (#59324) üzenetére


Teko001
őstag

Az csak egy kiegészítő díjcsomag/opció, de nem igazán összehasonlítható a Red-el. Ahhoz hasonló van a másik két szolgáltatónál is elég régóta, de szerintem azok között is talán a Telenornak vannak a legjobb ajánlatai.

[ Szerkesztve ]

(#59326) deedee


deedee
őstag

thx a válaszokat :R

(#59327) btz válasza Teko001 (#59325) üzenetére


btz
addikt

Értem. Nem ismerem igazából egyik csomagot sem, csak mindig ezzel jönnek de még senki nem vágta nekik vissza hogy bocs de ez nem alternatíva a Voda redjével szemben. A Vodafonnak is valamivel vissza kellett vágni mivel úgy tudom az LTE-vel eléggé nincsenek sehol, talán ezért "lőték el ezt a roaming patront"

[ Szerkesztve ]

ⓑⓣⓩ

(#59328) erdoke válasza btz (#59327) üzenetére


erdoke
titán

Semmivel nem versenyképes a Travel & Surf, a régebbi kiegészítő csomagokkal sem.
Napi minimál neteléréshez 2-3 Travel & Talk Pluszt (30 MB/790 Ft) szoktam aktiválni. Ennyiből havi 2-3 GB adatot kapok itthon.

A legjobb aláírás a héten

(#59329) Lacko84 válasza dptrsk (#59309) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Tv szolgáltatásunk van még a Telekomnál!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59330) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Ikon 200 LTE csomagom van immáron több mint 3.5 éve. Sajnos ugye váltanom kell másra, mert május 1.-től meg fog szűnni.

Most azt tervezem hogy Move S-re váltok, és NetPlusz XL-t rendelek. Elég sok hívást kapok Viberen, és most nem tudom hogy mi a helyzet a VOIP tiltással hogy melyik csomagokat érinti. Illetve ha érinti az új csomagom, akkor a NetPlusz XL net csomag nem oldja fel ezt a hívás tiltást?

Köszönöm!

iPhone 13 Pro Max

(#59331) kali válasza jozsi252 (#59330) üzenetére


kali
legenda

szia,

itt olvashatod a kapcsolódó leírást; link
a move s esetén nem vehető sajnos igénybe a voip, a netplusz bővítő pedig ahhoz a díjcsomaghoz igazodik, amihez aktiválva lett, tehát ha alapban nem adott, akkor nem is teszi azzá, ha viszont igen, akkor az is marad.

(#59332) jozsi252 válasza kali (#59331) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi a linket!

De közbe pár perce egyik ismerőssel beszéltem, és neki a Move XS-nél működik az IP hívás. Szóval akkor ez valami random dolog lehet a T-nél.

iPhone 13 Pro Max

(#59333) Zeki válasza jozsi252 (#59332) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, random.

(#59334) kali válasza jozsi252 (#59332) üzenetére


kali
legenda

a papírforma az, hogy ha 2013. november 1. előtt lett aktiválva a díjcsomag, úgy a leírás szerint is engedélyezett a voip, de én is tapasztaltam már az írt időpont után aktivált és a szabályozás szerint nem voip képes move xs díjcsomagnál, hogy megy néha a voip, viszont az is random, hogy egy adott előfizetésen mikor megy és mikor nem, ráadásul platform függő is, volt olyan, hogy ios alatt engedett működni kapcsolódó funkciót és android alatt nem, máskor meg fordítva, szóval folyamatos használatra nem lehet alapozni. (még szerencse, hogy nincs szükségem/igényem voip kapcsolatra, csak próbálgatom néha, ha valami oknál fogva szóba kerül, vagy tesztelve van egy alkalmazás.)

(#59335) dokee78


dokee78
félisten

Dominohoz milyen netcsomagok rendelhetőek?

(#59336) kali válasza dokee78 (#59335) üzenetére


kali
legenda

lásd; link
fontos szempont viszont, hogy az olcsóbb bővítős szekció (Még több netre van szükséged?) csak a surf esetén érvényesül, mivel az tartalmaz alapban benne foglalt adatkeretet, amit bővíteni lehet, más domino díjcsomagokhoz a drágább (Nincs még net a díjcsomagodban?) adatcsomagokat kell nézni.

[ Szerkesztve ]

(#59337) dokee78 válasza kali (#59336) üzenetére


dokee78
félisten

Alap Dominóhoz kellene,azt hiszem a Domino 5 az.
Olyan domino kell aminek nincs,napi havi díja,de kérnék hozzá netet.

Egyenlőre aranykártyás előfizetésem van,de lehet Dominóra váltok.
Jelenleg Mozaik XS + NetPlusz M van.

Telefonálni nagyon ritkán szoktam.
Ezér esélyes a Domino.

(#59338) kali válasza dokee78 (#59337) üzenetére


kali
legenda

ahhoz viszont elég húzós a net, a domino netplusz m például 1790 ft.

(#59339) dokee78 válasza kali (#59338) üzenetére


dokee78
félisten

Nem 1290?
Akkor melyik Dominóhoz ajánlod?
Domino Aktív olyan mint egy 560 Ft-os előfizu nem?

NetPlusz L kérhető Mozaik XS-hez? 1290 Ft?

[ Szerkesztve ]

(#59340) szabogabor10 válasza dokee78 (#59339) üzenetére


szabogabor10
veterán

Igen.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#59341) kali válasza dokee78 (#59339) üzenetére


kali
legenda

az olcsóbb 1290 ft-os bővítő csak a surf esetén adott, mert abban van alapban benne foglalt adatkeret (150 MB), ha ahhoz minden feltétel adott.
a net tekintetében a domino aktív sem az igazi, ahhoz is a drágább adatcsomagos árakat kell nézni.
igen, mivel a mozaik xs már tartalmaz alapban adatkeretet (200 MB), így ahhoz csak 1290 ft a netplusz l az olcsóbbik bővítő formájában.

[ Szerkesztve ]

(#59342) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Következőben szeretném a segítségeteket kérni. A barátom nem rég vett egy iPhone 6 készüléket a Telekomtól, melyre biztosítás is van. Tegnap este sajnos összetörte a kijelző egyik sarkát.

Aki jártas biztosítási dologban, az kérem válaszoljon nekem, hogy ilyenkor a biztosító állja-e a javítást vagy a "nem akadályozza a rendeltetés szerű használatot" dologra hivatkozva nem fog semmi történni.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#59343) #TOTTI válasza Aaron14 (#59342) üzenetére


#TOTTI
őstag

Állja.

(#59344) bubuka80


bubuka80
tag

Sziasztok, férjem most megint kapott sms-t Telekomtól ezzel a szöveggel:
"Együtt többre vagyunk képesek!
Médiatartalom beolvasása (29 KB)
Telekom"
A héten 4x kapta meg (csüt-péntek-szombat-vasárnap), a médiatartalom egy link, de a rákattintva nem történik semmi.
Valaki tudja, hogy mi ez vagy vmi promós anyag? Na de ennyiszer küldik?
Köszi

(#59345) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Mást sem enged belépni a My-tmobile-ba? - végreee :U

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59346) Lacko84 válasza br4adam (#59305) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Ennél kisebbet nem lehet választani??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59347) Lacko84 válasza br4adam (#59305) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Épp most nézem ha felváltanék eco surf-re akkor nem igazán járnék jobban mert akkor az enyém igaz Move m társkártyás lenne 3990ft-ért az eco surf 3290ft lenne. ha a mostanit váltom át a move m-re akkor 5490ft. Tehát akár hogy nézem sehogy nem jó. :( Nekem az lett volna a lényeg hogy az én mozaik xs előfizumat váltom move m-re. azt hittem úgy megoldható ha van aranytárkártyám, persze anélkül hogy azt fentebb kelljen váltani pláne jóval nagyobbra..... Tehát hogy olcsóbb legyen a move m 5490 helyett 3990 a másikat is fentebb kell váltanom 1000ft-al akkor meg csak 500-al fizetnék kevesebbet...de jól kivannak találva

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59348) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Bárhogy próbálom online befizetni a számlámat, nem sikerül, mindig sikertelenként zárul. "Értesítjük, hogy számlabefizetése sikertelenül zárult." Ez szerintetek miért lehet?
Kártyával tuti nincs gond, pénz is van rajta...

(#59349) Frenky25 válasza kerxy (#59348) üzenetére


Frenky25
tag

Én 15:00-kor fizettem ERSTE kártyával, akkor még minden rendben volt.

(#59350) kerxy válasza Frenky25 (#59349) üzenetére


kerxy
senior tag

Én is Erste kártyával próbálkozom.
Az gondolom nem lehet próbélma, hogy 17-e volt a határidő a számlának?!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.