Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59101) erdoke válasza lugosi (#59099) üzenetére


erdoke
titán

Mi köze a mozgásnak a lépés számláláshoz? Illetve a kalória számolgatásához, ami baromira pontatlan és teljesen értelmetlen, hiszen egyik oldalát se lehet normálisan követni az egyenletnek?
Elképzelem, hogy az oroszlán is addig üldözi az antilopot, amíg megvan a 10e lépés, nem addig, amíg elkapja... Majd én is addig focizom, amíg össze nem jön a 20e lépés, nem pedig amíg vége a meccsnek.
Egyébként hol vannak azok a tudományos közlemények, ahol bőven 10+ évig követték a különböző lépésszámú embereket (akik között más paraméter nem különbözött)!, majd vizsgálták a különböző egészségügyi történéseket? Ezek alapján mennyi lépés és mennyi kalória bevitele/leadása az egészségesebb?
A kalória számolós alkalmazásoknak is annyi értelme van, hogy meg tudom nézni, kb. mennyi a fehérje-zsír arány, ha bizonyos dolgokat eszek. A kalória értékekre rá se szoktam nézni, mert nem ad hasznos információt.

A legjobb aláírás a héten

(#59102) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Like 300-ban vagyok,ami lejár a nyár folyamán, legalábbis a rendszer azt írja, bár hivatalosan szeptemberben járna le. Fognak zaklatni majd, vagy magamnak kell intéznem a csomagváltást?(hátha valakinek most járt le szintén, nagyjából esedékes a csomag bevezetése alapján.) :R

(#59103) lovace válasza motoflug (#59102) üzenetére


lovace
aktív tag

Szia!
Ha jól tudom ilyen esetben az aktuális legalacsonyabb havidíjú csomagba raknak át. Ha nem felel meg, akkor neked kell intézkedni!

(#59104) dptrsk válasza motoflug (#59102) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Telekom 2 évre ad neked jogosultságot a Like csomagra, ami egy alkalommal hosszabbítható(+2 évvel).
Az, hogy a te diákigazolványod mikor jár le lényegtelen a csomag szempontjából.
Az, hogy mikor vettél telefont, s ezzel vállaltál 2 év hűséget a Like jogosultságtól független.

pl. Vettél egy Like 300 SIMet 2013 nyarán és 2014 nyarán pedig egy telefont.
A Like jogosultság 2015 nyarán jár le, míg az előfizetésre vállalt hűség csak 2016 nyarán fog lejárni.

Ha nem teszel semmit, Move XSbe fognak tenni(úgy tudom, a legalacsonyabb havidíjas csomagba).
Ha 2 éve kötötted a Like csomagot, akkor ha bemutatod az érvényes diákigazolványod +2 évre megkapod a Like jogosultságot.
Ha online/telefonon csomagot váltasz, a váltás utáni napon az általad választott új csomag lesz aktív.

(#59105) motoflug válasza dptrsk (#59104) üzenetére


motoflug
őstag

2013. szeptemberében vásároltunk készüléket, ezzel 2 éves hűséget vállalva, viszont most azt írja nekem az online felület, hogy júniusban már vásárolhatnék kedvezményes készüléket.
A csomagok közül nekem a hello holnap! hang&adat nyerte el tetszésem. Van valami oka,hogy ezt nem promózzák? Kb. ugyanaz,mint a Like 300,csak több nettel.

[ Szerkesztve ]

(#59106) dptrsk válasza motoflug (#59105) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hello Holnap csomagok:
A díjcsomag megrendelésének feltételei:
A Telekom a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ), a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége (SINOSZ), valamint a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ) által kibocsátott, érvényes tagsági igazolvánnyal rendelkező tagjainak biztosítja a fenti kedvezményeket, díjakat.

Az, hogy nyáron vehetsz új telefont, nem jelenti azt, hogy a Likeból akkor kitesznek.
Csak azt, hogy hűség lejárta előtt 3 hónappal már vehetsz telefont.

A Like csomagból csak szeptemberben fognak "kitenni".

(#59107) motoflug válasza dptrsk (#59106) üzenetére


motoflug
őstag

Köszönöm!
Ezesetben még nem tudom,hogy maradok-e a T-nél. :(

(#59108) kali válasza Ghard (#59100) üzenetére


kali
legenda

ez csak arra az előfizetésre vonatkozik, amelyikre igénybe akarod venni a szolgáltatást.

(#59109) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

T-s SIM kártyát kivág nekem micro méretűre a sarki gsm? Ügyfélszolgálat nem cseréli mert szegedi székhelyű telekom vállalaté a budapesti cég kártyája, ezzel természetesen az üzletben szembesültem, miután szépen előkészítettem a meghatalmazást és minden szükséges céges papírt. :O Csak néztem az ügyintézőre hogy mi van.

Let the Zone take me if I am.

(#59110) Viktor0610 válasza kutga (#59109) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bizonyára bárhol kivágathatod a SIM-kártyát. :)

Samsung Galaxy A54

(#59111) Ghard válasza kali (#59108) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor ha veszek dominos kártyát, azon 0ról indul a dolog és csak akkor lesz ez elérhető, ha ezen a kártyán is elérném az arany szintet? Érdekes :)

(#59109) asound
Már régen kivághattad volna magadnak :) Egy olló és egy vonalzó kell hozzá, esetleg nyomtató...

(#59112) kutga válasza Ghard (#59111) üzenetére


kutga
nagyúr

Inkább rábízom a 'szakikra'. :D Nem bízom a kézügyességemben.

Let the Zone take me if I am.

(#59113) Teko001 válasza kutga (#59109) üzenetére


Teko001
őstag

Ha jól értem, nem a cég nevén van az előfizetés?

(#59114) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Tavaly elég sokat kerestek a JABIL Circuit Hungary Kft-től bár nem tudtam, hogy ott más néven ismernek.
Aztán ez valahogy feledésbe merült, erre azóta nem telik el hónap, hét, hogy időpontot ne kérjenek Szabó doktor Úrhoz.
Tegnap hív barátom, hogy keresett a saját számomon de ismét csak a klinika jelentkezett be. Most már felettébb érdekelne, hogy lehetséges ez? (más téridő-kontinuum-ban lennék.?)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59115) kali válasza Ghard (#59111) üzenetére


kali
legenda

minden előfizetés esetén nulláról indul a dolog és szabályozva van, hogy mikor és miként lehet elérni arany/platina kiemeltségi szintet; link

(#59116) Teko001 válasza anonymus89 (#59114) üzenetére


Teko001
őstag

Ha valamilyen VoIP megoldást használnak, ami képes a hívásazonosítót meghamisítani, akkor lehetséges. Javaslom, vedd fel a kapcsolatot a céggel, és derítsétek ki közösen. Kétlem, hogy direkt csinálnák.

(#59117) kutga válasza Teko001 (#59113) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem. Ezzel szembesültem a T ügyfélszolgálaton. Közben beszéltem a tulajdonos ügyintézőjével, vázoltam neki, hogy a mostani meghatalmazással nem tudok eljárni, mit javasol. Ő is azt ajánlotta, hogy a sarki gmsben vágassam ki.

Let the Zone take me if I am.

(#59118) zsoleer


zsoleer
senior tag

Sziasztok
Tudna nekem valaki segiteni hogy a hirkozlesi hatosagnal hogyan tudnam bepanaszolni a telekomot? Levelet kell irni vagy ennek milyen formaja van egy link is segitene elore is koszonom

(#59119) Teko001 válasza zsoleer (#59118) üzenetére


Teko001
őstag

(#59120) Intel fan11


Intel fan11
őstag

ÜDV. T-mobilnál next s díjcsomagom van. elvileg 30ast korlátlanul hívok! Ha az illető kinn van németben akkor is?

Battletag: hojszi#2983

(#59121) Teko001 válasza Intel fan11 (#59120) üzenetére


Teko001
őstag

Igen. Persze mivel ő roamingol, így neki költségei keletkeznek. De az téged nem érint.

[ Szerkesztve ]

(#59122) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

most már legalább két hete nem tudok pontokra vásárolni a telekom online felületén. kezd baromira bosszantani a dolog, mert kellene két ketyere is, és nem tudom kihozni. azt mondta a csaj múlt hét előtt telefonon, hogy tudnak a hibáról, bocsi, de most nem tudja megmondani, hogy pár nap, pár hét, vagy pár hónap, mire kijavítják. wtf? ez milyen hozzáállás?

valami javaslat, hogy a kosárba került termékeim hogy hozzam ki?

köszönöm előre is.

szerk.:

ezt a (sablon) hibaüzenet dobja, úgy, hogy évek óta platinakártyás a szám...

"Nem rendelkezel Kapcsolat program regisztrációval."

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#59123) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Hívásátirányítást miért nem tudom kikapcsolni? Hiába ütöm ki, ha foglalt vagyok, vagy nem elérhető meg kell adnom egy számot (Lumia 630). Nekem elég a hívásvárakoztatás. Beírtam neki a hangpostát, de az sem kellene. Butatelefonban is próbáltam, ott sem lehet kilőni, legalábbis menüből. Nincs rá valami szolgáltatói parancs?

Let the Zone take me if I am.

(#59124) Teko001 válasza hoffman_ (#59122) üzenetére


Teko001
őstag

Személyesen nem tudod?

(#59123) asound: Ezt nézted?

[ Szerkesztve ]

(#59125) hoffman_ válasza Teko001 (#59124) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem a saját számomról van szó jelenleg, csak én menedzselem őket a családban. ez az ügyintézésnél gondot okozna, mert anno nem én írtam alá. ergo én nem mehetek be, hogy rendelje/fizessek/átvegyek. arról nem is beszélve, hogy 1000 óra, mire végzek egy telekom üzletben, gyűlölöm, évek óta nem vagyok hajlandó semmit sem csinálni náluk, csak online. plusz egy kupon kódot is beváltanék, amivel szerintem szintén lenne gond személyesen, bár fene tudja.

az elv attól még baromira felcseszi az agyam, hogy tudnak róla, de le se tojják hetek óta. panaszlevél lesz a vége, mostanában nagyon pipa vagyok rájuk.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#59126) PhoenixSzG válasza hoffman_ (#59122) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Ez a hiba már legalább másfél hónapja fennáll. Nevetséges amit művelnek a webshoppal.. :W
A másik kedvenc hibaüzenetem a jelenleg nincs érvényes ár..

(#59127) btz válasza Ghard (#59111) üzenetére


btz
addikt

Én is biztos hogy a sárga chip közepén vágnám ketté, és még az olló is a kezembe álna :D

ⓑⓣⓩ

(#59128) kutga válasza Teko001 (#59124) üzenetére


kutga
nagyúr

##002# küld
Sikeres művelet.

Beállításokban ugyanúgy ott maradt.

Let the Zone take me if I am.

(#59129) lugosi válasza erdoke (#59101) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Mi köze a mozgásnak a lépés számláláshoz?"

Komoly?
Hát szerintem annyi, hogy ha jár az ember (=lépked), vagy fut (=lépked csak gyorsan), akkor mozog.
Amúgy szerintem egy jó motivációs lehetőség, ha valami méri, hogy mennyit mozogtam adott idő alatt. Javul az ember erőnléte, több dologban pozitív hatással van a szervezetre a mozgás.
De mondom, lehet hogy ezeket már megcáfolták azóta, én még így tudom.
Az oroszlános példád korrekt, mivel mind az oroszlán, mind az antilop hobbiból, testedzés szintjén mozog, és úgy hallom újabban mind hordanak okosórát és/vagy fitnesz karperecet is. Tehát teljesen korrekt és életszerű vadon élő állatoknak a napi életbenmaradáshoz szükséges mozgását hasonlítani a civilizációban élő ember hobbi testmozgásához, mert ebből nem származnak fals dolgok!
Komolyra fordítva, biztos írsz néha helytálló dolgokat is, de az ilyen képzavaraid teljesen elhiteltelenítik a mondanivalód.
A kalóriás témákat szerintem ne keverjük ide, azt meg sem említettem. Csak a mozgásról volt szó.

(#59130) vwpolopg válasza kali (#59092) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm a segítséged. Mielőtt aláírok bármit azért kifaggatom az ügyintézőt, hátha tud számszerű adattal szolgálni :)

(#59131) valaki_xy


valaki_xy
tag

Sziasztok!
Édesanyám 04.02-án próbaképpen aktiválta az előfizetése mellé a 190Ft-os akciós NetPlusz M-et. Küldték is neki az SMS-t, hogy a fordulónapja minden hónap 8-a. A honlapon belépve írja is a felhasználható adatforgalmat, és azt, hogy 05.07-ig lehet felhasználni. Ezek szerint a 190Ft csak máig volt életben, mától 05.07-ig meg 1790Ft-ot számolnak fel?

(#59132) kali válasza valaki_xy (#59131) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem, a számlázás a hónap első napjától az utolsóig tart - hóközi aktiváláskor az aktiválás napjától a hónap utolsó napjáig -, az adatkeret fordulónapja van 8-án, de az a számlázásra nincs kihatással.
április 2-től 30-ig törthavi számlázás lesz a 190 ft tekintetében, május 1-től 31-ig pedig 190 ft - kivéve, ha közben kikapcsolásra kerül, mert akkor szintén törten kerül kiszámlázásra -, és csak június 1-től érvényes a nem akciós ár.
az adatkeret úgy néz ki, hogy április 2-től 7-ig megkapta a teljes adatkeretet - hiába csak törten kerül kiszámlázásra -, utána pedig minden hónap 8-án 0:00-tól a következő hónap 7-én a nap utolsó (másod)percéig.

vwpolopg; lehet, hogy listát is tud mutatni, vagy mond valami érdemit.

[ Szerkesztve ]

(#59133) dptrsk válasza valaki_xy (#59131) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nem azt jelenti.

Ez az jelenti, hogy
04.02 és 04.30 között a havidíj 29/30*190 és
04.02 és 04.07 között is
és
04.08 és 05.07 között is
kap 500 mb asatforrgalmat.

A havidíj hó első napjatól az utolsóig van, az adatkeret pedig akármelyik naptól következő hónap előző napig.

(#59135) Teko001 válasza kutga (#59128) üzenetére


Teko001
őstag

Próbáld meg munkaidőben felhívni esetleg őket, hátha ők ki tudják akkor kapcsolni neked.

(#59136) erdoke válasza lugosi (#59129) üzenetére


erdoke
titán

A tudomány mai állása szerint a normál tesz-vesz tevékenység melletti heti 3*30 perc sport már hozza a pozitívumok nagy részét. Sőt, ennél is fontosabbnak tűnik, hogy ne üljünk(!) napi 6-8-10 órát, mert ezt semmi nem ellensúlyozza.
Ha lejársz háromszor focizni, kondizni, vagy bármi hasonlót sportolsz, illetve próbálod minimalizálni az ücsörgést, akkor tudod, hogy nem tartozol a nagyon problémás csoportba. A napi futkorászás nem tartozik a kiemelten egészséges tevékenységek közé, bármennyire is hihetetlennek tűnik. Éppen ezért a lépésszámlálónak nincs értelme. Hacsak nem debil valaki,és elfelejti, hogy volt-e már focizni/kondizni/stb. a héten...
A kalóriaszámlálást azért hoztam fel, mert rendszerint ez a másik dolog, amit a kar perének "tudnak". Kettőből kettőnek semmi értelme.
Szerk: OFF és vége

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#59137) valaki_xy válasza kali (#59132) üzenetére


valaki_xy
tag

és (#59133) pietrasko

Köszönöm szépen!

(#59138) Onderon


Onderon
senior tag

Tök jó dolog volna, ha a trágyadomb webshopon lehetne rendelni is és nem csak dísznek lenne :C :W

Mea culpa. Isten bizony hatodszorra sikerült! :C

[ Szerkesztve ]

(#59139) punky10 válasza Onderon (#59138) üzenetére


punky10
addikt

Mázlista...
Én még küzdök.... :O

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#59140) sayCet válasza Vangelis (#59098) üzenetére


sayCet
aktív tag

Nekem mèg megvan, ha èrdekel :)

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#59141) anonymus89 válasza Teko001 (#59116) üzenetére


anonymus89
addikt

Ma bemegyek a T-mobile-ba és meglátjuk Ők mit mondanak.
(nincs kedvem telefonálgatni 36,-Ft-ért)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59142) McAdam6


McAdam6
tag

A párom szeretett volna egy pár éve ajándékba kapott Dominós telefont függetleníttetni, az ügyintéző 25k-t kért volna, a Dominó díjszabásban 15k szerepel. Mi az eltérés alapja ? (A készülék nem ér annyit).

(#59143) n@p@lm válasza McAdam6 (#59142) üzenetére


n@p@lm
őstag

ügyintéző kvázi idiót.
15 az.

(#59144) Vangelis válasza sayCet (#59140) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szuper :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59145) Teko001 válasza anonymus89 (#59141) üzenetére


Teko001
őstag

Az ügyfélszolgálatot ingyen hívod Telekomos hálózatból.

(#59146) KZP válasza Teko001 (#59145) üzenetére


KZP
őstag

Ő nem a Telekommal akar beszélni, lásd az előzményeket...

(#59147) Teko001 válasza KZP (#59146) üzenetére


Teko001
őstag

Akkor miért megy be a Telekomba? Mással nagyon nem tud ott beszélni...

(#59148) cris78 válasza Vangelis (#59144) üzenetére


cris78
őstag

Remek, kupont kapsz. Akkor várható megint a ws összeomlása ;]

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#59149) anonymus89 válasza Teko001 (#59147) üzenetére


anonymus89
addikt

Mert sokszor nem tudnak válaszolni a feltett kérdésekre vagy nem rendelkeznek kellő információval.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#59150) Soulfly842 válasza McAdam6 (#59142) üzenetére


Soulfly842
addikt

Régebben (pár hónapja) 25 E volt a dominó függetlenítése, s a lejárt hűségkedvezményes 15E.

Ez viszont megváltozott - szintén 15E lett.

Szerintem zsigerből még mindig a régi árat mondta :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.