Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60151) adam3 válasza dptrsk (#60150) üzenetére


adam3
aktív tag

Mutass egy ÁSZF-et bármelyik szolgáltatótól, amiben szerepel megtartó ajánlat.

(#60152) Teko001 válasza adam3 (#60147) üzenetére


Teko001
őstag

Sőt, hangfelvétel is készül róla, ami szintén elég jó kiindulási alap panaszoknál. Kedvezményt nem kötelező adnia a Telekomnak persze, de hogy az ÁSZF változás miatt milyen lehetőségei vannak, azt leginkább a jogszabály dönti el elsősorban, és nem a Telekom, főleg nem az ügyfélszolgálatos.

(#60153) zoli62


zoli62
addikt

Mennyire stabilan műkösik a My T-Mobile-on belüli elektronikus számla szolgáltatás? Jobb mint a távszámla? Most is visszamenőleg 18 havi számla jeleníthető meg, vagy már több? A regisztrációtól függetlenül továbbra is lehet a fizetést a korábbihoz hasonló módon a My -Mobile-ba belépve a a főildalon végezni, vagy a letölthető számlák melleti linken kell?

[ Szerkesztve ]

(#60154) adam3 válasza Teko001 (#60152) üzenetére


adam3
aktív tag

Jogszabály szerint az esetleges kötbér megfizetése után biztosítania kell a felmondás lehetőségét. Ez redsnake esetében is megtörtént.

(#60155) dptrsk válasza adam3 (#60151) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kötbérfizetési kötelezettség mond, amikor az nem is áll fenn, mert csak SIMes hűség van...
Nem azt mondtam, hogy fel kell ajánlania a kedvezményt...

(#60156) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, adott 2 30-as szam, meg Westel900-as idoktol fogva altalam, ill. asszony altal hasznalva. 7eve atvaltottunk elofizorul dominoroa (kulfoldre koltozes), es amikor kellett online toltottunk az egyenlegre, hogy aktiv maradjon a szam.

Nos a problema, hogy hazanemmenes, terhesseg, ujszulott es a velejaro dolgok miatt rohadtol elfelejtkeztunk mindket szamrol, viszont most mindkettonket kellene majd hasznalni.

Gyanitom mindketto szamot inaktivaltak, bar egyikhez sem lett uj elofizeto, mert nem csong ki egyik sem.

Itteni szamrol hivva a Dominost asszonyka szamat probalva hivoszamon elofizeto nem kapcsolhato, en szamomat a hivott szam atmenetileg ki van kapcsolva a forgalombol uzenet fogad. En simemet egy fuggetlen teloba berakva hiaba irom be a pin-t OK, nem csatlakozik fel egyik ir szolgaltatohoz sem a 4 kozul. Online feluleten gondoltam hatha muxik az 1500huf-os feltotles,de nem.

Hogy tudok a legegyszerubben humanoiddal kapcsolatba kerulni kulfoldrol hivva, akinek el tudom a 2 elofizetoi mobilszamot ill a gondomat mondani, es tud segiteni.

Koszonettel vennek barmilyen segitseget! :R

udv
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#60157) Teko001 válasza Balinov (#60156) üzenetére


Teko001
őstag

Vagy emailben, vagy +36-1/265-9210, lehetőleg szintén munkaidőben/akörül szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#60158) kali válasza zoli62 (#60153) üzenetére


kali
legenda

- nincs vele gond, elég régóta úgy/azt használom
- korábban volt távszámlám is, de ezt szívesebben használom
- több, 37 számlámat látom épp
- lehet

(#60159) Gedeon31 válasza adam3 (#60154) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem kötbér nélkül lehetett volna megszüntetni az előfizetést ,akkor félre lettem tájékoztatva? :U

(#60160) enginev3.0 válasza Gedeon31 (#60134) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felhívtad őket, hogy van előfizetésed, de az emelés miatt szeretnéd felmondani a szerződést, és erre felajánlottak kedvezményt? Mennyit összesen?
Ha nekem arany díjcsomagom van akkor nekem milyen lehetőségeim vannak? Illetve van mellette egy telefon részletem, természetesen fizetem mind a kettőt gondtalanul

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60161) adam3 válasza Gedeon31 (#60159) üzenetére


adam3
aktív tag

Azt írtam, hogy "esetleges kötbér"...

(#60162) szabogabor10 válasza dptrsk (#60126) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ha nekem még másfél év hűségem van a Net&Roll M-re (arany kiemeltség), akkor ha vállalom az 1 évet a kedvezményért, akkor hozzáadódik az 1 év a másfél évhez vagy helyettesíti?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60163) Gedeon31 válasza enginev3.0 (#60160) üzenetére


Gedeon31
addikt

Itt a fórum társunk szépen leírta. [link]

szabogabor10 nem adódik hozzá

[ Szerkesztve ]

(#60164) Balinov válasza Teko001 (#60157) üzenetére


Balinov
félisten

koszi, valszeg holnap reggel egy telefonnal inditok. 1-es vagy 6os menu? :)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#60165) enginev3.0 válasza Gedeon31 (#60163) üzenetére


enginev3.0
félisten

És ehhez csak fel kell hívnom őket, hogy szeretnék élni a lehetősséggel, majd kapom az ezer forint kedvezményt

Igazából még csak egy hónapja van meg az előfizetés, bár azt hiszem nem bajlódok, havi ezer forint a kedvezmény
Úgy is utálom a telefonos rendszerüket, sose jutok vele sehova, nem hogy ügyintézőhöz

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60166) Vangelis válasza Gedeon31 (#60163) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ez pontosan így van.
Igaz nekem már fekete péntek óta van 1000ft kedvezményem.
Tény, hogy nincs se arany se platina szintem.... de mégis annyit adtak.

Most meg már nem akarják ideadni a havi 500ft-ot :(

Szemtelen banda.... ;]

Mondjuk meg vagyok velük elégedve. CSak ne emelnének árat!!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60167) dptrsk válasza szabogabor10 (#60162) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Amit írtam, az hangalapúra vonatkozott, ha jól követtem az eseményeket, akkor mobilnetes csomagokra
400/800 forintot adnak, de ne nekem legyen igazam.

Ez a hűség úgy néz ki, hogy az "elfogadástól" 1 év hűség.
Tehát neked 2 hűséged fog "ketyegni", az egyik lejár 1 év múlva a másik 1,5 év múlva.
Ami annyit jelent, hogy ha netalántán elfogadástól 1 évig meg akarnád szüntetni, akkor a kötbér magasabb.
Tehát megszüntetni csak másfél év múlva tudod kötbérmentesen

(#60168) zoli62 válasza kali (#60158) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi, ez megnyugtató. Másik kérdés. A mostai áremelést is látva szerinted úhratárgyaláskor milyen szinten fogják "kétoldalúan" változtatni a nem publikus céges/intézményi flottaelőfizetések keretszerződéseit?

(#60169) dptrsk válasza enginev3.0 (#60165) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A 2-0 kombináció általában működik nekem (akciók-s utána 0), majd ők kapcsolnak illetékest, ha nem tudják elintézni.

Igazából nem értem mi értelme a menünek...
Az ideális és logikus az lenne, hogy
1-ügyintéző kapcsolása
2-lekérdezések/önkiszolgáló
3-számlázási osztály

(#60170) szabogabor10 válasza dptrsk (#60167) üzenetére


szabogabor10
veterán

Értem. Hát 1 évig nem szüntetem meg, úgyhogy nekem pont jó lenne. Akkor holnap hívom is őket. Köszi az infót.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60171) Gedeon31 válasza dptrsk (#60169) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam a 2-4-0-1-3 a titkos kód. Ez mindig bevállik. Végig sem kell hallgatni mit mond.

Vangelis az 1000 Ft kedvezményt mire kaptad?

[ Szerkesztve ]

(#60172) Teko001 válasza Balinov (#60164) üzenetére


Teko001
őstag

Az 1-es az önkiszolgáló ügyfélszolgálat/tudakozó ha jól emlékszem, szóval azt biztosan nem (az online menütérkép meg nem igazán volt pontos, amikor legutóbb néztem). De igazából ha szerzel egy ügyintézőt valamelyik menüpontban, ő már áttud kapcsolni a megfelelő helyre.

[ Szerkesztve ]

(#60173) enginev3.0 válasza Gedeon31 (#60163) üzenetére


enginev3.0
félisten

Na de várjunk nekem ebben semmi pláne nincsen, vagy is most
Nekem van 23 hónap szerződésem még, ha most felhívnám őket hogy az emelés miatt kérem a kedvezményemet, akkor még pluszban 1 évet kéne aláírnom ezen felül? Vagy csak szimplán mostantól számítva lenne egy éves szerződésem velük kedvezménnyel és kész?! Valahogy nem logikus egyik sem

Mert gyakorlatilag most az emelés miatt, bemehetnék és mondhatnám azt hogy kösz de akkor nem kérem
És akkor továbbra csak a telefon törlesztőt fizetem

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60174) Balinov válasza Teko001 (#60172) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R ugylatszik a jo oreg trukk nem valtozott az evek soran.koszi, holnap hivom oket ,remelem tudnak segiteni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#60175) dptrsk


dptrsk
Topikgazda

Hátha valaki tudja, Domino egyenleget az áremelés miatti felmondás esetén, hogy kapom vissza leggyorsabban?
T-Pont?

Hát ez az ügyfélszolgálat nincs a toppon.
Az áremelés miatt szeretném a dominos számom elhordozni, tartásba tesz.
Mikor visszakapcsol, közli, hogy dominos számot nem lehet hordozni csak előfizetésest...
Ezek után megkérdeztem, hogy az emelések miatt szeretném a domino egyenlegem visszakapni, ha számhordozok/megszűntetek erre a válasz az volt panaszt tud felvenni..

(#60176) #TOTTI válasza enginev3.0 (#60173) üzenetére


#TOTTI
őstag

Mostantól egy év és ha lemondod akkor a telefon részletet egyben be kell fizetni, ha azt a számot szünteted meg amire vetted.

(#60177) enginev3.0 válasza #TOTTI (#60176) üzenetére


enginev3.0
félisten

Így már jobban hangzik
Viszont akkor gondolom olyanba eszükbe se lenne belemenni, hogy nem szüntetem meg a számot, hanem "átváltok" erre az egy év szerződésre, és mellette fizetem tovább a telefont

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60178) lugosi válasza dptrsk (#60175) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én úgy tudom hogy feltöltős számot is lehet hordozni de az egyenlegét nem tudod vinni.

(#60179) dptrsk válasza enginev3.0 (#60177) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát:
Neked van 23 hó hűséged.
Ha kérsz havi 500/1000 forintot 12 hónapon át, akkor keletkezik az elfogadás napján egy 1 éves hűség.

Azaz a 23hó is és a 12 hó is elkezd havonta leketyegni.
1 év múlva lesz 11hó hűséged hátra és megszűnik a havi 500/1000 forint kedvezmény

a 2 hűség egymás mellett van, az egyiknek előbb vége lesz.

(#60180) Soulfly842 válasza dptrsk (#60175) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az ún. online feltöltés univerzális egyenlegre történik. Ez nem olyan, mint egy túlfizetés a folyószámládon. Szemben az utóbbival ennek a visszautalása/kifizetése nem kivitelezhető. Erre nincs lehetőség. Maximum áttölteni tudod másik dominós számra a megfelelő címletek szerint.

(#60181) Vangelis válasza Gedeon31 (#60171) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát kiköveteltem.
Mondtam, hogy nekem már addig is megvolt a havi 1000ft kedvezményem.
Ha megint megkapom akkor hosszabbítok.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60182) dptrsk válasza lugosi (#60178) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Alapesetben, ha megszüntetem elvész az egyenleg igen.
De itt most arról van szó, hogy a díjemelés miatt szüntetném meg, s emiatt a pénzt is kérem vissza.
Nem én tehetek róla, ha feltöltöttem pl 10 hónapra előre a becsült telefonálások és mobilnet árát és az most hirtelen változott...(szerencsére nem tízezrekről van szó..., de akkor is)

(#60183) dptrsk válasza Soulfly842 (#60180) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát, akkor nem sok esély van rá, hogy visszakapjam...

Egyébként felmerült, hogy BlueMobilehoz szeretnék átmenni, ez nem tudom mennyit változtat a helyzeten.
Ebben az esetben sem kivitelezhető az egyenleg megtartása?(Alapesetben elveszik, azt tudom.)

Az áttöltést hogy érted, azt hogy tudnám megoldani egy másik számra?

(#60184) Sayuar válasza dptrsk (#60175) üzenetére


Sayuar
őstag

Amikor a telenor bevezette a kapcsolási díjat én is vissza akartam kérni az egyenlegemen szereplő pénzt, de elhajottak azzal, hogy nem lehetséges, beszéljem le. Hiába mondtam, hogy amikor töltöttem más feltétel volt, és az új feltétel mellett nem is töltöttem volna. Kértem, hogy akkor a következő töltésig maradjon minden a régi... Hajthatatlanok voltak. Ezért vettem egy pályamatricát...

(#60185) enginev3.0 válasza dptrsk (#60179) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ebbe most már csak azt nem értem, hogy akkor 1 évig 2 havidíjat fizetek? :D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#60186) dptrsk válasza Sayuar (#60184) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát akkor egyszerű emberként nem tudok dűlőre jutni velük...
NMHH/Békéltető testületig nem szeretnék eljutni..
Bár 1 hét alatt kétszer is alap dolgokban félretájékoztattak.
Domino nem hordozhat számot, illetve, hogy a díjemelést elég 1 nappal a hatályba lépés előtt közzétenni, s az SMS csak félrebeszélés volt...

(#60187) Vangelis válasza dptrsk (#60183) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én a vodánál anno töltettem át egyenleget másik számra. Sőt még kaptam plusz egyenleget is, mert 24 órán belül nem töltötték át.

Valami kenguru szolgáltatás volt vagy mi.
Gondolom, ha ők meg tudták oldani akkor a másik kettő is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60188) Soulfly842 válasza dptrsk (#60182) üzenetére


Soulfly842
addikt

Egyszer volt egy cégvezető, aki bejött ügyfélként és kicsit zavartan elmesélte, hogy a százezres számláját úgy fizette be, hogy az ATM-en csinált 10 db 10 ezres feltöltést (ezt le sem beszélhette, mivel havidíjasnál maximum mobilvásárlás univ. egyenleg terhére leforgalmazható). Akkoriban az értékesítési támogatási csoport vezetőjével egyeztettem erről.

Szabályozásokban benne van, hogy ez semmilyen formában nem igényelhető vissza. Rengeteg jogszabálybeli sajátosság kapcsolódik hozzá. S mivel ez egy speciális egyenleg, amiről eltérő adókulcsokkal használható fel a rajta lévő egyenleg ezért van valami egyedi oka, hogy ez a tranzakció nem kivitelezhető.

NMHH-hoz szerintem ezzel hiába mennél. Maximum áttölteni lehet másik számra.

[ Szerkesztve ]

(#60189) Gedeon31 válasza Vangelis (#60181) üzenetére


Gedeon31
addikt

:C arra emlékszem korábban volt ilyen kedvezményed ezért nem értettem, hogyan kaptad újra. Elég volt egy év hosszabbítás vagy kettőre kellett?

(#60190) #78121280 válasza enginev3.0 (#60185) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ebben le van írva minden,ennél érthetőbben szerintem nem lehet elmagyarázni. :D

Link

(#60191) dptrsk válasza enginev3.0 (#60185) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Itt egy példa:
A csomag pl egy arany szintű Move XS: 1990 a havidíja, emeltek a csomag díjain.Hűség van az előfizetésen 2017.04.10-ig
MA betelefonálok, hogy nem tetszik az áremelés, felajánlják a havi 1000 forint kedvezményt 1 évig.
Keletkezik egy hűségem 2016.05.03-ig.

Az alaphavidíjam 2016.05.03-ig 990 forint lesz.
2016.05.03-2017.04.10 között az alaphavidíjam ismét 1990 forint.

Ha pl nyerek a lottón, s meg akarom szűntetni 2015.11. hóban, akkor ki kell fizetnem az alap kötbért, ami 2017.04.10ig van plusz, mivel kaptam a havi 1000 forint kedvezményt 6 hónapig, erre is kell 6000 forint kötbért fizetnem.

Ha 2016.06 hóban akarom megszüntetni csak az alapkötbért kell kifizetnem.

(#60192) Soulfly842 válasza Vangelis (#60187) üzenetére


Soulfly842
addikt

Domino egyenleg felöltése univerzális egyenleg terhére a kenguru neve :D

(#60193) Vangelis válasza Gedeon31 (#60189) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kettő kellett, mert vettem egy S4 est fekete pénteken.
.. de így sem rossz.

De holnap futok még egy kört... hátha ki találnak még nekem valamit :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#60194) r3dsnake válasza dptrsk (#60191) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tök jó ez a példa, de pontosan ilyen szituban nem akarják nekem megadni sehogy.

(#60195) dptrsk válasza Soulfly842 (#60192) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

És ilyet lehet dominostól-dominósnak is?

(#60196) dptrsk válasza r3dsnake (#60194) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én ilyen szituban kaptam kétszer is 2013.11 hóban, majd 2014.04 hóban.
Mindig az aktuális legkisebb csomaggal rendelkeztem.
Kis szépséghiba a dologban, hogy 2000 forintot nem adhattak, havidíjkedvezményként, még akkor sem, ha átmentem volna Move S-be.
Ezért 2013.11-2015.04 között volt havi 1000 forint kedvezményem, de 2014.11. havi számlánál jeleznem kellett, hogy ok, hogy az első 1000 forint lejárt de még 2015,04 hóig jár...
Szó nélkül kaptam 2015.04 hóig, majd megszüntettem...

(#60197) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Azt nem tudja valaki, hogy a korlátlan böngészés opció érvényes lesz-e az EU Plusz keretében külföldön is?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60198) eddie17


eddie17
addikt

És olyat nem lehet, hogy kisebb csomagra váltok és kérem a kedvezményt is és maradok egy évet a kisebb csomaggal? :) Már nincs egy hónapom se a hűségből. Mert akkor talán még maradnék is. Vagy esetleg meg is szüntethetem még idő előtt kötbér nélkül?

(#60199) dptrsk válasza eddie17 (#60198) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ilyen kicsi időt talán még el is engednek, s engedik a megszüntetést, de ha betelefonálsz(én 2015.04. hóban telefonáltam, hogy meg akarom szüntetni, s felajánlották, ha aláírok 1 évet még, akkor kapok havi 1000 forint kedvezményt.) és érdeklődsz, hogy a díjemelések miatt szeretnél leváltani, s ha esetleg kapnál havi 1000 forint kedvezményt, akkor maradnál még 1 évig.

Vagy most leváltasz a díjemelés miatt.
S mikor megszüntethető felhívod őket s kéred a megszüntetési csoportot, s ott valószínű, ha elmondod az első ajánlat után, hogy ha kapnál 1000 forint kedvezményt maradnál 1 évig, szerintem meg fogják adni.

(#60200) enginev3.0 válasza dptrsk (#60191) üzenetére


enginev3.0
félisten

Így már értem, azért nem volt érthető, mert az én esetemben nem írok alá még egy évet, mert ez olyan lenne mintha nem 23 hónap lenne hátra, hanem 23hónap+1év, hanem szimplán 1 évig kapok 1000ft kedvezményt, ami már jól hangzik, spórol az ember egy év alatt 12ezer forintot, aztán minden megy tovább

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.