Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60201) r3dsnake válasza dptrsk (#60196) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem megsem akar osszejonni.

(#60202) Zoty4 válasza dptrsk (#60146) üzenetére


Zoty4
őstag

Es honnan tudom h mennyi osszeg hany napra jo?
Nekem az volna a lenyeg, hogy minnel kevesebb penz minnel tovabb 365/366 nap

[ Szerkesztve ]

(#60203) Sayuar válasza Zoty4 (#60202) üzenetére


Sayuar
őstag

2500 HUF-tól, 366 nap, 15.000-től 488 nap

[ Szerkesztve ]

(#60204) eddie17 válasza dptrsk (#60199) üzenetére


eddie17
addikt

Okés, köszönöm, holnap felhívom őket.

(#60205) Sayuar válasza Zoty4 (#60202) üzenetére


Sayuar
őstag

Ha lakásriasztóba kell, akkor vehetsz blue mobile kártyát 1000 HUF-ért, 600 HUF a lebeszélhető, 366 napig él az egyenleg. Évente cseréled a SIM-et...

(#60206) Zoty4 válasza Sayuar (#60205) üzenetére


Zoty4
őstag

Nem szivesen szerelnem szet, amugy tenyleg az a legjobb modszer es legkoltseghatekonyabb.
Isten tudja mennyi love van meg a kartyan. :)
Riasztot kicsit maceras szetszedni simcsere ugyben. Eleg speci riaszto.

De bluemobilnal az elektronikus feltoles nem 3000ft a minimum szinten?, vagy evente cserelhetek simet?:(

[ Szerkesztve ]

(#60207) btz válasza Sayuar (#60205) üzenetére


btz
addikt

Ha így működne akkor a betörő is pillanatok alatt szimet cserélne :D

ⓑⓣⓩ

(#60208) Soulfly842 válasza dptrsk (#60195) üzenetére


Soulfly842
addikt

Igen :)

[link]

(#60209) Zoty4 válasza btz (#60207) üzenetére


Zoty4
őstag

Azert nem ilyen egyszeru, ez csak a gsm moduljaban van, ami kulon van magatol a riasztotol. El kell oda jutni is, de nem ott van a kozpont ahol be kell irni a kodot. Nomeg a szabotazserzekelo miatt azonnal beriaszt, ha megbontjak a dobozt

(#60210) Soulfly842 válasza szabogabor10 (#60197) üzenetére


Soulfly842
addikt

Az adott országban ahol kint vagy ott érvényes lesz.

(#60211) szabogabor10 válasza Soulfly842 (#60210) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez nagyon jó hír. A weboldalon még azt írják, hogy csak belföldön használható, de majd gondolom át lesz írva, mikor felrakják az új EU roaming opciókat.

Egyébként júniustól lesz elérhető a 2 új EU opció? Mert a május 1-től érvényes ÁSZF-ben már benne vannak. Nem értem én már ezeket a dátumokat. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60212) BéHGT


BéHGT
senior tag

Nekem van egy főkártyám, amin 09.30.-ig van még hűség. Van 2 hozzá tartozó arany társkártya (egy net és egy hanghívásos előfizu), amiken még 1,5 év hűség van. Ha lejár a hűség a főkártyán, akkor minden további nélkül megszüntethetem?

(#60213) kali válasza BéHGT (#60212) üzenetére


kali
legenda

nem, mert a társkártyák nem léteznek "főkártyás" előfizetés nélkül, ahhoz kapcsolódnak.
kell valamilyen "főkártyás" előfizetés, amihez kapcsolni lehet a meglévőket, feltételes módban írva - mert több tényező függvénye; megfelelő otthoni előfizetés mellé, vagy a két megmaradó előfizetés egyikéből "főkártyás" előfizetést csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#60214) St3ven válasza Zoty4 (#60206) üzenetére


St3ven
addikt

1500 a minimum, de ott is 2500 a legkisebb, ami 366 napra jó.

Ha kell net is, most az első 6 hónapban minden új előfizető kap havi 15 megát, és utána is (trükközve) csak 90 Ft/hó a 33 és a 133 megás csomag.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#60215) BéHGT válasza kali (#60213) üzenetére


BéHGT
senior tag

És hogy lehet főkártyás előfizetést csinálni társkártyából? Simán csak "normál" tarifacsomagra váltani? Úgy működhet? Mostani főkártyás számomat szeretném megtartani, átvinni egy másik szolgáltatóhoz, és akkor a társból csinálni egy másik főkártyát a legkisebb havidíjjal... Kérdés, hogy Aranytárskártya Fun S-ből lehet-e Eco XS-t csinálni...

[ Szerkesztve ]

(#60216) Beca1990 válasza BéHGT (#60215) üzenetére


Beca1990
senior tag

A Fun kártyád automatikusan Eco XS -be kerül ha megszűnik a főkártyád

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#60217) Daffni2 válasza BéHGT (#60215) üzenetére


Daffni2
addikt

Ha számot akarsz hordozni, nehogy megszüntesd, mert akkor lőttek a hordozásnak.
Miután sikeres a hordozás,automatikusan megszűnik az előfizetés.

"Aki ad,az nyer"

(#60218) zuioch


zuioch
aktív tag

Üdv Urak!

Lehet tudni hogy hova tűnt egy halom készülék a "mobiltelefon árlista"-ból?
Nokia-t pl nem is látok, ha mást nézek az meg csak nagyon magas (Next XL) előfizetésben kapható. :U

(Tulajdonképpen Move M csomagban összesen 6 telefont dob ki.)

[ Szerkesztve ]

(#60219) br4adam válasza Beca1990 (#60216) üzenetére


br4adam
aktív tag

Én úgy tudom, hogy a Fun főkártya nélkül Mix/EcoSurf lesz, mert ahhoz hogy EcoXS legyen kártyacsere kell.

(#60220) n@p@lm válasza dptrsk (#60179) üzenetére


n@p@lm
őstag

szia!
ezt szerinted kérhetem a " Aranytárskártya MobilInternet Net&Roll XS+ / Prémium" előfizetésemre?
mert akkor behiénáznék rá.
2016.09.30-ig van rá hűség.

[ Szerkesztve ]

(#60221) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Én is MoveXS csomagban vagyok (igaz hűség nélkül), felhívtam most a 1430-at, és gond nélkül megadták az 1000 Ft havidíjkedvezményt 1 évre. :)

(#60222) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok
Áremeléssel kapcsolatban pár kérdés, lehet hogy volt már.
Ha jól látom itt most csak tarifakedvezményekről beszélgettek, de csak ugy megszüntetni nem lehet?
Gondolok itt a még hűségidős előzizetésekre.
És ugye azt irja hogy az értesítéstől számított 15 napon belül mozgolódhat az ember. De mi számít értesítésnek? Én csak a T honlapjáról szedtem le egy PDF-et amiben benne volt az áremelés.

köszi

(#60223) r3dsnake válasza pepe091 (#60221) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És mire hivatkozva kérted? Vagy ők ajánlották fel?

[ Szerkesztve ]

(#60224) Teko001 válasza Cilindrik (#60222) üzenetére


Teko001
őstag

Rajta lesz a számlán. A megszüntetés attól függ, hogy milyen hűséged van.

[ Szerkesztve ]

(#60225) pepe091 válasza r3dsnake (#60223) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Azt mondtam, hogy nem értek egyet az áremeléssel, és hogy azt a tájékoztatást kaptam, hogy vagy megszüntetem az előfizetésemet, vagy kapok 1000 Ft havidíjkedvezményt, ha aláírok 1 évre.

(#60226) Cilindrik válasza Teko001 (#60224) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

4 előfizetésem van, mindegyiket készülékkel vettem.

2 Mozaik XS, ebből egy idén augusztusban egy pedig jövő mérciusban jár le
1 Aranytárskártya net&roll xs, ez jövő novemberben jár le
1 Fun Aranytárskártya, ez jövő juniusban jár le.

(#60227) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Nektek se megy az online keszulek vasarlas?

Eddig felajanlotta a kedvezmenyes keszulekcseret, viszont ma csak elofozetes nelkul ill. dominoban enged uj telefont vasarolni, se kedvezmenyes cseret, se uj elofizetest nem enged. Esetleg epp frissitik/butykolik a boltot? Tobb telot is kiprobaltam kivancsisagbol, de egyiknel se mukodik.

Mas: NetPlusz L elofizetesre lehet huseget vallani? Nekem ugy remlik, hogy amikor elofizettem ra, akkor lehetett, de most nem latok ilyen opciot online.

Koszi elore is.

Udv.

(#60228) Balinov válasza Balinov (#60156) üzenetére


Balinov
félisten

Hurra, +36-1-265-9210-n zongorazva a gombokon kaptam egy humanoidot, Csaba nevu fiatalember nagyon keszsegesen segitett es megnezte mind 2 dominos szamunkat. Meg nem lett kiadva egyik sem uj elofizetonek es 4050HUF/telszam elleneben egy t-pontban ujra lehet aktivalni, uj sim kartyat kapva, amibol 2000 valahany forint lebeszelheto.

Respect a telefonos ugyfelszolgaltos sracnak, 1-2 oldalnyit visszaolvasva megmondom oszinten kellemesen csalodtam.

izzitom is az otthoniakat, hogy minel elobb bezuzzanak a gyori T pontok valamelyikebe.

Koszonom a tippet!

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#60229) n@p@lm válasza n@p@lm (#60220) üzenetére


n@p@lm
őstag

tárgytalan.
beszéltem velük, nekem is megadták a 400 forintot.

(#60230) marositech


marositech
senior tag

Sziasztok!

Ránéztem a Telekom alkalmazásra és még mindig Ikon 200-as csomagom van.
Pedig május elsejétől megszüntetik...vagy meggondolták magukat? ;]

Úúú nehogy elkiabáljam...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#60231) szabogabor10 válasza marositech (#60230) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem is még ezt írja.

3 átkapcsolás után a 4. ügyintéző csak be tudta állítani a 800 Ft-os havidíj kedvezményt a Net&Roll M-re az arany szintem miatt. Így még 100 Ft-tal kevesebbet is fogok fizetni 1 évig.
De hogy miért kellett 3 kapcsolás ahhoz, hogy egy elmondásuk szerint ÁSZF változásos illetékest kapcsoljanak...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60232) szabogabor10 válasza r3dsnake (#60223) üzenetére


szabogabor10
veterán

Kicsit erőszakosnak kell lenni, ha le akarnak rázni. Rögtön kérd a kapcsolást egy ÁSZF változásos illetékeshez. Ő be fogja tudni állítani a kedvezményt.
De mennyi ember fogja benyelni a díjemeléseket, aki nincs tisztában a jogaival, vagy el se olvassa a tájékoztatót...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60233) r3dsnake válasza szabogabor10 (#60232) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Visszahívást kértem, elmondtam a szitut, válasz: természetesen, holnaptól már aktív is a kedvezmény.

Azért tök jó, hogy előtte háromnál elhajtottak. Terjedjen az infó és próbáljátok meg minél többen. :) Tényleg bekapcsolható MoveXS-nél akkor is, ha kötbér és hűség is van az előfizetésre.

(#60234) Sordoran


Sordoran
addikt

Ezt a kedvezmény kérést minden díjcsomagra lehet kérni, amit érint áremelés? Nálunk van 2 db Eco (a régi), illetve egy Paletta 100S és egy Fun (ami telekom oldal szerint Mix Fun, szóval ezt lehet nem is érinti akkor az emelés) amik együtt 740 Ft-al nőnek (nem nézve perdíjakat), akkor ezekre is kérhetjük? Mert lentebb nem tudunk menni kisebb díjcsomagra. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#60235) szabogabor10 válasza Sordoran (#60234) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egy próbát szerintem megér. Az Eco-ra és a Palettára elvileg jár a kedvezmény. Csak ne hagyd magad lerázni. És kérj egy ÁSZF-es illetékest, mert szerintem csak nekik van joguk beállítani kedvezményeket.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60236) Laca1212 válasza dptrsk (#60105) üzenetére


Laca1212
őstag

Köszi!

Ma megérdeklődtem T telefonos ügyfélszolin is a biztonság kedvéért.
Készséges volt az ügyintéző és azt mondta, így működik ahogy Te is írtad.
My Telekomban is átállíthatom magamnak és nincs kötbér, nincs hűség hosszabbodás, semmi.
Azt hiszem akkor megyek Move XS-be és egy NetPlusz XL-t veszek hozzá. Így a jelenlegi 6980,- helyett amiben 1.5 GB net van, fizetek 4580,- at(áremelés után számolva) 3 GB nettel. Szerintem jó lesz.

Aztán ha lejár aug 19-én a hűség, akkor ráérek gondolkozni hogy legyen tovább.

Köszi a korrekt infót még egyszer! :R

[ Szerkesztve ]

(#60237) cris78


cris78
őstag

Az ATK net&roll xs-re már azt irja, hogy van egy év hűségem még. Ez ok, tegnap adta meg a kedvezményt rá. Viszont a T alkalmazásban a fő számom még mindig mozaik xs-t ír. Pedig azt is tegnap ugyanannál az embernél intéztem, hogy move xs legyen. Telefonáljak megint?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#60238) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Velem nagyon rendesek voltak, közöltem, hogy szeretném meghosszabbítani a korábbi 1000 Ft-os havídíj kedvezményemet ami 04.28.-án járt le, az ÁSZF változásra hivatkozva. A válasz az volt, hogy természetesen meg tudjuk hosszabbítani újabb egy évre, mindezt maximális udvariasság mellett! :R

(#60239) Laca1212 válasza #TOTTI (#60238) üzenetére


Laca1212
őstag

Mai ügyintéző maximálisan képben volt ellentétben a múlt pénteki amőbával, aki még ráadásul flegmázott is.

(#60240) kisbrekes100


kisbrekes100
tag

Sziasztok.
Részletre rendeltem egy tv -t kb. 2 hete. Rá 2-3 napra hívtak adategyeztetés miatt. Ezután pár napra rá én hívtam őket, és azt mondták, hogy már csak arra kell várni, hogy átadják a tv-t a futárnak + még meg is sürgették.
Az elöbb hívtam őket és már nem látták a rendelést, sem az elutasítottak listáján, sem máshol, viszont a sürgetést igen. Azt mondták, hogy lehet még ez a hét kell és jövőhéten jön.

Szerintetek lesz valami belőle?

[ Szerkesztve ]

(#60241) embe


embe
nagyúr

Üdv!
Aki esetleg magenta mintás székben ül :DDD , megtudná nekem mondani, hogy mi volt az Xperia SP utolsó előfizetéses ára? Anno 2 év hűségre vettem, és mivel flottás vagyok totál alap áron, semmi extra kedvezmény nem volt.
Köszi előre is! :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#60242) kali válasza kisbrekes100 (#60240) üzenetére


kali
legenda

szia,

a kapcsolódó témában volt már róla szó, illetve ott tudnak inkább segíteni; link

(#60243) djapor96


djapor96
őstag

Ezeknek a díjcsomagoknak hol lehet utána nézni? A t-mobile.hu -n nem találok semmit.... :F

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#60244) BéHGT válasza Daffni2 (#60217) üzenetére


BéHGT
senior tag

Köszi, akkor ez lesz. Számhordozás, megszűnik a főkártya, és remélem az Aranytárskártya Fun S-t teszik át egy másik csomagba, ami főkártya lesz.

(#60245) Teko001 válasza djapor96 (#60243) üzenetére


Teko001
őstag

Egyelőre az ÁSZF-ben

(#60246) Varszegig válasza djapor96 (#60243) üzenetére


Varszegig
veterán

Nagyon ne gyere tőle izgalomba, nevetségesen szar.

(#60247) szabogabor10 válasza Varszegig (#60246) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem annyira szar azért. Akinek Next csomagja van, nem jár rosszul vele.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#60248) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Hol tudom megnézni a jelenlegi előfizetésem hűségidejének lejárati dátumát?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#60249) BéHGT válasza n@p@lm (#60229) üzenetére


BéHGT
senior tag

Hogy adták meg az Aranytárskártya Net&RollXS-re? Hogy kérted?
Mikre jár még ez a kedvezmény? Aranytárskártya Fun S-re? Vagy Eco XS?

[ Szerkesztve ]

(#60250) Vangelis válasza szabogabor10 (#60247) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akinek a legnagyobb next csoamgja van, már alapból rosszúl járt :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.