Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59551) krisz4b70 válasza kali (#59550) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

xperia sp, android 4.4 (nem gyári ha ez számít valamit) :F

(#59552) kali válasza krisz4b70 (#59551) üzenetére


kali
legenda

próbáld meg így;

név: tetszőleges
hozzáférési pont neve: internet.telekom
poxy: nincs megadva
port: nincs megadva
felhasználónév: nincs megadva
jelszó: nincs megadva
kiszolgáló: nincs megadva
MMSC: nincs megadva
MMS-proxy: nincs megadva
MMS-port: nincs megadva
MCC: 216
MNC: 30
hitelesítés típusa: PAP
hozzáférési pont-név típusa: default,supl
APN protokoll: IPv4
hozzáférési pont nevének barangolási protokollja: IPv4
hozzáférési pont nevének engedélyezése: ✓

(#59553) St3ven válasza Teko001 (#59538) üzenetére


St3ven
addikt

:(((

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#59554) krisz4b70 válasza kali (#59552) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

nem jó.. na mind1, mára feladtam :(( azért köszi!

(#59555) kali válasza krisz4b70 (#59554) üzenetére


kali
legenda

az xperia z működik ezzel, nem olyan régen állítottuk be egy ismerősnek.
a hozzáférési pont végén bepöttyintetted az opciót, hogy aktív legyen?

[ Szerkesztve ]

(#59556) krisz4b70 válasza kali (#59555) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Hát alapból be van pipálva ha azaz, de változtatni nem is lehet. [link]
Szerintem többit is jól csináltam, de nem tudom mi a gond. :/

(#59557) Sterilzona válasza Gabbo (#59496) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Nah ez faxa, remek.
Koszi :)

(#59558) kali válasza krisz4b70 (#59556) üzenetére


kali
legenda

nem arra gondoltam, hanem az alábbi képen a zöld pöttyre, amit jellemzően akkor is engedélyezni kell, ha csak egy hozzáférési pont került beállításra, több esetén meg azzal választandó ki az aktív;

sp

(ezt képet találtam csak hirtelenjében, de szemléltetésre alkalmas.)

[ Szerkesztve ]

(#59559) petipetya


petipetya
nagyúr

Kérdés. Most egy Move S + NetPlusz XL kombót használok.

Ha átváltok Eco XS + NetPlusz XL kombóra, akkor ugrik az LTE hálózat használatának lehetősége? Illetve ehhez is használható az eszámla?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#59560) Teko001 válasza petipetya (#59559) üzenetére


Teko001
őstag

Az LTE megmarad a NetPlusz XL miatt. Eszámla bármelyik csomaghoz használható, csak kedvezményt nem kapsz érte jelen esetben.

(#59561) petipetya válasza Teko001 (#59560) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R A kedvezmény nem számít, hiszen ezzel egy ezressel bentebb lennék havonta.

"nincs rá lezsóidő"

(#59562) krisz4b70 válasza kali (#59558) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Ja azt a végén mindig kiválasztottam, akkor nem azzal lesz a baj.. Na mindegy, holnap beviszem T-Mobilehoz, hogy állítsák be. Vajon akadékoskodni fognak hogy nem gyári rendszer van a telefonon?

(#59563) dokee78


dokee78
félisten

Na mi folyik itt?
OK megváltozott a honlap.

1. Nem találom a hamarosan kapható készülékeket rajta.
2. Pár napja néztem 6 napot mutatott,hogy akkor vásárolhatok készüléket jelenlegi előfizetésemhez.
Most felnézek erre,már 1 hónapot ír.

(#59564) petipetya válasza petipetya (#59561) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mégsem. Most nézem a fiókomban, hogy nekem a Move XS díja 1990 Ft havonta az epack kedvezmény miatt. Ezáltal nem lenne olcsóbb a 2190 Ft-os ECO XS.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#59565) Teko001 válasza dokee78 (#59563) üzenetére


Teko001
őstag

(#59566) dptrsk válasza petipetya (#59564) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ráadásul Eco mellé 4490ft a NetPlusz XL.
Move XS mellé pedig 2290ft

(#59567) Blackmirror válasza petipetya (#59564) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Így van ezt a variációt használom én is, ezzel jössz ki a legjobban ha keveset telefonálsz de sok net kell. :K

iPhone X@R, iPad Pro

(#59568) dptrsk válasza Blackmirror (#59567) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Domino Surf+NetPlusz se elhanyagolható, ha valóban alig telefonálsz(vagy esetleg semmit).

(#59569) Soulfly842 válasza dptrsk (#59568) üzenetére


Soulfly842
addikt

4G képes készülékkel ennek a garasoskodásnak semmi értelme nincs... Én az arcomat marnám 10MB/s-vel - ezzel szemben a havidíjashoz netplusz L-től 150MB/s a sebesség.

(#59570) Blackmirror válasza dptrsk (#59568) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Na igen, az sem rossz, de mindig lebeszélem azért azt a kétezret.

iPhone X@R, iPad Pro

(#59571) kelekyle válasza krisz4b70 (#59562) üzenetére


kelekyle
őstag

Nem fognak. Nezzek meg majd hogy aktiv-e a netszolgaltatasod ha igen es nem megy akkor deaktivalja majd aktivalja ujra az ugyintezo. Ha ezutan se jo akkor simcsere. En igy szoktam csinalni ha az ugyfel apnje jo de megsem megy a net.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59572) Zeki válasza Soulfly842 (#59569) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaja, genyaság ez a LTE korlátozás, legalább 20 megát engedhettek volna dominóra. De illene már az adatforgalmat is duplázni.
Amúgy meg sok embernek a 10 megás net otthonra vezetékesre jó ha megvan...

(#59573) btz válasza Zeki (#59572) üzenetére


btz
addikt

Hát inkább az adatforgalmat duplázzák, sőtt triplázzák mert LTE-vel 30Gigát is hamar ki lehet maxolni, szóval ilyen adatforgalmi korlátok mellett a nagyobb sávszélességnek semmi értelme

ⓑⓣⓩ

(#59574) Teko001 válasza btz (#59573) üzenetére


Teko001
őstag

Azért mert nagyobb a sávszélesség, még nem tölt le több adatot az eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#59575) djculture válasza Teko001 (#59574) üzenetére


djculture
félisten

Csak kihasználni nemtudod a sávszélességet ilyen forgalmat tartalmazó csomagokkal, annyi a plusz hogy a válaszidő is rövidül 4G alatt. Nemhiába növekszik a mobil internet használat a világ összes országában még afrikában is nálunk meg stagnál, mindenki wifizik.. Még 10 megával is ha elkezdeném ugy használni mint a wifi hálózatokat napi 10 gigát eltudnék forgalmazni.. Ez a hazai mobilinternet a röhelyes csomagkorlátaival arra jó hogy néha egy oldalt megnyitok ha kell, teljesen gazdaságtalan még a használata is

[ Szerkesztve ]

(#59576) zoli62 válasza kali (#59524) üzenetére


zoli62
addikt

Igen, csak a My T-Mobile eddig kezelte az előfizetéseimet.

(#59577) erdoke


erdoke
titán

Láma vagyok én ehhez a webshophoz. :(
Tegnap létrehoztam (?) egy Telekom fiókot, ami nem működik. Beírom az e-mail címet, jelszót, majd betölt ugyanaz az oldal. Belépek a telefonszámmal és 5 jegyű jelszóval, akkor fent mutatja a nevem, de közben javasolja, hogy hozzak létre Telekom fiókot. Rákattintok, hogy már létrehoztam, kéri a címet/jelszót, majd újratölti ugyanazt az oldalt. Megunom, fent kiválasztom, hogy Előfizetéseim, ekkor kiküldi a belépési SMS-t, holott már percek óta belépve (névvel) ír ki a felület.
Csak a számmal belépve mutatja mind a 4 előfizetést, amik között viszont nem enged váltani. Lenyíló menüben rányomok tízszer a kívánt számra, és csak újratölti az oldalt az eredeti telefonszámmal. Ugyanezzel a számmal és a hozzá tartozó 5 jegyű kóddal egyáltalán nem enged belépni.

Emellett a Next S ATK mégis hogyan lehetne 8490 Ft, amit mutat? Szerk: bár a legördülő menüben a belépéshez használt számot mutatja, ha valamelyik szolgáltatásra nyomok, akkor mégis a korábban sikertelenül kiválasztott előfizetés adatait tölti be. Itt már 9090 Ft az ATK Next S, úgyhogy inkább nem nyomkodom tovább, mert a végén 30e lesz. :))
Szerk. 2: Jaa, hogy ha nincs hűségem, akkor 9090 Ft Az ATK Next S? Kiváló ajánlat, mindjárt váltok Move M-re.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#59578) raziel01 válasza Soulfly842 (#59569) üzenetére


raziel01
veterán

Kb észre sem vennéd. A kis mobilos oldalak is gyorsan betöltődnek 10 megás nettel.
Jó dolog dobálózni a sebességgel LTE-n de tök fölösleges mert nem torrentezésre van.

(#59579) djculture válasza erdoke (#59577) üzenetére


djculture
félisten

Aláirsz 2 év rabláncot és 5490-lesz feltéve hogy van egy másik előfizetésed (mobil vagy vezetékes) arany vagy platina szinten

(#59580) erdoke válasza djculture (#59579) üzenetére


erdoke
titán

Nyilván van, másképp hogyan lehetne ATK?
Viszont Move M ATK-ra váltani majd csak májusban tudok. :(( Az remélhetőleg 3990 rablánc nélkül is. Inkább maradni kellett volna Mozaik S-ben, szarok az új csomagok, és ilyen 4-6e Ft-os díjcsomag mellé készüléket sem éri meg kihozni, kegyetlen drágák. Megnézem a számhordozást...

A legjobb aláírás a héten

(#59581) Teko001 válasza djculture (#59575) üzenetére


Teko001
őstag

Egy korlátlan csomagot megpróbálhatnál kihasználni, de amint más is megpróbálja kihasználni, onnantól elég hamar elfogyna a rendelkezésre álló erőforrás, tekintve hogy shared environment.

(#59582) btz válasza Teko001 (#59574) üzenetére


btz
addikt

De ha nem tölt le nagyobb adatot akkor is felesleges a nagyobb sávszélesség, ahogy ilyen kevés adatkorláttal is. Mail olvasgatásra elég a 3G.

ⓑⓣⓩ

(#59583) r3dsnake válasza btz (#59582) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

LTE-nek sokkal jobb a válaszideje és a lefedettsége, és nem mindegy hogy az adott megtekintésre szánt adat mennyi idő alatt jön le. Minél rövidebb ideig kell aktívan tartania a kapcsolatot, annál kedvezőbb hatással van a telefon üzemidejére.

(#59584) kali válasza erdoke (#59577) üzenetére


kali
legenda

ott valami nem okés, én létrehoztam az e-mail címes fiókot, hozzáadta az egyik telefonszámomat - a többit magától hozzácsapta -, most pedig ha belépek az e-mail címmel és jelszóval, akkor mutatja az összes előfizetésemet, nem kell már külön belépni a telefonszámokkal.

(#59585) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Nekem most ha belépek my telekom-ba.
Ha előfizetést választok.. mindegy, hogy melyiket csak a nevemet dobja be.... bármelyik telefonszámra kattintok.... Érdekes.

Van jó pár szám. A legörgethető listában. De mindegy melyiket választom ki... csak a nevemet kapom...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59586) btz válasza r3dsnake (#59583) üzenetére


btz
addikt

Ok ezt értem de itt arról van szó hogy nincs értelme (nem az LTE-nek hanem a) 150 megabitnek ilyen adatforgalmi korlátok mellett, sem ilyen adatforgalmaknak LTE mellett. Amire a netet ilyen adatforgalom mellett tudtam használni arra tudtam ezelőtt 3 évvel ezelőtt is az LTE előtt. Ezen kéne már változtatni, amihez az első lépés ha nem is korlátlan de a mostanihoz képest jelentősen magasabb adatforgalmi korlát.

ⓑⓣⓩ

(#59587) r3dsnake válasza btz (#59586) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor sem mindegy mennyi idő alatt jön le az az adat, amit meg akarsz tekinteni. Én pl. kifejezetten utálom, ha 3G-s területen vagyok, pedig csak 1gb-os csomagom van.

(#59588) Teko001 válasza btz (#59586) üzenetére


Teko001
őstag

Van értelme a 150 megabitnek, mert azon nem csak te osztozol. Ezért is egy "elméleti" maximum. Persze, a te szempontodból mindegy, hogy 100 megabiten jön be az email, vagy 150-en (persze ehhez megkellene lennie a másik oldalon is a megfelelő feltételeknek, illetve a készüléknek is képesnek kell lennie rá), de a nagyobb kép szempontjából már nem mindegy.

(#59589) krisz4b70 válasza kelekyle (#59571) üzenetére


krisz4b70
aktív tag

Okkés köszi! :)

(#59590) erdoke válasza kali (#59584) üzenetére


erdoke
titán

Addig én is eljutottam, hogy valami nem okés...

A legjobb aláírás a héten

(#59591) lugosi válasza erdoke (#59577) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na én akkor neki se vágok komolyan.
Most azon a gépen dolgozok, amin el voltak mentve az előfizetések jelszavai (telefonszám+jelszó). Hogy ezt mi a fenéért kellett megváltoztatni? Nincs telekom otthoni előfizetésem, valószínű nem is lesz. Csak a mobil. Tök jól működött idáig, be tudtam lépni, el tudtam intézni amit akartam. Most már nem tudom. Látom, hogy a Telekom példálózása szerint "Józsi" milyen egyszerűen meg tudja oldani, hogy fiókozik, ezt csinál, azt csinál, belép facebook-kal, és...

Basszus telekom, eddig legalább működött, hogy a nyomorult telefonszámommal be tudtam lépni. Elfelejtettétek a régi mondást: ami működik, azt nem kell megjavítani.
(Most tekintsünk el attól, hogy a webshop tekintetében ez nem igaz, mert az nem is igazán működött, azaz hol működött, hol nem. De az előfizetések rész legalább működött.)
Mi a fenéért kellett átalakítani? Gratulálok nekik. Na nem baj, majd intézünk mindent telefonon a jövőben, ha ez kell nekik 2015-ben, hogy elrontsák az eddig működő, önkiszolgáló online felületet. Legalább munkahelyeket teremtünk vele, mert több ügyfélszolgálatos fog kelleni, az tuti ;]

(#59592) Onderon válasza eddie17 (#59453) üzenetére


Onderon
senior tag

nekem visszaállították, nem volt sima, de nem hagytam magam. 1 hét volt, mire visszatették. kiemelten kértem, hogy a VOIP korlátot se állítsák be, mert még azelőtt ez a csomagom volt, azt is megcsinálták. szinte mindig mindent el lehet intézni a Telekomnál, csak kitartónak és határozottnak kell lenni.

[ Szerkesztve ]

(#59593) Teko001 válasza lugosi (#59591) üzenetére


Teko001
őstag

"eddig legalább működött, hogy a nyomorult telefonszámommal be tudtam lépni"

És most nem tudsz?

(#59594) dptrsk válasza lugosi (#59591) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Telefonszám+jelszóval IS be lehet lépni.
DE ha csinálsz Telekom fiókot, akkor 1 login alatt kezelhető az összes telekomos szolgáltatásod, akár úgy is, hogy nem a te neveden van.

(#59595) erdoke válasza lugosi (#59591) üzenetére


erdoke
titán

A hiba az én készülékemben, böngészőmben, stb. is lehet. Vagy egyszerűen csak nem érem fel ésszel, hogyan kellene használni, mert nálam okosabbak és okosabbaknak csinálták. :B
Túl öreg vagyok már, és leragadtam azon a technológiai szinten, hogy egy jelszóval és egy e-mail címmel be szeretnék lépni.

(#59594) pietrasko
Ahogy írtam, engem a négyből az egyik számmal és 5 jegyű kóddal beenged, de a tegnap fiók az megadott e-mail címmel és jelszóval nem. Ahogy a másik számmal és a hozzá tartozó kóddal SEM.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#59596) dptrsk válasza erdoke (#59595) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Azt próbáltad esetleg, hogy email+jelszó ha nem léptet be, újra s újra beírod.
Nekem volt, hogy 3x kérte mire beengedett.

[ Szerkesztve ]

(#59597) btz válasza Teko001 (#59588) üzenetére


btz
addikt

Értem hogy kollektívan van értelme, de itt mindenki egyénileg várja a 100 megabiteket és azon panaszkodik, hogy miért csak 10 jön, legalább jönne 20, de inkább mért nem jön 150 csak neki.

ⓑⓣⓩ

(#59598) erdoke válasza dptrsk (#59596) üzenetére


erdoke
titán

Átdob egy másik beléptető oldalra. A jelszóemlékeztetőt nem kapom meg, bár teljesen biztos vagyok benne, mit adtam meg tegnap.
Szerk: Erősködtem, hogy nem kaptam jelszó emlékeztetőt, erre második nekifutásra küldött. Viszont be nem enged lépni vele több kísérlet után sem, visszadob az üres beléptető oldalra.
A változatosság kedvéért egy ilyet is kaptam:
A FELHASZNÁLÓ FEL VAN FÜGGESZTVE
ENVIRONMENT: PRD
ERROR ID: 180970
sessionid:

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#59599) Onderon


Onderon
senior tag

én csak most csináltam meg, egyelőre működik. elsőre a mobil előfizetésemet nem akarta, de aztán másodszori próbára az is megvolt. facebook fiókkal kötöttem össze, utána megadtam az emailem. a visszaigazoló email nem jött még meg már vagy 15 perce, úgyhogy azzal lehet baj. facebookkal működik szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#59600) kali válasza erdoke (#59590) üzenetére


kali
legenda

regisztráláskor megadtad az e-mail címet és hozzá a jelszót, utána kaptál megerősítő levelet, benne az aktivációs linkkel? arra rákattintva aktiváltad a fiókot? utána hozzáadtad az előfizetéseket? (nem feltétlenül kell külön mindegyiket, nekem az első után a többit automatikusan hozzácsapta a rendszer)

lugosi; sokkal jobb lett pedig az új verzió, végre nem kell visszalépegetnem, ha a különböző előfizetéseimmel akarok egy bizonyos készüléket meghatározott konstrukció(k)ban megnézni, mert immár ott is tudom változtatni az előfizetéseimhez tartozó telefonszámaimat, mindenhol szépen együtt kezeli a rendszer és opciókon belül is felkínálja a kiválaszthatóságot.

a facebook fiókommal nem szándékozom összekapcsolni, az nem ilyesmire való, máshol sem teszem meg.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.