Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60101) -B- válasza Zeki (#60090) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a gyors választ.

Vangelis: Neked is!

A függetlenítésnek mi a pontos útja/módja? Csak nagyobb Telekom üzletekben lehet kérni, vagy bárhol?
Én egy kisvárosban lakok, itt csak egy kisebb T partner üzlet van.

(#60102) djculture válasza Vangelis (#60091) üzenetére


djculture
félisten

Mindegy csöbörből vödőrbe.. Nekünk max akkor lenne jó ha eleve a sógorokhoz vagy a német anyacéghez lehetne hordozni a számot a hazai szolgálktatók nagyon jóltudod Alibaba meg a negyven rabló céghez tartoznak... Tökmindegy minek nevezik akinek csengetsz a felét az állam eleve elveszi többiért meg elkárteleznek. Minden máshol van verseny EU-ban csak itt nincs, nagyon nem kell az okokat találgatni.

[ Szerkesztve ]

(#60103) Rusi


Rusi
senior tag

Sziasztok!

Korábban már kértem ugyanilyen segítséget, most is ugyanarról lenne szó. Szükségem lenne a mostani előtti (április 17-től érvényes) Telekom árlistára. Ha valakinek megvan (vagy hozzá tud férni) a PDF, akkor legyen olyan kedves és dobja át nekem a rusi_kukac_mobilarena_pont_hu címre. Nagyon köszönöm! :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#60104) Laca1212


Laca1212
őstag

Ebben esetleg valaki tudna segíteni?

(#60105) dptrsk válasza Laca1212 (#59980) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha jól látom a Mozaik S csomag díjai is emelkednek.
Ezért jogod van pl. MOVE XSre leváltani 1990ft/hó.
Ebben 30 MB net van.
NetPlusz L 1590ft/hó lesz vagy veszel egy nagyobb bővítő

Ha nem vagy nagyon keveset telefonálsz ez a legolcsóbb megoldás hogy a hűség végéig kihúzd.

(#60106) chester99 válasza dptrsk (#60105) üzenetére


chester99
aktív tag

Szia

Ez rám is igaz lehet?

(#60107) Mr. Teddy


Mr. Teddy
őstag

Visszakerestem, de lehet bénán, így nem találtam. Valaki be tud linkelni valami oldalt, ahol az áremelkedések össze vannak szedve, hogy miből mennyi lesz?
Köszi!

(#60108) Teko001 válasza Mr. Teddy (#60107) üzenetére


Teko001
őstag

(#60109) dptrsk válasza chester99 (#60106) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Mivel a Move S is drágul leválthatsz Move XSre, de fontos, hogy telefonon és 15.ig leválts.

(#60110) chester99 válasza dptrsk (#60109) üzenetére


chester99
aktív tag

És mi a pontos szöveg amit mondani kell?

(#60111) dobostorta


dobostorta
tag

Hello!

Nem tudjátok, hogy benzin kutaknál is van lehetőség 1500 Ft-al tölteni Domino kártyát, vagy csak Online lehet bankkártyával ennyit feltölteni?

Köszi előre is!

(#60112) Teko001 válasza dobostorta (#60111) üzenetére


Teko001
őstag

(#60113) kali válasza dobostorta (#60111) üzenetére


kali
legenda

szia,

a mastercard mobile alkalmazás jöhet még szóba.

(#60114) dobostorta válasza kali (#60113) üzenetére


dobostorta
tag

Köszi a segítségeteket!

(#60115) dptrsk válasza chester99 (#60110) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

annyit kell mondani, hogy az áremeléssel nem értesz egyet, s szeretnél emiatt alacsonyabb havidíjú csomagra váltani.

(#60116) chester99 válasza dptrsk (#60115) üzenetére


chester99
aktív tag

És az nem gond vállaltam hűséget a tarifacsomagra is, a másik kérdésem, az iphone vásárlás nem ment a flottás előfizetésel, esetleg erre is mehetne a váltás?

(#60117) lesaux


lesaux
veterán

Sziasztok!
Elvesztem az információk rengetegében. Anyukám pár napra kórházba vonul, vinné a tabletet is, ami otthon wifivel kapja a netet, a kórházban viszont mobilinternetre lesz szükség.
A Domino Web Quicket ([link]) néztem ki. Ha jól értem, a csomag díja 2990 forint, belépési díj 990 forint, utána pedig a szép színes táblázat szerint mondjuk 2 gigát kap 3000 forintért.
Van később valami havonta megújuló fizetnivaló? Gyanúsan 30 napos fizetési ciklusról beszél a weboldal. Ha soha többé nem töltünk rá egy fillért sem, az járható út, igaz?

De ami még érdekesebb: [link]. Bár ha a fentit megértem, akkor nyilván majd ezt is. Csak mert ha egy gigát kapunk hét napra, az nekünk elég.

(#60118) St3ven válasza lesaux (#60117) üzenetére


St3ven
addikt

Ha a következő 30 napos ciklusban nem forgalmaztok rajta adatot, akkor nem von le semmit.

Nem is tudtam, hogy még van ilyen 1 GB-os ajándék keret 7 napra, de akkor ti ezt pont jól ki tudnátok használni.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#60119) -B-


-B-
senior tag

A függetlenítésnek mi a pontos útja/módja?
Csak nagyobb Telekom üzletekben lehet kérni, vagy bárhol? Én egy kisvárosban lakok, itt csak egy kisebb T partner üzlet van.
Azt tudom, hogy valami kóddal függetlenítik. Ez megvan ott helyben rögtön, vagy van valami átfutási ideje?

(#60120) dptrsk válasza -B- (#60119) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Hivatalos T-Pontba kell menni tudtommal, s készüléke válogatja, hogy mennyi idő míg megkapod a kódot.
Van ahol azonnal, van ahol van pár nap átfutás.

(#60121) dptrsk válasza chester99 (#60116) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Vállaltál a tarifacsomagra is hűséget, de mivel a Telekom árat emel a te csomagodban, ezért te a vállalt havidíjnál lejjebb válthatsz.

A flottás kérdést a flottától kell megkérdezni. A flották általában olyan keretszerződéssel rendelkeznek, hogy hűséggel rendelkező számot nem fogadhatnak be, illetve ha van részletfizetésed az is kizáró ok lehet.

Én a helyedben most átmennék Move XSbe, s megkérdezném a flottát, hogy készülékhűséggel(és részletfizetéssel) be lehet-e lépni, ha azt mondják be lehet lépni, akkor júniusban átlépsz a flottába.
Azért javasolt a 2 lépcsőben való átlépés, mert ha a flotta 15-ig nem intéződik el akkor, ha esetleg nem lehet a flottába akkor elesel a lejjebb váltás lehetőségétől IS.

(#60122) -B- válasza dptrsk (#60120) üzenetére


-B-
senior tag

Köszi a választ.

(#60123) lesaux válasza St3ven (#60118) üzenetére


lesaux
veterán

Köszi, St3ven!

(#60124) cris78


cris78
őstag

Na, leváltottam move xs-re. Az ATK xs-re meg kapok havi 400Ft kedvezményt.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#60125) r3dsnake válasza cris78 (#60124) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ha nem valtok, akkor is be lehet huzni valamilyen kedvezmenyt?

(#60126) dptrsk válasza r3dsnake (#60125) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha vállalsz mostantól 1 év hűséget arany/platina kiemeltség esetén havi 1000 forint kedvezményt, kiemeltség nélkül havi 500ft kedvezményt 12 hónapon keresztül. Tehát egy "polcon álló" Move XS 1 éven át havi 990ft-ba kerül és 1990et lehet lebeszélni.
Ha több, mint 12 hó hűséged van érdemes élni ezzel.
Ha nincs/alig van hűséged, akkor neked kell kiszámolnod megéri-e a hűséget.
Azthiszem, ha 12 hó közben megszűnteted, akkor igénybevett hónapok szorozva a havi kedvezmény összegével.

[ Szerkesztve ]

(#60127) r3dsnake válasza dptrsk (#60126) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nincs hűségem egyáltalán és arany jogosultságú vagyok. Egy évet végülis ki lehetne bírni, de a havi ezres kedvezmény nem mindegy. Sajnos még mindig nem találok jobb alternatívát. Ez 12 hónap csomaghűség és ennyi? Tehát nincs mondjuk ezen felül 24 hónap hűség az előfizura?

Köszi!

(#60128) gerii válasza dptrsk (#60126) üzenetére


gerii
addikt

Ezt hol/hogy lehet igényelni?

(#60129) Gedeon31 válasza gerii (#60128) üzenetére


Gedeon31
addikt

A 1430 felhívásával.

(#60130) r3dsnake válasza Gedeon31 (#60129) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Felhívtam őket, elhajtottak. Az előfizura van hűség (a telekom app nem ezt írja, de mindegy), a csomagra nincs, de a MoveXS-re nem is lehet vállalni tarifahűséget, mert kicsi csomag, Akkor ez úgy tűnik mindegy.

(#60131) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Jó ez a Telekom fiók, csak nagy rakás kaki. A Telekom oldalán a szabott nagy Galaxy S6 flash reklám jön be elsőnek, belépés gomb utolsónak.

Félek én ettől az egy fiók alá rendezéstől, a Telekomnak ez sosem ment, pár éve ilyesmi miatt hónapokig jártam az ügyfélszolgálatra...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#60132) Gedeon31 válasza r3dsnake (#60130) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nekem is Move XS csomagom van és a díjcsomagra nincs hűség , még kiemelt szint sincs ezen a számon és tegnap mégis kaptam 500 Ft kedvezményt a havidíj árából.

(#60133) r3dsnake válasza Gedeon31 (#60132) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

És az előfizetésre van hűséged? Mire hivatkoztál amire kaptad az 500ft-ot?

(#60134) Gedeon31 válasza r3dsnake (#60133) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az előfizetésre van ,de a díjcsomagra nincs. Mondtam nem fogadom el az emelést. Választhattam vagy megszüntetem az előfizetésemet és a telefon részleteit egyben visszafizetem vagy kapom ezt a kedvezményt.

(#60135) r3dsnake válasza Gedeon31 (#60134) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De a MoveXS csomagnál eleve nincs emelés, talán csak percdíjban 1-2 forinttal.

(#60136) dptrsk válasza r3dsnake (#60130) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Neked csak az előfizura lehet, ha MoveXS-ed van.
DE tavaly emeléskor én Move XS-ben voltam már, s felhívtam őket, s adtak 1000ft/hó engedményt.
Vangelis is azthiszem FUN-ra kapott 500ft/hó-t (kétszer is).
Mikor megszűntettem idén a MoveXS-t hűséglejárat miatt felajánlották a havi 1000ft/hó-t, ha vállalok +12hó hűséget.

Szerintem ragaszkodni kell ahhoz, hogy az téged nem érdekel, hogy nincs kisebb csomag, pont emiatt kéred a havidíj jóváírást, mert már nincs lejjebb, de a díjak nőnek!

(#60137) Gedeon31 válasza r3dsnake (#60135) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igen 2 és 3 Ft emelés lesz, de akkor is jár a kedvezmény vagy minden következmény nélkül megtudtam volna szüntetni az előfizetésemet.

(#60138) r3dsnake válasza dptrsk (#60136) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, megpróbálom majd. Amúgy a percdíjak növekedése miatt kötbér nélkül fel lehetne mondani a szolgáltatást? Tehát ha felhívom őket azzal, hogy szeretném felmondani, akkor valószínűleg ezzel az 1000ft-os jóváírással próbálnak marasztalni?

Gedeon31: köszi!

[ Szerkesztve ]

(#60139) Zoty4 válasza Teko001 (#60112) üzenetére


Zoty4
őstag

A lakasriasztom simkartyajat evente fel kell tolteni, es mindig a legkisebb cimlettel szoktam
A lukoilnal lehet csak 3000rel?

Más, anyukam move s csomagjat akkor telefonon lehet atvaltani move xsbe?
Nem fog noni a huseg hossza? (Tavaly novembertol ket ev, keszulek egyben ki lett fizetve)

[ Szerkesztve ]

(#60140) Gedeon31 válasza r3dsnake (#60138) üzenetére


Gedeon31
addikt

Amikor telefonáltam tudtam mire számíthatok majd ,de úgy kezdtem mi közül választhatnék. Mondta az előfizetés felmondása ,de ilyen drasztikus lépést nem akkor ugye,akkor mondtam még előfordulhat ez is és ,akkor jött elő a kedvezménnyel.

(#60141) dptrsk válasza Zoty4 (#60139) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

sok helyen lehet 3000rel feltölteni
pl online is

[ Szerkesztve ]

(#60142) Zoty4 válasza dptrsk (#60141) üzenetére


Zoty4
őstag

koszi, most latom van 2500 ftos feltoltesi lehetoseg is 366 napra, ez kell nekem :)

Meg se lehet a honlapon, a telekomos honlapra azt irja 2500al is lehet aztan amikor tovabblepek 3500mar es valaszthatok bonuszok kozott, de nekem azok nem kellenek

Esetleg masik kerdesmre is tudnal valaszolni?

[ Szerkesztve ]

(#60143) r3dsnake válasza Gedeon31 (#60140) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Újabb kör, újabb fail. Azt mondta a díjcsomagra nincs hűségem, ezért természetesen szabadon válthatok drágább díjcsomagra (heh, lol), vagy 6ezer ft kötbér esetén felmondhatom a szerződést/válthatok domino-ra. Direkt így kérdeztem, ahogy írtad, hogy milyen lehetőségeim lennének, ha nem kívánom az előfizetést ebben a formában igénybevenni.

(#60144) nobiand


nobiand
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg Mozaik Xs előfizetésem van, ami 2016. júniusáig szól. Van valamilyen csomag amivel jobban járhatnék? Ez havi 3390 Ft. Vagy valamilyen kedvezményt ki lehet valahogy szurkolni?
Köszönöm.

(#60145) Teko001 válasza r3dsnake (#60143) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem ne hétvégén, és este próbálkozz ilyesmivel. Hívd őket hétköznap, napközben ha tudod, vagy a munkaidőhöz legközelebb, amikor a tapasztaltabbak dolgoznak.

(#60146) dptrsk válasza Zoty4 (#60142) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ott van a Telekom feltöltésnél legalul, hogy Más összeg:
"1500 és 15000 Ft közötti összeget adhatsz meg 100 Ft-ra kerekítve."

(#60147) adam3 válasza Teko001 (#60145) üzenetére


adam3
aktív tag

És mivel minden megkeresés összegezve néhány szóban rögzítésre is kerül a rendszerbe, azt is látják hányszor próbálkozott már előtte...

(#60148) gerii válasza nobiand (#60144) üzenetére


gerii
addikt

Ugyanez a csomagom van, az újabbak drágább percdíjasok, a net is kevesebb bennük, szóval ebben a kategóriában csak rosszabb van szerintem. Ja és az ingyenes kedvezmény is jó (nekem a féláron hívható 1 szám van)
Azt néztem, hogy ha váltanék egy ~2000-es csomagra + egy aranytárs netplusz csomaggal 3000Ft alatt maradnék. Kevesebbet perc, de több net olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#60149) Gedeon31 válasza r3dsnake (#60143) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam kötbér nélkül ment volna az előfizetés megszüntetése.

Ahogy (#60145) Teko001 is írta próbáld meg jövő héten is napközben.

(#60147) adam3 bármilyen ügyben telefonálok nekem bele kell abba törődni esetleg félre lettem tájékoztatva? :U

[ Szerkesztve ]

(#60150) dptrsk válasza adam3 (#60147) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ez jó kiindulási alap, ha békéltető testületre kerülne sor.
Többszörös félretájékoztatás...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.