Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) Comes válasza kali (#59050) üzenetére


Comes
tag

Társkártya mit takar pontosan ?

ASUS ROG 850W - ASUS Crosshair VIII Dark Hero - Ryzen 9 5950X - 128GB Kingston 3200Mhz DDR4 RAM -ASUS TUF RTX 4080 16GB

(#59052) taip válasza Comes (#59047) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem te azt vállaltad, hogy fizeted 2 évig a havidíjat, plusz ha részletre vetted, akkor a törlesztőt. Ennek így is kell maradnia, ez nem változik.
Ettől még a készüléket használtan eladhatod és az árából vehetsz egy másikat akárhol, kp-ért. Csak fizesd tovább a havidíjat és a törlesztőt, különben elég ideges lesz a telefon új tulajdonosa, ha miattad letiltják a készüléket.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#59053) Stylerr válasza kali (#59050) üzenetére


Stylerr
addikt

Értem, tehát akkor ezt egyedül nem tudom intézni. Köszi szépen.

(#59054) enginev3.0 válasza kali (#59050) üzenetére


enginev3.0
félisten

Azt tudom hogy hat hónapig nem kell fizetni mert azt befizettem, de akkor a plusz 15k az előleg az nem számít így bele ezek szerint, hanem az benne van a telefon végső árában

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#59055) kali válasza Comes (#59051) üzenetére


kali
legenda

az is egy új előfizetés, feltétele egy meglévő arany/platina kiemeltségű előfizetés, csak sok konstrukcióban olcsóbb a havidíj, mint azonos díjcsomag a nem társkártyás változatban.
más kérdés, hogy így két előfizetést kell fizetni párhuzamosan, szóval mérlegelni kell, hogy megéri vagy sem.

enginev3.0; igen, annyi a készülék ára, 14.990 ft + 24 * x ft (esetedben akkor 6990 ft)

i6r

(#59056) Zeki válasza Stylerr (#59044) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha a sim kártya a neveden van, akkor te magad azt kitudod cseréltetni.

(#59057) Stylerr válasza Zeki (#59056) üzenetére


Stylerr
addikt

Azt hol tudom megnézni, hogy kinek a nevén van? Illetve mennyiért cserélik ki a kártyát?

(#59058) kali válasza Stylerr (#59057) üzenetére


kali
legenda

a my t-mobile felület vagy alkalmazás kiírja.
a sim kártya cseréje; link
bizonyos esetekben (rongált, elveszett...stb.) 4500 ft.

(#59059) enginev3.0 válasza kali (#59055) üzenetére


enginev3.0
félisten

Köszi, mondjuk igen, tényleg egyértelműnek kéne lennie számomra is :) :R

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#59060) St3ven válasza enginev3.0 (#59043) üzenetére


St3ven
addikt

Így mindjárt más. Akkor a 15 az nem előleg, hanem a telefon árából a kezdőrészlet. Vagyis a telefon árára megy el (az is).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#59061) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Üzleti SMS csomag 30 at hogyan tudom lemondani? weben nem találom..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#59062) BeriHampeR


BeriHampeR
aktív tag

Helló!

Vásároltam egy Suntek HC 300m vadkamerát. SIM foglalat van a készüléken amihez vásároltam egy Telekomos simet ami csak mobilnetet tartalmaz.

Ehhez kellene nekem beállítani az SMTP t, hogy emailben küldje az elkészített képeket a megadott email címre, amihez kell az smtp kiszolgáló: mail.t-online.hu + T online-os email cím és jelszó hogy működjön a kapcsolat. viszont csak SIM kártyám van.... ilyen esetekben hogyan tudom használni az SMTP t?

Valaki tud ebben segíteni ?

(#59063) radi8tor válasza BeriHampeR (#59062) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt a kamerában kellene beállítani. SIM kártyának ehhez sok köze nincs. Az csak azért van benne, hogy legyen mobilnet.

A hozzá adott leírásban gondolom ezt kifejtik.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#59064) menyhartlevi


menyhartlevi
aktív tag

Sziasztok!
Bocsi, tudom, hogy nem igazán tartozik ide, de sürgős.
Holnap megyek Szerbiába. Most gondoltam rá, hogy lehet jó lenne, ha tudnék egy minimálisat ott mobilinternetezni. A telekomnál van előfizetésem, de látom, hogy ez a roaming nagyon drága tud lenni.
Ezért gondoltam hogy esetleg vennem kéne valami helyi kártyát.
Na itt akadtam el, nem tudom hogy ezt hogy kell.
Innentől kérnék segítséget. :)

(#59065) Ákinard válasza menyhartlevi (#59064) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Kell egy független készülék, amibe majd beteszed, valamint némi bátorság, hogy bemenj egy holtba, es vegyél egy kártyát :-P Nézz valami feltöltős kártyát netcsomagra, ami elég lesz a kintlétedre.

(#59066) prannk


prannk
őstag

Üdv!
Üzleti SMS csomag 30 at hogyan tudom lemondani? weben nem találom..
Nem is kértem ilyen szarságot és kiszámlázták...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#59067) Teko001 válasza prannk (#59061) üzenetére


Teko001
őstag

Hívd fel a 1430-at.

(#59068) St3ven válasza menyhartlevi (#59064) üzenetére


St3ven
addikt

Szia!

Itt laknak a roamingbetyárok: Mobilhasználat külföldön

Talán tud valaki ajánlani szolgáltatót és díjcsomagot is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#59069) dedike válasza prannk (#59066) üzenetére


dedike
addikt

-SMS30 a 1430-ra

Van egyáltalán 30-as csomag? Nem csak 25-ös meg 80-as? :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#59070) djculture


djculture
félisten

Más is kapott 2000ftos tartozék kupont sms-ben?:)

(#59071) Blackmirror válasza djculture (#59070) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem :((

iPhone X@R, iPad Pro

(#59072) glaci válasza djculture (#59070) üzenetére


glaci
őstag

Eddig még nem ...

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#59073) raziel01 válasza djculture (#59070) üzenetére


raziel01
veterán

Igen. :)

(#59074) djculture válasza raziel01 (#59073) üzenetére


djculture
félisten

Kaphattak páran mert még a tartozék oldal is megdöglött:)

(#59075) Blackmirror válasza djculture (#59074) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Akkor az csak Vangelis lehet :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#59076) dedike válasza djculture (#59070) üzenetére


dedike
addikt

Nekem is küldtek. De minek? :N

Jó szerencsét!

(#59077) Lacko84 válasza djculture (#59070) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Igen 3 hete....

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#59078) djculture válasza Blackmirror (#59075) üzenetére


djculture
félisten

Ja mindjárt beirja hogy vett 30 bthangszórót meg 25 pendrive-ot unatkozásként :D

(#59079) Vangelis válasza djculture (#59078) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pendrivra nem is jó.... a kupon.

De ha van még valakinek elfekvőben :D nekem jól jönne :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59080) dedike válasza Vangelis (#59079) üzenetére


dedike
addikt

Ha előbb gondolok rád, nem törlöm ki... :B

Jó szerencsét!

(#59081) vwpolopg válasza dptrsk (#54747) üzenetére


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Biztosítással kapcsolatban kérdeznék, ami az általam válaszolt hsz.-ben található infó, az aktuális még? történetesen:

Ha már nem kapható megnézik a legutolsó árát és a jelenlegi kínálatból választhatsz hasonló áron(kisker árat néznek, nem azt amennyiért te vetted). Ha jól tudom +-10% lehet összegben az új készülék.

Ha ez még mindig így van, a kérdésem az lenne, hogy ha én a webshopból rendeltem a telefont 30% kedvezménnyel, akkor is a legutolsó listaárat nézik és nem azt ami a számlámon szerepel? Vagy, hogy megy ez? És miért csak 10%-kal lehet eltérni ha kifizetem a különbözetet?

(#59082) cris78 válasza Vangelis (#59079) üzenetére


cris78
őstag

Megint veszel valami sz@rt? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#59083) hurenzon válasza dedike (#59080) üzenetére


hurenzon
senior tag

Amennyiben véletlenül törölted a kupont tartalmazó SMS-t, annak pótlására a +36308080088-as telefonszámra elküldött KUPON szövegezésű SMS-sel tudsz jelentkezni. Ez esetben kollégáink néhány munkanapon belül újra kiküldik részedre.

(#59084) dedike válasza hurenzon (#59083) üzenetére


dedike
addikt

Köszi! :R

Jó szerencsét!

(#59085) hurenzon válasza dedike (#59084) üzenetére


hurenzon
senior tag

Igazán nincs mit, ezeket ajánlom.

(#59086) kali válasza vwpolopg (#59081) üzenetére


kali
legenda

itt megtalálod a szükséges információkat; link
behivatkozták a kapcsolódó részletes feltételeket, kiskereskedelmi árlistát...stb.

(#59087) vwpolopg válasza kali (#59086) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi, ezt átnéztem korábban, az árlista csak a szemem szúrta ki... :D Viszont mi a helyzet olyan telefonnal ami nem szerepel az árlistában?
Illetve lehet azt továbbra sem találom a részletes tájékoztatóban, hogy miért csak 10%-kal lehet eltérni ha kifizetném a teljes különbözetet?

(#59088) erdoke válasza hurenzon (#59085) üzenetére


erdoke
titán

Ezek fitt pántok és órák elképesztően haszontalan dolgok. Egy tudományos félreértésre alapozott termékcsalád. :))
Az Apple Watch se kéne még 40e-ért se, mert olyan dologba ütötték az orrukat, amihez reménytelenül nem értenek.

A legjobb aláírás a héten

(#59089) davidcsaba93


davidcsaba93
aktív tag

Én meg ilyen sms-t kaptampedig nem csináltam semmit. :F
Tisztelt Ügyfelünk! Az Ön àltal vàlasztott 5 GB extra adatmennyiség kedvezményt bekapcsoltuk az el\u0151fizetésén. Üdvözlettel: Telekom
Aztán egy ilyet:
Kedves Ügyfelünk! 5 GB extra adategyenleget aktivàltunk Önnek, melyet 2015. màjus 31-ig hasznàlhat fel belföldön. Tovàbbi informàciò: www.telekom.hu Üdvözlettel: Telekom
Ez meg mi?

(#59090) kali válasza vwpolopg (#59087) üzenetére


kali
legenda

kikeresik azt a kapcsolódó utolsó árlistát, amin még szerepel a készülék.
ott találok csak 110%-ot, ahol írtam róla - behivatkoztam - anno; #51105, de az részint más tészta volt - a *.pdf hivatkozásában olvasható -, meg itt; link, de ha elolvasod a most hatályos szerződési feltételeket, abban már másként van megfogalmazva.

(#59091) vwpolopg válasza kali (#59090) üzenetére


vwpolopg
őstag

Kikerestem az új szöveget a pdf-ből, jól sejtem, hogy ez vonatkozik arra amit én keresek? :

9. A Biztosító a fenti 8. pont alapján elsősorban típusazonos Készülékre történő csere Önrésszel csökkentett költségét téríti meg. Amennyiben ilyen készülék nem áll rendelkezésre a fenti 5. pontban meghatározott 15 munkanapos kárrendezési határidőn belül a Biztosító
Szervizpartnerénél, a Biztosító megtéríti a sérült Készülékhez hasonló paraméterekkel rendelkező – a Biztosító Szervizpartnerénél a kárrendezés időpontjában rendelkezésre álló készülékek függvényében és a Biztosító saját döntése alapján – új, felújított vagy egyéb hibátlan Készülékre történő csere Önrésszel csökkentett költségét. A biztosított Készülékhez hasonló paraméterekkel rendelkező, választható készülékekről az Adminisztrátor tájékoztatja a Biztosítottat a kárrendezés során. A biztosított Készülékkel egy kategóriába tartozó, rendelkezésre álló Készülékek közül a Biztosított tetszése szerint választhat azzal, hogy a típuson belüli elérhető színválaszték a Biztosító Szervizpartnere mindenkori készletétől függ.

Mert ha ez az, akkor ez nem valami konkrét az ár tekintetében...

(#59092) kali válasza vwpolopg (#59091) üzenetére


kali
legenda

igen, ezért is írtam a régit is, mert most nem találtam ilyen (számszerű) konkrétumot.
biztos van egy kategóriákra osztott lista, amelyből a meghatározott kategóriában lehet választani eltérő - hasonló paraméterekkel rendelkező - típust, ha a javítás nem kivitelezhető, illetve sem új, sem pedig felújított formában nem tudnak típusazonos készüléket biztosítani.

(#59093) t256 válasza djculture (#59070) üzenetére


t256
őstag

Pár hete kaptam. Igazából nem is "ajándék" kupon. Legalább 5000 Forint értékben kell vásárolj. Abból kapsz 2000 forint kedvezményt. Mint tudjuk a tartozékok a szolgáltatóknál a legdrágábbak.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#59094) r3dsnake válasza erdoke (#59088) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor meg nem hasznaltal ilyet. Maximum szamodra haszontalan, en baromira csipem a Xiaomi MiBandet.

(#59095) kali válasza t256 (#59093) üzenetére


kali
legenda

néha előfordulnak azért kivételek, például amikor 6 e ft környékén volt sennheiser mm30i fülhallgató a szolgáltatónál, bárhol máshol nézve meg 10 e ft környékén kezdődött.

(#59096) Ghard


Ghard
őstag

Sziasztok.

Ha van egy arany szintű előfizus sim kártyám, akkor a kedvezményt ami aranyhoz jár csak ezen a kártyán vehetem igénybe?
Esetleg ha veszek új domino simet, erre is érvényes ez a szintű kedvezmény?

(#59097) kali válasza Ghard (#59096) üzenetére


kali
legenda

szia,

milyen/melyik kedvezményre gondolsz?

(#59098) Vangelis válasza dedike (#59080) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:O :O :O :O

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#59099) lugosi válasza erdoke (#59088) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De most akkor feltalálták, hogy egészségtelen mozogni? Kéne valami ilyen felvilágosító anyag mert nemsokára mennem kell a kardiológushoz és fel akarom világosítani tudományos alapon. :DDD

(#59100) Ghard válasza kali (#59097) üzenetére


Ghard
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.