Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45501) A@ron válasza Arolotifar (#45498) üzenetére


A@ron
tag

Ezzel én is így vagyok. De azért azt ne vitassuk el, hogy ez egy korrekt ár érte.

#Hegyirabló: milyen díjcsomag, milyen készüléken?

[ Szerkesztve ]

(#45502) djculture válasza Hegyirabló (#45499) üzenetére


djculture
félisten

Egy ideje jóformán minden új csomagban titva van a voip, úgyhogy ez nem újdonság...

[ Szerkesztve ]

(#45503) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Szóval ez egy arany társkártyás 3GB adatos, stickes mobilnet, nem tudom mi a csomag neve. Laptopon próbálkoznék.

Aquila non captat muscas.

(#45504) club1 válasza Hegyirabló (#45503) üzenetére


club1
veterán

Aranytárskártya Netroll XS+-on a voip igénybe vehető. A kérdés az, hogy nálad van-e a hiba, vagy a szolgáltatónál.
Mondjuk az lehet probléma, ha natolt hálózaton vagy (a gépen látható publikus ip cím különbözik az azenipm.hu weboldalon látható ip címedtől). Mi van beállítva apn névnek?

[ Szerkesztve ]

(#45505) A@ron válasza djculture (#45502) üzenetére


A@ron
tag

Igaz, már ami a hang+adat díjcsomagokat illeti. alapjáraton adatos díjcsomagnál ennek amúgy sem lenne értelme :DDD

(#45506) zoli62 válasza dedike (#45488) üzenetére


zoli62
addikt

Én úgy tudom, hogy ilyenkor 4000-et kell fizetni. Legalábbi akkor úgy volt, amikor én másfél éve a számhordozás dominó kártyás számra feltételeit megkérdeztem.

[ Szerkesztve ]

(#45507) vipnolf


vipnolf
aktív tag

Telekomos srácok... 930ról semmi infó?
A rendőrök ( kékek) már beárazták, de én meg pont most vinném a flottát a Thez...
Kb lehet tudni, mikorra várható? Thx

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45508) Hegyirabló válasza club1 (#45504) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Eddig is nyomtam a Viber csetet az előző mobilnettel, eddig nem vót gond. Apn nevet hol keressem?

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#45509) zoli62 válasza vipnolf (#45507) üzenetére


zoli62
addikt

Mi az a 930?

(#45510) vipnolf válasza zoli62 (#45509) üzenetére


vipnolf
aktív tag

Nokia Lumia 930

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45511) zoli62 válasza vipnolf (#45510) üzenetére


zoli62
addikt

Ja bocs, hirtelen valami új flotta nevére gondoltam. :) És jó telefon? :)

[ Szerkesztve ]

(#45512) vipnolf válasza zoli62 (#45511) üzenetére


vipnolf
aktív tag

hát az eddigi infók alapján igencsak, és jó lenne még nyaralás előtt bezsákolni ;]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45513) A@ron válasza vipnolf (#45507) üzenetére


A@ron
tag

itt :(

(#45514) lugosi válasza A@ron (#45497) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez nem olyan egyszerű. Már kétszer estem bele abba, hogy a szifonom a szoftverfrissítés miatt kezdett használhatatlanná válni vagy vált is. Pl anno a 3G-m az ios 4-gyel eljutott oda, hogy egy naptár megnyitása 35 másodperc volt. Most a 4s-sel még nem tartunk ott, de határozottan belassult a frissítéssel. Mi lesz ios 8 alatt?
Persze mondhatod, hogy ne frissítsek. Aztán le lehet lassan mondani az appokról, mert az új ios kell nekik, illetve az appok frissítéseiről, mert az új verzióhoz kell az új ios.
Na most képzeld el ezt egy 5 éves hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#45515) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Telekomnál közel 2 hónapos xPeria Z -t miként lehetne cseréltetni ? :U
/újra , vagy másik okostelót választani helyette, ha a szervízből visszajön és valami nem teccik... "bármi" /
Érdekelne, hogy van-e rá valami megoldás -- :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45516) A@ron válasza lugosi (#45514) üzenetére


A@ron
tag

az igaz, hogy nem véletlenül van ez így kitalálva. Nem véletlenül rühellem az Apple-t én sem :(((

a lényeg, amit érzékeltetni akartam, hogy azért ha egy 8-10k-s előfizura ír alá az ember, akkor már lehet jóárasítva kapni a telókat.

Egyéb esetben érdemes egy összegben, vagy a korábban már említett metódusokkal, helyeken részletre megvenni a telót, és alacsonyabb csomagot választani. :))

(#45517) dptrsk válasza MaxxDamage (#45515) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Nincs olyan, hogy nem tetszik.
Ha a szerviz azt mondja nem javítja, hanem cseréli, akkor tudod másikra cseréltetni, ha már nem forgalmazzák az adott típust.

(#45518) MaxxDamage válasza dptrsk (#45517) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Vagy leesik és összetörik /ripityára/ ;] ? :DD
/van rajta bizti/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45519) Beca1990 válasza MaxxDamage (#45518) üzenetére


Beca1990
senior tag

akkor sem :)

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#45520) MaxxDamage válasza Beca1990 (#45519) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg most "gariba" javítják ingyen... kiváncsi leszek ! :B
/akkor a bizti mire jó ? :D - csak adakozás kb. mi ?/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45521) raziel01 válasza MaxxDamage (#45520) üzenetére


raziel01
veterán

A biztosítás törésre való vagy beázásra.
Meg esetleg lopásra ha olyat kötsz.

(#45522) pepe091 válasza MaxxDamage (#45520) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Arra jó a biztosítás, hogy ha összetörik, akkor csak az önrészt kell kifizetni ahhoz, hogy javítsák, vagy adjanak egy újat. De másik típusú készüléket csak akkor lehet kérni, ha már nem tudnak adni ugyanolyan típust.

(#45523) MaxxDamage válasza pepe091 (#45522) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt hittem, hogy ha törik akkor egyből cserélik (és nem javítják) csak önrészt kell lerakni az asztalra (de akkor ez is elsiklott felettem, nem néztem meg rendesen) :( :B /kb. ennek a biztinek akkor van értelme, ha már kifutott termék amire kötöttem és javítani se tudják, mert nincs hozzá alkatrész, vagy hasonló/ lopásra nem kötöttem, csak minden sérülésre...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45524) Vangelis válasza MaxxDamage (#45523) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van, hogy összetörik rendesen!

De mi a gond vele..

Mond el privátban!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45525) pepe091 válasza MaxxDamage (#45523) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem cserélik egyből. Először megnézik, hogy érdemes-e javítani. Nyilván ha darabokban van az egész, akkor nem kezdik javítgatni, de amíg olcsóbb javítani, mint egy újat adni, addig javítani fogják.

(#45526) MaxxDamage válasza pepe091 (#45525) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi a válaszokat mindenkinek ! :R
Majd ha megyek érte akkor kiderül, hogy teccik-e a végeredmény vagy nem... és aszerint lépek tovább ;]
/am. a telefonnak komolyabb baja nem volt, de idegesítő az, hogy leesés után nem tudtam telefonálni egész nap mert nem volt térerő (piros x ahol a térerőt mutatja, és hívást akartam kezdeményezni és azt írta ki, hogy nincs elérhető hálózat... azt LTE -m is volt korábban ahol lakom, tuti valami antenna baja van, a kijelző meg azért nem reagállt , mert az elején a szenzor vagy haldoklott, vagy a fólia kicsit rálógott amit ráraktam +ba :DD , na majd kiderül.. garis készülék így nem kokányolom meg inkább) ;) /

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45527) lugosi válasza MaxxDamage (#45526) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Amellett, hogy irritál a hozzáállásod (unod a telót, nem tetszik, esetleges "összetörés" miatt hátha másik típusra cserélik, ill. korábbi eszmefuttatásod, hogy leesett és tört, ezért gariban csináltatni), emiatt fognak kib..ni egy idő után a normál felhasználókkal, mert az ilyen visszaélések miatt kezdenek el szőrözni majd mindenkivel.
Ha nem tetszik a teló, add el, vegyél másikat, de az ilyen lehúzós sztorik olyan szinten irritálnak hogy az nem igaz! :(((

A szolgáltató se hülye, egyszer-egyszer elnézi az ilyesmit, aztán változnak a szerződési feltételek, és a normál userek szívnak ezerrel. Köszönhetően a magadfajtáknak. :W

(#45528) pepe091 válasza lugosi (#45527) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem kell aggódni, mivel leejtette, és ezután nem működött a hálózat, valószínűleg belül is látszódni fog mechanikai sérülés, ahogy a házon is látszódik, ezt a szervizesek is látják.. Nagy valószínűséggel nem javítják neki garanciában.

(#45529) MaxxDamage válasza pepe091 (#45528) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

1m -ről esett le kb.... és azt tegyük hozzá, hogy nem "direkt" hanem a kijelző nem jelent meg (telefonálni akartam) és az oldalsó gombot nyomogatva (10x biztos..) csúszott ki a kezemből... :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45530) Gilemerald


Gilemerald
újonc

Sziasztok Srácok!!! Beregeltem hozzátok, mert rengeteget olvasok itt, és most akadt nekem is valami kis problémám, hátha tud nekem valaki segíteni egy válasz erejéig, vagy járt hasonló cipőben.. :B

A helyzet a következő: ezen hónap 11-én rendeltem egy iPad minit a Tkomtól...... készlethiányos azt mondták, ezért várjak... Én várok.. a 30 nappal tisztában vagyok, meg a türelmem is ............. na az nem határtalan... kitaláltam, hogy ha TPontban van készleten, miért ne adnák ki a rendelt készüléket.. :B Nem adják ki, csak, ha egybe viszem a pénzt... :) Azt elfelejtettem írni, hogy szerelőmókus rögzítette a rendelést, ő 30-ig nyaral, infót nem tud adni a készülék érkezéséről.. Sőt az ügyfélszolgálat sem... Tehát a kérdés:

Vajon meddig kell várni? Mert az, hogy az ember itthon ül 8-20 óráig, hátha jön a Gls... na szóval.. nna... Ők nem híresek arról, hogy tájékoztatnának az érkezésükről... és a poén.. nem látom a T-s webes felületemen a rendelésem rögzítését, kvázi nyomon sem tudnám követni... :(((

Mostmár kezdek mérges lenni... járt már valaki hasonlóan , vagy így esetleg? :)

(#45531) #TOTTI válasza pepe091 (#45528) üzenetére


#TOTTI
őstag

Szerintem javítani azért fogják.

luimapeiz: Cserélni még azonos típusra sem, ha pedig pattogsz, futnak vele pár kört és akkor kapod vissza. De javítani is csak azért, mert első az ügyfél legyen az bármilyen irritáló is, belőled élnek, aki a kifutó típust megveszi jó drágán vagy bevállal egy magas tarifacsomagot, a közepes mértékű kedvezményért! Ha meg leesett és azért romlott el azt nem is értem miért egy nyilvános fórumon kell hangoztatni.

[ Szerkesztve ]

(#45532) icecave


icecave
nagyúr

Sziasztok!

Láttam, hogy előrendelhető a G3 a T-nél: [link]

Viszont hova van írva,hogy ez melyik verzió? Persze, sejtem,hogy a kisebb, 16 gigás, de azért jó volna biztosra tudni. A másik,hogy ha a 16-os, azt tudja esetleg valaki,hogy fog-e 32-eset árulni (mert ugye nemcsak tárhelyben, de ramban is különbözik a kettő, szóval ez már elég indok lehetne)?

(#45533) HofiZoli válasza icecave (#45532) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Főbb előnyök
Kristálytiszta kép a mobiltelefonban egyedülállóQUAD HD felbontásnak köszönhetően! Fémes hatású külső, elegáns forma, 13 megapixeles, optikai képstabilizátoros kamera lézeres autofókusszal. 4G/LTE a gyors mobilinternetezéshez.
Operációs rendszer
Android 4.2
Kijelző
5,5”-es érintőkijelző (IPS), 1440x2560 képpont (QUAD HD felbontás), kapacitív, 16 millió szín, 16:9-es képarány
Fotó
13 megapixeles hátoldali kamera, dupla LED-vaku, lézeres autofókusz, optikai képstabilizátor, nyolcszoros digitális zoom, 2,1 megapixeles előlapi kamera 77 fokos látószöggel
Videó
UHD/4K (3840x2160 képpont) vagy full HD videofelvétel (1920x1080 képpont) a hátoldali kamerával, full HD videofelvétel (1920x1080 képpont) a hátoldali kamerával
Internet
Szélessávú internet, 4G/LTE 150/50 Mbps, HSPA+ 42 Mbps letöltés, 21 Mbps feltöltés (a valós le- és feltöltési sebesség függ a választott díjcsomagtól és az elérhető hálózattól), Wifi, e-mail, automatikusan beérkező e-mailek (push)
Zenelejátszás
Zenelejátszó (mp3, AAC, stb.), sztereó RDS FM-rádió
Memória
16 GB belső memória (a felhasználható tárhely kisebb), a memória legfeljebb 128 GB-os microSD memóriakártyával bővíthető
Akkumulátor
3000 mAh, lítium ion
SIM kártya típusa
Micro
HD hang
Igen
Navigáció, térkép
A-GPS-vevő, Google térkép (internetkapcsolatot igényel), digitális iránytű
Egyéb
2,45 Ghz-es négymagos processzor, Bluetooth 4.0, micro-USB, HDMI, 3,5 mm-es AV csatlakozó, NFC, infra távirányító funkciók

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#45534) icecave válasza HofiZoli (#45533) üzenetére


icecave
nagyúr

...és még mindig nem látom, hova kell klikkelni az oldalon, hogy ezt lássam :B ;]

Mindenesetre köszönöm.

szerk.: Basszus, ez tegnap vagy nem volt ott, vagy akkor is olyan vaksi voltam, mint most. :R

[ Szerkesztve ]

(#45535) #78121280 válasza icecave (#45534) üzenetére


#78121280
törölt tag

:)

(#45536) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Valaki tudja esetleg hogy várható-e a Lumia 1020 árának csökkentése?
Vicc hogy új csúcskészüléket olcsóbbra árazzák mint a másfél éves Nokiát.
Függetlenül meg majdnem fele annyiba kerül. El nem tudom képzelni hogy alakulnak így az áraik..
Egyébként 930 engem is érdekelne, de gondolom jó késve kerül majd be a kínálatba.

(#45537) lugosi válasza 2ofthem (#45536) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor miért nem veszed meg függetlenül? Én úgy csinálnám.

(#45538) sarkanyolo2 válasza #78121280 (#45535) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Jó lesz az android 4.4-nek is. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#45539) vipnolf válasza 2ofthem (#45536) üzenetére


vipnolf
aktív tag

sajnos a 1520 be sem került... pedig számomra az lett volna az optimális...
:((

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45540) 2ofthem válasza lugosi (#45537) üzenetére


2ofthem
aktív tag

A részletfizetést preferálom + szükség is lenne egy új előfizetésre, ahhoz szeretnék telefont.

(#45541) lugosi válasza 2ofthem (#45540) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Több helyen szokott lenni (nagyobb üzletek, nem kisebb gsm-ek) pl 10 havi kamatymentes részlet akció. Ha a 10 hó még vállalható akkor szerintem esetleg ennek érdemes utánanézni. Azért is, mert vannak olyan előfizetések, ahol spórolsz, ha készülék nélkül kéred az előfizetést, pl next csomagok. Amennyit meg nyersz azon, hogy olcsóbb a csomag, annyival ki tudod pótolni esetleg, hogy nem 24 havi részlet, hanem csak 10. Viszont hamarabb ki lesz tisztázva. Szóval szerintem még mindig érdemes meggondolni.

(#45542) vipnolf válasza 2ofthem (#45536) üzenetére


vipnolf
aktív tag

edigital beárazta a 930at : 179k, várható érkezés július 7,
ebből arra engedek következtetni, hogy 160 körül lesz a Tnél, július 7 után valamikor. ( kis szerencsével jövő héten már előrendelhető lehet... )

ha ennyiért el lehetne csípni hozzá vmi hasznos kis ajándékot, azonnal rávetném magam
szóval hajrá Telekom, jó árazást kérünk ;]

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45543) djculture válasza vipnolf (#45542) üzenetére


djculture
félisten

Most 19 ezer pluszért ki az aki nem független venne ilyen áron. Aláirsz 2 évet egy dijcsomagra ami alatt úgy emelgetik az árakat ahogy nem szégyelik. Cserébe még nem is független a készülék, halál baromság ...

[ Szerkesztve ]

(#45544) vipnolf válasza djculture (#45543) üzenetére


vipnolf
aktív tag

az ember 10 évente vált szolgáltatót kb, eladásnál meg kb párezer Ft jon vissza abból h független a készülék, hűséget úgyis aláírok, innentől kezdve 17 ezret számomra nincs értelme kidobni az ablakon csak azért hogy független legyen...

egyébként a G3 induló árából indultam ki, de bízzunk benne, hogy kedvezőbb lesz az árazás :)

[ Szerkesztve ]

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45545) djculture válasza vipnolf (#45544) üzenetére


djculture
félisten

Utána meg itt fogsz sírni hogy emelték a havidijat ezt azt kiszedtek kevesebb lebeszélhető és egyebek.. Ezt elfogom menteni és majd emlékeztetlek rá ha esetleg aktuális lesz:)

[ Szerkesztve ]

(#45546) vipnolf válasza djculture (#45545) üzenetére


vipnolf
aktív tag

én is tartok a 2 év hűségtől... még nem döntöttem, de lassan mozgatni kéne a flottát, és az itteni tapasztalatok alapján a T korrektebb a kékeknél... mondom ezt 10 év kékség után...

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45547) djculture válasza vipnolf (#45546) üzenetére


djculture
félisten

Tegnap is jött sms hogy augusztustól újabb aszf változás még azt se tudjuk mit takar majd juliusban és ez megy lassan havonta. Ez a szerződéskötés lassan rosszabb lesz mint a devizahitel itt is gondolnak egyet bármit módosítanak te meg jó ügyfélként hozzáé idomulsz. Azt hogy te nem erre irtál alá szerződést a kutyát se érdekli.

[ Szerkesztve ]

(#45548) Edi77


Edi77
őstag

Szép napot mindenkinek!

Mivel üf-et nem tudom elérni, így itt kérdezek, hátha tudtok segíteni :)
A tavalyi novemberi áremeléssel kapcsolatban még szeptemberben módosítva lett a díjcsomagom ( Mozaik XS), 1000 Ft kedvezményt kaptam rá. Az előfizetés szeptemberben jár le. A kérdésem, hogyha lejár az előfizetés, marad-e az 1000Ft kedvezményes ár, vagy visszaugrik majd a jelenlegi árra?

#45547) djculture: Nekem is lejött az sms dominóra, és igencsak meglepett

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#45549) erdoke válasza Edi77 (#45548) üzenetére


erdoke
titán

Ezek a kedvezmények általában csak egy évre szólnak, utána a listaár szerint fogsz fizetni, vagy ha lejár válthatsz bármilyen aktuális díjcsomagra.

A legjobb aláírás a héten

(#45550) Edi77 válasza erdoke (#45549) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! És arról tudsz esetleg valamit, hogy a szervizek valóban megszűnnek a T-nél?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.