Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45151) orion1025 válasza Breki (#45150) üzenetére


orion1025
őstag

Igen :R

Nálam a telefon "Magán szám" címszóval írja ki.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#45152) beence


beence
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hátha már vki ebben tapasztaltabb mint én.
Júni 21-én lejár a részlet fizetésem egy telefonra és a hűségem is.
Szeretnék kilépni a T kötelékéből és máshova igazolni.
Ilyenkor kell a T felé vmit csinálnom vagy elég csak 22-én elmennem a másikhoz és ott aláírnom?

Előre is köszönöm a segítséget

(#45153) St3ven válasza St3ven (#45088) üzenetére


St3ven
addikt

Felhúzták 24-ről 30-ra a Huawei Ascend G526 árát, pedig még javában tart a 4G akció. :(( Ez nem volt szép. :O

Szerződés hosszabbítással is a pár nappal ezelőtti 22-ről 28-ra emelték. :(

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#45154) JamesFinn


JamesFinn
senior tag

Sziasztok. Két kérdésem lenne-
Tegnap online rendeltem egy Nokia 225 telefont domino5 csomaggal, amiben 2000 forint ajándék lebeszélhetőség van. A chaten egy hölgy szerint a csomag átvételét követő 5 napig forgalmazható le.(régen ilyen akció a kártya aktiválását követő x napig lehetett leforgalmazni...) A honlap szokás szerint "jól" működött a részletes információkat nem nyitotta meg. (sem ie, sem opera böngészővel)
A másik kérdés -
Mióta nem váltható be aranykártya pont dominó csomag vásárlásakor? Tavaly szeptemberben be tudtam váltani... Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#45155) club1 válasza beence (#45152) üzenetére


club1
veterán

Ha a számodat is akarod hordozni az új szolgáltatóhoz, akkor ennek pont ez a módja.

(#45156) beence válasza club1 (#45155) üzenetére


beence
tag

értem köszönöm szépen.
és akkor onnantól kezdve a t-nél megszűnik automatikusan?

(#45157) Breki válasza beence (#45156) üzenetére


Breki
veterán

Megkérdezhetem hova mész át?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#45158) beence válasza Breki (#45157) üzenetére


beence
tag

valószinüleg voda

(#45159) club1 válasza beence (#45156) üzenetére


club1
veterán

Ha elhordozod a számod akkor igen, mivel a hordozáshoz a két szolgáltatónak egyezkednie kell egymással. Ha nem számhordozással mész, akkor viszont a régi szolgáltatóhoz be kell menjél az előfizetést felmondani.

(#45160) beence válasza club1 (#45159) üzenetére


beence
tag

értem köszönöm szépen
számhordozással lesz

(#45161) HofiZoli


HofiZoli
senior tag

Tapasztalataitok szerint a webshopos rendelés után, kb mennyi idővel hívnak fel adategyeztetés miatt? Tegnap rendeltem ma (még) nem hívtak. 1-2 nap, hetek?

Írhattam volna hogy Vangelis vagyok.. Már a cucc is nálam lenne :D :D

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#45162) Vangelis válasza HofiZoli (#45161) üzenetére


Vangelis
nagyúr

:)

1-2 nap... ha mákod van akkor már aznap. Attól függ mennyi a rendelés.

De lehet fel sem hívnak... én már úgy is jártam.

Igaz az dominós volt... csak hozzácsapták a többihez....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45163) tomy86 válasza HofiZoli (#45161) üzenetére


tomy86
addikt

Ha régi ügyfél vagy, akkor nem hívnak, akármit is rendeltél. Legalábbis engem még soha nem hívtak amióta létezik a webshop.

(#45164) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ma már másodszor hívnak privát számról (rejtett számról, azaz mikor nem írja ki a másik fél hívószámát a telefon).
Felveszem, hallózok, aztán 6 másodperc múlva megszakad a hívás. Mi a fene lehet ez? Utána természetesen nem hív vissza, tehát nem hiszem, hogy valós hívás lehet, hanem valami automata, de gőzöm sincs, hogy ki/mi.
Ti nem tapasztaltatok ma ilyet?
Nem lehet valahogy a szolgáltatóval megbeszélni, hogy ki ez, honnan hívhat? Vagy ilyenkor a szolgáltatónál sincs meg ez a szám?

[ Szerkesztve ]

(#45165) Samus válasza lugosi (#45164) üzenetére


Samus
addikt

Engem a választások alatt folyamatosan zaklattak így. Felpakoltam egy Blacklist programot, és jóidő. Volt, hogy tíz másodpercen belül négyszer (!!!) blokkolt ismeretlen számot (ez csak automata lehetett), csak az értesítéseket láttam, olyan jóféle progi, hogy meg sem jelenik a hívás, már blokkolta. Aki el akar érni, az számmal hív. A telemarketing és spam meg nem érdekel.

Más: kérdeztem a Telekom Facebook oldalán is (ma még nem jött válasz). Alcatel Idol S 2 várható a magentánál? A saját topikjában azt írják, hogy csak a kékek forgalmazzák, még függetlenül sem lesz kapható. A kisöcsi viszont kínálatban van T-nél. Kérdeztem az LG L90-et is, arra azt írták, hogy nincs információjuk róla, hogy kínálatba kerülhetne-e. Esetleg nincs itt valaki, aki ebben illetékes?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45166) HofiZoli válasza tomy86 (#45163) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Köszi a válaszokat!
Jóváhagyás alatt van az állapot, majd néha ránézek változik-e.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#45167) Vangelis válasza HofiZoli (#45166) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kapsz e-mailt ha változik...

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45168) lugosi válasza Samus (#45165) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, király, este ránézek erre a progira.

(#45169) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Paletta L 200 díjcsomaggal használom a mobiltelefonom és kb. 2 hete vásároltam 5GB adatforgalmat, melyből 71MB maradt. A 30 nap lejárta előtt vásárolhatok még magamnak adatforgalmat vagy meg kell várnom a 30 nap lejártát?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#45170) pepe091 válasza Samus (#45165) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha bárki tudna is ilyenről, nem árulhatja el, mert titoktartást ír alá mindenki, aki a Telekomnál dolgozik. Csak olyasmiről lehet beszélni, ami a honlapon, illetve ÁSZF-ben megtalálható.

(#45171) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Nagyon érdekelne ez a telefon letiltás dolog, aki jártas benne kérem írja meg pontosan hogy is történik ez. Addig tiszta, hogy letiltják, tehát nem tudja használni az ember a telefont, viszont nem hajtják be a jóemberen a pénzt??? Mi történik utána? Minden apró részlet érdekelne, köszönöm!

Üdv

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#45172) raziel01 válasza h1ght3chzor (#45171) üzenetére


raziel01
veterán

Kiterhelnek minden kötbért. Ha nem fizeted be akkor átadják behajtócégnek. Az folyton zaklatni fog. Ráterhelik házra a tartozást, stb...

(#45173) h1ght3chzor válasza raziel01 (#45172) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Akkor nem értem miért van ennyi letiltott mobil a piacon? Miért jó ez? Egyébként ez kb mennyi ideig tart? Van esély egyszer letiltott telefont, hogy újra aktiválják?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#45174) TheMarci válasza h1ght3chzor (#45173) üzenetére


TheMarci
addikt

Lopottat is tilthatnak, meg aki nem saját nevére veszi a telefont, arra nem tudnak mit ráterhelni.

Do You Dream?

(#45175) tomy86 válasza h1ght3chzor (#45171) üzenetére


tomy86
addikt

Már miért hajtanák be? A T az egyik nagy magyar jótékonysági intézmény :) Ez ugye nem komoly kérdés volt? Röviden.
-Jóember nem fizet. Egy darabig zaklatja a T a kötbérrel és egyéb tartozásokkal.
-Jóember továbbra sem fizet. Tartozást átadják egy behajtó cégnek. Ők folytatják a zaklatást.
-Jóember továbbra sem fizet. Megy bíróságra az ügy, miután jön a jövedelemből letiltás, jelzálog, stb.
És így lesz egy 10 ezres tartozásból félmilliós.

(#45173) h1ght3chzor: mert ahogy anno cégeket lehetett vásárolni hajléktalanok nevére (azok a szép '90-es évek), úgy telefont is lehet okosba vásárolni. Meg van akit szimplán nem érdekelnek a következmények. Vagy mert agyilag zokni vagy mert soha nem lesz semmije, amin be tudnák hajtani a tartozást.

[ Szerkesztve ]

(#45176) Samus válasza pepe091 (#45170) üzenetére


Samus
addikt

Értem. Akkor másik kérdésem lenne, ez talán benne van az ÁSZF-ben. Mikor lehet legkorábban készüléket váltani? Illetve mikortól kedvezményes a váltás?

Még anno az első telefonom december 12.-én vettem (ha jól emlékszem). Két évre rá november hatodika körül már tudtam kedvezményesen új készüléket venni (meg is vettem, online, ki is fizettem a kezdőt kártyával). Most vagyok a második évben. Anno voltam üzletben ezzel a kérdéssel, valami olyasmi rémlik, hogy 6 hónappal lejárat előtt (18 hónappal az előfizetés után) már van lehetőség váltani), és utolsó hónapban már kedvezményes a váltás (ez érdekes). Illetőleg a két év hűség váltás esetén is az eredeti időponttól számolódik?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45177) h1ght3chzor válasza tomy86 (#45175) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Köszönöm! Akkor bátran merek venni ezentúl T-mobilos készüléket. :)

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#45178) tomy86 válasza h1ght3chzor (#45177) üzenetére


tomy86
addikt

Én ezért nem veszek használt telefont, mert nem lehet tudni, hogy mikor tiltják. Sufnigsmnél meg újat sem nagyon, hasonló okokból.

[ Szerkesztve ]

(#45179) attiati válasza dptrsk (#45099) üzenetére


attiati
veterán

Hány pont kell a platina kártyához, és honnan tudom meg, hogy hány pontom van?
Vonatjegy vásárlásra haszálom fel a havi 10e-t.... azt mondod, hogy akkor azt nem számít bele a pontokba?

Elvileg valahol meg lehet hallgatni a 1777-en, vagy 1430-on, de az ügyfélszolgálatos sem tudta megmondani, hogy milyen menüpont alatt.

(#45180) Breki válasza Samus (#45165) üzenetére


Breki
veterán

Itt is azt írják

"ALCATEL ONETOUCH Kedves Nándor!

Az ALCATEL ONETOUCH IDOL 2 S kizárólag a Telenornál elérhető.

Üdvözlettel,
az ALCATEL Csapata" :W :C

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#45181) dptrsk válasza attiati (#45179) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A vonatjegy vásárlás szerintem nem számit az arany/platina szinthez.
MyTmobilba belépsz és baloldali menüben ott lesz s ott látod a pontjaidat is.

[ Szerkesztve ]

(#45182) szili.tamas1 válasza tomy86 (#45178) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Igazabol en azt nem ertem hogy a t miutan eladta behajtonak a tartozast, miert nem oldja fel a tiltast, hisz onnantol a juzer mar nem a telekomnak hanem a behajtonak tartozik, a behajto meg kifizetett annyit amennyiben megallapodtak.

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#45183) tomy86 válasza szili.tamas1 (#45182) üzenetére


tomy86
addikt

Ezen logika alapján, ha valaki vesz egy autót hitelre és nem fizeti a tartozást, akkor a nevére kell íratni az autót, ha behajtókhoz kerül az ügy, mert azok már úgyis fizettek a banknak a kintlevőségért.
Vedd úgy, hogy a telefon az "autó", amit a szolgáltató virtuálisan visszavesz, mint autó esetében. Csak itt nincs értelme fizikailag is visszavenni a telefont (mivel értéket ekkor már nem igazán képvisel) így egyszerűen használhatatlanná teszik.
u.i.: Tudom, hogy a két dolog nem ugyanúgy működik, csak szemléltetésként írtam.

[ Szerkesztve ]

(#45184) attiati válasza dptrsk (#45181) üzenetére


attiati
veterán

a pontjaim számát nem látom, csak azt, hogy a következő szinthez még 814 pont szükséges (ez a következő szint az aranyból ---> platinára vonatkozik, vagy a tarifakedvezmény szintlépésre?)

És nem igazán értem a pontok gyűjtését sem. Elérek egy szintet, akkor úgy maradok, vagy azt elkezdem lefogyasztani? A mellékletben azt írják, hogy 500ft-onként 8 pontot írnak jóvá és 760 pont kell a platina szinthez. Akkor hogy a fenébe kellhet nekem még 814 pont a platinához? Most legalább 150 pontomnak kéne lenni aranyként, és 760-tól platina, vagyis nem kellhet még 841 pont platinához :F

Bár ezek a lenti feltételek lehet hogy csak az előfizetésre vonatkoznak és a dominora nem? :

A havi előfizetési és forgalmi díjak nettó összegének minden 500 Ft -ja után havonta Kapcsolat 8 pontot 2014. február 1- jétől: Arany kedvezményjogosultság 150 Kapcsolat pont. 2014. február 1-jétől: Platina kedvezményjogosultság 760 Kapcsolat pont.
Pontbeváltáskor 1 Kapcsolat pont 1 bruttó Forint kedvezménynek felel meg

[ Szerkesztve ]

(#45185) szili.tamas1 válasza tomy86 (#45183) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Csak amig az autot eladjak masnak addig a telefont legalisan a budos eletben nem lehet tobbet hasznalni (abba most ne menjunk bele hogy nem tart sokaig atirni az imeit de akkoris...)

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#45186) tomy86 válasza szili.tamas1 (#45185) üzenetére


tomy86
addikt

Mivel egy használt telefonnál nincs értelme a visszaszerzéssel és újraeladással szórakozni. Szerinted mennyibe kerülne utánajárni, hogy kinek lett továbbadva? Azt megkeresni és visszakövetelni tőle a telefont és az utána milyen állapotban lenne. Arról nem is beszélve, ha külföldre került a telefon. Egyébként sem értem, hogy ha valaki vesz valamit, amit utána nem tud kifizetni, akkor miért kellene hagyni, hogy tovább használja?

(#45187) szili.tamas1 válasza tomy86 (#45186) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

En ertem az ervelest csak az eljarast nem. Mondom ezt ugy hogy sosem vettem reszletre a t-tol telefont. Ha nem tartozik az (volt) ugyfel nekik akkor milyen jogon tartja rajta a tiltast, illetve ha tovabbmegyek, es jogeros birosagi vegzes szuletik a behajtas tenyerol, akkor mire fel a tiltas?

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#45188) attiati válasza attiati (#45184) üzenetére


attiati
veterán

leírom a válaszokat:

aktuális előző 6 havi kapcsolatpontot a 1430-on lehet megtudni a 313 menüpont alatt
mobilvásárlás összege után nem jár kapcsolatpont

(#45189) lugosi válasza attiati (#45188) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A sztorid nekem lényeges új infót hozott, hogy lehet vonatjegyet venni mobillal. Nincs esetleg egy linked hogy ezt hogy kell? Előre is köszi.

(#45190) attiati válasza lugosi (#45189) üzenetére


attiati
veterán

elvileg kedvezményes jegyet, bérletet nem lehet aszem, de marha kényelmes, nézz utána pontosan

elvira.hu, beregisztrálsz, kiválasztod a vonatot, kosárba teszed a jegyet, és a végén lehet mobiltelefon egyenleg terhére fizetni. Automatikusan levonják a domino egyenlegemből a jegy árát, ha küldök egy válasz SMS-t.

Lehet otthon nyomtatott jegyet választani (így ráadásul még 3%-kal olcsóbb is a jegy). Ki sem kell nyomtatnod, elég, ha okostelefonon bemutatod a jegyet (amit nem árt előre letölteni a telefonodra, vagy laptopra, mert sokszor nincs net a vonaton).

Volt már, hogy még a metrón ültem vonatindulás előtt 20 perccel. Nem lett volna időm sorbanállni. Ráadásul pénz sem volt a domino kártyámon. 5 perc alatt elintéztem netbankból a domino kártya feltöltést (kapsz rá feltöltési kedvezményt) és megvettem online a vonatjegyet :) Ennél kényelmesebben nehezen lehetne intézni. Le a kalappal a MÁV előtt. Visszaváltás, vagy késésnél a jegyreklamáció viszont nagyon macerás az mobilvásárolt vonatjegyeknél.

[ Szerkesztve ]

(#45191) lugosi válasza attiati (#45190) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én előfizetéses vagyok, ugye ott is működik?

(#45192) pepe091 válasza Samus (#45176) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha arany vagy platina szinten van az előfizetés, akkor a hűség lejárta előtt 3 hónappal már lehet hosszabbítani és készüléket venni. (Ebben az esetben jó pár készülék ara néhány ezer forinttal drágább lesz mint új előfizetéssel.) Ha nincs arany vagy platina szint akkor leghamarabb 30 nappal a hűség lejárta előtt lehet váltani.

(#45193) Samus válasza pepe091 (#45192) üzenetére


Samus
addikt

És nekem a fent vázolt esetben honnan számít a három hónap? A legelső előfizetéstől,, vagy az utolsó készülék vétele óta?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45194) pepe091 válasza Samus (#45193) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A számlád tetején ott van, hogy: "Az elõfizetésre vállalt hűsége lejár: xxxx.xx.xx." Innen számolj vissza 3 hónapot, és válthatsz, ha legalább arany vagy platina szintű az előfizetésed.

(#45195) dptrsk válasza attiati (#45184) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tehát csak az utolsó 6 hónap ponjai számítanak. A 841 úgy jön ki, hogy hó végén kikerül x pont s azt mutatja hogy a kikerülő pontok helyett mennyi kell a platinához.

(#45196) dedike válasza attiati (#45184) üzenetére


dedike
addikt

Parancsolj!

A posztban 1430 részletesen ismerteti a jelen átmeneti időszak pontszámítási metódusát.

Jó szerencsét!

(#45197) Picike8


Picike8
aktív tag

Sziasztok,

a kérdésem a következő lenne: a T-Home-os hűségpontokat a T-Mobile-nál fel lehet valahogy telefon vásárlására használni? A weboldalon nem találtam infót (bár lehet, hogy csak béna voltam).

A válaszokat előre is köszönöm! :)
P8

(#45198) taip


taip
senior tag

Sziasztok!

Szükségem lenne a nyári hónapokra egy plusz internet előfizetésre. Az egyik opció a Domino-s net, de az sávos és nagyon figyelni kell, nehogy túl magas legyen a számla.

Arra gondoltam, hogy előfizetek egy Aranytárskártya Net&Roll XS+-ra (arany szint megvan) és majd valamikor ősszel lemondom. Ez működik? Nincs minimum idő, amíg nem szüntethetem meg, hűség nélkül köthetem? Eszköz nem kell, csak a SIM. (Ha már vennék valamit, egy 4G-s wifis routert vennék, de az nagyon drága.)

Köszi.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#45199) djculture válasza taip (#45198) üzenetére


djculture
félisten

Milyen számla? Dominóra amennyit feltöltesz csak annyit tudsz leforgalmazni... Mindig előre levonja az adott sáv áárt ha nincs rajta lé annyi akkor meg csak a telekom oldala böngészhető továbbilag

[ Szerkesztve ]

(#45200) br4adam válasza Picike8 (#45197) üzenetére


br4adam
aktív tag

Kapcsolat program regisztráció után felhasználhatóak a pontok egyben, amiket a mobil és otthoni gyűjt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.