Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45302) PhoenixSzG válasza #45553408 (#45301) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Vagy ha meg akarod tartani a számot, akkor legjobb ha átváltod Domino-ra. 2700 Ft, de lebeszélhető.

(#45303) Huroq


Huroq
senior tag

Sziasztok!

Egy dominós készüléket kellene garanciáztatni, de sajnos eltűntek a papírjai. Megoldható a T-Pontban ezek nélkül?

Köszi.

(#45304) lugosi válasza #45553408 (#45299) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez esetben vagy domino-ra váltás, vagy felmondás. Ha már nem használod, akkor nem mindegy, hogy évekkel ezelőtt mi volt a számod? Szerintem érzelmi okokból ne ragaszkodj egy számhoz, vagy szüntesd meg, vagy tedd át feltöltőre ha nagyon kell, igaz egy évben egyszer akkor is kell rá költeni.

(#45305) sarkanyolo2 válasza Huroq (#45303) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A tulajdonos elvileg kikérheti a papírokat mégegyszer.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45306) zebede válasza Huroq (#45303) üzenetére


zebede
őstag

Nem online lett rendelve, esetleg?
Mert akkor hiába keresed otthon a papírokat. A Webshopos fiókodból tudod letölteni...

(#45307) Aaron14


Aaron14
őstag

Elfogyott a Paletta L200-ban foglalt 500 MB adatforgalmam, ezért rendeltem egy 5GB-os Netplusz XXL-t. Ezt is felhasználtam és a 30 napos fordulónap 27-én lesz. Kérdésem az lenne, ha visszaállíttatom a Palettában foglalt 500MB-os internetcsomagomat (melynek fordulónapja a hónap elején volt) a Netplusz XXL-ről, akkor megkapom azt az 500MB adatforgalmat?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#45308) Huroq válasza zebede (#45306) üzenetére


Huroq
senior tag

Köszönöm mind kettőtöknek a választ.
Nekem is úgy rémlett, hogy online rendeltem, de nem találtam fenn a papírokat.
Asszem az új papírok kikérése az új ÁSZF szerint zsebbenyúlós móka mi? :)

(#45309) Vangelis válasza Huroq (#45308) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Tőlem soha nem kértek semmit, ha garis gond volt.
Bepötyögte a IMEI számot és csinálta is!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45310) lord.lakli válasza Vangelis (#45309) üzenetére


lord.lakli
őstag

Na jó, de te Vangelis vagy ;]

(#45311) Teko001 válasza Vangelis (#45309) üzenetére


Teko001
őstag

tőlem se

(#45312) Samus


Samus
addikt

Arról kaphatok információt, hogy a Telekom még meddig fogja forgalmazni x készülékét, vagy ez is bizalmas?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45314) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!

Ismerősöm Alcatel Idol S telója viszament gariban a budaörsi szervízbe múlt héten másodszor is ( alaplap probléma) és ma jött egy sms a szerviztől, hogy a csereutalványért be lehet menni. A kérdésem, hogy csak ugyanilyen telót kaphat a T-nél, vagy másikat is? Ha igen, akkor árban merre mozdulhat el ( gondolok itt természetesen ráfizetésre is ).

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#45315) k-adi


k-adi
nagyúr

sziasztok,

kinéztem magamnak ezt a helloholnap! 3300 huf-os havidíjas díjcsomagot (amibe 1GB net, 3telekom szám 0 huf hívása és elég jó sms, percdíjak vannak benne....szóval elég nyerő csomag :K )

de........kiderült, hogy csak fogyiknak van ez a díjcsomag. :U

Most dominos vagyok, megnéztem a többi díjcsomagot: mindegyik lehúzós és egyikben sincs normális net jó áron.

Tehát szerintetek melyik csomagra érdemes rákeresni ha számomra normális net kell (azaz nem 200MB) és a havidíj kb. 3000 huf? Néztem a dominohoz lévő extranetet is, de az még lehúzósabb mintha havidíjas lennék, szóval ezért nézek havidíjas csomagot.... (sajnos telenornál sem jobb a helyzet :( )

[ Szerkesztve ]

(#45316) pepe091 válasza k-adi (#45315) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"de........kiderült, hogy csak fogyiknak van ez a díjcsomag."

Javaslom több tisztelettel beszélj embertársaidról, mert még te is vagy bármelyik rokonod kerülhet ilyen helyzetbe...

Ha főleg a net a fontos akkor a Move XS (1990 Ft epack kedvezménynel) + NetPlusz L netcsomag 1290-ért, így ez 3280 Ft és 1GB+30MB a net.

(#45317) tomy86 válasza k-adi (#45315) üzenetére


tomy86
addikt

"de........kiderült, hogy csak fogyiknak van ez a díjcsomag"
Inkább mégsem írom le, amit gondolok, mert valószínűleg markánsabban fogalmaznék, mint pepe091.

(#45318) lugosi válasza k-adi (#45315) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"csak fogyiknak"

Ha leírnám mi az őszinte véleményem, csak az a kérdés hogy csak moderációt kapnék vagy ban-t. Így inkább csak azt mondom, gondold hozzá mi a véleményem.

(#45319) Arolotifar válasza k-adi (#45315) üzenetére


Arolotifar
őstag

de........kiderült, hogy csak fogyiknak van ez a díjcsomag.

A helyedben nagyon szégyellném most magam...

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#45320) k-adi válasza pepe091 (#45316) üzenetére


k-adi
nagyúr

Köszönöm a választ, mindjárt meg is lesem ezt a kombinációt.

@többieknek:
A szót pedig nem sértésnek szántam, csak a tapasztalatom azt mutatja nekem, hogy ha nem rövidítem és kiírom rendesen a szót akkor is sokan sajnos sértésnek értelmezik, félre értik. De még egyszer hangsúlyozom, hogy nem bántás miatt írtam le a szót.

(#45321) MaxxDamage válasza k-adi (#45320) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mindenesetre fogalmazhattál volna "finomabban" is... :K :U
/az ember a hibáiból tanul/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45322) sarkanyolo2 válasza Edi77 (#45314) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha még forgalmazza a T, akkor igen, elvileg csak erre! Ha már nem forgalmazza, akkor nem vagy köteles(!) elfogadni másikat (csak típusazonosat, de ilyen nincs mert 2 TÖKUGYANOLYAN telefon nincs), vagyis kérhetsz pénzvisszafizetést, mivel a dolog útja:

Javítás->Csere típus azonosra-> Pénzvisszafizetés

Na ilyenkor szokták azt mondani, hogy jó, akkor a ráfizetéses konstrukció is mehet, mert pl. sokan ezt szeretnék ebben az esetben.

(#45315) k-adi
Kvázi 2 nagy pofon kéne Neked fiam! :K

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45323) Samus


Samus
addikt

Hűségidő vége felé, vagy annak lejárta után, mondjuk arany szinten, van lehetőségem egyedi konstrukcióban készüléket váltani? Lenne készülék, ami a jelenlegi részletfizetési opciókkal sok lenne, de például fele akkora havidíjjal (nyílván dupla akkora futamidővel) már opció lenne. Előtörleszteni meg egyébként is lehet. Illetve kapcsolat pontokat csak Hűségidő alatt lehet beváltani, vagy utána is?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#45324) Edi77 válasza sarkanyolo2 (#45322) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm! :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#45325) Smile8822


Smile8822
senior tag

Üdv
Lenne egy kèrdèsem.
Van egy htc one telefonom ami 11 hónapos Tmobilos .
Ès èrdekelne hogy mennyi gari van rà 1 vagy 2 èv ?
Köszi

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#45326) sarkanyolo2 válasza Smile8822 (#45325) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

2 év.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45327) Smile8822 válasza sarkanyolo2 (#45326) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen ?
Mert azt mondta az illetö hogy 1 èv.
Mert hogy a garancia papíron az van .
Meg az iphone -t hozta fel hogy azon is 1 èv van.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#45328) djculture válasza Smile8822 (#45327) üzenetére


djculture
félisten

Magyar telekom 1 évet vállal jótállást és általában a gyártó erre tesz rá még egy évet. Az almás cég azonban semmi pluszt nem vállal tudomásom szerint.

Viszont van olyan hogy szavatosság ami azt tartamazza hogy az eladó garantálja hogy hibátlan állapotban adta át a készüléket. Tartós fogyasztási cikkekre 2 év az elévülési és 3 év a jogvesztő határidő. Ha gyárilag hibás a készülék ezt egy megfelelő tanusitásra képes céggel intézve belehet bizonyitani.

[ Szerkesztve ]

(#45329) raziel01 válasza djculture (#45328) üzenetére


raziel01
veterán

Persze, mert ha vállalna akkor nem vennék meg az új termékeket.

(#45330) Smile8822 válasza djculture (#45328) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm hibàtlan a telefon csak mivel most kerűlt hozzàm ès màr 11 hónapos ès a sràc 1 èvet mondott ugy hogy nem igen tudja de akkor 2 èv van rà azt mondtad.
Akkor megnyugodtam ;)

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#45331) djculture válasza Smile8822 (#45330) üzenetére


djculture
félisten

1 év van rá mert az almás cég nem vállal rá plusz évet úgyhogy már gondold meg a vásárlását. Minden más gyártó vállal rá plusz gyártóit.

[ Szerkesztve ]

(#45332) dedike válasza djculture (#45331) üzenetére


dedike
addikt

HTC One.... ;)

Jó szerencsét!

(#45333) Smile8822 válasza djculture (#45331) üzenetére


Smile8822
senior tag

Igen de nem almàròl beszèlünk most hanem htc one ròl .

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#45334) djculture válasza Smile8822 (#45333) üzenetére


djculture
félisten

Akkor én bekeveredtem az más kérdés ott minimum 2 van rá

(#45335) Smile8822 válasza djculture (#45334) üzenetére


Smile8822
senior tag

Köszönöm szèpen.

•19Christian88• http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=smile8822  -_-  {" John Digweed - Heaven Scent "} ~ Apple iPhone 14 Pro ~

(#45336) amisis


amisis
aktív tag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy a go napi net aktiválva van nekem vagyis eddig az 500mb használtam csak a fiókomon be volt pipálva.. Most véletlen felmentem a hálózatra (már az 500mb lemondtam) és jött egy SMS hogy a go napi net mára aktiválva van. De az egyenlegem csak 190ft és a go napi net 195ft ba kerül (a fiókom azt írja hogy 0ft)... de tudom használni a mobilnetet mégis. Ez hogy lehet? Ugye később nem számolja fel?

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 8 Plus

(#45337) glaci válasza amisis (#45336) üzenetére


glaci
őstag

Leg rosszabb esetben legfeljebb 5 Ft -al kevesebb lesz az egyenleged a következő feltöltés után!
(Ezt a Go Napit meg próbáld meg kikapcsolni szerintem!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#45338) amisis válasza glaci (#45337) üzenetére


amisis
aktív tag

De utólag is felszamolhatjak?

Apple iPhone 8 Plus

(#45339) St3ven válasza amisis (#45338) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. Ha nincs elég egyenleg, felfüggesztik a szolgáltatást a következő feltöltésig.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#45340) amisis válasza St3ven (#45339) üzenetére


amisis
aktív tag

De nekem simán előfizetet. Pedig nem volt annyi pénz a kártyán.

Apple iPhone 8 Plus

(#45341) St3ven válasza amisis (#45340) üzenetére


St3ven
addikt

Nem lehet, hogy még nem vetted igénybe ezt a napi netet az adott kártyával? Mert akkor lehet, hogy ez még az első három (?) ingyenes aktiválás része. Nekem legalábbis új Domino 5-ös kártya esetén volt ilyen kedvezmény - egyfajta ajándék - tavaly.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#45342) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van-e arra lehetőség, hogy xPeria-Z telefonom amit holnap viszek szervízbe (T-Pont) kicseréljék Asus Padfone2-re?
Akár +ráfizetéssel... (a Z 2hónapos sincs meg biztit is kötöttem rá) és elég is volt belölle! Am. Jó telefon volna de ennek van baja rendesen és ahogy tellik az idő úgy nő a hibák száma kb... (elmegy a kép, nincs térerő 90%-ba, hang is néha recseg és másik féllel sem igazán jó a kommunikáció, nem érthető igazán/hallható amit mondok)

Válaszokat előre köszönöm! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45343) club1 válasza MaxxDamage (#45342) üzenetére


club1
veterán

Jogszabályilag nincs. Gyakorlatilag pedig akkor szokták felajánlani a levásárlást, ha nem tudják tovább javítani és azonos típusra cserélni (mert pl. már nem gyártják).

(#45344) MaxxDamage válasza club1 (#45343) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm ! ;)
Akkor sajna max. adnak egy újat... :U /ha gariba cserélnék akkor Free, ha nem akkor a biztis önrészt kéne befizetnem ami 12k HUF/ :) /kivan ez találva../ na majd holnap megmondják mik a lehetőségek.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45345) pepe091 válasza MaxxDamage (#45342) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Beleolvastál te a PF2 topikba? Mert ha valahol, akkor ott aztán vannak hibák, támogatottság 0. Szóval nem feltétlenül járnál jobban azzal sem. :(

(#45346) MaxxDamage válasza pepe091 (#45345) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem néztem bele, de akkor nem megbízható az Asus mint "telefon" .. hmm :U
A mai világba a telefonok túl (okosak) és sok fajta van... így eléggé bizonytalan a jó vétel ...
Holnap T-Pontba megmondják, mik a lehetőségeim és ésszerű keretek közt majd döntök valahogy (ezt szervízből nem kérem vissza, mindenképp cseréltetni akarom újra vagy ha lehet akkor hasonló spec.-el megegyező másik telóra (ami kb. kizárt) - Asus Padfone 2 -re pl. 2év teljeskörű gari van míg a Sony xPeria Z -re csak 1év + 1év készülékgarancia (félek, hogy ezt nem fogják gyári gariba cserélni és +12k -ba fog fájni nekem egy új Z) , de majd kiderül. ;) /jövő zenéje/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45347) raziel01 válasza MaxxDamage (#45346) üzenetére


raziel01
veterán

Semmi lehetőséged nincs. Esetleg 3 javítás után lehet mondani, hogy cseréltetni szeretnéd, mert már sok bosszúságot okozott. De elsőre biztos nem hagyják most.

Sony-nál is ugyan úgy 2 évig megcsinálják a készüléket, úgyhogy nem értem hol a probléma.
Meg miért ne csinálnák meg gariban? Összetörted?
Mert ha nem akkor azért van a gari, hogy megcsinálják ingyen.

(#45348) MaxxDamage válasza raziel01 (#45347) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Leesett a kezemből. kb. 1.3m -ről a lépcsőre (pont telefonálni akartam és a gombnyomásra nem jött elő a kép..) és kis darab kitört a sarkából (nehezen kivehető) a kuka áthúzva logónál, meg az oldalából egy nagyon pici darab (ezek nem igazán észrevehetők, de egy majdnem új telefonnál szembetűnő) pont a hátlapjára esett...
Szerintem meg se mondom, hogy kiesett a kezemből a gomb nyomogatása közbe, mert akkor azt mondják, hogy ugrott a gari mi ? :DD /azt fizethetek.../ :B :U

Őszintén megmondom, hogy a garancia mire vonatkozik és hogyan.. fogalmam nincs :N

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45349) djculture válasza MaxxDamage (#45348) üzenetére


djculture
félisten

Ha mechanikai sérülés van rajta akkor integethetsz a garanciának hiába mondasz te bármit. Csak abban az esetben nem ha biztosítás is volt rá kötve.

[ Szerkesztve ]

(#45350) MaxxDamage válasza djculture (#45349) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nehezen észrevehető és elég pici az a sérülés (de ugye szervízbe mindent látnak/észrevesznek) :K :B
Am. van rajta bizti, de most nem igazán akarnék a számláról kifizetni 12k HUF -ot erre... , de ha nincs más megoldás akkor marad ez a cseréhez. /T-s szervízt nem ismerem, de korábban dolgoztam Siemens telefon gyártásba és ami ott ment azt inkább senki se tudja meg, mert nem venne soha telefont... meg BlackBerry -nél is dolgoztam gyártásba / Repair -be és az se volt túl szép látvány mikor az adott BGA -kat csak géppel lehetett volna cserélni (engedélyezett) és mi kézzel cseréltük le, hogy meglegyen a darabszám, azt vittük a telókat (paneleket) röntgenbe, hogy megfelelő-e a forrasztás pl. azt úgy ment tovább a sorra gyártásra/összeszerelésre (sok volt a selejt na..)/ :DD

raziel01 & djculture: köszi akkor cseréltetem (legalábbis erre megyek rá) és fizetem az önrész befizetési 12k -t :K /javított teló nekem nem kell, inkább fizetek/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.