Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45801) szabogabor10 válasza Alvin_ti4200 (#45799) üzenetére


szabogabor10
veterán

Hello Holnap:

"A díjcsomagok igénybevételére a Mozgáskorlátozottak Egyesületeinek Országos Szövetsége (MEOSZ), a Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége (MVGYOSZ), vagy a Siketek és Nagyothallók Országos Szövetsége (SINOSZ) által kibocsátott, érvényes tagsági igazolványával rendelkező vak és gyengénlátó; siket és nagyothalló, valamint mozgáskorlátozott személy jogosult."

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45802) Alvin_ti4200 válasza szabogabor10 (#45801) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ó bammeg, akkor visszaszívtam.

(#45803) #TOTTI válasza vgyuri (#45790) üzenetére


#TOTTI
őstag

Raiffeisen OneCard -5.000 Ft Domino csomagokból.

(#45804) cigam válasza r3dsnake (#45798) üzenetére


cigam
félisten

Mint ahogy az sem világos, hogy 44 évesen az én pénzem miért nem jó, csak egy egyetemistáé.
Telefonos ÜFSZ szerint is csak diákigazolvánnyal igényelhető a Musix XS. Telekomnál ennyire kretének dolgoznak? Tényleg elképzelték, hogy majd a kkor dupla áron előfizetek a nagyobbikra?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45805) Vangelis válasza cigam (#45804) üzenetére


Vangelis
nagyúr

igen
igen

Csóri egyetemisták megérdemlik.
Mi jómódú felnőttek nem.

ezért megint kapok minumim 2 óra kitiltást.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45806) djculture válasza cigam (#45804) üzenetére


djculture
félisten

Mert te 44 évesen többet is tudsz fizetni ugyanazért úgy vannak vele.

(#45807) cigam válasza djculture (#45806) üzenetére


cigam
félisten

Én meg úgy vagyok vele, hogy 44 éves vagyok, nem pedig hülye.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45808) Teko001 válasza cigam (#45807) üzenetére


Teko001
őstag

Nem vitázni akarok, de akkor bérletet/jegyet se veszel? Vagy bármi mást, ahol a diákok kedvezményt kapnak (szoftverek, belépőjegyek, kajálda, stb...)?

[ Szerkesztve ]

(#45809) kokokka válasza Teko001 (#45808) üzenetére


kokokka
őstag

A fiam is most megy egyetemre, így azt mondom, nincs ezzel baj. Csakhogy a ZENE mindenkié, akkor én miért nem vehetem igénybe jó áron :) Persze ez csak elvi kérdés, ilyenért amúgy sem fizetnék, mikor rengeteg más megoldás van :)

(#45810) erdoke válasza kokokka (#45809) üzenetére


erdoke
titán

Pedig annyira jó dolog, hogy én pl. 300+ műsoros CD, több tucatnyi iTunes szám és album mellett is befizettem rá úgy fél éve. Egyértelműen ez a 21. század zenei megoldása.

A legjobb aláírás a héten

(#45811) kokokka válasza erdoke (#45810) üzenetére


kokokka
őstag

Legjobb megoldása lesz, majd ha mindenhol olyan mobilnetet adnak, amilyet az ember a 21. században elvárna. Sajnos azonban még a tőlem 20km-es körzeteben sincs normális szolgáltatás e téren. Így viszont csak pénzkidobás lenne, tehát marad a jól bevált többi megoldás. Mondom ezt sok-sok Tb. Flac-cal a tarsolyomban :)

(#45812) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok.
Kollégám elültette a bogarat a fülemben, hogy akinek telekom TV-internet előfizetése van, annak ingyen van a mobiltv.
Számomra ez egy picit hihetetlen, de azért gondoltam rákérdezek, mert én kb pár napja azt sem tudtam, hogy telekomosoknak az Ozone és Life network ingyen adatforgalommal van. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#45813) br4adam válasza MurdR (#45812) üzenetére


br4adam
aktív tag

Szerintem a TV GOra gondolt, az minden tv előfizetőnek ingyen van.

(#45814) lord.lakli válasza br4adam (#45813) üzenetére


lord.lakli
őstag

Persze csak megfelelő, "T" által támogatott készüléken.

(#45815) tylerddd


tylerddd
veterán

Készülékbiztosítás esetén, ha összetörik a készülék, mennyire kukacoskodóak?! Tesznek-e fel keresztkérdéseket?! Ha azt mondom, h kicsúszott a kezemből és összetört, akkor azt elfogadják?! :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#45816) sarkanyolo2 válasza tylerddd (#45815) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ha megkérdezik, azt mondod ügyetlen voltam és ennyi. Pont ilyen esetekre van, úgyhogy, pont. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45817) raziel01


raziel01
veterán

Lemondtam a NETPLUSZ M-et még 30-án. Tegnap felhívtam a T-t, hogy jó lenne visszakapcsolni a csomaghoz járó netet.
Csajszi azt mondja néha előfordul, hogy nem aktiválódik vissza automatikusan.
Haha. Sose senkinek nem aktiválódik vissza, illene már megoldani.
Amúgy ez rendes volt de 20 percet vártam plusz először egy sráctól kapcsoltak át ide.

[ Szerkesztve ]

(#45818) cigam válasza Teko001 (#45808) üzenetére


cigam
félisten

Nem az a baj, hogy ők kedvezményt kapnak. (Nem mellesleg azt a kedvezmény(vagy csak egy részét) a felnőtt bérlet árában, vagy vmilyen adó formályában is én fizetem)
De jól van ez így, hisz iskolába járnak, közlekedni kell, nem várhatom el tőlük, hogy kilómétereket kutyagoljanak a forgalomban szélben, esőben, hóban. (Bár régen sem haltak bele, mikor a szomszéd faluba kellett átmenni gyalog ;] )

Az viszont hogy egy zenei streaming szolgáltatás kedvezményezettjei mi indokolja?
A következő lépcső 2.3x drágább amit nem tudok megfizetni. Olyan szolgáltatásokat ad, amiket sosem használok ki(pl.korlátlan beszélgetés t-mobil hálózaton belül).
Így csábítják át a Deezereseket? Telenornál már a 3000.-os csomagban van Deezer előfizu(1390.-), és 500MB adat. Mindenkinek. Még a prepaid-esek is előfizethetnek rá, igaz ott is 1-2000.- a megfelelő adatcsomag hozzá.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45819) lugosi válasza cigam (#45818) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rászoktatás. Pl ezért is kapnak diákok szoftverárakból kedvezményt. Hogy azt szokják meg, később pedig amikor már teljes kereseti lehetőségek birtokában vásárolnak (netántán döntéshozók munkahelyeken, vagy egyszerűen csak megkérdezik őket alkalmazottként, hogy milyen szoftvert akarnak használni) akkor ne mást válasszanak.

(#45820) cigam válasza lugosi (#45819) üzenetére


cigam
félisten

Más elképzelésünk van a rászoktatásról. Szerintem az 1 hónapos előfizetés 2GB adattal 500.-ért a rászoktatás.
Pont hogy a bevezetéshez kapcsolódó akcióként adhatnák boldog-boldogtalannak.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45821) erdoke válasza kokokka (#45811) üzenetére


erdoke
titán

Bizonyára elkerülte e figyelmed, hogy
1. WiFi-n is működik,
2. Három különböző sávszélességű/minőség között választhatsz,
3. Offline hallgatásra letöltheted a zenéket 3333 szám erejéig.

A legjobb aláírás a héten

(#45822) cigam


cigam
félisten

Akciós Spotify mobilok oldalon kattintsatok az LG G2mini-re :P

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#45823) scapegt


scapegt
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám van, hogy lesz egy Lumia 710-esem céges telefonnak, ami csak microSIM-et fogad, de egyelőre egy sima SIM-mel üzemelő készülékben van ez a SIM. Természetesen az előfizetés a cég nevén van, ahol dolgozok, tehát én nem intézkedhetek, gondolom. Ebben az esetben mi a teendő? A cég központja messze van és nem járok oda szinte soha, de a telefont sem tudom nélkülözni. Ha elviszek a Telekomba egy nyilatkozatot, melyben a cég korábban leírta, hogy átadta nekem a 13232342432 telefonszámhoz tartozó SIM kártyát, én megvágathatom microSIM-mé? Ha igen, mennyibe kerül? Ha nem, mi a teendő? Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#45824) Sanyi.il válasza cigam (#45822) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Növelni próbálják a Nokia Lumia 625 eladásokat :))

(#45825) rdi


rdi
veterán

Üdv,
nem tudja valaki, hogyan lehet a tv go bitrátáját beállítani?
Illetve tényleg 600 kbps -en megy az adás?

Fej! Tor! Potroh!

(#45826) szili.tamas1 válasza cigam (#45822) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Fizetsz ket evig havi 17k-t, es 30ert elviheted. Meg a hulyenek is, ahogy mondani szokas... Nekem meger havi egy tizes zsebben maradasa hogy otthon rateszem a telefonomra amit esetleg hallgatni akarok...

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#45827) ShadowX válasza erdoke (#45821) üzenetére


ShadowX
őstag

Mennyire harap bele a mobilnet forgalomba?

(#45828) djculture válasza szili.tamas1 (#45826) üzenetére


djculture
félisten

Hát kérem addig amig van miböl sok hülyeségre kitud fizetni az ember pénzt. Később esetleg meg úgy alakul fogja a fejét hogy azt a pénzt értelmes megmaradó dolgokra is költhette volna. De ezt is mindenki saját maga tapasztalja meg ez is az élet rendjéhez tartozik:)

(#45829) Frenky25


Frenky25
tag

Nos, én tegnap rákérdeztem a Telekom ügyfélszolgálatán, arra, hogy roaming helyzetben, választhatunk helyi szolgáltatótól az adat és hang szolgáltatás igénybe vételére. Az a helyzet, hogy a EK rendelet előírja, hogy kell lenni ilyen lehetőségnek, amely díjmentesen intézhető, és max. 1 munkanap alatt beaktiválható, de közben a Telekomnak jelenleg nincs alternatív roaming szerződése egy külföldi szolgáltatóval sem, így e rendeletben rögzített lehetőség, csak papíron használható ki. Az ügyintéző, hozzátette fogalma sincs, hogy lesz-e valaha ilyen szerződése a Telekomnak. Kérdem én, az NMHH mit szólna ehhez?

[ Szerkesztve ]

(#45830) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ha más nevére/címére veszek telekom előfizetéses csomagot (music xs), online ki tudom egyenlíteni egy totál más névhez tartozó bankszámláról az egyenleget? Ne neki kelljen már utalgatnom, hogy fizesse be a számlát, nem akarom terhelni vele. Lehet, hogy triviális a kérdés, de 2002 óta vagyok dominós, szóval fogalmam sincs hogy megy ez. Ja és ami még fontosabb. A számomat vihetem tovább?

(#45831) szili.tamas1 válasza r3dsnake (#45830) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

Az asszonyet is en szoktam befizetni az en kartyammal szoval semmi akadalya. Szerintem pont leszarjak hogy ki fizette be, csak legyen befizetve...

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

(#45832) tomy86 válasza r3dsnake (#45830) üzenetére


tomy86
addikt

Teljesen mindegy kinek a nevén van a bankszámla, amiről kiegyenlíted ki a számlát. Se a névnek, se a címnek nem kell megegyeznie. Pl. a T-homeos vezetékes cuccokra az én bankszámlámról megy az utalás, pedig a szüleim nevén van az előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#45833) ShadowX válasza djculture (#45828) üzenetére


ShadowX
őstag

Ezért szép dolog a kapitalizmus. Aki megteheti, az elôfizet. Amúgy meg lassan egy doboz cigi árába kerül.

[ Szerkesztve ]

(#45834) djculture válasza ShadowX (#45833) üzenetére


djculture
félisten

Ha kihasználod akkor tökéletes, legtöbbünk csomagjában azért van nem egy kihasználatlan részlet...

(#45835) sarkanyolo2 válasza cigam (#45822) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ez mindennapos... :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45836) djculture


djculture
félisten

[link]

[ Szerkesztve ]

(#45837) atthany


atthany
aktív tag

adva egy helyzet:
3 hete nővérem (anti talentum) Dominóról váltott next s csomagra, megkérdezte az eladót, milyen telót ajánl neki, mert most egy 10 éves Nokiája van, ott azt mondták neki, hogy jelenleg nincs semmilyen jó ajánlatuk!:)
megnéztem, ehhez a csomaghoz már ingyen kaphatott volna egy Nokia 520-ast, megyünk vissza reklamálni, mire hivatkozhatok szerintetetek?
kösz

(#45838) djculture válasza atthany (#45837) üzenetére


djculture
félisten

Már ha aláirta a szerződést akkor semmire, ha nem kapott készüléket kap kedvezményt a havidijból annyi jó van a dologban ..

(#45839) atthany válasza djculture (#45838) üzenetére


atthany
aktív tag

de ugyanannyit fizet, mintha kapott volna egy telefont!
vásárlói megtévesztésre nem hivatkozhatunk?
az eladó uis azt mondta, most semmilyen jó ajánlatuk nincs:)
0 pengőért egy 520 micsoda?

(#45840) djculture válasza atthany (#45839) üzenetére


djculture
félisten

Ha hűség is van akkor kedvezményt kellett kapnia, ha nem irt alá hűséget akkor nem jár a kedvezmény.

nokia 520 nem 0 hanem 4990ft next s-el... De amúgy dominóról 8000fthavi dijas előfizetésre váltani erős húzás, biztos hogy átgondolta ezt kitudja használni ?

[ Szerkesztve ]

(#45841) dptrsk válasza atthany (#45839) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Next S:
Havi díja e-Packkel ha készülékkel együtt rendeled: 7990Ft
Havi díja e-Packkel készülék nélkül: 6490Ft

1500Ft-al olcsóbb a havidíj, ha készülék nélkül veszi...

Mellsleg egy 25000Ft-ot érő telefon 0 ftért 2 évig 8k-s havidíjjal, abszolút nem jó ajánlat...

[ Szerkesztve ]

(#45842) atthany válasza dptrsk (#45841) üzenetére


atthany
aktív tag

mikor változott a Telekom árlistája?
megnéztem, pár napja még más árak voltak...

(#45843) 313313 válasza atthany (#45842) üzenetére


313313
addikt

Melyik árakra gondolsz?
A telefon árak 07.01-én változtak.

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#45844) atthany válasza 313313 (#45843) üzenetére


atthany
aktív tag

még júniusi árat láttam, és ott az volt, hogy next s csomagban az 520-as 0 FT!

(#45845) br.rak


br.rak
őstag

Lumia 820 elég jó áron van, kérdés lesz e még belőle? Vagy esetleg ki fogják vonni?

(#45846) Vangelis válasza br.rak (#45845) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Készlet sincs...

Meg az árak is elég furcsán vannak megszabva.

Lehet pár darab visszaesett a raktárba.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45847) sarkanyolo2 válasza atthany (#45837) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"3 hete nővérem (anti talentum) Dominóról váltott"

Mondom domináról?!, gyorsan vissza kellett olvasnom :DDD

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#45848) 313313 válasza Vangelis (#45846) üzenetére


313313
addikt

Tegnap olyan 2-3-ig rendelhető volt :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#45849) erdoke válasza ShadowX (#45827) üzenetére


erdoke
titán

Nem tudom, mert mindig 2-5 GB volt a telefonomhoz, úgyhogy nem igazán szoktam nézegetni. Viszont a 160/320 kbps elég jól leírja a kérdéskört.

A legjobb aláírás a héten

(#45850) kokokka válasza erdoke (#45821) üzenetére


kokokka
őstag

Igaz, ezt nem tudtam. Mivel azonban mint mondtam nem igazán érdekel ez a dolog, így érthető, hogy nem foglalkoztam vele különösebben. Egyébként én úgy vagyok ezzel, hogy mp3-ban csak amit nagyon muszáj, kizárólag FLAC. Ebben a formátumban meg nincs online zene, nem is lenne sok értelme mert nem erre találták ki.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.