Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) szabogabor10 válasza #41133696 (#45700) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elvileg az EDGE mellett az is működik még mindenhol. Pl. Gyapán (Paks mellett) van még csak GPRS háló, de nagyon kevés ilyen torony van már. A jó öreg wapos díjcsomagokat meg már rég kivezették. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45702) Logeeen válasza #41133696 (#45700) üzenetére


Logeeen
senior tag

Igen. Szüleimnél is csak EDGE és GPRS között váltakozik a telefonon a hálózat.

#Xiaomi 13T#

(#45703) St3ven válasza #41133696 (#45700) üzenetére


St3ven
addikt

Él. Néha belebotlok és -őszülök. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#45705) kisninja válasza 1430 (#45698) üzenetére


kisninja
őstag

Lehet tudsz válaszolni lehet nem :)
T mob tervezi az edge hálózatot átkapcsolni 3g re ? Tolna megye Alsónána... Csak edge van sajnos Telenornak van 3g je. Jó lenne valami mert egyre jobban van kedvem átmenni a konkurenciához.
Illetve észrevettem utóbbi időben Tolna megyében egyre több helyen nincs térerő.. régebben volt most már nincs Szekszárd - Bonyhád, Szekszárd Siófok fele.
Munkámból fakadóan sokat járom az országot és alig van 3g lefedettség edge meg lassú.
Az meg érdekes hogy megyeszékhelyen (Szekszárd) nincs 4g erre Tolnán (Szeki mellet régen falu most már város) meg kiépítették eléggé bosszantó.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#45706) szabogabor10 válasza kisninja (#45705) üzenetére


szabogabor10
veterán

Azt én se értem (és már le is írtam egyszer ide), hogy Szekin miért nincs LTE, és Tolnán miért van. Ha ezt nekem valaki meg tudja értelmesen indokolni, komolyan meghívom egy sörre. Mindenesetre nagyon irritáló, az biztos. :U :U

Siófok felé a 65-ös elég dombos vidékeken megy, a Telenornak és a Vodának is sok szakaszon hiányos a 3G lefedettsége. Szerintem a 2G-s tornyokat nem lehet csak úgy átkapcsolni 3G-re, fizikai fejlesztésre van szükség, de sajnos nagyon sok 2100 MHz-es tornyot kellene építeni, hogy minden kistelepülést le lehessen fedni 3G-vel. Erre a 900 MHz lenne alkalmas, de nincs elég blokk. Talán hamarosan majd a 800 MHz-es LTE meghozza a várt áttörést.
Én Szekszárdon és szűk környékén (Decs-Bátaszék) nem tapasztaltam térerőproblémákat, rendben van a 3G arrafelé és itt Szekin is. Az M6-os Paks és Dunaföldvár között még mindig katasztrófa lefedettségileg, ahogy ugyanezen autópálya Bátaszék-Mohács közti szakasza is.

Sajnos pont Szekszárd északi határáig ér el a tolnai LTE cella, aztán kampó. Egyszerűen nem hiszem el. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45707) kisninja válasza szabogabor10 (#45706) üzenetére


kisninja
őstag

Jah írta is a tmob hogy nagyobb városban van lte Tolna mióta az ? :W (no semmi bajom a tolnaiakkal sokkal kisebb mint szeki.)
Sok helyen csak edge van és újabban a fent említett helyeken térerő sincs...
Alsónánán a vodkának lefedettsége sincs de a telenornak szinte mindenhol van 3g je... (tudom menjek át át is mennék ha az egész család nem lenne tmobos, de lehet térítek :D )

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#45708) szabogabor10 válasza kisninja (#45707) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nánán sincs térerő? Mit tapasztalsz? Egyszerűen eldobja a hálót a telód?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#45709) MaxxDamage válasza szabogabor10 (#45706) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Engem csak az zavar, hogy a telefonom "még" LTE hálózatba van (de a szélén - Nagykanizsától 6-7km re) és így a térerő 1-esen van (pl. pincébe piros x 0-s térerő ugye) vagy néha átvált 3G vagy Edge -re pl. buszozás közbe Letenyére mikor megyek melóba.... Nagykanizsa felé meg fokozatosan növekszik az LTE térerő (ez így normális is)
Kiváncsi leszek mikor lesz közel 100% -os LTE lefedettség az országba.. (elkélne)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45710) bwin.party válasza MaxxDamage (#45709) üzenetére


bwin.party
aktív tag

Pannonhalma 2G terület volt, most sikerült a Telekomnak stabil 3G területre fejleszteniük. A térerő ikon igaz itt sincs tele, de legalább már javult a színvonal. A Bakony előtti részeket még mindig hanyagolják, de érezhető az LTE hiánya, mint a kábeles telefonvonal vagy az optikai hálózat megléte is nagyvárosainkhoz képest.

Amúgy adom a véleményed, mert az LTE szerintem is kiemelten fontos szerepkört tölt be a 21. században. Más kérdés az, hogy kinek milyen díjcsomagja van és milyen lehetőségekkel tud elérni bármilyen hálózatot. Majd akkor lesz érdemi javulás, amíg a garantált sebesség nem 0.0 Mbit/s lesz és az LTE-re a 4G képes eszközzel rendelkező előfizetőt bármilyen díjcsomaggal felengedik a hálózatra. Amíg itthon így viselkedik a Telekom, addig rohadjon meg!

[ Szerkesztve ]

(#45711) kisninja válasza szabogabor10 (#45708) üzenetére


kisninja
őstag

Igen amit írtam útvonalat szó szerint nincs lefedettség de van még 3 kolléga nekik is más más teló. Régebben emlékeim szerint volt.

powered by: ®MAJORMÜVEK®

(#45712) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Hamár így szóba került, Dunaújváros-Budapest távolságon, autópályán illetve a hatoson is több alkalommal térerő sincs, nem, hogy 3G :D

(#45713) n@p@lm válasza 1430 (#45698) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi!

(#45714) vipnolf


vipnolf
aktív tag

nagyon kíváncsi vagyok mennyi lesz a lumia 930 a Tnél. most 152-ért előrendeltem 15% nokia kedvezménnyel az edigitalnál. 130 körül gondolkoznék az előfzetéses vásárláson. asszem annál több lesz... kívánicsan várom mikor kerül előrendelésbe a Tnél

XPERIA PRO, DELL INSPIRON 16 PLUS

(#45715) erdoke válasza 1430 (#45698) üzenetére


erdoke
titán

Köszönöm. Ez meg elfogadható manőverek tűnik.
Közben vacillálok, hogy melyiknél járok jobban, Music M, vagy ATK Next XL. Utóbbit elvileg már csak holnap tudom aktiváltatni. Hűséget lehet még rá hosszabbítani szeptemberben?

A legjobb aláírás a héten

(#45716) Vangelis válasza erdoke (#45715) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mitől olyan nagyon jó ez a music csomag?
A nagyobbak?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45717) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Kicserélték a speedtouch rútert egy pirellire, ez a fajta elég sok esetben eldobja a wifi jelet semmi előjel nélkül. Tapasztaltatok már ilyet ezzel a fajtával? Mi a gyógyír, hogy ne dobja el a jelet?

(#45718) erdoke válasza Vangelis (#45716) üzenetére


erdoke
titán

Most Next M-ben vagyok, tehát korlátlan hívás és SMS. Emellett fizetem a havi 5 eurót a Spotify Premium-ért., illetve bővítem a netet. A Next XL-ből is kihasználnék minden extrát, amit ingyen adnak az M-hez képest.

A legjobb aláírás a héten

(#45719) Teko001 válasza ANDROID??? (#45717) üzenetére


Teko001
őstag

Inkább itt próbálkozz ezzel a gondoddal ;)

(#45720) ANDROID??? válasza Teko001 (#45719) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, köszi. :-)

(#45721) laszlohu


laszlohu
addikt

Üdv ,

nem tudom jó topikba írok - e,

de olyan gondom akadt, hogy a napokban és régebben is Mecsér nevű faluban jártam,
győr-moson-sopron megyében,
van egy ősrégi sim kártyám, kb. 10 éves, amit beletettem egy új készülékbe,
bár ez úgysem a telefon hibája lesz,
jelesül az Edge nem akar menni, mert a térerő , jelerősség ingadozik,
hol egy csík, hol kettő, hol 0,

más településen meg 4, vagy 5 csíkot jelez és semmi probléma,

(#45722) club1 válasza laszlohu (#45721) üzenetére


club1
veterán

Ott van normális 2G (sőt még 3G) lefedettség is.

(#45723) laszlohu válasza club1 (#45722) üzenetére


laszlohu
addikt

Csakhogy a telefonom nem tudja a 3G - t,
csak az EDGE -t,

jó lenne, ha nem csak a 3G - t nyomatnák.

a 2G - vel még teszek egy próbát.

Amúgy a sima telefonbeszélgetésnél is
bűvészkedni kell, hogy menjen,
ha 0 a térerő, akkor nem tudok senkit sem felhívni.

(#45724) lugosi válasza laszlohu (#45723) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"beletettem egy új készülékbe"
vs
"Csakhogy a telefonom nem tudja a 3G - t"

Ez konkrétan milyen telefon, már kíváncsi lettem.
Nem lehet, hogy valami beállítási gondod van?

"ha 0 a térerő, akkor nem tudok senkit sem felhívni"

Ezt nem kell megmagyarázni ugye.

[ Szerkesztve ]

(#45725) insight


insight
aktív tag

Holnaptól változnak a mobilparkolás telefonszámai. Vajon a Telekom SIM alkalmazás továbbra is működni fog, lehet ezeket a SIM appokat frissíteni egyáltalán? Mintha pár éve lett volna OTA frissítés.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#45726) laszlohu válasza lugosi (#45724) üzenetére


laszlohu
addikt

[link]

"ha 0 a térerő, akkor nem tudok senkit sem felhívni"

a fentit meg nem azért írtam, hogy meg legyen magyarázva, hanem hogy esetleg tegyenek valamit az ügy érdekében, hogy ne legyen 0 a térerő, hanem mondjuk 4 , vagy 5 vonal erősségű,
ahogy az a környező településeken.

[ Szerkesztve ]

(#45727) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most voltam egyik üzletbe és állítólag emghalt a telekom szervere... nem tudnak ügyintézni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45728) cris78 válasza Vangelis (#45727) üzenetére


cris78
őstag

Ugye nem kell kommentálni, hogy mi az összefüggés te és a rendszer meghalása között? :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#45729) Logeeen válasza cris78 (#45728) üzenetére


Logeeen
senior tag

;]

#Xiaomi 13T#

(#45730) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Lefog járni a hűségem, felhívtak, hogy menjek be egy értékesítő pontjukba, és jelezzem, hogy kiemelt ügyfél vagyok. Gondolom azt akarják, hogy írjam alá még 2 évre, ilyenkor illik zsarolni őket? ;] valamilyen kedvezményt csak kapok... nekik arról nem kell tudniuk, hogy mindenféleképpen maradok náluk. :DDD

(#45731) r3dsnake válasza 1430 (#45698) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Dominosok esetében várható valamilyen plusz csomag spotify-hoz?

(#45732) Vangelis válasza cris78 (#45728) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Dolgoznak a hiba elhárításán! :)
Grrr....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45733) Vangelis válasza Sanyi.il (#45730) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Inkább gondolják azt, hogy nagyon váltani akarsz :D Akkor engedékenyebbek!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45734) Sanyi.il válasza Vangelis (#45733) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

akkor előtte bemegyek a telenorhoz meg a vodához is, kérni mappát az ajánlatokkal, és azzal megyek a telekomhoz ;]

(#45735) Vangelis válasza Sanyi.il (#45734) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Simán! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45736) djculture válasza Vangelis (#45727) üzenetére


djculture
félisten

Ennyi kellemetlenségért minimum egy kupont adhattak volna ! ;]

[ Szerkesztve ]

(#45737) Vangelis válasza djculture (#45736) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Majd írok nekik!!!

Hihetetlen, hogy ilyen van ... ha én megyek.. :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45738) HofiZoli válasza Vangelis (#45737) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Így múlik el a világ dicsősége :D

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#45739) Vangelis válasza HofiZoli (#45738) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ebben a topicban még nem is kaptam kitiltást... de ingerelj :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45740) n@p@lm válasza Vangelis (#45739) üzenetére


n@p@lm
őstag

vodából repítettek? :)

(#45741) Vangelis válasza n@p@lm (#45740) üzenetére


Vangelis
nagyúr

telenorból is.

Hanyadik tiltás után tesznek ki végleg?

Még csak több mint 10éve vagyok itt... de hát semmi nem tart örökké :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45742) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

Hi!

Valaki megtudná mondani, hogy miért írta azt a T-Mobile weboldala, hogy 2132 Ft lejárt tartozásom van, miközben 6990-et kellett fizetnem?
Kép:

Miután befizettem a 6990-et, utána már nem írta ki. szóval nem gáz szerintem, csak kiváncsi vagyok :DD

(#45743) Vangelis válasza Ron Swanson (#45742) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Esetleg nem írtak valamit jóvá.
De ne foglalkozz vele, fizesd ki :D

nekem is volt már ilyen. ... kifizettem a kevesebbet és öröm boldogság.

De ha nem tiszta akkor kérdezd meg a 1430-on.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#45744) Godimodi


Godimodi
tag

Sziasztok!

Egy amatőr kérdésem lenne,de azért inkább feltenném,mint hogy rosszul járjak.
Tippmix fogadni szeretnék,mivel nem szoktam lebeszélni az előfizetésem díját teljesen.
Ha mondjuk 4ezer forint lenne a számlám egy 6ezres csomagban,akkor értelemszerűen 6ezret kell fizetnem.
Viszont ha teszek egy fogadást SMSben (ha lehet),pl 1500 forint értékben,akkor 5,5ezer lenne a számlám.
Kérdés:Ugyanúgy 6ezret kellene fizetni hó végén,vagy egy ennyivel drágább SMS (vagy szolgáltatás? :F ) a 6ezer forintos számlacsomagon felül még 1500 forint plusszal jár?

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#45745) #TOTTI válasza Ron Swanson (#45742) üzenetére


#TOTTI
őstag

6990 a fizetendő.
Godimodi: A dijcsomagban foglalt keret nagy eséllyel nem univerzális. Szóval csak kommunikációra tudod fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#45746) MaxxDamage válasza Godimodi (#45744) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg az előfizu csak magára az abba foglaltakra vonatkozik... :K
/dominó, lottó, matrica, stb.. külön számlázzák/

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#45747) tomy86 válasza Godimodi (#45744) üzenetére


tomy86
addikt

A hónap végén 6000+1500 lesz a számlád. Ugyanis meg van határozva minden díjcsomagnál, hogy mi számít bele a lebeszélhető havidíjba. Többnyire a normál díjas belföldi vezetékes ill. mobil irányba indított hívások, sms-ek. De hogy a Tippmix és társai nem, az biztos. :)

(#45748) Godimodi: és a hotdog, hamburger és a táncoslányok is a havidíjon felül fizetendők. :) De legegyszerűbb, ha megnézed a weboldalon, hogy mi számít bele a leforgalmazható havidíjba a te díjcsomagod esetén.

[ Szerkesztve ]

(#45748) Godimodi válasza MaxxDamage (#45746) üzenetére


Godimodi
tag

Értem,köszi szépen! :R
Láttam olyan talponállót ahol mobillal lehet fizetni a hamburgerért meg a hot dogért.Gondolom ugyanez a helyzet.Valahogy ki kell töltenem azt az űrt a számlámban :)

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/m/kekfeher ############

(#45749) lugosi válasza laszlohu (#45726) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja értem.
Szerintem írj nekik közvetlen, hogy a településeteken rossz a lefedettség.

(#45750) laszlohu válasza lugosi (#45749) üzenetére


laszlohu
addikt

Köszi, írtam nekik.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.