Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40801) Derek V.


Derek V.
tag

Üdvözletem!

Mozaik XS díjcsomagom van. Decemberben vásároltam készüléket (LTE képes) és 2 év hűséget hosszabbítottam az előfizetésre és a díjcsomagra.A Mozaik XS díjcsomaghoz Net&Roll 1 GB-LTE opciót aktiváltam,így a havi keret 3200Ft+1000Ft= 4200Ft.
Így már elérhető a 4G hálózat (persze lefedettségtől függően),viszont a sebességgel kapcsolatban volna pár kérdésem:
- Limitbővítő opció esetén kb. mennyinek kell lenni a le- és feltöltésnek 4G-s hálózaton Szombathelyen?

Mozaik XS Maximális letöltési sebesség: 7,2 Mbit/s
Net&Roll 1 GB-LTE opcióval ???

"Nem változik, a meglévő díjcsomagban meghatározott sebesség érvényes. " - a honlap szerint.
Most akkor mi van? :F Max. 7,2 Mbit/s még 4G-is?
Ma mért érték: letöltés 14 Mbit/s,feltöltés 5 Mbit/s. (4G-n) Ez lehetséges?
Valaki érdemben tudna válaszolni a kérdéseimre?Előre is köszönöm!

(#40802) kali válasza Derek V. (#40801) üzenetére


kali
legenda

szia,

igen, papíron marad a 7.2 megabit/sec, de a gyakorlatban nem egészen, én sokszor mértem (budapesten) 26 - 28 megabit/sec sebességeket is.

[ Szerkesztve ]

(#40803) Derek V. válasza kali (#40802) üzenetére


Derek V.
tag

Köszönöm a gyors választ!Gondoltam,hogy nem lesz 60 Mbit/s letöltés.
Akkor max. 30 Mbit/s körüli letöltési sebességre számíthatok lefedettségtől függően?
VOIP korlátozás viszont nincs,mivel november előtti a szerződésem,ha jól tudom?!

[ Szerkesztve ]

(#40804) erdoke válasza Derek V. (#40803) üzenetére


erdoke
titán

Hosszú távon 7-8 Mbps-ra számíthatsz, addig minden magasabb értékkel töltött nap ajándék. :D

A legjobb aláírás a héten

(#40805) zoli62 válasza djculture (#40774) üzenetére


zoli62
addikt

Káosz van, mert ügyfélszolgálat se tudja, hogy bennefoglalt szolgáltatás a hívószámkijelzés. Bár az ügyintéző szerint a helyzet hasonló, mint a Mozaiknál volt. Amúgy úgy tűnik, az e-Pack használata irányába szorítják az előfizatőket.

[ Szerkesztve ]

(#40806) pepe091 válasza zoli62 (#40805) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Teljes a káosz. :(

Pl Like S-nél is azt írja hogy:
Főiskolások, egyetemisták számára elérhető érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvánnyal
Alacsony, hálózaton belül 100%-ban lebeszélhető havi díj
0 Ft-os percdíjjal hívható 3 Telekom mobilos hívószám

Majd ezután:
Havi díj, e-Packkel:
2790 Ft
Ismerd meg az ePack kedvezményt!
A havi díj 100%-ban lebeszélhető és SMS-ekre felhasználható belföldön

Bár kétlem, hogy ha van e-pack kedvezmény akkor bárhogy lebeszélhető, ha meg nincs akkor csak hálón belül.. Pedig a kiírásból ez jön le.

(#40807) tylerddd


tylerddd
veterán

Na most én átugrottam 1430-on keresztül Move XS-be, remélem nem küldenek kötbér bekérőt :) Az XL-es netet is lekértem mellé és itt vidék vidéken, Szeged melletti faluban jött kemény 9-10Mbps-mal a cuccos. Tetszik.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#40808) kali válasza Derek V. (#40803) üzenetére


kali
legenda

a net&roll 1gb lte után, most netplusz l lte díjcsomagban vagyok - ami már 60-as -, és azonos helyen/cellában jóval gyorsabb is lett az lte sebesség rögtön a váltás pillanatától, tehát úgy látom, hogy az a ~28 megabit/sec volt a leggyorsabb sebesség a net&roll 1gb lte bővítővel.
érdekes, mert papíron 7.2 -> 21 -> 60 léptékek vannak, de megszoktuk már, hogy a gyakorlat és a technikai rész eltér a leírtaktól...

(#40809) roti86 válasza pepe091 (#40806) üzenetére


roti86
őstag

Vicces, korábban már írtam, hogy az ÁSZF és a honlap eltér, pont a Like S-nél. Most akkor melyik a valós?

(#40810) djculture válasza zoli62 (#40805) üzenetére


djculture
félisten

Az szép magyarán eladnak valamit amiröl nem tudja a vevő hogy mennyit kell végül fizetni, ez csak idő kérdése mikor jelentik be a hatóságnál.

[ Szerkesztve ]

(#40811) pepe091 válasza roti86 (#40809) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Passz. :( Pedig itt a fórumon 1430 is pont azt írta előnynek, hogy hálón kívül is lebeszélhető. Majd ha újra erre jár talán hoz újabb infókat.

(#40812) lugosi válasza pepe091 (#40806) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Olyan dolgokat csinál a Telekom az utóbbi fél évben (vagy azóta figyelem ezeket), hogy egy 30 fős cégnél nem nézné el az ember, nem hogy egy ekkora cégnél. Tiszta nevetséges amiket összebénáznak.

Hozzáteszem, azon kívül hogy viccesek ezekkel (lásd webshopos botlások pl), legalább nincsenek idegesítő dolgaik. Az előző szolgáltatómnál mindig volt valami hiányosság, vagy komolyabb hiba, számlareklamáció ami nagyon felbosszantott. Oké 1-2 volt a Telekommal is ilyen, de az elején, aztán beállt a dolog, nem konstans módon. Nem érzem azt, amit az előző szolgáltatómnál, hogy "vágom a centit" hogy mikor szabadulhatok tőlük.
Szóval nem hibátlanok, de legalább nem a legrosszabbak. Úgy tűnik, hogy nálunk már ennek is örülni kell. :U

(#40813) djculture válasza lugosi (#40812) üzenetére


djculture
félisten

Különösebb bajom nekem sincs velük, megvagyok velük elégedve de azt már megtanultam bármit változtatnak hetekig az a rész nem működik normálisan.. Főleg ha szerződést kell hosszabitani, na akkor van minden. Felveszik hogy mikell persze teljesen mást aktiválnak akkor megint lehet őket hivogatni.

[ Szerkesztve ]

(#40814) erdoke válasza djculture (#40813) üzenetére


erdoke
titán

"bármit változtatnak hetekig az a rész nem működik normálisan"

Hetekig? A honlap augusztus 1. óta. :D

A legjobb aláírás a héten

(#40815) lugosi válasza djculture (#40813) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én az eddigi 38 évem alatt azt tanultam meg, hogy ha bármilyen változás lesz (akárhol, munkahely, szabályozás, szolgáltatás, akármi) az tutira mindig rosszabb, mint az előző volt.
Ebből kifolyólag meg tudom érteni azokat a "változásmenedzsereket" akik ebből élnek :D

(#40816) djculture válasza erdoke (#40814) üzenetére


djculture
félisten

Nekem már ilyen extra kívánságaim nincsenek hogy esetleg egy honlap még működjön is, beérem azzal ha a szolgáltatás amiért fizetek működik meg nem akarnak tízszer ennyit számlázni..:D

(#40817) t-bali3


t-bali3
senior tag

Valaki, aki átlátja segítsen pls!
Most látom, hogy megjelentek új internet tarifacsomagok T-nél.

Nekem dolgozói előfizum van Go!Net XL net csomaggal.
Jelen esetben elérem a NetPlusL-t? Sajnos internetről nem enged váltani...

Ezekben a NetPlus csomagokban - főleg az L-ben - is van VoiP tiltás?

(#40818) kali


kali
legenda

az szép, hogy itt minden netplusz díjcsomag/bővítő sebessége 7.2/1.4 megabit/sec; link
ahhoz képest itt az s és az m esetén 7.2 megabit/sec vagy díjcsomag függvénye (bővítés esetén), az l, xl és xxl pedig 60 megabit/sec; link
jobb, ha nem nézegetem/nézegetjük(?) a részleteket, mert ezek az anomáliák... :))

(#40819) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, a segítségeteket és a véleményeteket szeretném kérni.

Múlt hét pénteken leadtam a telefonomat javításra a T-szervízben. Kaptam helyette egy ZTE Bladet. Sajnos annak a hangszórója sípolt amit csak otthon vettem észre így ma megint elmentem másik cserekészülékért.
A T-s srác elvette és már hozta is a másik készüléket egy régi LG szétcsúsztatható valamit.
Na hirtelen eszmebe jutott, hogy oké hogy ezzel tudok majd telefonálni, de a mobilbankoláshoz használt tokent hova töltsem, + a googleben van több száz telefonszám ami kell azt hogy rakom rá ???
Emberünk erre, azt mondja ő ezt az LG telefont vagy a zúgó Bledet tudja adni cserekészüléknek.

Most akkor ha jól értem, ha bejön még 3 ember cseréltetni akkor nem kapnak cserekészüléket mert nincsen ? És ha valaki bevisz egy iphone 5s-et vagy egy S4-est akkor adnak neki helyette egy olyan szutyok telefont amin max WAPolni lehet ?
A kérdésem, hogy ezzel mit lehet csinálni ? Valamint milyen szabályzatban van leírva a cserekészülék biztosításának feltételei, valamint a szerviz kötelességei ?
Előre is köszönöm a segítséget.

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#40820) blueye válasza Jano_023 (#40819) üzenetére


blueye
veterán

Jól érted.
Nincs mit tenni.
Nem kötelesek cserekészüléket adni.

(#40821) #99546112


#99546112
törölt tag

Ennél a tarifacsomag változásnál, a mozaik xs-esek milyen csomagba kerültek, ha én arra vállaltam hűséget?!

(#40822) pepe091 válasza kali (#40818) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, ezt már én is észrevettem korábban. Nagyon nincs összhangban a honlap és az ÁSZF. Sőt a honlap még önmagával sincs összhangban. :DDD

(#40821) Noá

Senki nem kerül sehová automatikusan. A váltás csak opció, és egy adott díjcsomagra vállalt hűségnél nem is biztos hogy minden esetben kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

(#40823) kali válasza pepe091 (#40822) üzenetére


kali
legenda

ejj, pedig olvastam is azt a hozzászólásodat, de most megfeledkeztem róla... :Y
az a lényeg, hogy ténylegesen nem 7.2 megabit/sec a netplusz l bővítős sebességem, hanem a sokszorosa! :C
ja, és nem is lett volna logikus, hogy a net&roll 1gb lte bővítés 1000 ft-jához képest ez 1290 ft a szintén 1gb mellett, és nem ad(na) semmi többletet.

[ Szerkesztve ]

(#40824) pepe091 válasza kali (#40823) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mondjuk az ÁSZF-ben helyesen szerepel. Az azért mérvadóbb mint ez a tájékoztató doksi. Kíváncsi leszek mikorra szedik ráncba ezeket. :(

(#40825) erdoke válasza pepe091 (#40824) üzenetére


erdoke
titán

Majd ha lesz legalább két emberük, akik teljes körűen átlátják az egészet, és még egyet is értenek. Tehát még több hét. Már biztosan szervezik a tréninget. :K

A legjobb aláírás a héten

(#40826) 1430 válasza troland26 (#40715) üzenetére


1430
senior tag

Hacsak addig nem változtatnak a szabályon (és lesz arany/platina szinted), akkor 3 hónappal a 24 hónapos hűség lejárata előtt már vehetsz készüléket.

sz.balazs.95
Úgy tudom, hogy több kivezetett (megszüntetett) adatcsomag "kódját" használták fel újra. Ezek szerint az L csomag a megboldogult Net 30 kódját kapta meg, és az önkiszolgálóban megjelenő nevet ezek szerint elfelejtették átírni. :D

Draken
Hétvégén sok probléma volt az aktiválhatóságokkal, az önkiszolgálón egyáltalán nem is működött (elvileg, de lehet csak egyes csomagoknál nem), és akiknek nem volt net csomagjuk, azoknak az ügyintézőn keresztüli aktiválás is problémás volt... :U

porse
4-én éjfélig tudod felhasználni a keretet, 5-én 0 órától pedig az új keretet használod majd, amit március 4-én éjféli "kell" beosztani. Ettől függetlenül a havidíj naptári hónap szerint lesz számlázva.

St3ven és djculture
De, az összes új díjcsomagnál díjmentes a hívószámkijelzés.

313313
Csak nincsenek fókuszban, de egyelőre a Mozaikok maradnak, illetve az Eco XS mindenképpen, mivel kötelező tartani "adatmentes" díjcsomagot is. Bár az Eco XS-hez "automatikusan" jár a Go!NapiNet, de az nem számít, mert annak a díja nincs belekalkulálva a havidíjba (ha például a Move XS-hez tartozó adatkeretet kapcsoltatod ki, nem lesz olcsóbb a díjcsomag, tehát olyan szolgáltatásért fizetnél, amit nem tudsz kihasználni).

djculture (és még sokan mások)
"Amennyiben egy adott hónapban valamely feltétel nem teljesül, Előfizetőnek adott hónapra vonatkozóan nem jár az e-Pack kedvezmény (...) Amennyiben Előfizető a rákövetkező hónapban teljesít minden feltételt, úgy adott hónapra vonatkozóan ismét jár számára a kedvezmény, ehhez Előfizetőnek nem szükséges újra regisztrálni az e-Pack kedvezményre."
(díjszabás 3.1.)

zoli62
Már írtam, hogy a NetPlusz-ok kizárják a Duplanet 400-at, vagyis például ha Duplanet 400-ad van és NetPluszt aktiválsz, ugrik a Duplanet kedvezmény.

pepe091
Király. Valóban, a díjszabás is azt támasztja alá, hogy a Like S lebeszélhetősége nem változott... Ennyit az oktatási anyagokról... :B Bár még nem zárom ki azt a lehetőséget, hogy a díjszabásban copy-paste-eltek és a gyakorlatban már hálón kívül is lebeszélhető.

Szelley
Sima Like-ból eddig is bármikor válthattál volna Like 300-ba, kérdés, hogy megérte volna e. Új Like S-re elvileg önkiszolgálón is lehet váltanod, de nem lepődnék meg, ha nem ajánlaná fel az oldal. :B
Akár erre, akár (február 28-ig) Like 300-ra való váltásban telefonon segíthetnek.
(D@ve89, a Like-ok között nem lehet "váltogatni", eddig csak a Like >> Like 300 és a Like 50 >> Like 300 irány volt megengedett, most ez bővült ki Like >> Like S, Like 50 >> Like S és Like 300 >> Like S irányokra, de mindegyikre igaz, hogy ha valaki vált, vissza már nem válthat az előző Like csomagra - márciustól meg pláne, mikor már csak a Like S lesz eladható)

tylerddd
Mivel az Eco XS-re nem lehet tarifahűséget vállalni (ebben voltál akkor), ezért biztos nincs tarifahűséged, vagyis válthatsz Mozaik XS-ről Move XS-re.

t-bali3
Ha Go!Net-ed van, akkor NetPlusz-od is lehet.

kali és pepe091
"előfizetéses hang díjcsomagokhoz kínált mobilinternet kiegészítők" van a fejlécben. és a "csak hang" díjcsomagokhoz valóban 72/1,4-es sebessége van a NetPlusz-oknak. :P

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40827) kali válasza erdoke (#40825) üzenetére


kali
legenda

ááá, néhány ügyintéző annyira képben van, hogy csak na... :(
tisztelet a kivételnek, és szerencsére a kivétel a több.

1430; az adatbővítő opciók adatforgalmi keretet is tartalmazó hang díjcsomagok szekcióban is 7.2/1.4 megabit/sec sebesség szerepel minden netplusz díjcsomagnál. :P
munkanapokon reggeltől estig ráérek, nincs felvétel? :))

[ Szerkesztve ]

(#40828) erdoke válasza kali (#40827) üzenetére


erdoke
titán

Egyetértek, a többség viszonylag jól képben van, és segítőkész is. Érdekes módon a sötétben tapogatózó kisebbség tudja az ebet legerősebben kötni ahhoz a bizonyos karóhoz. :F

A legjobb aláírás a héten

(#40829) 1430 válasza kali (#40827) üzenetére


1430
senior tag

Bakker... Nem gondoltam volna, hogy a Domino és a nagyképernyős csomagok után lesz még külön ilyen fejezet is. :D
Már abban sem látom a logikát, hogy ezt miért nem a "csak hang" díjcsomagos NetPluszok után tették be...

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40830) t-bali3 válasza 1430 (#40826) üzenetére


t-bali3
senior tag

Az a fura, hogy tegnap este elküldtem a csomagváltásra vonatkozó smst és az jött vissza, hogy nem vagyok jogosult rá.
Remélem csak az a baj, hogy automata ezt nem tudja végezni. Beszaladok majd valamikor személyesen.

(#40831) lugosi válasza kali (#40818) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mire kivezetik ezeket a csomagokat, addigra jó lesz a weblap velük kapcsolatban. :D

(#40832) St3ven


St3ven
addikt

Egyéves hűséggel terhelt Mozaik XS-ből át lehet lépni kötbérfizetés nélkül Move XS-be?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40833) polonic válasza St3ven (#40832) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem nem, mert olcsóbb a díjcsomag ára.

(#40834) St3ven válasza polonic (#40833) üzenetére


St3ven
addikt

Közben látom, volt rá élő példa is tylerddd esetében. Igaz, hogy olcsóbb, de az XS miatt gondolom egy kategória. Alig bírom követni a topikot, tegnap óta 100+ hozzászólást produkáltatok. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40835) kali válasza lugosi (#40831) üzenetére


kali
legenda

ááá, volt/van olyan, amit 2010-ben hibásan írtak ki, azonnal tájékoztatva is lettek róla e-mail útján, tudomásul vették azt, meg is köszönték jelzést, illetve közölték, hogy intézkednek a javításra, de persze még most is a hibás adat szerepelt a leírásban... :O :( :N :)
igaz, lassan okafogyottá válik a leírás, de na...

St3ven; neki nem volt hűség aláírva a mozaik xs díjcsomagra!
Eco XS-ben voltam régi telóval, azután vettem egy új készüléket (még mindig Eco), majd pár hónapra rá váltottam Mozaik XS-re a net miatt.

[ Szerkesztve ]

(#40836) St3ven válasza kali (#40835) üzenetére


St3ven
addikt

Télleg. :O

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40837) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Jelenleg Mozaik díjcsomagban vagyok 3200 ft-os havidíjjal, és Arany szintet értem el.
Na most, szeretnék a közeljövőben egy Next S Aranytárskártya díjcsomagot váltani mellé.
Egyrészt a jelenlegi hűségidőm tegnap lejárt, s ha váltok mellé társkártyát, akkor automatikusan újabb 2 évnek írok alá?
Illetve, ha jól bogarásztam ki, akkor változik az Arany és Platina szint elérhetősége. Erről világosítsatok már fel, lehet ugrik az Arany szintem?? Mert akkor a társkártyás opció is ... :F
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#40838) bostone


bostone
addikt

A limitbővítő opció megszűnt?

(#40839) kali válasza bostone (#40838) üzenetére


kali
legenda

nem!

(#40840) manchester85


manchester85
addikt

Esküszöm, nem értem, mi ez, hogy voip tiltás. En sima like-ban vagyok, 50 megám van összesen, utana lassitas, de neha veszek hozza plusz 200 megat, most viszont egy ezresert mar 500 mega van. Még lassitott nettel is megy a viber hívás, hol mutatkozik meg ez a tiltás? Vagy egyszerűen annyi, hogy nem illene használnom, ez ennyit jelent? :U

i6 Silver

(#40841) erdoke válasza surgyi (#40837) üzenetére


erdoke
titán

Igen, vehetsz a meglévő Aranykártya mellé társkártyás csomagot, többek között Next S-t is. Ha 5490-ért szeretnéd, az bizony 2 év hűség a díjcsomagra.
Az új feltételek szerint is elég a Mozaik XS ahhoz, hogy megtartsd az Aranykártya szintet. Havi minimum nettó 2000 Ft kell hozzá rendszeresen, vagy egyik hónapban 1500, a másikban 2000.

(#40840) manchester85
Két ok is elképzelhető, miért működik nálad:
- November 1. óta nem váltottál díjcsomagot.
- Egyszerűen még nem aktiválták a szűrést mindenkinek/mindenhol.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40842) D@ve89 válasza manchester85 (#40840) üzenetére


D@ve89
tag

Annyi, hogy megpróbálják szűrni a voip hívások forgalmát, aztán vagy sikerül nekik, vagy nem. :)
Viszont ugye ha november előtti az előfizud, akkor nincs voip tiltásod se, amíg nem változtatsz díjcsomagot, olyanra, amiben van korlátozás.

[ Szerkesztve ]

(#40843) polonic válasza D@ve89 (#40842) üzenetére


polonic
félisten

És ezt technikailag hogy oldják meg?
Nézzük a skype-ot itt. Az ok, hogy voip, de a skype a saját skype protocol nevű protokolját használja, ami titkosított is ráadásul.

[ Szerkesztve ]

(#40844) D@ve89 válasza polonic (#40843) üzenetére


D@ve89
tag

Fogalmam sincs pontos részletekről, de ha elgondolkodok rajta, ezek jutnak eszembe: a Skype az peer-to-peer alapokon nyugszik, tehát máris megvan, hogy p2p forgalmat nézni kell (amúgysem szeretik a p2p-t). Ezután kell egy algoritmus, amely elég jól betippeli, hogy az éppen folyó adatforgalomnak van-e voip forgalomra utaló jellemzője. Ha van, akkor lassítsuk be (mondjuk QoS érték hozzárendelésével).

(#40845) polonic válasza D@ve89 (#40844) üzenetére


polonic
félisten

A skype már szakított a p2p-rel mióta megvette a microsoft őket, azóta szerverközpontú.

(#40846) St3ven válasza D@ve89 (#40844) üzenetére


St3ven
addikt

Vagy csak simán a VoIP szolgáltatók által használt portokat letiltják / a rajtuk lebonyolódó adatforgalmat lassítják.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40847) surgyi válasza erdoke (#40841) üzenetére


surgyi
senior tag

Értem, s köszönöm szépen a válaszod! Annyit szeretnék még kérdezni, hogy esetleg a jelenlegi Mozaik díjcsomagomról válthatnék az új Move XS-re, ahhoz is lehetne az "Aranytárskártyát igényelni"?

(#40848) D@ve89 válasza polonic (#40845) üzenetére


D@ve89
tag

Attól, hogy a microsoft magáénak tudja az összes supernode-ot, attól még a működési elv ugyanaz.

St3ven: nem lenne túl szerencsés a 80-as portot tiltani (Skype azon is tud menni).

[ Szerkesztve ]

(#40849) polonic válasza D@ve89 (#40848) üzenetére


polonic
félisten

Ja, hogy úgymond csak a supernode-ok költöztek a microsofthoz? Erről nem tudtam. Azt hittem teljesen elvetették a p2p ötletét.

(#40850) erdoke válasza surgyi (#40847) üzenetére


erdoke
titán

Ha nincs már hűséged a Mozaik XS-re, akkor arra válthatsz, amire akarsz. Viszont az említett havi nettó 2000 (bruttó 2540) Ft kell ahhoz, hogy hosszabb távon megtartsd az aranykártyás státuszt. Vagyis a Move XS mellett bő fél év múlva el fog veszni, és akkor a normál Next S-be pakolják át a társkartyát!

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.