Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41051) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Fun díjcsomagom van, kikapcsoltam a Go!Netet, helyette megrendeltem a NetPlusz L-t.
Ez 4-én történt, akkor jött az SMS, hogy 11-én van a fordulópontom. 11-éig hogy fog történni a számlázás..?
A másik, hogy LTE-re még sose ment a telefon, pedig be van kapcsolva, és mellette egy ugyanilyen telefon vígan lógott LTE-n. Tudtommal itt (Gödöllő/Veresegyház) nincs hivatalosan LTE, de ismerősöm telefonja gyakran fogja.
Felmerült bennem, hogy csak 11-étől él a csomag. Ez lehetséges?

(#41052) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Azt már tudjuk, hogy március 1-től lezárásra kerül a Net&Roll 1GB opció,
viszont április 1-től a Net&Roll 200MB / 1GB LTE opciók is!
Ami nem meglepő, hogy a GoNet-eknek is annyi (NetPlusz mellett felesleges).

[ Szerkesztve ]

(#41053) WhiteWalker válasza M.A.Z. (#41052) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Na vazzz :Y , pont ezekért váltottam volna Mozaik S-ről (5400 ft) Move S-re (3490ft)... és gondoltam veszek mellé + Net&Roll 1GB opciót 1000ft-ért....
Jól beintettek ezzel...mi lesz helyette? Mert nekem inkább netezésre kell , alig beszélek a telefonon..ilyen díjcsomag kellene... :U

(#41054) kali válasza WhiteWalker (#41053) üzenetére


kali
legenda

egyrészt először csak a sima net&roll 1gb kerül kivezetésre, a net&roll 1gb lte azonos áron marad még, illetve ha a kivezetés előtt aktiválod bármelyiket is, akkor akár egy év múlva is használhatod, illetve szinte bármeddig.
ott az új netplusz l, szintén 1gb, és bár az már 1290 ft - a két net&roll 1gb variáns 1000 ft ára ellenében -, de cserébe adja a maximális 60-as lte sebességet, és nem csak a djícsomag függvényű 7.2 vagy esetleg 21 megabit/sec tempót.

[ Szerkesztve ]

(#41055) catroot


catroot
veterán

Sziasztok!

Sim-kártya cseréről lenne kérdésem: adva van egy micro-sim, amit még tavaly kaptam (előfizetéses telefon vásárlásakor). Most valószínűleg beújítok egy Iphone-t, amiben már nano-sim megy. A kérdésem az lenne, ha bemennék a Telekomhoz, hogy cseréjék a kártyámat (úgy, hogy közben még van egy év a hűségemből), azt bizonyos összeg letételekor vállalják? Szóval dióhéjban: az, hogy előfizetéses vagyok és most másik kártyát szeretnék, az ugye nem lesz gond?

Lehet hülyeséget kérdezek...

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41056) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

T-email kérdéssel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni.

Azt szeretném megváltoztatni, hogy amikor a t-email címemet használva a webes felületről emailt küldök, akkor milyen nevet írjon ki küldőnek az elküldött e-mail. Ezt nem találtam meg hogy hol lehetne beállítani, ha valaki tud segítsen legyen szíves.

(#41057) St3ven válasza sp@rtan (#41051) üzenetére


St3ven
addikt

A számlázás időarányos lesz február 28-ig. Az (új) adatkereted fog megújulni 11-én, a számlázást ez nem érinti.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41058) pepe091 válasza catroot (#41055) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem gond. Ha tőlük veszed a telefont akkor alapból ingyenes a csere. Ha nem tőlük, de rendes az ügyintéző, akkor szintén ingyen cserélik. Minden más esetben 4500 Ft.

(#41059) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

NetPlusz L adatlapján a "További részletek" alatt érdekes dolgokat közölnek! :D

(#41053) Giinos: Ha alig beszélsz, válasz a Move XS-t...

[ Szerkesztve ]

(#41060) St3ven válasza M.A.Z. (#41059) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, minden világos, úgyhogy remélem ezzel kapcsolatban nem lesz itt több felesleges kérdés a topicban. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41061) tomy86 válasza M.A.Z. (#41059) üzenetére


tomy86
addikt

Szerintem már régóta valamelyik főnök ismerősének/rokonának a cége csinálja a T weboldalát, persze jó pénzért. Más okot nem tudok elképzelni, hogy miért nem rúgták már ki ezt a dilettáns társaságot. Az utóbbi időben olyan az egész, mintha középső csoportos ovisok dobnák össze a kakaószünetben ;]

(#41062) dptrsk válasza sp@rtan (#41051) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A Fun csomagot biztosan LTE képessé teszi a NetPlusz?
Mert én úgy tudom, hogy az előfizetéseseket teszi LTE képessé.
A fun MIX típusú.

[ Szerkesztve ]

(#41063) lord.lakli válasza tomy86 (#41061) üzenetére


lord.lakli
őstag

Ne haragudj, de az említett korcsoport is jobban tud dolgozni megfelelő irányítás mellett :P

(#41064) sp@rtan válasza dptrsk (#41062) üzenetére


sp@rtan
senior tag

Igen, lehet ez lesz... A Fun odalán nem írja, hogy "akár 4G/LTE-hálózaton is". Akkor lehet váltok Move XS-re, bár a minimális telefonálásomhoz kedvezőbb a Fun. :D

(#41065) catroot válasza pepe091 (#41058) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm! :R

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#41066) 1430 válasza sutszi (#41044) üzenetére


1430
senior tag

Értem. A honlap nem elég hiteles ezért kérdezel a fórumon (amit persze szabad) ahelyett, hogy novemberi díjszabást keresnél vagy hivatalos csatornán kérdeznél rá. Nem megsérteni akartalak, mert a honlap most valóban csúfosan leszerepelt, de nem bírtam megállni ezt a kis fricskát, miután "fennakadtál" az ellentmondáson. Peace. :R

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41067) WhiteWalker válasza kali (#41054) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R , lehet ez lesz ha megoldható: Move XS + Net+L .

(#41068) erdoke válasza WhiteWalker (#41067) üzenetére


erdoke
titán

Ha VOIP nem kell, akkor jó megoldás.

A legjobb aláírás a héten

(#41069) WhiteWalker válasza erdoke (#41068) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az semmikép :N , nézegetem az árakat ,azért a több gigával bíró csomagoknak jól megkérik az árát... :W

[ Szerkesztve ]

(#41070) Land


Land
veterán

Üdv!

Adott egy kivágott SIM kártya, mely így microsim. A térerő kb 8 telefonon tesztelve igen alacsony a lakásban, míg a lakotarsame teljesen jó. Okozhatja ezt a SIM kártya? Csereltessem le a Telekomban? Mennyibe kerülne?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#41071) D@ve89 válasza Land (#41070) üzenetére


D@ve89
tag

Lakótársad 2G-n vagy 3G-n van? Te mivel teszteled?

(#41072) Land válasza D@ve89 (#41071) üzenetére


Land
veterán

3G-n ugyanúgy. Neki stabil, nekem akadgat. A SIM-re gyanakszom. Eléggé cserélgetem a telefonjaimat és mindnél vacak a térerőm sok esetben. Pesten használva. Míg neki neki. Tehát telefonok kizárva.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#41073) erdoke válasza WhiteWalker (#41069) üzenetére


erdoke
titán

2400 Ft 3 GB, annyira már nem vészes. Igaz, én 8500-at fizetek 30-ért, ahhoz képest drága.

A legjobb aláírás a héten

(#41074) ShadowX válasza erdoke (#41073) üzenetére


ShadowX
őstag

Az új netplusz csomagok ára szerintem teljesen elfogadható mostmár. Az 500 megás csomag ára beesett a lélektani 1000 ft alá.

(#41075) kali válasza WhiteWalker (#41067) üzenetére


kali
legenda

az egyik előfizetésemen ilyen kombót használok.

(#41076) WhiteWalker válasza erdoke (#41073) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is az ár ami "sok" , hanem hogy még mindig 500 , 1 GB-s csomagok vannakés ezeket toszkodják...ezeket szinte "ingyért" kellene adni...pl 5GB lenne 2000ft-ért...sokkal jobb árképzésnek tűnik a mostani nagy teljesítményű okostelefonokhoz / tabletekhez.

(#41077) morbi04


morbi04
csendes tag

Sziasztok. Ezeket az új díjcsomagokat nem tudom értelmezni. Tervezem lecserélni az Ikon200-as élőfizetésemet egy Dominos kártyára. Az lenne a kérdésem ha veszek mondjuk egy Domino 5-ös SIM kártyát akkor ahhoz mennyibe kerül most nekem megrendelni az 500mb-os mobilnetet? (NetPlusz M??) Mert több árat is látok az oldalon.

Köszi a segítséget.

(#41078) ShadowX válasza morbi04 (#41077) üzenetére


ShadowX
őstag

(#41079) kali válasza WhiteWalker (#41076) üzenetére


kali
legenda

legalább abban léptek már, hogy hang alapú előfizetés mellé is adott 3 és 5 gigabyte is, ráadásul bővítő formátumban nem is vészes a 2290 és a 3090 ft azokért.
volt egy időszak - nem is olyan régen -, amikor - bizonyos formában - 500 megabyte volt a maximum adatkeret...

(#41080) dptrsk válasza ShadowX (#41078) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Utána 1790 Domino5 esetén.

(#41081) ShadowX válasza dptrsk (#41080) üzenetére


ShadowX
őstag

:Y Ez a kis fül átsiklott a figyelmem felett. De az előfizetésnél is.
Pont azért váltottam a céges flottára, hogy csökkentsem a költségeimet, de meg kell fontoljam, hogy továbbra is érdemes -e fenntartani...kapcsolási díj + a net is drágább (mivel nincs benne adatforgalom). Köszönöm Telekom.

[ Szerkesztve ]

(#41082) WhiteWalker válasza kali (#41079) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom és látom is...de a mai világban ezek a pár GB-t is pikk pakk elfogynak...nem is kell hardcore felhasználónak lenni ehhez..főleg ha arra gondolok, hogy mennyi embernek nincs beállítva a telefonja applikációkat illetően ,szinkronizásilag...

[ Szerkesztve ]

(#41083) kali válasza WhiteWalker (#41082) üzenetére


kali
legenda

sokat netezek a mobiltelefonon, de el nem tudom képzelni, hogy 5 gigabyte kevés legyen egy hónapra, illetve nekem a 3 gigabyte is sok, de utóbbit még képes lennék legyűrni, ha itthon nem kapcsolgatnám át wifi hálózatra a telefont.

(#41084) erdoke válasza WhiteWalker (#41082) üzenetére


erdoke
titán

Én nem szoktam nézni, hogy mikor mennyit forgalmazok, és nyugodtan engedem az alkalmazások frissítését is mobilneten, de a 3 GB-ot még soha nem léptem túl telefonon. Szóval pl. a 0,5 + 3 GB-ból a nagyon nagy többségnek illene kijönnie.

A legjobb aláírás a héten

(#41085) WhiteWalker válasza kali (#41083) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem az korrekt lenne...Nekem a jelenlegi csomagomban Mozaik S jár 500MB. Ez kb 10 napig elég, úgy hogy hétköznap reggelente használom kb fél órát...Majd hazafelé kb 1 órát...Reggel indulás előtt otthon wifin inditok, napközbe wifit használok...és wifin frissitem az appokat...Így sem elég az 500mega... :U
Egy közepes használat mellett 2 giga lenne elfogadható...kezdő csomagban...

Így áll a helyzet nálam, 13-án van hóforduló..egy hete már túlléptem az 500M-t...és még csak nyolcadika van...

[ Szerkesztve ]

(#41086) pepe091 válasza WhiteWalker (#41085) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Kezdésnek ne használd a FB appot, helyette böngészőből lépj be oda is. Dolphin helyett mobilnethez meg Opera Mini, így biztosan kijönnél az 500 MB-ból is.

(#41087) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Skacok!

Az gondolom megoldható, hogy előre tolok be pénzt mintha előleget tettem kértek volna.

Vagyis, hogy tennék be előre pár havi díjat, hogy abból tudják vonni a számlát.

Ha a többeltből fizetem a számlát akkor az milyen fizetésnek számít? Akkor is él a kedvezményes havidíj e-pack lópikula?!

Remélem érthető voltam. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41088) lugosi válasza Vangelis (#41087) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért tennél ilyet?
Szerintem túlfizetésnek fogja könyvelni a cég, szerintem megoldható, de ez csak elgondolás.

(#41089) Vangelis válasza lugosi (#41088) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert nekem kényelmesebb lenne.

Minden hó végén betolnám a várható számla összegét... nem kellene bankkárdal kinlódnom... mert nincs.

A t-pont meg itt van mellettünk...

Tudja a fene... csak elgonololás...

Ezt az előfizut úgyis csak a telefon miatt vettem.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41090) djculture válasza Vangelis (#41087) üzenetére


djculture
félisten

Esélytelen én is gondoltam már erre, ez csak akkor játszik ha a dominós kártyát feltöltöd x havi díjal és azt váltod át előfieztésre. Amig tart a számlára átvitt dominó egyenleg nem számolnak fel semmit.
A t pontos befizetésre ugyanugy felszámolták már régen is a csekkdijat ugyhogy most se érvényes az e-pack-ra szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#41091) polonic


polonic
félisten

Ha lottóztam a sim alkalmazások segítségével, a lottószámokat a havi számlán feltüntetik majd?

[ Szerkesztve ]

(#41092) Vangelis válasza djculture (#41090) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én mindig ott fizetem... soha nem számoltak fel érte plusz díjat!

Igaz e hónaptól van e-pack. move xs miatt.

De pl ha előleget fizetsz be akkor is abból vonják amíg el nem fogy... most ez nem megoldható?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41093) Vangelis válasza polonic (#41091) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Csak az árát.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41094) polonic válasza Vangelis (#41093) üzenetére


polonic
félisten

Az nagyon szuper. Egy mobilnetes előfizetéssel, amit tableten használok, azzal próbálgattam ezeket a sim applikációkat, lottónál gépit választva végig. Aztán a végén az lett az eredménye, hogy az sms el lett küldve, ezt az online felületen látom, hogy a forgalmi egyenleg nem 0, mobilnetnél mindig nulla, ha csak netezem. De sehol semmi visszaigazolás a tableten, hogy mi történt, milyen számok vannak. És ha nyernék, akkor mit csináljak. :)

(#41095) D@ve89 válasza polonic (#41094) üzenetére


D@ve89
tag

Elküldöd a számokkal az SMS-t. Erre jön egy válasz SMS, amire el kell küldened egy megerősítő SMS-t, például OK, stb. Ezután küldik meg SMS-ben, hogy milyen számokra fogadtál.

(#41096) djculture válasza Vangelis (#41092) üzenetére


djculture
félisten

Bemész és megkérdezed minden esetre azt érzed hogy nem jó ezt túl bonyolitani a telekomnál. Valhogy ha az ő álltaluk megszabott rendtöl eltérően szeretnél valamit abból mindig teljes káosz és felszólitás lesz a vége ...
Így is van ezer hiba meg véletelnül kiszámláztuk a felszólitást ügy. De másnem kapsz pár kupont a végén fájdalomdijként :D

[ Szerkesztve ]

(#41097) WhiteWalker válasza pepe091 (#41086) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Felraktam a Dolphin minit , az FB appot letöröltem...Mindent a minin fogok használni...Kíváncsi leszek következő hónapban mennyi lesz az adatforgalmam... :U

(#41098) Vangelis válasza djculture (#41096) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Múlt hónapban is kaptam 4560ft jóváírást...

Ebben a hónapban is csak akad valami :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41099) polonic válasza D@ve89 (#41095) üzenetére


polonic
félisten

Értem. Ilyenek nem történtek. De akkor mit csináltak ezek a sim alkalmazások, ami miatt megjelent 62 Ft-os forgalom?

(#41100) D@ve89 válasza polonic (#41099) üzenetére


D@ve89
tag

Próbáld már ki, hogy újraindítod a tabletet, nem kapnád-e meg a beragadt sms-t (ami sajnos már elkésett, időkorláton túli lesz).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.