Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

most mozaik xs van, és néha hozzá net and roll 1 giga
jó az nekem, ha átváltok move xs-re és hozzá netplusz L ?
Nem eszélek sokat, szerintem sokszor kise használom a keretet, viszont a net az fontos.
Mi a trükk itt ? Hogy kb ugyanannyiért több netet kapok, ha a lebeszélhetőség értékét nem nézzük.

[ Szerkesztve ]

(#41502) pepe091 válasza 1430 (#41500) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Szia!

Az új NetPlusz csomagoknál előfizetés esetén meg lehet azt csinálni, hogy ha esetleg elfogy az adatkeret, akkor lemondom, majd újra aktiválom akár azt, vagy egyel magasabb NetPlusz csomagot ugyanabba na hónapban? A Net&Roll 1 GB-nál volt egy olyan kikötés, hogy a 2. aktiválás már +1000 Ft, itt ezeknél van ilyesmi?

(#41503) 1430 válasza pepe091 (#41502) üzenetére


1430
senior tag

Dettó ugyanaz a helyzet. Az sem számít, hogy másik csomagot aktiválsz, a lényeg, hogy az aktiválási díjak közül az első kerül jóváírásra. Persze ha az előző hónapban volt az aktiválása a kikapcsolt csomagnak... ;]

troland26 (#41504)
2013.09.10-e óta nincs 10%-os kedvezmény.

Sterilzona
Trükk? Inkább érdek, pl. mobilinternet penetráció növelése, LTE felhasználók növelése, magasabb percdíj (közben az ePack kedvezménnyel az elektronikus számla ösztönzése), stb.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41504) troland26


troland26
őstag

Igyekszem nézni a fórumot , meg időnként a T lapját is meglátogatom . Van annak valami különösebb oka , hogy már nincs a -10% os kedvezmény webes rendelés esetén ? Tavaly márciusban még így vettem a telefonomat .

(#41505) kali válasza Sterilzona (#41501) üzenetére


kali
legenda

move xs mellé akár még a net&roll 1gb lte is kérhető, ha keveset beszélsz - nem forgalmazod le a mozaik xs keretét -, és inkább a net kell, akkor jobb döntés a move xs + net&roll 1gb lte vagy a netplusz l - előbbi 1000 ft, de csak lomhább lte sebességet ad, utóbbi pedig 1290 ft, viszont engedi a maximális 60-as lte sebességet.

(#41506) Sterilzona válasza kali (#41505) üzenetére


Sterilzona
senior tag

Köszönöm.
Tehát akkor, még rég váltanom kellett volna, jól vettem ki ? :)
Ha most rögtön megrendelem, akkor, mai nap lesz a hónapforduló ? Át lehet ezt tenni pl, elsejére? Mi történik a jelenlegi mozaik xs 200 megás adatkeretemmel ?

[ Szerkesztve ]

(#41507) pepe091 válasza 1430 (#41503) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Rendben, köszi szépen. :)

(#41508) kali válasza Sterilzona (#41506) üzenetére


kali
legenda

jobban jössz majd ki - pláne e-packkel -, ha a net fontosabb, és telefonálás/sms szempontjából a move xs leforgalmazhatósága is elég.
az egyedi fordulónapot a rendszer sorsolja, de az csak az adatkeretre vonakozik, a díjcsomag és a limitbővítő a hónap első napjától az utolsóig számlázódik, viszont a havi díjak törthavi számlázásúak, a korábbi díjcsomag adatkerete elvész, ellenben a (díjcsomagot és a) bővítőt csak a hónap hátralévő napjaira kell kifizetni időarányosan, de attól még a teljes 1 gigabyte adatkeretet megkapod a fordulónapig.

[ Szerkesztve ]

(#41509) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Valaki már rá is csapott :D

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41510) ShadowX válasza Vangelis (#41509) üzenetére


ShadowX
őstag

Azta...ha nem nyomkodták félholtra akkor tuti vétel volt. Amúgy te egész nap a ws-en lógsz? :D

(#41511) Vangelis válasza ShadowX (#41510) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem , mert nincs értelme :=(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41512) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#41511) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Kb. 2 órája néztem meg és akkor még nem volt felrakva. :O

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41513) lugosi válasza Vangelis (#41509) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hú de megcsappant a használtcucc kínálat náluk.

(#41514) dashed válasza lugosi (#41513) üzenetére


dashed
senior tag

hasznalt keszulek kinalatot nem minden foldi halando lathatja?

(#41515) lugosi válasza dashed (#41514) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De jelenleg szerintem láthatja (mivel én is látom és azon kívül, hogy havonta támogatom őket egy közepes összeggel, más közöm nincs hozzájuk).

(#41516) dashed válasza lugosi (#41515) üzenetére


dashed
senior tag

Akkor ez az iphone (volt) a full keszlet ?
En csak ezt latom.

(#41517) dashed válasza dashed (#41516) üzenetére


dashed
senior tag

ok, mar rajottem :B

(#41518) Varszegig válasza Sterilzona (#41506) üzenetére


Varszegig
veterán

Arra vigyázz, hogy ha most mozaikban vagy, akkor használhatsz voip, skpye appokat beszélgetésre, míg ha átmész a move-ba onnantól nem.

(#41519) Blackmirror válasza sarkanyolo2 (#41512) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Mindenki nyugodjon le :DDD
Egyébként kíváncsiságból megrendeltem azt az iphonet,de érvénytelenítették ma reggel a rendelést.
Fel is hívtak, hogy azért mert webshop közölte hogy annyira hibás állapotban van hogy ők azt nem küldenék ki és sajnos másikat nem kaphatok.Csak nem értem,akkor miért került fel a webshopba és miért tudtam megrendelni. :P

iPhone X@R, iPad Pro

(#41520) sarkanyolo2 válasza Blackmirror (#41519) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Duma. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41521) Blackmirror válasza sarkanyolo2 (#41520) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én mondtam,hogy direkt üzletbe rendeltem,ezért megnézném küldjék ki max nem veszem át.Neeem azt nem lehet ez nagyon tré állapotban van.
Dehát ez van.Azt hogy duma-e azt nem fogom megtudni.

iPhone X@R, iPad Pro

(#41522) sarkanyolo2 válasza Blackmirror (#41521) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Vangelisnek ezért 3000 Ft-ot jóváírtak volna a következő hónapba, csak szólok. :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41523) Vangelis válasza sarkanyolo2 (#41522) üzenetére


Vangelis
nagyúr

2000ft-ot szoktak!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41524) Vangelis válasza Blackmirror (#41521) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Újra kapható a készülék!

De már el is tüntették! :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41525) Melack válasza Vangelis (#41523) üzenetére


Melack
veterán

Komolyan, ki fogom próbálni. Telenorral anno ilyen téren jól jártam.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41526) lugosi válasza Blackmirror (#41521) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az a telefon már egy Tmobil dolgozóé szerintem. :B

[ Szerkesztve ]

(#41527) lord.lakli válasza Blackmirror (#41519) üzenetére


lord.lakli
őstag

1. Duma
2. Mert semmihez sem értenek a webshop fejlesztők

(#41526) lugosi: T-s dolgozónak meg úgy is jó a tré telefon

[ Szerkesztve ]

(#41528) Blackmirror válasza lugosi (#41526) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Köszi a megnyugtatást :DDD
Nem baj, azért a z10-em kiszolgál

iPhone X@R, iPad Pro

(#41529) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#41524) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A feltöltésért felelős programozó biztos, hogy egyből szól haveroknak és viszik is...

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41530) AtHoS válasza sarkanyolo2 (#41494) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszönöm szépen mélyenszántó értékes hozzászólásod a témához :R
Miskolc topikban pl. szokott járni vodás, aki érdemben szokott is tájékoztatást adni. Miért itt ne járhatna T-s. Szóval erről ennyit..

Minden esetre tegnap este a Kocsonya Farsang-on megittam amit meg lehetett, hogy felejtsek......

"IJ" a részünkről. De ebből is tanul az ember....

read-only mode on the forum

(#41531) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Hello
A T-mobilnál vett telefonomon (Samsung galaxy S advence) betört hátul a fényképező üveg...
Maga a fényképezőnek semmi baja, csak előtte a védő üveg repedezett meg eléggé.
1 éve vettem a telefonom, ha beviszem a t-mobileba, akkor kicserélik? Vagy erre nem jó a garancia?
Milyen folyamat ez?

(#41532) Viktor0610 válasza Antraxon (#41531) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem garanciális probléma.

Samsung Galaxy A54

(#41533) punky10 válasza Antraxon (#41531) üzenetére


punky10
addikt

A törés a lehető legritkább esetben garanciás.
Réges-rég,egy messzi-messzi galaxisban volt egy tipus,aminek magától(illetve gyártási hibaként bennmaradt belső feszültségtől)betört a kijelzője,arról olvastam,hogy garanciába cserélték.De az a tipus tömegesen hozta ugyanazt a hibát,és ha jól emlékszem,akkor sem volt egyszerű kiharcolni a garanciás javítást...
Úgyhogy nem lehetetlen,de inkább lottóz!
Az ötösre nagyobb az esélyed... ;]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#41534) sarkanyolo2 válasza AtHoS (#41530) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Miért zárná ki a hozzászólásom azt, hogy T-s munkatárs is hozzászól a fórumban? :U

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41535) AtHoS válasza sarkanyolo2 (#41534) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lehet rosszul értelmeztem mondandód lényegét ("Persze, ingyen bugreport ez a fórum a T-nek") Ha így van elnézésed kérem :R

read-only mode on the forum

(#41536) sarkanyolo2 válasza AtHoS (#41535) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Az, hogy ingyen bugreport, én biztosra veszem. Annyi "hibát"(nekünk nagy szakítást :D ) szoktak jelezni itt a fórumozók, lásd Vangelis, hogy biztosan olvasgatják. Ezen kívül, 1430 és kali is nagy szakértelemmel szoktak segíteni a fórumozóknak. :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41537) AtHoS válasza sarkanyolo2 (#41536) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ja vagy úgy! Akkor tényleg mea culpa :R

read-only mode on the forum

(#41538) kali válasza sarkanyolo2 (#41536) üzenetére


kali
legenda

annyi különbséggel, hogy 1430 ténylegesen t-s illetékes, én viszont csak ügyfele/előfizetője vagyok a szolgáltatónak.
1430 inkább érdemel dícséretet, hiszen ő teszi hozzá a komolyabb kérdésekhez/problémákhoz azt a szakmai többletet, amit nem t-s illetékes nem tud, hiszen mindenki más csak a szolgáltató honlapján vagy egyéb nyilvános források által elérhető anyagból képes tájékozódni, ami nem mindig elég.
arról nem is beszélve, hogy én - vagy bárki más, aki nem szolgáltatói illetékes - szinte bármit leírhatok, akár a nemtetszésemet is, de a szolgáltatói illetékesnek nehezebb, hiszen (legalább) két irányban kell(ene) megfelelni (előfizető és munkáltató), ami nem egyszerű, illetve sokszor szinte lehetetlen.
azt is fontos megemlíteni, miszerint az itt olvasottak alapján 1430 még azt is felvállalja, hogy az előfizetők által vázolt problémákat jelzi/továbbítja az illetékesek irányába, amennyiben azok az ő hatáskörét meghaladják, illetve rá is kérdez a megfelelő szakterület dolgozóinál, ha úgy látja szükségét, mert az elengedhetetlen a probléma megválaszolásához/megoldásához.
teszi a fentieket sokszor szabadidejében, enegriáját feláldozva, illetve akár azt is kockáztatva, hogy nem minden kollégája nézi jó szemmel, amikor "munkát ad" nekik...
sok ügyfél mondhat köszönetet neki, továbbá a hozzá hasonló illetékeseknek, valamint a munkáltatói vállakról is sok terhet levesznek ezzel, mert sok esetben megválaszolják az ügyfelek kérdéseit, illetve segítséget nyújtanak azok megoldásában, és ezért az előfizetők nem telefonálnak már az ügyfélszolgálatra, valamint személyesen sem keresik már fel azt.

(#41539) zoli62 válasza kali (#41538) üzenetére


zoli62
addikt

Vagy akivel nemrég telefonon a T-Mobile számlareklamációs osztályán beszéltem.Emlékezett rám, mert egy hét alatt harmadik alkalommal beszéltünk. Gyors, korrekt ügyintézés, ilyet vár el az ember.

(#41540) 1430 válasza kali (#41538) üzenetére


1430
senior tag

:B :R
Igazából az egyik fő motivációm, hogy ha tudom a választ, akkor miért ne mondjam? :) Illetve azt vallom, hogy az élet értelme a közösségért végzett munka.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41541) blueye válasza 1430 (#41540) üzenetére


blueye
veterán

Ha mindenki így végezné a munkáját... talán még jutnánk is valahova... LIKE!

(#41542) dedike válasza 1430 (#41540) üzenetére


dedike
addikt

Höhöhöhööö!!!!

az élet értelme a közösségért végzett munka

Akkor Te erősen pályát tévesztettél! ;] :R

(Mondjuk a közösségért végzett munka is az egyén érdekét szolgálja....vagy valami ilyesmi... )

Jó szerencsét!

(#41543) St3ven válasza kali (#41538) üzenetére


St3ven
addikt

Már régóta gondolkodom, hogy 1430-at felterjeszthetnénk Szakértő egyéni rangra. :K Ha Zsolt_72 erre jár, és ő is úgy gondolja, előrukkolhatna vele a megfelelő topikban. :D

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41544) kali válasza zoli62 (#41539) üzenetére


kali
legenda

nekem is sok pozitív tapasztalatom van, sokkal több a jó, mint a negatív, és ez így van/lenne rendjén, olyat meg sehol sem tapasztaltam - legyen szó bármilyen szolgáltatóról, cégről...stb -, hogy minden(ki) tökéletes legyen, még akkor sem, ha nincsenek szélsőséges elvárásaim, eléggé megértő vagyok, és hajlandó vagyok kompromisszumokat is kötni.

1430; akik - legalább részint - követik a témát, azok látják a segítő szándékodat, és akik kicsit is jó emberismerők, azok számára a mentalitásod sem kérdéses, szóval nem is kell jobban ragozni, de sok ilyen ember kellene minden szolgáltatóhoz!

St3ven; nem tudom, hogy ez milyen folyamat eredménye, nekem is csak jött egyszer a privát, hogy érdemesnek találtak rá, de a pontos részleteket nem ismerem, csak sejtem, hogy a sok segítő szakmai hozzászólás járulhatott hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#41545) sarkanyolo2 válasza St3ven (#41543) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ezt már többen is felhoztuk, tényleg megérdemelné! :K

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41546) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most hívtam a 1430-at és kértem , hogy aktiválják a 2000ft/200Mb os adatforgalamt ami jár ajándékba,.

Be is írtam a számot és be is azonosítottam. Mivel nem arról a számról volt szó amiről hívtam őket.

Erre arra a számra aktiválták amiről hívtam őket. :DDD

Végül is mindegy..... értének hozzá. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41547) amisis


amisis
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne felétek hogy Dominó kártyás egyenleget lehet átutalni másik dominós egyenlegre?

Apple iPhone 8 Plus

(#41548) St3ven válasza amisis (#41547) üzenetére


St3ven
addikt

Nem lehet.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41549) surgyi


surgyi
senior tag

Üdv emberek!
Még decemberben vásároltam egy készüléket Domino csomagban...de eddig még nem aktiváltam a kártyát. Meddig érvényes a 2000Ft-os bónusz egyenleg, s a 200MB adatforgalom?
Köszönöm előre is a segítséget! :R

(#41550) Vangelis válasza surgyi (#41549) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én hívtam őket. Aztán a másik számra aktiválták... de azon működik.

pont mrég írtam.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.