Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41851) br4adam válasza Viktor89 (#41849) üzenetére


br4adam
aktív tag

1500nál a Telekom fél évet ad.

(#41852) St3ven válasza club1 (#41850) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem a héten 2500-ra is 365 napot dobott.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41853) D@ve89 válasza St3ven (#41852) üzenetére


D@ve89
tag

Én úgy tudom, hogy 2000Ft-tól felfele 365 napot adnak (kivéve talán a 10000 felettiekre, ott másfél év már).

(#41854) Herczi


Herczi
senior tag

Most ha én dominóról átváltok Move XS-re mennyiért tudok 500 mega netet venni mellé? Mobilról netezek, aztán ilyen kis képernyőn nem tudok elmenni az oldalon.

(#41855) tomy86 válasza Herczi (#41854) üzenetére


tomy86
addikt

500MB nem nagyon éri meg szerintem.
NetPluszM 500MB: 990Ft
NetPluszL 1GB: 1290Ft
Net&Roll 1GB: 1000Ft

(#41856) kali válasza Herczi (#41854) üzenetére


kali
legenda

990 ft/hó, illetve az aktiválás hónapja, és az azt követő teljes hónap alatt csak 190 ft, utána 990 ft/hó.
esetlegesen megfontolandó, hogy 1290 ft ellenében 1 gigabyte adott, ami már a maximum lte sebességet is engedi.
jelenleg adott még a net&roll 1gb lte bővítő is, ami 1000 ft, de az hamarosan kivezetésre kerül, utána már nem aktivál(tat)ható, csak azok használhatják a későbbiekben, akik időben megrendelték - ez az opció papíron csak az alapcsomagban adott sebességet engedi lte hálón is.

(#41857) Herczi válasza tomy86 (#41855) üzenetére


Herczi
senior tag

Köszi srácok.

(#41858) St3ven válasza D@ve89 (#41853) üzenetére


St3ven
addikt

Ja, valahogy így. Én a kedvezmény miatt választottam a 2500-at.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41859) St3ven


St3ven
addikt

Szerintetek Domino Web (csak adatelőfizetéses) kártyát cserélnek micro SIM-re? Má' hogy ingyen. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41860) erdoke válasza St3ven (#41859) üzenetére


erdoke
titán

Talán, ha viszel holnap egy csokor tulipánt, és egy kedves hölgyet fogsz ki. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#41861) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Szegeden (jelenleg a Mars téren vagyok) van LTE! :)

(#41862) ShadowX válasza pepe091 (#41861) üzenetére


ShadowX
őstag

Baxi megelōztél :D Aradi vértanúk terén is. :)

(#41863) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Emlékeztek, hogy a Alcatel OT Fire 4012 mennyi volt? Igen, 12 ezer forint. Most meg 30-ért vesztegetik....

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41864) Vangelis válasza sarkanyolo2 (#41863) üzenetére


Vangelis
nagyúr

12852 ft talán.... lehet viszik mint a cukrot :D
tescoban 14990ft most is....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41865) lugosi válasza pepe091 (#41861) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szuper, végre egy jó hír!
(Már csak egy LTE-s divájsz kéne :DDD)

(#41866) ShadowX válasza lugosi (#41865) üzenetére


ShadowX
őstag

Azért annyira nem eszik forrón azt a bizonyost. Elég limitált még hol van LTE. Gondolom folyamatos a bevezetés.

(#41867) Vangelis


Vangelis
nagyúr

13perc után feladtam az ÜFSZ várakoztatását.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41868) erdoke válasza Vangelis (#41867) üzenetére


erdoke
titán

Talán számít a Platina jogosultság, de én nem sokat szoktam várni. :P

A legjobb aláírás a héten

(#41869) Vangelis válasza erdoke (#41868) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát engem is már tovább kapcsoltak..... de akkor is...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41870) lugosi válasza erdoke (#41868) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem biztos, én is platina vagyok és volt már hogy 13 perc után untam meg, de szokott olyan is lenni hogy fél perc alatt megvan.

(#41871) erdoke válasza lugosi (#41870) üzenetére


erdoke
titán

Talán csak szerencsém volt, bár az is igaz, hogy ritkán keresem őket telefonon. Még az is lehet, hogy éppen ezért nem várakozhatnak sokat. :D

A legjobb aláírás a héten

(#41872) aicon válasza Vangelis (#41867) üzenetére


aicon
senior tag

18 perc is volt a közelmúltban, többen hitetlenül fogadták.
Vártam egy illetékes válaszát az 5 perces ésszerű várakozási időről, de ilyenkor nincsenek sehol...
Talán most.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#41873) pepe091 válasza ShadowX (#41866) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, én is ezt vettem észre. Csak a belvárosban van még, már a Tisza parton sem volt, kb a Dómig még van, az Anna kúton az utolsó, a Szent István téren már ismét nincs. Itt Makkosházáig sem ér még ki, pedig azt hittem erre hamarabb lesz a telefontorony közelsége miatt, de úgy tűnik nem feltétlenül onnan sugároznak.
Egyébként ahol van, ott elég szépen hasít, bár mondjuk most még közrejátszik az is, hogy kevesen használjuk:

(NetPlusz L csomaggal.)

(#41874) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

Honlapon nem találtam, bár biztos csak én vagyok a béna. A next S díjcsomagnál nincs semmi benne foglalt szolgáltatás?

(#41875) sz.balazs.95 válasza bozsozso (#41874) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

[link]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41876) bozsozso válasza sz.balazs.95 (#41875) üzenetére


bozsozso
őstag

Ezt megtaláltam én is, de itt nincs semmi benne foglalt szolgáltatás? Pl.:hívószámkijelzés

(#41877) sz.balazs.95 válasza bozsozso (#41876) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem azok nincsenek ebben a csomagban.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41878) br4adam válasza sz.balazs.95 (#41877) üzenetére


br4adam
aktív tag

De benne van a hívószámkijelzés.

(#41879) lord.lakli válasza Vangelis (#41864) üzenetére


lord.lakli
őstag

Készítik elő a húsvéti kuponakciót :)

(#41880) Vangelis válasza lord.lakli (#41879) üzenetére


Vangelis
nagyúr

JÓ lenne már valami mert lassan elfeledjük, hogy mi volt régen!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41881) bozsozso válasza br4adam (#41878) üzenetére


bozsozso
őstag

Meg tudnád mondani mit tartalmaz még?

(#41882) lugosi válasza Vangelis (#41880) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

... és már előre rettegnek tőled :DDD

(#41883) erahurka válasza br4adam (#41851) üzenetére


erahurka
félisten

Sziasztok!

Van egy Lumia 620-am amit a Telenornál vettem. Problémái vannak, most nem lényeg hogy mi. Telenor azt mondta 1 hónap a szervíz, az Allee Nokia Care pontban két hetet mondtak. Viszont a 620 topikban egy "kolléga" említette, hogy ő visszavitte a Telekomhoz és egy egy hét múlva mehetett is érte.

Ezek szerint a Telekom szorosabb kapcsolatot ápol a Nokiával és ők saját szervizben is hozzányúlhatnak a Lumiákhoz vagy sűrűbben küldik le a vidéki szervizbe a készülékeket?

Másik kérdésem hogy ha beállítok egy üzletbe akkor gariztathatok-e egy Telenoros készüléket. Egyrészt a Lumia 620 az mindenütt ugyanaz, másrészt miért foglalkoznának a konkurens cég ügyfelével. Nyilván nemet kapok erre de azért hátha :DDD

:R

Szerk.: Nem válasz akart lenni, nem tudom mi van velem tegnap is elnyomtam egyszer :B

[ Szerkesztve ]

(#41884) glaci válasza erahurka (#41883) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem a végén , meg is válaszoltad magadnak a kérdést!
Nem náluk vásároltad, hanem a konkurenciánál, így annyi idő alatt javíttatsz, amennyit rajtuk keresztül el tudsz intézni.
A Telekom nem fog Neked segíteni, mert semmi közük Hozzád.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#41885) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Jelenleg Go!Net XL netem van dolgozoi elofiztes melle havi 2490,- HUF-ert. Most olvastam, hogy ez a csomag kivezetesre kerult, de van helyette NetPlusz L, szinten 1GB-os, viszont 2190 HUF.
Ha jol olvastam utobbiban tiltva van a voip. Van ezen kivul barmi mas elteres a ket csomag kozott? Ha ugy dontok, akkor az online feluleten siman atvalthatok egyikrol a masikra?

Eseti limitbovitesre tenyleg csak az a ket opcio (1530 HUF / 1GB vagy 2030HUF / 3GB) letezik? Nincs valami 100/200 MB-os opcio?

A szamlan talaltam egy olyan tetelt, hogy TeleMátrix. Ez pontosan mire is jo? Le lehet mondani?

Koszi elore is.
Udv.

(#41886) tomy86 válasza tPedro_ (#41885) üzenetére


tomy86
addikt

Sziasztok!
Jött egy sms a T-től, hogy az eddig használt Net&Roll 1GB limitbővítő helyett, március 1-től a Net&Roll 1GB LTE opciót használhatom tovább. Van ezzel valami teendőm vagy automatikusan átvált az LTE opcióra?
Persze a weboldalra megint nem lehetett belépni, de az ottani információk (illetve hiányuk) úgysem feltétlenül fedik a valóságot. Nem tudom mennyit kap a cég (ha külsősök csinálják) vagy az IT-s alkalmazottak, de ha társadalmi munkában csinálják a weboldalt, akkor is túl vannak fizetve ;]

(#41887) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nézegetem ezt az új Domino-s NetPlusz dlgot. Nekem Domino Surf-om van jelenleg, ez ugye havi 890 Ft, és van benne 150 Mb. Ha valamelyik NetPluszt hozzáveszem, akkor a Surf havidíjához még hozzájön a Netplusz díja (pl. a NetPlusz M 990 Ft-ja), íg összesen 890+990 Ft-ért 150+500 Mb netem van?

(#41888) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e olyan megoldás amivel tudok mobiltelefonon e-mail-t fogadni SMS-ben?
(Arra gondolok, hogy pl: 30xxxyyyy@t-mobile.hu -s címre küldök egy e-mailt akkor azt az adott "30xxxyyyy" telefonon SMS-ben kapom meg.)

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#41889) tomy86 válasza tomy86 (#41886) üzenetére


tomy86
addikt

Tárgytalan a kérdés. Sikerült belépnem a T oldalára és ott már a Net&Roll LTE-t jelzi, mint az előfizetésemhez rendelt limitbővítő opciót. Ezek szerint automatikusan váltott.
A #41886-os hozzászólásom természetesen nem válasz akart lenni tPedro-nak, csak összevissza nyomkodok :)

(#41890) 1430 válasza tPedro_ (#41885) üzenetére


1430
senior tag

Minden adatcsomagban (így Go!Netnél is) tiltott a VoIP, a díjcsomag függvénye, használhatod e. Ha november 1. előtti a díjcsomagod, akkor engedélyezett a VoIP használat, míg olyan díjcsomagba nem váltasz, ahol nem engedélyezett. Másként mondva az adatcsomag váltás során nem veszted el a tavaly kapott VoIP engedélyedet.
Az eseti limitbővítők, amiket írtál, a nagyképernyős Mobilinternet díjcsomagokhoz vannak (RelaxNet, Net&Roll), hang díjcsomagokhoz a NetPlusz-ok közül választhatsz ( a drágábbik verziókból, mert a flottás csomagokhoz nem szokott bennefoglalt adat tartozni, amit "bővíthetnél").
A Telemátrix biztosítja a csoporton belüli ingyenes hívást illetve hívhatóságot. Ha létezik a díjcsomagnak olyan verziója, ahol nem ingyen, hanem legfeljebb olcsóbban hívhatod a csoporton belüli számokat, akkor arra váltva ingyenes lesz a Telemátrix szolgáltatás, bár ez díjcsomagváltás, és akkor ugrik a VoIP engedély is...

tomy86
Az automatikusan kifejezés kicsit túlzás, de lényegében hétfőn délelőtt mindenkinek lecserélték. ;)

Hauptmann
Igen, pluszba fizeted, s bár a netes önkiszolgáló magasabb árat ír, Surf-höz a 990 Ft-os ár tartozik.

Kenan
Ez a szolgáltatás megszűnt.

Már nem keresném vissza, de valaki részéről felmerült a kérdés, hogy a Domino-ra váltás díjának 2700 Ft-os díja univerzális egyenlegre kerül e. A válasz: nem. Lényegében ugyanaz a helyzet, mintha új Domino számot venne 4050 Ft-ért, amiből 2700 leforgalmazható, de az is csak telekomunikációs szolgáltatásokra. Itt csupán adott lesz a hívószám, illetve nem kell kifizetni az 1350 Ft-os belépési díjat.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41891) Vangelis válasza 1430 (#41890) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Most a dominó csomag elég jó áron van webshopon :[link]

1990 és 2700ft lebeszélhető-

Így tényleg ilyen gyorsan kihozzák?

Sürgős házhoz szállítást kérekMunkanapokon 8 és 14 óra között leadott megrendelését 6 órán belül házhoz szállitjuk

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41892) bozsozso


bozsozso
őstag

Ha már megjelent 1430 akkor ismét felteszem a kérdésem:

A next s díjcsomag milyen szolgáltatásokat tartalmaz? Nem találtam a honlapon semmit róla.

(#41893) Vangelis válasza bozsozso (#41892) üzenetére


Vangelis
nagyúr

pl 100%-ban lebeszélhető a honlap szerint! :D

Tudnak ezek valamit :) ;]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41894) dedike válasza bozsozso (#41892) üzenetére


dedike
addikt

Nem lehet, hogy rossz honlapot nézel? :F ;]

[link]

Jó szerencsét!

(#41895) bozsozso válasza dedike (#41894) üzenetére


bozsozso
őstag

Lehet rosszul teszem fel a kérdésem, de ilyenekre gondolok:

hívószámkijelzés, hívásvárakoztatás, hívásátirányítás stb.

Amiket linkeltek azzal nincs gond megtalálom.

(#41896) Teko001 válasza bozsozso (#41895) üzenetére


Teko001
őstag

Az ÁSZF alapján egyiket se, de a hívószámkijelzés kivételével a többi mint ingyenesen megrendelhető szolgáltatás.

(#41897) bozsozso válasza Teko001 (#41896) üzenetére


bozsozso
őstag

Na pont ezért akarom 1430-tól megtudni, mert pár hozzászólással lentebb meg azt írta a fórumtárs, hogy a hívószámkijelzést tartalmazza.

(#41898) polonic


polonic
félisten

Utazom vonattal, godollon tartunk es indulas ota folyamatosan van lte.

[ Szerkesztve ]

(#41899) 1430 válasza bozsozso (#41897) üzenetére


1430
senior tag

Igazából minden általános* szolgáltatást tartalmaz, de a hívószám-kijelzést külön is kiemelném, hogy az díjmentes hozzá. Illetve talán még a VoIP lehet fontos, az az S-nél nem engedélyezett.

*például WAP, Nemzetközi roaming, Hívószámkijelzés, MenüÁsz, Egyirányú adat- és fax szolgáltatás, Hangpostás, Hívásátirányítás, Hívásvárakoztatás, Hívástartás, Konferenciabeszélgetés, SMS-küldés, Hívószámküldés-tiltás, -engedélyezés

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41900) bozsozso válasza 1430 (#41899) üzenetére


bozsozso
őstag

Rendben, köszönöm. Csak azért kérdeztem mivel ennél nincs feltüntetve semmi a honlapon. Más díjcsomagoknál ott van és így nem egyértelmű. Legalábbis számomra.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.