Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40201) negroo válasza lugosi (#40195) üzenetére


negroo
aktív tag

Akkor Várjak vele, mert épp néztem egy készüléket ami megéri. Most én voda üzleti csomagban vagyok, de kiszúrtak velem sajnos. Van még egy évem és lécelek le tőlük.:) Kitartás lugosi béla volt azsem a vámpírok filmes holivoddi megtestesítője .:)

Napalm, akkor még sem volt rém terjesztés?:(

[ Szerkesztve ]

(#40202) 1430 válasza RedCactus (#40159) üzenetére


1430
senior tag

Új előfizetéshez legkorábban 7 hónap után vehetsz készüléket. Logika? A visszaélések elkerülése. Ugyanis a készülékváltás a neten automatizált. Mit csináltak a visszaélni vágyók, mikor csak komoly előleggel engedték volna az új előfizetéses készülékvásárlást? Nem vettek, csak előfizetést, hűség nélkül, minimális előleggel. Ezután pedig megrendelték hozzá neten a készüléket készülékváltásként, előleg nélkül.

mikersz1
A készülékhez tartozó hívószámmal és jelszavával lehet belépni. Ha listaáron vettétek, akkor email címmel próbáljatok belépni (nem Telekom ügyfélként), jelszópótlással.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40203) RedCactus válasza 1430 (#40202) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi a választ, de azt még hozzátenném, hogy aranytárskártyát váltottam ki decemberben, a (20 éve) meglévő telefonszámom mellé az előfizetésemhez kapcsolva. Saját néven fut mind a kettő. Nem most mentem be a T-hez az utcáról, készüléket meg 3 éve vettem utoljára. Ha ez gyanús, akkor csodálkozom, hogy adnak még el telefont valakinek. Á tényleg, most jut eszembe, hogy '97-ben elcsúsztam az egyik számlámmal... :K

[ Szerkesztve ]

(#40204) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Hivasatiranyitasrol erdeklodnek. Tmobilos elofizeteses cegcsomagban vagyok, kulfoldre megyek egy hetre. Atiranyitanam a bejovo hivasaimat a kollegam szamara akivel egyebkent ingyen beszelek. Mik a koltsegek ilyenkor es hogy kell ezt beallitani?

Ha jol olvastam ezt a tmobile honlapjan akkor ingyenes de ezt nem akarom elhinni. Meglepetest meg nem akarok a szamlan mert eleg sok a bejovo hivasom.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#40205) vasi89 válasza Gabbana (#40204) üzenetére


vasi89
addikt

Üdv!

Engem az érdekelne, hogy ha gariban cserélt iphone-om van akkor most újraindult a garancia vagy sem? Anno a 4S-nél igen, kaptam újabb 1 év garit, de most van aki azt mondja, hogy már nem indul újra. Pedig a fogyasztóvédelmi törvényben benne van, hogy fődarab csere esetén fél év azt hiszem de itt ugye új telefont adtak amire szintén 1 év gari kellene hogy legyen főleg, hogy refubrished.

Bocsi ez nem válasz lett volna csak rossz gombra kattintottam :)

[ Szerkesztve ]

(#40206) St3ven válasza vasi89 (#40205) üzenetére


St3ven
addikt

A fél év az a szavatosság, de igen, elvileg újra kell indulnia a jótállásnak, hiszen az kötelezően legalább egy év a tartós fogyasztási cikkek esetében.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40207) 9991


9991
újonc

Sziasztok!

Már egyszer kétszer írtam ide, néhány problémámmal kapcsolatban, szerencsére a legtöbb most megoldódni látszik, viszont újabb kérdések merültek fel bennem.

Kb. két hete rendeltem online új előfizura egy Lg G2-t, igazából jó arcok voltak, a rendelés után egy-két nappal felhívtak, adatokat kértek, meg hogy szkenneljem, vagy faxoljam a személyim és lakcím kártyám másolatát, ezt sajnos csak pár nappal később tudtam megtenni, azt is mondták, hogy ha ezek beérkeznek, akkor újra hívnak további egyeztetés miatt. Mielőtt újra hívtak volna, a thome-os otthoni csekk megjött, mikor hívtak mondták, hogy minden oké, de azt be kéne gyorsan fizetni és akkor tudunk tovább lépni, kérdeztem őket a mobilelőlegről, mondták, hogy ezt még nem tudják, majd ha befizettem a thomeos csekket megint hívtak. Közben elutaztam és így csak tegnap került befizetésre a csekk és azt is szkenneltem és elküldtem nekik még tegnap este. Ma hívtak, hogy oké minden megvan, elismételték a rendelésem, és mondták, hogy akkor pénteken jön a teló. :) Kérdeztem, hogy előleg vagy valami buktató? Nem nincs semmi, minden oké, csak a kezdőrészlet a futárnak és meg is vagyunk. Most tök boldog vagyok, csak azt nem tudom, hogy ha jön a futár mi a teendő, csak mutatom a személyit, meg aláírom, a kis szelvényét, hogy átvettem? vagy egy rakat szerződést, mindenféle papírt kell az utcán irkálnom? Soha nem volt még telefon és előfizetés ügyben dolgom futárral, ezért kérdezem?

Másik meg, hogy az hogy lehet, hogy ismerőstől, aki szintén aranykártyás, csak nem új előfizetéssel, hanem aranytárskártyára vett egy jóval olcsóbb készüléket ki kellett csengetnie három havi díjat előre?

Köszi a válaszokat előre is :)

(#40208) szekra válasza 9991 (#40207) üzenetére


szekra
őstag

Aláírod a futarnak a papírt, hogy atvetted, odaadod a pénzt és ennyi.

(#40209) plus44


plus44
veterán

A Like díjcsomagon kívül létezik most a T-mobile-nál olyan csomag/előfizetés ami legalább 1 szám (több nem kell feltétlenül) ingyenes hívását engedélyezi?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40210) Frenky89 válasza plus44 (#40209) üzenetére


Frenky89
őstag

Arra figyelj, hogy a Like 50-nél csak 3 óra erejéig hívhatod ingyen a három kijelölt számot.

(#40211) plus44 válasza Frenky89 (#40210) üzenetére


plus44
veterán

Igen igen, azt tudom, jelenleg a nagy Like csomagra keresek alternatívát, mert a 3 ingyenes szám nekem nem feltétlenül kell, elég lenne 1 is.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40212) vasi89 válasza St3ven (#40206) üzenetére


vasi89
addikt

Akkor jól gondoltam mert miután eladtam a !S-t az új tulajnak már azt mondták, hogy csak fél év volt rá pedig nem. Mondjuk boltja válogatja de nem értem miért jó nekik ezzel próbálkozni... :(

(#40213) 313313 válasza plus44 (#40209) üzenetére


313313
addikt

Valamilyen havidíj + családbarát. (2100ft körül van a két szám közti ingyen beszélgetés...) Alkalmazható:
előfizu-előfizu között
előfizu-feltöltő kártyás szám közt

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#40214) Rhino666


Rhino666
őstag

A T-Mobile webshopnál végleg megszűnt a 10% kedvezmény? :F Ahogy nézem, most minden telefonnál megegyezik az online ár a bolti árral. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#40215) BMS


BMS
őstag

a nokia lumia 620-ra lesz szerintetek az elkövetkezendő 1 hónapban egy 20-30%-os webshop-os kedvezmény?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#40216) polonic válasza BMS (#40215) üzenetére


polonic
félisten

Látsz benne valamit?

(#40217) vatafakk


vatafakk
aktív tag

Van még itt rajtam kívül olyan, aki karácsony előtt vásárolt készüléket, de nem kapott tartozékkupont?

(#40218) motoflug válasza Rhino666 (#40214) üzenetére


motoflug
őstag

Max. 1-2 dijcsomagnal van kedvezmeny,na meg a domino akcio.

(#40219) #41133696 válasza vatafakk (#40217) üzenetére


#41133696
törölt tag

DEC 23. és nem rémlik, hogy kaptam volna :D

(#40220) lugosi válasza polonic (#40216) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Rakjon már be valaki minden nap egy ilyet, másodikra is nagyon vicces volt, harmadikra-sokadikra is biztosan az lesz!

(#40221) polonic válasza lugosi (#40220) üzenetére


polonic
félisten

Ha ezt szeretnéd, én szivesen! ;)

(#40222) punky10 válasza vatafakk (#40217) üzenetére


punky10
addikt

Én már másodjára kapok kódot,pedig csak egyszer vásároltam... :DD

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#40223) motoflug válasza punky10 (#40222) üzenetére


motoflug
őstag

Mostani dominos rendeléshez nem járt véletlenül? El tudnám költeni.

(#40224) Blackmirror válasza vatafakk (#40217) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Dec 17 óta nem kaptam,sanszos hogy nem is fogok már. :U

iPhone X@R, iPad Pro

(#40225) Soulfly842 válasza RedCactus (#40203) üzenetére


Soulfly842
addikt

Menj be egy T-Pontba akkor, ott kezelik a 7 hónap leteltét megelőzően is az ilyen igényeket ;)

(#40204) Gabbana

Ha van a céges paraméterekben Telemátrix opció, az az egyedüli kivétel. 25 Ft/perc.

Ha ÜHSZ2-t látsz Telemátrix opció helyett, akkor mehet az átirányítás nyugodtan.

(#40226) #41133696


#41133696
törölt tag

Akiknek a https://webshop.t-mobile.hu oldalon a dokumentumok résznél nincs feltöltve a jótállási jegye, és ez a kép fogadja:

A következő lépéseket kell végrehajtani, hogy ez legyen a végeredmény:

1. A telekom.hu-ról kell belépni (jobb oldalt fent előfizetéseim - mobil előfizetésem)
2. A megjelenő lapon rendelés követés - tovább
3. Nem vagyok T-Mobile előfizető /Itt a regisztrációkor/vásárláskor megadott email címet kell megadni és a jelszót/
4. Bejelentkezni, ha csak az email címünket tudjuk, akkor jelszó emlékeztetőt kérni.

(#40227) RedCactus válasza Soulfly842 (#40225) üzenetére


RedCactus
senior tag

Köszi, de pont onnan küldtek el!

(#40228) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Na most a limitbővítő opcióknál a Net&Roll 1GB LTE rendelhető Mozaik XS mellé vagy nem? A lehetőségek felsorolásánal ott van, ha a részletekre bökök akkor nincs. Melyik a mérvadó?

(#40229) polonic válasza vadászcsiga (#40228) üzenetére


polonic
félisten

Rendelheto.

(#40230) ANDROID???


ANDROID???
addikt

T-home sat tv beltéri probléma van.
2 beltéri van jelenleg a 2 tv-hez, az egyik helyiségben egy intek van amivel nincs probléma, a másik szobában 1 hónappal ezelőtt bekötött huawei. A huawei rettenetesen lassú, felhívtam a T-t hogy valamit kellene csinálni, mert ez rettenetesen lassú, erre azt mondták cserélik. Ma jött az sms,hogy ellenőrizték a hálózatot és a hálózatnak semmi baja, KÁR hogy a beltéri miatt tettem a bejelentést. Erre ma felhívtam ismét a 1412-es számot újból elmondtam mi a szitu, erre az volt a válasz, hogy sajna ez nem hiba, ezek ilyenek és ha akarom kiszállási díj ellenében és a következő készülék megfizetése ellenében kijönnek és cserélik. Kérdeztem erre, hogy akkor ez van szokjam meg mert nincs kiút, válasz igen.

Ilyenkor mi a sz@r van, hagyjam annyiban?

Nagyon zavaró, hogy az intek 3-4 csatornát vált normálisan amíg a huawei 1-et. :W

(#40231) erdoke


erdoke
titán

Az EU roaming megint zseniálisan működik... :W

A legjobb aláírás a héten

(#40232) sarkanyolo2 válasza erdoke (#40231) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Úgy vannak vele, hogy éjszaka senki ne mászkáljon el otthonról. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#40233) tomy86 válasza ANDROID??? (#40230) üzenetére


tomy86
addikt

(#40234) plus44 válasza 313313 (#40213) üzenetére


plus44
veterán

Köszi szépen a segítséget! :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#40235) erdoke válasza sarkanyolo2 (#40232) üzenetére


erdoke
titán

Most megpróbáltam a Webshopban aktiválni. Kiírja, hogy "Sikeres művelet. Sikers megrendelés." Alatta pedig: "Nincs aktiválva". :(( :O
Az agyamra mennek. Ráadásul fontos lenne, hogy napközben is elérhető legyek emailben.
Nagyon érik, hogy összepakolom a 4 előfizetésem és 3 Dominóm, és átballagok másik szolgáltatóhoz... Lassan elég "bizonyíték" gyűlik össze, hogy nem teljesítik a szerződésben vállaltakat, úgyhogy nem kell megvárnom a hűség lejártát sem.

Apropó, a webshop belépésről se SMS, se e-mail értesítés nem jött. Bár ha jobban belegondolok, már tegnap este sem. :F

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40236) cris78


cris78
őstag

Sziasztok!
BB z10 telefonhoz , mozaik xs csomagban, melyik net&roll limitbővítő opciót lehet rendelni, érdemes?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40237) migabi24 válasza cris78 (#40236) üzenetére


migabi24
nagyúr

Lehet, de hogy érdemes-e azt neked kellene tudnod

(#40238) cris78 válasza migabi24 (#40237) üzenetére


cris78
őstag

Havi 300 MB azért lehet, hogy kevés így :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#40239) ANDROID??? válasza tomy86 (#40233) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi lepasszoltam oda a kérdést... :)

(#40240) 2o1i válasza erdoke (#40235) üzenetére


2o1i
senior tag

Ugyan ezt csinálta nálam is. Nem is működik a dolog. SMS-ben is próbáltam, arra meg a következő választ küldték: Dìjcsomagjàban a csùcsidö csökkentés nem értelmezett. Kérjük, vàlasszon màsik kedvezményt. Köszönettel: Telekom

Úgy néz ki már nem lehet Mozaik XS-hez az Netroll 1GB LTE-t rendelni... :(

(#40241) polonic válasza 2o1i (#40240) üzenetére


polonic
félisten

Miért ne lehetne? Az online felületen próbáld.
Nekem is az van.

(#40242) 206 cc válasza ANDROID??? (#40230) üzenetére


206 cc
senior tag

Ne azt jelents be hibának hogy lassú!!! :W :W :W
Elmegy a hangja,lefagy....stb...stb....akkor valószínű hogy cserélik.

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#40243) ANDROID??? válasza 206 cc (#40242) üzenetére


ANDROID???
addikt

A másik helyiségben is volt baj a beltérivel, ott újraindult, aztán a másik szar volt az EPG megállt a kép stb. utána a 3. lassú volt azt amikor jeleztem , jöttek hoztak egy használtat (intek) azóta az van...

(#40244) 2o1i válasza polonic (#40241) üzenetére


2o1i
senior tag

Próbáltam ott is. Ugyan azt produkálta amit (#40235) erdoke kollégának...

[ Szerkesztve ]

(#40245) polonic válasza 2o1i (#40244) üzenetére


polonic
félisten

Akkor ügyfélszolgálaton érdeklődj és rendeld meg.

(#40246) BéHGT


BéHGT
senior tag

Sziasztok!
Mozaik M (8600 ft) elő hűséges tarifat tudok váltani Next M-re (9990 Ft)??

(#40247) KZP válasza BéHGT (#40246) üzenetére


KZP
őstag

Felfelé (drágább díjcsomag felé) minden további nélkül! :D

(#40248) dedike válasza erdoke (#40235) üzenetére


dedike
addikt

Apropó, a webshop belépésről se SMS, se e-mail értesítés nem jött. Bár ha jobban belegondolok, már tegnap este sem.

Ez nálam sem működik legalább 1,5 hónapja.... :(

Jó szerencsét!

(#40249) #TOTTI válasza BéHGT (#40246) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen, de egyik ismerősöm azt a tájékoztatást kapta, hogy akkor újra indul a hűségidő.

(#40250) BéHGT válasza #TOTTI (#40249) üzenetére


BéHGT
senior tag

Na persze, de akkor remélem új mobilt is lehet mellé választani, nem ám csak ők járnak jól...
Másik... Next M mellé is rendelhető a BlackBerry Istant E-mail 3? És ugyanúgy ingyenes 690 Ft helyett?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.