Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41751) atee89


atee89
csendes tag

Egyik ismerősömnek akadt egy hatalmas problémája.
Történt, hogy másfél hónapja új mobiltelefont kapott, és most a napokban lekérte az egyenlegét és több százezer forint lett. T-mobile és valami kék csoport vagy csomagban van. Bement a telekomhoz, ott alig akartak neki segíteni, azt mondták azért van, mert hogy a telefon automatikusan frissítette magát állandóan. Mit lehet tenni? Szerintem ez nonszensz, hogy erről nem tájékoztatják az embert, vagy nem szól a szolgáltatótól senki, hogy hoppá, ennyi idő alatt ennyi lett az egyenleg... szépen hagyják, hogy peregjenek a százezrek!!! Még ha a legjobb, legdrágább csomagba is lett volna benne, akkor is csak töredékét kellett volna fizetnie. Mit lehet tenni? Feljelentés?

(#41752) St3ven


St3ven
addikt

Megerősítést kérnék.... Van egy Domino Web SIM-kártyám, My T-n nem tudok belépni a számmal ("Hiba! Az Ön előfizetése felfüggesztett".), de a *102# azt írja, hogy "Feltölthető 2014.03.06-ig".

Azaz - jobb híján - más számról még fel tudom tölteni az egyenlegét? És újra elérhető lesz a My T is?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41753) Prien válasza whbear (#41735) üzenetére


Prien
addikt

Hello! Én is ZTE MF60-ról váltottam Huawei E5776 LTE routerre, nem bántam meg. Mivel a ZTE csak HSDPA sebességet tud, azaz névlegesen 21 Mbps-t, így ténylegesen 14 Mbps-nél nekem nem sikerült nagyobb sebességet elérnem rajta. Ez volt a fő ok, amiért leváltottam, amúgy egy nagyon megbízható kis eszköz.
Ha a tarifacsomagod olyan és lefedett helyen vagy, akkor a Huawei jó választás. Nem mellesleg az akkuja is nagyobb (3000mah vs 1500mah). Ja és nem melegszik vészesen, csak érezteti,hogy dolgozik. :)

[ Szerkesztve ]

A kevés is több a semminél.

(#41754) br4adam válasza St3ven (#41752) üzenetére


br4adam
aktív tag

Már fel van függesztve, de utána még három hónapig feltöltheted (03.06) és akkor visszaaktiválódik.

(#41755) ShadowX válasza pete_21 (#41698) üzenetére


ShadowX
őstag

Pont ma váltott át restart után. :)

(#41756) 1430 válasza atee89 (#41751) üzenetére


1430
senior tag

Ha az a forgalom NetStart miatt volt, akkor egyrészt a10 ezer Ft feletti forgalomnak csak a század részét kell kifizetni (pl. 110 ezer Ft helyett 11 ezer lesz), másrészt ha az ismerősöd ezt megreklamálja, valószínűleg még annyit sem kell kifizetni, mint amit kiszámláz a rendszer. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41757) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem hozzátok:
Adott egy Mozaik S díjcsomag a saját nevemen, és a család nevén van egy T-Home (Internet+TV+telefon) előfizetés. (mindkettő arany jogosultságú)

Meg lehet csinálni, hogy aranytárskártyaként társítom a meglévő előfietésemet a T-Home előfizetésünkhöz? Next S Aranytárskártyára szeretnék váltani és sokkal joban megérné mert egyárban van (na jó +90 Ft) a jelenlegi Mozaik S-emmel amit mindig túltelefonálok már kb. mindig...

Ha lehet akkor fontos, hogy a számom is megmaradjon és nem tudom, hogy az probléma-e, ha van hűségem a jelenlegi előfizetésemre.

T-s ismerősöm futólag azt mondta, hogy megoldható.

Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv.

iPhone 14 Pro Deep Purple 128GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#41758) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

T-Home-os vezetékes telefonunk van itthon, és összegyűlt 1661 hűségpontunk(aranykártyások vagyunk) Az lenne a kérdésem, hogy ezt az 1661 pontot be lehet e váltani telefonra, adott esetben egy iPhone 4S-re, és ha igen, milyen feltételekkel?

Remélem tudtok választ adni. Köszi előre is! :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#41759) atirag válasza heidrich (#41757) üzenetére


atirag
őstag

Nem lehet.

(#41760) pete_21 válasza Vangelis (#41699) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ, akkor ez általános lehet. Nincs valami új hír, hogy végül lecserélődik-e?
(Egyébként azt sem értem, hogy a telefonom gyári romjában /Android 2.3/ a Beállítások\Telefonról\Állapot menüben Telekom-ot írt, de az értesítősávban már T-Mobile-t. CM romok alatt viszont mindenhol T-Mobile-t. Fura, hogy nem egyezik meg gyári rom alatt a kijelzés... :) )

(#41755) ShadowX: Köszi Neked is! Akkor úgy látszik ez még folyamatban van. :)

[ Szerkesztve ]

(#41761) heidrich válasza atirag (#41759) üzenetére


heidrich
senior tag

Okát meg tudod mondani?

Vagy társkártyát csak új előfizetésre lehet, meglevőre nem?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Deep Purple 128GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#41762) Teko001 válasza heidrich (#41761) üzenetére


Teko001
őstag

Őszintén szólva nekem nem teljesen világos mit szeretnél, de ha jól értem: van két Arany fokozatú előfizetés, két külön néven. Az egyiken van egy hűségidős Mozaik S, amit szeretnél Next S-re váltani, aminek a feltétele az arany, vagy platina fokozat. Ez akkor lehetséges, ha a Telekom engedi, hogy a hűség ellenére egy olyan csomagra válts a hűségidő újraindítása mellett, amiben kicsivel többet fizetsz (általában feljebb lehet váltani, de ez más típusú csomag, szóval kérdéses --> Hívd fel őket, és kérdezd meg). Nincs szükség T-Home előfizetésre hozzá. Persze kérdéses, hogy a fokozatod megmarad-e, ha fix összeget fizetsz ezután, és nem léped túl, ehhez lehet érdemes valóban összevonni a két előfizetést, ami úgy oldható meg, hogy átiratod egy név alá, és összevonatod. Ekkor ha jól emlékszem, az átíratott előfizetésen lenullázódnak a pontok, de mivel többet fizetsz, így elérhető valószínűleg a négy szolgáltatással a platina fokozat is. A számod pedig nyilván nem veszik el egy csomagmódosítás miatt.

(#41763) whbear válasza Prien (#41753) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönöm szépen a választ. Akkor belevágok a cserébe.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#41764) whbear válasza St3ven (#41750) üzenetére


whbear
senior tag

Ez engem is érdekelne, valaki esetleg tudja?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#41765) erdoke válasza Satyricon (#41758) üzenetére


erdoke
titán

Be lehet váltani, 1661 Ft-ot fog érni...

A legjobb aláírás a héten

(#41766) dptrsk válasza Teko001 (#41762) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Aranytárskártyás nextSre váltana nem sima NextSre! Arra csak úgy tud ha minden szolgáltatás 1 néven fut tudtommal.
Tehát valahogy közösnévre hozza és utána szerintem nincs akadálya.

(#41767) erdoke válasza dptrsk (#41766) üzenetére


erdoke
titán

Szerintem a T-Home-os dolgokkal rugalmasak, egy háztartások belül mindenképpen megoldható, de talán még azon kívül is. Öcsém is az anyukám nevén lévő VDSL+ internet mellé pakolta be a mobil előfizetést, ha minden igaz.

A legjobb aláírás a héten

(#41769) Vangelis válasza ANDROID??? (#41768) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már régóta úgy van,.,..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41770) St3ven válasza br4adam (#41754) üzenetére


St3ven
addikt

Feltöltöttem, és a My T-be is beengedett utána. :R

Már csak azt nem találom, hogy mi a 30 napos ciklus fordulónapja. :F Vagy most új fordulónapot kaptam, és mától indul a 30 nap? Domino Web kártyáról van szó.

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41771) Teko001 válasza dptrsk (#41766) üzenetére


Teko001
őstag

Jah, most már értem, hogy gondolták. Azt hittem elég az arany szint hozzá, de kell még egy szolgáltatás is, így már értem.

(#41772) heidrich válasza dptrsk (#41766) üzenetére


heidrich
senior tag

igen ez lenne a cél, mert Aranytárskártyával olcsóbb a Next S dijcsomag egy ezressel. De felhivtam az ügyfélszolgálatot és felvilágosítottak, hogy lehetséges úgy ahogy mondtad, hogy ha 1 névre hozom a két előfizetést.

iPhone 14 Pro Deep Purple 128GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#41773) ANDROID??? válasza Vangelis (#41769) üzenetére


ANDROID???
addikt

Azért ezek a gyermeteg hibák vicc... :)

(#41774) paavoo


paavoo
aktív tag

Sziasztok!
Ha a céges sim kártyám belerakom a saját telómba, és a saját számomat átirányítom a cégesre, akkor a T számol fel kapcsolási díjat az átirányításért?

[ Szerkesztve ]

(#41775) puru válasza paavoo (#41774) üzenetére


puru
senior tag

Szia!
Nem :)
Fordítva viszont igen, de nem kapcsolási díjat, hanem percenkénti díjat :(

(#41776) paavoo válasza puru (#41775) üzenetére


paavoo
aktív tag

Igen ha cégesről hívok oké, hogy rájön, de a magánszámomra nem számolnak fel semmit az a lényeg.
Bár én úgy tudtam hogy hívásonként jön rá a díj.

(#41777) taip válasza paavoo (#41776) üzenetére


taip
senior tag

Az attól függ.
Ha Dominos vagy, akkor 14 Ft/perc a hálózaton belüli átirányítás. Ha havidíjas vagy, akkor ingyenes.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41778) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Azt sehol nem látom hirdetni, hogy a NetPlusz igénybe vehető akár LTE hálózaton is, csak a sávszélességről írnak.
Eco XS mellé rendeltem NetPlusz M-et és a mobil látja az LTE hálózatot is.

(#41779) Astyx


Astyx
csendes tag

Jó napot.Azt szeretném kérdezni, hogy hol lehet megnézni, hogy mennyi az aktuális egyenleg t-mobile Nokia Lumia 625 mobiltelefonon?

(#41780) Vackor80


Vackor80
csendes tag

Kíváncsi lennék, hogy ki vesz 1 év hűséggel LG G Flex-et vagy LG O. L5 II-t :))

(#41781) ShadowX válasza Vackor80 (#41780) üzenetére


ShadowX
őstag

Azért az is vicces, hogy 3300 ft kedvezménnyel díjazzák a 2 év hūséget... :(

(#41782) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

készítettem egy új logót a Telekomhoz. Szerintetek milyen lett?

Igazából nem tudom, mennyire van helye ennek ebben a topicban, ha nagyon nem ide való akkor max. törli egy modi. azért remélem ez nem történik meg.

De az azért epic lenne, ha eljutna a fejesekhez, még inkább, ha meg is szavaznák. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41783) Vangelis válasza sz.balazs.95 (#41782) üzenetére


Vangelis
nagyúr

MIndenhol egységes ---

Nem biztos, hogy lecserélik ... de nem lett rossz.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41784) sz.balazs.95 válasza Vangelis (#41783) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

én sem számítok rá, hogy lecserélnék, de a 0,01% is több, mint a 0. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#41785) pepe091 válasza M.A.Z. (#41778) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Kínált sávszélesség (le/feltöltés): NetPlusz S-M esetén megegyezik a hang díjcsomagban foglalt adat felhasználására vonatkozó sebességgel (illetve csak
hang díjcsomag esetén 7,2/1,4 Mbps), NetPlusz L-XXL esetén pedig 60/22 Mbit/s. Minden postpaid NetPlusz LTE sebességet ad."

ÁSZF 13. oldal.

(#41786) kungzi


kungzi
veterán

Srácok!

Mozaik xs dijcsomagom van +1gb netbovito. Most vettem eszre ma, eddig nem volt, hogy lte-t ir a telom. Eddig h+ t irt. Miert van ez? Nem valtottam csomagot.

(#41787) csako válasza kungzi (#41786) üzenetére


csako
veterán

Elért oda is az LTE lefedettség, örülj neki :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41788) 1430 válasza kungzi (#41786) üzenetére


1430
senior tag

Ma minden sima Net&Roll 1GB opciót lecseréltek Net&Roll 1GB LTE opcióra, gondolom ezért is megy fel a telefonod LTE hálózatra. ;)

St3ven
Felfüggesztéskor a szolgáltatások (így a Domino Web adatcsomag is) felfüggesztésre kerül, mikor feltöltötted az egyenleged, akkor pedig visszaaktiválódott. Tehát igen, a feltöltést követő visszaaktiváláskor elindult a 30 napos ciklus is. :K

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41789) szabogabor10 válasza kungzi (#41786) üzenetére


szabogabor10
veterán

Debrecenben laksz? Ott már egy ideje elérhető az LTE.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41790) kungzi válasza szabogabor10 (#41789) üzenetére


kungzi
veterán

ige, de eddig nem volt LTE csomagom :D

(#41788) 1430

ez nagyon jó hír, köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

(#41791) erdoke válasza kungzi (#41790) üzenetére


erdoke
titán

Miért nem volt LTE csomagod? Tavaly január óta elérhető Debrecenben. :K

A legjobb aláírás a héten

(#41792) kungzi válasza erdoke (#41791) üzenetére


kungzi
veterán

mert 3 hete van lte képes telefonom azért :D

(#41793) Prien válasza kungzi (#41792) üzenetére


Prien
addikt

;)

A kevés is több a semminél.

(#41794) kungzi válasza Prien (#41793) üzenetére


kungzi
veterán

:R

(#41795) St3ven válasza 1430 (#41788) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, akkor jól sejtettem!

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41796) polonic


polonic
félisten

Az új mobilnetes előfizetéseknél két hónapig jár az 1990 ft-os havidíj, igaz?
Mert nekem most a 3 hónapban is ennyi lett a net & roll S havidíja.

(#41797) ShadowX válasza polonic (#41796) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem úgy van itt is, hogy az aktiválás hónapja és az azt követō két hónap?

(#41798) polonic válasza ShadowX (#41797) üzenetére


polonic
félisten

Nem tudom, ezért kérdezem.

Szerk: közben már megtaláltam a választ. Úgy van, ahogy írod.

[ Szerkesztve ]

(#41799) sarkanyolo2 válasza ShadowX (#41797) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Meg is van srácok.

"Kedvezményes időszak: havidíjas ügyfeleinknek a szolgáltatás bekapcsolásának hónapja és az azt követő egy naptári hónap, illetve Domino kártyás előfizetés esetén 30 nap."

(Legalul a részletek és feltételek részben van)

Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy a Domino Surf az havidíjas előfizetésnek számít-e ebben a promóban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41800) bajzal


bajzal
őstag

Sziasztok!

Domino Surf-be vagyok 150 mb nettel és még mindig nem tudom mikor van a forduló nap.

Megnéztem a Telekom app-ba, ott kiírja az adatforgalmam, meg hogy felhasználható: 2014.03.12-ig. Tehát akkor minden hónap 12.-én van a forduló nap?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.