Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40551) dedike válasza Vangelis (#40550) üzenetére


dedike
addikt

Na ezzel nem tudok vitatkozni! ;)

Jó szerencsét!

(#40552) #41133696 válasza Vangelis (#40550) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, hát nálam nagyon jók a kedvezményes mobilnettel, ahol akár 0 Ft-os video VoIP hívásokat is bonyolíthatok :-)

(#40553) n@p@lm


n@p@lm
őstag

elég gáz az új ászf.
a "helló holnap"-ra felcsillant a szemem, de aztán látom hogy nem mindenki veheti igénybe.
.....................

(#40554) Varszegig válasza kali (#40542) üzenetére


Varszegig
veterán

Én se sokat használom a voip részét a vibernek, de pl. a fiam szokott azon hívni, és nem tudom garantálni, hogy wifin belül vagyok épp amikor hív. Másrészt az én pénzemért ne a kib*tt szolgáltató döntse el, mire használhatom a netet. Szóval egyelőre maradok a mozaikban.

[ Szerkesztve ]

(#40555) Frenky89


Frenky89
őstag

Az akciós Go!Net-eknél van egy olyan kitétel, hogy:

"Meglévő előfizetés esetén a kedvezmény igénybevételére akkor van lehetőség, ha a bekapcsolást megelőző 3 hónapban nem volt aktív az adott Go!Net adat-csomagja a szerződésén."

Egyrészt nem tudom, hogy ez a Domino-sokra is igaz-e. Másrészt, ha az akció továbbra is változatlan feltételekkel érvényben lesz, akkor lehet-e azt játszani, hogy 2×30nap Go!Net M 190Ft, aztán 2×30nap Go!Net L 490Ft, aztán 1×30nap Domino Surf 890Ft. Majd ekkor már 3 hónapja nem volt Go!Net M, ezért ismét 2×30nap Go!Net M 190Ft, majd Go!Net L, majd Surf, és így tovább, és így tovább.

(#40556) dashed válasza St3ven (#40541) üzenetére


dashed
senior tag

Koszonom, mai napon vissza is vittem.

Ha valakinek lenne tapasztalata esetleg 1430-tol is kerdeznem, hogy mi ilyenkor a menete.
Szamlaszamot nem kertek, az ur azt mondta, hogy majd keresni fognak de adott egy szamot ahol jovo heten erdeklodhetem.

Szamlaszamra utalnak, vagy postas hozza? Esetleg opcionalis?
Illetve mennyi idore kell szamitani? A hivatalos ugye max 30 nap ha jol tudom.

(#40557) ShadowX válasza Frenky89 (#40555) üzenetére


ShadowX
őstag

Dominónál lehet, előfizetésnél nem. :)

(#40558) erdoke válasza Frenky89 (#40555) üzenetére


erdoke
titán

Igen, eddig én is ezt csináltam a lányom Dominójával, hogy legyen a Lumia 620-ához net, de lehet, hogy inkább fizetek havi 590-et egy DuoNet SIM-ért, amit bepakolunk egy kallódó hotspotba, azt plusz akksival az iskolatáskába, és voilá...

A legjobb aláírás a héten

(#40559) #41133696 válasza dedike (#40549) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, tényleg :)

(#40560) Frenky89


Frenky89
őstag

Köszi!

Az a baj, hogy olyan keveset telefonálok és SMS-ezek, hogy még a Surf-fel is bőven jobban jövök ki, mint egy havi 1800-2000Ft havidíjú előfizetéssel. Ráadásul utóbbiakhoz általában 30-50MB net jár, míg a Dominós variával 100-150-500MB jár (nem mintha az eddigi Like-os 50MB ne lett volna elég bármikor).

(#40561) ANDROID???


ANDROID???
addikt

1430-on ma nem állították be a duplanet 400 kedvezményt nekem mozaik xs csomag mellé (van pár napja hűség vállalva), hogy ha nem veszek mellé igénybe még egy mobilnet csomagot, akkor nem engedi a rendszer megadni a kedvezményt...

A honlapjukon, csak az van fent, hogy a meglévő thome net és valamelyik mozaik (vagy go!net) csomag kell meglegyen.

Akkor ez hogy van?

(#40562) ANDROID???


ANDROID???
addikt

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/akciok/akcio/1101_Duplanet_400

Ott a félrevezetés végig, és a közepére beb@szva a mi kell hozzá rész... Azon szépen átsiklottam én is, mert ugye a paraszt vakítás ott szerepel az elején...

(#40563) kali válasza ANDROID??? (#40562) üzenetére


kali
legenda

nem látok félrevezetést, meg ugye a feltételeknek, szerződéseknek, meg úgy általában semminek sem csak az elejét illik elolvasni, ellenkező esetben gondok adód(hat)nak.

[ Szerkesztve ]

(#40564) ANDROID??? válasza kali (#40563) üzenetére


ANDROID???
addikt

Korábban Te is úgy láttad, hogy a duplanet 400 meglévő élő hűség Thome nettel a mozaikra kérhető...

(#40565) kali válasza ANDROID??? (#40564) üzenetére


kali
legenda

korábban is azt írtam, hogy a duplanet kedvezmény lényege az otthoni + mobilinternet kombinálása, és a szolgáltató által meghatározott feltételektől - amit akkor is elolvastam - eltérőt minek írnék le, hiszen az ördög mindig a részletekben lakozik!
nem véletlenül írtam akkor sem, hogy az otthoni net hűségének a függvénye is a dolog!

[ Szerkesztve ]

(#40566) whiskeys válasza Frenky89 (#40555) üzenetére


whiskeys
őstag

És megmarad?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#40567) Frenky89 válasza whiskeys (#40566) üzenetére


Frenky89
őstag

Tessék?

(#40568) whiskeys válasza Frenky89 (#40567) üzenetére


whiskeys
őstag

Másrészt, ha az akció továbbra is változatlan feltételekkel érvényben lesz, akkor lehet-e azt játszani, hogy 2×30nap Go!Net M 190Ft, aztán 2×30nap Go!Net L 490Ft, aztán 1×30nap Domino Surf 890Ft. Majd ekkor már 3 hónapja nem volt Go!Net M, ezért ismét 2×30nap Go!Net M 190Ft, majd Go!Net L, majd Surf, és így tovább, és így tovább. Ezt írtad, erre kérdeztem hogy marad az akció vajon?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#40569) Frenky89 válasza whiskeys (#40568) üzenetére


Frenky89
őstag

Jaaah, ezt én nem tudhatom. :)

(#40570) ANDROID??? válasza kali (#40565) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kéredezem másképp, Te tudta, hogy a kedvezmény csak Új mozaik előfizetés mellé igénybe vehető?
Bár nem igen értem, hogy lehet egy új előfizető a 0-ról aranykártyás, az meg hogy valaki megint aláír hűséget esetleg az mi a f@szért nem elég nekik, mert ha lemondja a számát és kell neki egy új számot adni az mi a sz@rtól jobb?

(#40571) 1430 válasza dashed (#40556) üzenetére


1430
senior tag

Ha kártyával fizettél, akkor visszafordítják a tranzakciót (jelzik az OTP felé, hogy adott tranzakcióhoz tartozó összeget utalja vissza a kártyához tartozó számlára).
Ha készpénzzel fizettél, akkor a számlázási címre postázzák vissza. Amennyiben, még időben jelzed az ügyfélszolgálaton, akkor egy megadott számlaszámra is visszautalhatják.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40572) kali válasza ANDROID??? (#40570) üzenetére


kali
legenda

tudtam, de ugye írják is;

A mobilinternetre nem szükséges hűségidőt vállalni, azonban a kedvezményhez új vagy hűségidő nélküli, meglévő előfizetésként Go!Net adat-díjcsomagra vagy Mozaik díjcsomagra van szükség.

nem feltétlenül kell új előfizetőre gondolni, inkább új előfizetésre.
van egy - vagy több - aranykártyás előfizetés, amellé köthető új előfizetés, akár társkártyás formában is.
a másik lehetőség, hogy van olyan előfizetés, amire aktuálisan nincs aláírva hűség, és adott kedvezmény érdekében történik a hűség bevállalása.
abban mi lenne az üzlet a szolgáltatónak, ha van egy otthoni internet, amire már írtál alá hűséget - nem a duplanet 400 kedvezmény miatt, hanem más okból, akár csak a hűség nélküli árhoz képest kedvezőbbért -, illetve van egy mozaik xs előfizetésed, amire már szintén írtál alá hűséget - szintén nem a duplanet 400 kedvezmény miatt, hanem mert például vittél ki rá kedvezményes áron mobiltelefont -, tehát mind a két hűségért kaptál valamilyen kedvezményt, és a szolgáltató adjon még rájuk duplanet 400 kedvezményt is?
nem, az nem éri meg nekik, hiszen külön - külön kaptál már ellentételezést a hűség aláírásaáért, és ugye azok miatt amúgy is pörög a hűség.
nem írtál le minden részletet a kapcsolódó szolgáltatásaidról, de gondolom az a helyzet, amit fent is leírtam, hogy más okból és kedvezményért amúgy is pörög már a hűség az előfizetéseken, ezért mondták, hogy csak külön go!net adat-díjcsomag mellé tudják biztosítani a kedvezményt.
amennyiben nem lenne más miatt és korábbról hűség aláírva a mozaik xs díjcsomagra, úgy külön go!net adat-díjcsomag nélkül is élhetnél a kedvezménnyel.
nem kérdeztem/kérdeztük korábban a mozaik xs hűséget - az otthonira írtad -, de azt hittem, hogy a leírás alapján egyértelmű számorda a feltétel.

[ Szerkesztve ]

(#40573) 8zabi


8zabi
őstag

sziasztok

az lenne a kérdésem, hogy Domino 5 kártyás csomaghoz igénybe lehet-e venni a Domino NetPlusz internet szolgáltatást az olcsóbb áron, szóval adatforgalom bővítésnek minősül-e? a Domino 5 csomagban benne van a Go!NapiNet

remélem érthető voltam ;]

(#40574) 1430 válasza 8zabi (#40573) üzenetére


1430
senior tag

Nem, csak a Domino Surf mellé van az alacsonyabb ár.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40575) dashed válasza 1430 (#40571) üzenetére


dashed
senior tag

köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#40576) St3ven


St3ven
addikt

Jól látom a díjszabásban, hogy a sima Fun még mindig választható? Csak mert igazából jobb feltételei vannak, mint az új Fun S-nek...

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40577) Vangelis


Vangelis
nagyúr

ezektől sem lett jobb nekünk....

Talán a legkisebb move az eco xs helyett....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40578) #78121280


#78121280
törölt tag

Hívószám kijelzésért szedet 203 Ft viszont eltűnt...végre. :D

(#40579) Vangelis válasza #78121280 (#40578) üzenetére


Vangelis
nagyúr

régieknél is?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40580) #78121280 válasza Vangelis (#40579) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ott maradt! Eco XS váltottam le Move XS e-Packkal-al online és Díjmentesnek írja a My T-Mobileba belépve a Hívószámkijelzés-t.

(#40581) Vangelis válasza #78121280 (#40580) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajna nekem nincs folyószámlám.... nekem ez bukott. :(

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40582) chester99


chester99
aktív tag

üdv

a sony psp kiegészítők elég bomba áron vannak, itt és itt...
gyorsan be is rendeltem a headsetből, amíg ennyi az ára... :DDD

(#40583) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A „Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer” kifejezés a Microsoft Word online súgójában jelenik meg. A kifejezés egy értelmes latin szólásnak tűnik, valójában azonban semmi értelme

Hajrá gyerekek! Géniuszok ezek a szerkesztők!

Ha már ezzel tesztelik legalább ne hagyják kint... :)

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40584) lugosi válasza Vangelis (#40583) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez nagyon jó! :D

Egyre igénytelenebb ez a szolgáltató.

(#40585) #41133696 válasza Vangelis (#40583) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ez egy rejtett műveltségi teszt lehet :D

(#40578) Roli27: Ja, már majdnem örültem, de beugrott, hogy nekem olyan előfizetésem van, ahol ilyen nem is létezett eddig sem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#40586) 1430 válasza whiskeys (#40568) üzenetére


1430
senior tag

Mivel a honlapról még nem vették le a régi Go!Net promóciót, és nem tették fel az új NetPlusz M promóciót (én legalábbis nem találtam), de sokan kérdezték az elmúlt napokban a fórumon, ezért külön leírnám:

1) Az eddigi Go!Net promóció lezárásra került január 31-el. Helyette az új NetPlusz adatcsomagok közül az M-re (500 MB-os csomag) él egy promóció (visszavonásig), mely értelmében 190 Ft-ért kipróbálható (akár hang, akár hang + adat díjcsomag mellé is ennyi). Havidíjas ügyfeleknek az aktiválás hónapjában és az azt követő hónapban, Domino kártyásoknak az első 30 napos ciklusra érvényesül a kedvezményes díj. A feltétel annyi, hogy még nem volt aktív a hívószámon korábban a NetPlusz M adatcsomag. Tehát nincs 90 napos szabály, melynek köszönhetően a Domino-sok többször is igénybe vehetnék.

2) A NetPlusz S-ből (200 MB-os csomag) van "Arany/Platina" verzió is, ami 590 Ft-ért vehető igénybe (akár hang, akár hang + adat díjcsomag mellé is ennyi).

Kiemelném, hogy fontos elv volt az egyszerűsítés, így például a NetPlusz adatcsomagok minden lakossági díjcsomaghoz aktiválhatók (sőt sok másikhoz, így például flottásokhoz is). Az sem baj, ha lezárt csomag, tehát akár egy MédiaMánia díjcsomag is túlforgalmazási díj mentessé tehető (bár a KapcsoltNet-tel eddig is meg lehetett tenni), ráadásul ez egy hang+adat díjcsomag, tehát az alacsonyabb ár vonatkozik rá. Azt is külön kiemelném, hogy a NetPlusz adatcsomagok mindegyike LTE képes, vagyis a nem LTE képes díjcsomagokkal is fel lehet menni LTE hálózatra (ha olyan a készülék), legfeljebb az S és M adatcsomagoknál marad az alacsonyabb sebességi korlát (de javul a válaszidő és sokkal inkább eléri a díjcsomaghoz rendelt elméleti sebességet). A NetPlusz adatcsomagok nem zárják ki a DuoNet SIM használatot, ellenben kizárják a Duplanet 400 kedvezményt.

3) A Kapcsolat program egységesítése során mobil oldalon elég "radikális" változások történtek. Az új pontgyűjtési szabály értelmében akár vezetékes, akár mobil szolgáltatásról van is szó, nettó 500 Ft-onként 8 pont gyűjthető. (ezzel vége az örök arany szintnek, azaz hogy egy 11-12 éves szám az évei után annyi pontot gyűjtött, hogy soha nem ment le a hathavi pontszáma a határ alá). No persze a szint elérési ponthatárok (szabályzat végén) is csökkentek:
mobil: arany = 150 pont / félév, platina = 760 pont / félév
vezetékes: arany = 480 / félév, platina = 1210 pont / félév
A beváltható pontok értéke viszont sajnos nem változott, vagyis 1 pont = 1 Ft.
Az átállás továbbra is fokozatos, vagyis a februári vizsgálatnál nem lesz mindenki arany, aki 150 pont felett van, hanem fél éven át egyre kevesebb lesz a régi ponthatár súly és egyre több az új ponthatár súlya. Erről egy éve itt írtam (a végén).

St3ven
A sima Fun és sok más díjcsomag még február végéig választható, de ezek lezárásáról már a januárban érkezett számla végén is tájékoztattak.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40587) Bailey válasza 1430 (#40586) üzenetére


Bailey
senior tag

Most a gonet csomagok is megszűnnek vagy csak a promóció? Ha eddig a gonetxl-t használtam dominóval, akkor most átválthatok netplusz l-re? És dominóra is vonatkozik hogy akár lte-t is használhatok ezzel a csomaggal olcsóbban mint amennyi eddig a gonetxl volt?

(#40588) Schizoka válasza chester99 (#40582) üzenetére


Schizoka
aktív tag

ez sima 3.5 jack? jó akkor bármihez??

(#40589) n@p@lm válasza 1430 (#40586) üzenetére


n@p@lm
őstag

most nézem hogy a netes csomagok kezdenek elfogadható árra csökkenni.

(#40590) n@p@lm válasza n@p@lm (#40589) üzenetére


n@p@lm
őstag

most nézem hogy a netes csomagok kezdenek elfogadható árra csökkenni.

stornó.
most nézem hogy csak a bővítése kedvező, az alap díj még mindig magas....

(#40591) Frenky89 válasza 1430 (#40586) üzenetére


Frenky89
őstag

És aki Go!Net-tel még bőven benne van a két akciós időszaki díjas időtartamban, annak mostantól simán vonódik a teljes, nem akciós díj?

Illetve a NetPlusz oldalon ki kellene cserélni a linket, hogy ne a Go!Net akcióra mutasson.

[ Szerkesztve ]

(#40592) whiskeys válasza 1430 (#40586) üzenetére


whiskeys
őstag

akkor egyszer megrendelem, s ugyanazt akciósan már soha?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#40593) 1430 válasza Bailey (#40587) üzenetére


1430
senior tag

Jogos, elnézést, MIX típusú díjcsomagok (pl. Fun) és Domino esetében még minid nincs LTE.
A Go!Net-ek sorsáról még korai nyilatkozni, jó eséllyel le lesznek zárva, de ha ez a februári számla végén megjelenik a tájékoztatóban (pár napon belül kiderül), akkor is legkorábban áprilistól kerülhetnek lezárásra.

Frenky89
A már megadott kedvezményt az új promóció nem érinti. Aki például tegnap aktivált Go!Net-et promóciós áron, annak 30 nap múlva (Domino) vagy 2 hónapon keresztül (postpaid) még érvényesülni fog a Go!Net kedvezmény.

whiskeys
Pontosan, legalábbis míg nem változtatnak a promóción.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40594) pepe091 válasza 1430 (#40586) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Remek! Köszönjük, jól összefoglaltad! :R Így nekem sokkal jobban megéri majd a Like300-am mellé egy NetPluszL mint a Net&Roll 1GB LTE, a háromszoros elméleti sebesség miatt.

(#40595) St3ven válasza 1430 (#40586) üzenetére


St3ven
addikt

Köszönöm, rémlett valami ezzel kapcsolatban, csak nem voltam távszámlaközelben. :B :R

Érdekes az új Aranykártya-szabály, még nem teljesen látom, engem ez milyen irányban érint.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40596) erdoke válasza St3ven (#40595) üzenetére


erdoke
titán

A lényeg, hogy a kivezetett ECO XS pl. szépen kiesik majd az Aranykártya státuszból 7-8 hónap alatt, ha semmi extra nincs mellé. Ugyanis nettó 2000 Ft kell a megtartáshoz folyamatosan, vagy az 1500 mellé muszáj minden második hónapban aktiválni valami apróságot...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40597) 1430 válasza pepe091 (#40594) üzenetére


1430
senior tag

Like-ról jut eszembe, az új Like S "csak neten rendelhető". Üzletben csak számhordozás vagy Domino-ból való átváltás esetén értékesítik (Domino-ról neten is át lehet váltani, de egy lépésben készülék nem vásárolható hozzá). A régebbi Like-okból (Like, Like 50 és Like 300) át lehet váltani az S-be, de vissza már nem. Pozitív változás, hogy a havidíj már nem csak hálózaton belül forgalmazható le, negatív változás, hogy a 3 kedvenc szám csak 300 percig hívható ingyen (bár a Like 50-ben lévő 180 perchez képest ez pozitív változás).

erdoke
Az Eco XS nem lesz kivezetve, mint ahogy a Mozaikok sem, de nem lesznek fókuszban. ;)

St3ven
Én még annyit tennék hozzá erdoke szavaihoz, hogy ha a féléves küszöbértéket több mint felével csökkentették, akkor bizonyára azzal számoltak, hogy mindenkinél jelentősen csökkenni fog a gyűjtött pont (kivéve a magas számlás ügyfelek, akiknek nem sokat nyom a latba havonta pár tucat pont, de a számla után gyűjtött pont 20%-os csökkenését ők is megérezhetik), így viszont a beváltható pontok száma is jelentősen csökken. Ha valaki például csak a havi "kötelező" 30 pontot gyűjti, ugyanennyit is fog kapni beváltható pont formájában, vagyis 2 év után ha készüléket vásárolna, csak nevetséges összeggel tudja csökkenteni a készülék árát.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40598) Vangelis válasza erdoke (#40596) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De a -nek miért nem éredke, hogy valaki arany legyen?

Mert igazából én is votlam paltina sokáig.. de soha semmi extrát nem kaptam érte.

Most meg már nem is kell az arany ügyfél sem?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#40599) erdoke válasza Vangelis (#40598) üzenetére


erdoke
titán

Az nem érdeke, hogy havi 2e Ft-os forgalom mellé is 24 hónapos kamatmentes részletfizetést biztosítson. Elég egyszerű gazdasági számítás, és valahol teljesen érthető is.

A legjobb aláírás a héten

(#40600) Vangelis válasza erdoke (#40599) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már eddig nem nagyon adtak legkisebb csomaghoz részletfizetést.

persze van kivétel.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.