Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) sutszi


sutszi
veterán

Történt, hogy a telekom azt hitte, hogy nincs befizetve a múlt havi számla. Ami be lett fizetve, de ennek ellenére lenullázták a kapcsolat pontokat minden kártyán ráadásul az arany/platina státuszt is törölték a webes felület szerint...

Ezt mégis milyen alapon? Ráadásul megint nem látom leírva sehol a 40000 oldalnyi feltétel között, hogy ezt megtehetik...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41652) 1430 válasza sutszi (#41651) üzenetére


1430
senior tag

Ez csak egy lehetséges magyarázat, de hátha így történt. ;)

Történt, hogy elmaradtál a számláddal, ezért figyelmeztetést kaptál, hogy 30 napon belül minden lejárt tartozást rendezned kell. Mire ezt megtetted, már a következő számla is lejárt, így nem állt le a behajtási folyamat, és a 30. napon egyirányúsították a számod.
A) Rendezted a számlát, feloldották a korlátozást de fél éven belül megint eljutottál az egyirányúsításig.
B) Csak azután rendezted a számlát, miután már fel is függesztették a számod.
Akár A, akár B, ilyenkor nullázódik a kedvezményjogosultságod és a pontszámod, s míg a fenti két esemény fél évre nem lesz már, addig nem leszel arany szintű. Erről is olvashatsz a Programszabályzatban.
Megjegyzem, ha esetleg épp készülék vásárlást terveztél, méltányosságból visszakaphatod a szintet és a pontszámod, ha kéred és ezt megítélik neked.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41653) sutszi válasza 1430 (#41652) üzenetére


sutszi
veterán

Köszi a korrekt leírást. :K

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41654) Nordik


Nordik
őstag

Jelenleg Mozaik XS és Net&Roll 1GB LTE díjcsomagom van. Mi most az aktuális díjcsomagok ezek helyettesítésére?

(#41655) pepe091 válasza Nordik (#41654) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Move XS+NetPlusz L. Olcsóbb az egész, és gyorsabb is a net ezzel a kombinációval.

(#41656) Nordik válasza pepe091 (#41655) üzenetére


Nordik
őstag

Net&Roll forgalombővítők is megszűntek amúgy? Most már csak külön net díjcsomaggal lehet bővíteni?

A Move XS jó lenne, ugyanis van amikor elég keveset beszélek, van pedig, hogy többet. Igazából 2 Ft a percdíj különbség. Legfeljebb túllépem a havidíjat aztán kész.

(#41657) pepe091 válasza Nordik (#41656) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nem, még nem szűntek meg. Április 30-ig meg lehet őket rendelni, és akármeddig használhatod, csak ha április 30-után lemondod, akkor már nem tudod újra aktiválni. Viszont a NetPlusz L jobban megéri mert +290 Ft-ért 60 Mbps lehet a maximum sebesség.

(#41658) Nordik válasza pepe091 (#41657) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi!

Akkor váltok azthiszem erre a kombinációra.

Látom még azt ,hogy E-Packel is megtudom rendelni a Move XS-t. Ahogy olvastam meg is felelek a feltételeknek. De mi van ha mondjuk 1 hónapba elcsúszok a fizetéssel vagy nem neten keresztül fizetek? Olyankor csak annyi történik, hogy adott hónapban nem feleltem meg a feltételeknek akkor a drágább díjjal számláznak az adott hónapban és kész?

(#41659) pepe091 válasza Nordik (#41658) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Egész pontosan:

"Amennyiben egy adott hónapban valamely feltétel nem teljesül, Előfizetőnek adott hónapra vonatkozóan nem jár az e-Pack kedvezmény (...) Amennyiben Előfizető a rákövetkező hónapban teljesít minden feltételt, úgy adott hónapra vonatkozóan ismét jár számára a kedvezmény, ehhez Előfizetőnek nem szükséges újra regisztrálni az e-Pack kedvezményre."
(díjszabás 3.1.)

(#41660) 1430


1430
senior tag

Sziasztok! Egy gyors körkérdésem lenne, ami mindjárt kettő. :)
1) Ki az, aki önkiszolgáló felületen váltott Move vagy más ePack-es díjcsomagra?
2) És ki az, aki igényt tart(ott) az ePack kedvezményre is, és rájött, hogy azt külön aktiválni kell(ett)?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41661) csako válasza 1430 (#41660) üzenetére


csako
veterán

Én rájöttem... de mintha előtte olvastam volna a külön aktiválásról itt a fórumon vagy a T weboldalán valamit, szóval nem biztos, hogy saját magamtól :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41662) dptrsk válasza 1430 (#41660) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Én ott váltottam, és tudtam, hogy az e-packot külön kell aktiválni.
Ettől zengett minden a díjszabásban, díjcsomagleírásban mikor bevezették ezeket a csomagokat, szinte mindenhol oda volt írva, hogy külön aktiválni kell.
Szerintem olyan ember nincs aki csak önkiszolgálóra belépett és gondolta h díjcsomagot vált és csak rákattintott mert tetszett neki. Ha van ilyen mit szólt volna, ha a percdíjak csak a havidíj erejéig érvényesek, utána 70ft/perc beszél? (láttam már más szolgáltatónál ilyen csomagot, csak nem ilyen drasztikus áremeléssel)

[ Szerkesztve ]

(#41663) Buster17


Buster17
addikt

Hogy lehet azt beállítani hogy amikor hangüzenetet adnak az előtte egy felvett hangot játsszak be, mint pl xy vagyok elutaztam hagyj üzit stb mint a filmekben is ahogy van. :DD

(#41664) Teko001 válasza Buster17 (#41663) üzenetére


Teko001
őstag

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/tarifak/szolgaltatasok/telefonalas/hangposta --> Személyes bejelentkező szöveg

Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#41665) Buster17 válasza Teko001 (#41664) üzenetére


Buster17
addikt

Aha, szerintem ez lesz az. Köszi!

szerk.
De ez csak a hangposta... hol tudom felvenni a hangom amit lejátszok ha hívnak és nem veszem fel?

[ Szerkesztve ]

(#41666) 1430 válasza mario1012 (#41601) üzenetére


1430
senior tag

Valamiért úgy rémlett, hogy F6-ra vártál, de most újra olvasva, nem írtál készüléktípust. :)
Na minden esetre ha még aktuális, van egy ilyen akció is.

Buster17
Most vagy átirányítasz a Hangpostára, amire felmondod a személyes üdvözlő üzenetet, vagy nem lesz semmilyen saját hangú bemondásod. Nagyjából ennyi a lehetőséged. :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41667) Buster17 válasza 1430 (#41666) üzenetére


Buster17
addikt

Igen, épp ezt akarom, hogy-hogy kell felmondani a személyes üdvözlő üzenetemet?

(#41668) 1430 válasza Buster17 (#41667) üzenetére


1430
senior tag

Hívd fel a Hangpostát a +36309888444-es számon és a beállításokban (ha van aktív Hangpostád; az alapjelszó 12345).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41669) RedCactus válasza 1430 (#41668) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem 1234# az alapjelszóm.

(#41670) #41133696


#41133696
törölt tag

Hát nem tudom nyáron mi lesz a kis Huawei hőtermelésével, de akkumulátorról működtetve így a hüvös időben is egy hőerőmű :D

(#41671) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Nálatok mi a helyzet? Nekünk asszonnyal mindkettőnk telefonján lehalt a T hálózat, se hívni, se fogadni. (Budapest XVIII kerület)

Facebookjukon már megy a panaszáradat, akkor legalább nem egyedi probléma :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41672) Vangelis válasza SUPREME7 (#41671) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Borsodban is xarakodik!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41673) szabogabor10 válasza SUPREME7 (#41671) üzenetére


szabogabor10
veterán

Szekszárdon is "Nincs szolgáltatás"..

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41674) Vangelis válasza szabogabor10 (#41673) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem még a BlackBerrym is behalt... pedig az telenoros .....

Csak t-home WIFI-n volt.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41675) Huroq válasza SUPREME7 (#41671) üzenetére


Huroq
senior tag

XVII. kerületben sincs szolgáltatás.

Unokatesóm pont a szolgáltatás kiesés időpontjában telefonált és érdekes hangok jöttek a telefonból. Azt hitte támadnak a földönkívüliek. :DDD

(#41676) KDSH


KDSH
tag

Baranyában is nyetwörk. (azaz az egyik telefon még "tartja a frontot") gyenge jellel, de a Domino központot sem tudom felhívni, nemhogy valami/valaki értelmeset. :DDD

UPDÉT (21:39): Visszajött.

[ Szerkesztve ]

(#41677) Vangelis válasza Huroq (#41675) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az még nem biztos, hogy nem így van!
Támadhatnak... :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41678) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Na elvileg megjavult..

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#41679) Prien válasza Vangelis (#41672) üzenetére


Prien
addikt

Ebből LTE lesz! ;]

A kevés is több a semminél.

(#41681) aicon válasza szabogabor10 (#41678) üzenetére


aicon
senior tag

Az éjszaka még több kimaradás/megszakadás volt, nem csak mobil fronton, hanem vezetékes internet, telefon részen is. Általános gebasz...?!

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#41682) bajzal


bajzal
őstag

Domin Surf-be vagyok 150mb nettel. Ugye ma lett a fordulónap, a 3D Watchdog le is nullázódott, de a beállításoknál lévő adathasználat nem. Net ugyen úgy van, a 890Ft-ot még nem vonták le.(1001Ft van most a kártyámon) Hogy lesz, mikor lesz?

(#41683) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!

Tegnap lemondtam a régi Go!netM 100MB.os 1000ft-os csomagom, hogy meg tudja rendelni az újat. Eddig 1.-én volt mindig a forduló, azért is mondtam még tegnap le. Most neten aktiváltam a netpluszM csomagot remélve, hogy a 190ft-os kedvezményt megkapom. Jött az SMS, hogy mostantól minden hónap 16. napjától számolja a forduló napot.
Miért változott meg a fordulónap?

Xiaomi Redmi note 7

(#41684) ShadowX válasza grafikus17 (#41683) üzenetére


ShadowX
őstag

Egyedi fordulónap megállapítás történik a hálózat jobb kihasználtsága érdekében. Ez változhat csomagváltás esetén is. (mondjuk nekem ez mindig 22-ére esett eddig)

Kérdés: a netplusz csomagoknál is ingyenes az első belépési díj?

[ Szerkesztve ]

(#41685) 1430 válasza bajzal (#41682) üzenetére


1430
senior tag

"Ugye ma lett a fordulónap..."
Ezek szerint mégsem. Ugye tudod, hogy 30 naponta újul meg a keret? (ha sikerül levonni az időszaki díjat) Az online felületen belépve (jelszó a 1777-en hozható létre, ha még nincs) láthatod, hogy mennyi van még az adatkeretedből és meddig lehet felhasználni (mikor jár le a 30 nap).

RedCactus
Akkor az. :D
Egy ideje nem merült fel ez a kérdés, töprengtem is rajta, biztos van e benne 5-ös. Mondjuk írhattam volna hogy vagy ez vagy az. :)
A #-et azért nem írtam, mert bemondja az automata is, hogy adja meg a kódszámot és nyomja meg a # gombot.

grafikus17
Lehetséges, hogy már vagy egy éve aktív volt a Go!Net M csomagod? Úgy rémlik, tavaly április 1-től álltak át minden forgalmi díj mentes csomagnál a változó fordulónapra. Ez amúgy a számlázást nem befolyásolja, februárra még a Go!Net-et, márciusra a NetPluszt fizeted (márciusra és majd áprilisban is 190 Ft-ot).

ShadowX
Bármilyen aktiválási díjas adatcsomagot aktiválsz, abból az első aktiválási díj jóváírásra kerül.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41686) bajzal válasza 1430 (#41685) üzenetére


bajzal
őstag

Mi az az online felület?

A Telekom alkalmazás telefonra? Mert az is kiírja.

(#41687) 1430 válasza bajzal (#41686) üzenetére


1430
senior tag

Én inkább a telekom.hu-t értettem online alatt, de a Telekom App is jó lehet, sőt a 1777-en is lehallgathatod az infót. Tehát az App azt írja, hogy 1-éig érvényes a keret? Mert akkor holnap (2-án) 0:15-kor várhatod a megújulást (pénzlevonást).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41688) bajzal válasza 1430 (#41687) üzenetére


bajzal
őstag

Hát még nem tudom mit ír, mert azt írja, hogy a szerver túlterhelt, próbálja később.

(#41689) grafikus17 válasza 1430 (#41685) üzenetére


grafikus17
senior tag

Nagyon szépen köszönöm a választ.
Igen, már régóta meg volta Go!net M.
1.Akkor, ha jól értem most március 16.-ig fizetem a 190Ft 16 napra eső részét, majd március 17-től április 16-ig a 190 ft-ot.
Igazából csak a kedvezmény miatt váltottam, egész véletlenül vettem észre, hogy már február óta él. Nem biztos hogy 1790Ft-ot megérne nekem ennyi adat.
2.A NetpluszS 200MB 1090ft.-ért nekem elég lenne majd később. Ha szeretnék váltani, akkor elég ha a Netplusz M-et április 15.-én lemondom, és 16.-án megrendelem a Netplusz S-et?

Xiaomi Redmi note 7

(#41690) malphitee


malphitee
senior tag

Üdvözlet . Aki tökéletesen tisztában van a jelenlegi T-mobile garanciák telefon cseréjével( iPhone ) és folyamatával , az írjon kizárólag egy privatot. SOS

(#41691) 1430 válasza grafikus17 (#41689) üzenetére


1430
senior tag

Teljesen félreérted. Mint írtam: "Ez amúgy a számlázást nem befolyásolja..."
Az adatforgalmi fordulónap az adatforgalmat befolyásolja a számlázási ciklust nem, mert az továbbra is a naptári hónaphoz igazodik (ha úgy tetszik, az adatforgalmi ciklus ezentúl elválik a számlázási ciklustól). Vagyis az akció keretében márciusra csak 190 Ft-ot fizetsz, majd az azt követő hónapra, vagyis áprilisra is csak 190 Ft-ot, és májusban fizetnéd először a teljes díjat, hacsak le nem mondod és váltasz kisebb csomagra.

A ma kapott 500 MB-ot viszont 03.15-én éjfélig tudod elhasználni (ha előbb elhasználod, akkor eddig lesz korlátozva a sebességed), és 03.16-án elvész a maradék keret (ha volt) illetve megkapod ismét az 500 MB-ot, amit 04.15-én éjfélig kell beosztanod. A 04.16-án érkező újabb 500 MB-ot 05.15-én éjfélig kell beosztanod, de ha például a havidíj miatt 04.30-án lemondod a NetPlusz M-et, akkor a maradék keret is elvész.

Ha májustól beérnéd 200 MB-tal is, akkor vagy a NetPlusz S-t tudod aktiválni vagy ha van legalább arany kedvezményjogosultsági szinted, akkor a NetPlusz Arany is 200 MB-ot ad, 590 Ft/hó díjon, és ezt a díjat nem befolyásolja a díjcsomagod (van e benne adat vagy sem). Addigra remélhetőleg a honlap szerkesztők is utolérik magukat, mert most erről a csomagról nem találtam infót, csak a díjszabásban (2.3.2.2.).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41692) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ma új árlista jött ki új telefonnal :)

(#41693) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Újra egy Sony telefon rossz helyen nem úgy néz ki ,mintha ez egy Samsung Galaxy Express lenne :)

(#41694) grafikus17 válasza 1430 (#41691) üzenetére


grafikus17
senior tag

Világos, megértettem és köszönöm még egyszer a kielégítő választ.

Xiaomi Redmi note 7

(#41695) Vangelis válasza Gedeon31 (#41693) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ezeken már nem kell csodálkozni :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41696) bostone


bostone
addikt

Ma váltottam move díjcsomagra és úgy látom, hogy aktív maradt a korábban mozaik csomaghoz rendelt net&roll 1gb limitbővítő opció. Szeretném, hogy a jövőben ez ne is változzon. Kell valamit tennem az ügy érdekében?

(#41697) erdoke válasza bostone (#41696) üzenetére


erdoke
titán

Óvakodni a lemondástól...

A legjobb aláírás a héten

(#41698) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Olvastam kb. fél éve, hogy a T-Mobile H helyett Telekom lesz kiírva a telefonok szolgáltatójaként. Azt olvastam, hogy ez 2013 végére lezajlik, és minden telefonon ez lesz kiírva. Nálam és a családban több telefonon sem történt ez meg végül. Azt szeretném kérdezni, hogy ez végül megvalósul, csak lassabban, fokozatosan?

(#41699) Vangelis válasza pete_21 (#41698) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nekem a vadi új kártyán és a vadi új telefonon is t-mobile van!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41700) bajzal válasza Vangelis (#41699) üzenetére


bajzal
őstag

Nekem ugyan ez volt az előző Telenoros kártyámmal és telefonommal, ott is még csak Pannon volt.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.