Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40701) smileismarci


smileismarci
tag

most a like s nem csak felső oktatási diákkal érhető el vagy én értem félre mert a részletek és feltételeknél csal csak ez van További részletek és feltételek

"Meglévő előfizetést Like S díjcsomagba az ügyfél csak Like, Like 50, Like 300 díjcsomagból válthat, és a módosítás kizárólag online végezhető.

A Like S díjcsomag Telekom saját és partner üzletekben kizárólag számhordozás esetén, valamint Domino-ról előfizetésre váltás során értékesíthető.

Call Centerben Like S díjcsomagú előfizetés értékesítése, illetve a díjcsomagra történő váltás tilos!

Like S díjcsomagból a korábbi Like díjcsomagokba tilos az átváltás."

mondjuk valószínűleg de akkor mint régen azt oda kéne írni nagy betűkkel

#%

(#40702) pepe091 válasza smileismarci (#40701) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az ÁSZF-ben benne van, hogy csak főiskolásoknak és egyetemistáknak.

(#40703) Draken


Draken
őstag

like s-re: ennek így mi értelme, ha csak azok léphetnek ebbe a csomagba akik fel vannak tüntetve?

(#40704) smileismarci válasza pepe091 (#40702) üzenetére


smileismarci
tag

akkor ez is hiba nem ?

"Havi díj, e-Packkel
2790 Ft
Ismerd meg az ePack kedvezményt!

A havi díj 100%-ban lebeszélhető és SMS-ekre felhasználható belföldön
(I)Arany vagy platina szintű mobil vagy otthoni előfizetés mellé"[/(/I)I]

[ Szerkesztve ]

#%

(#40705) pepe091 válasza smileismarci (#40704) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen, az utolsó mondat nem kell.

(#40706) smileismarci válasza pepe091 (#40705) üzenetére


smileismarci
tag

ismét csodásan lett akkor szerkesztve a honlap :C

#%

(#40707) tomy86 válasza smileismarci (#40701) üzenetére


tomy86
addikt

Az ÁSZF-et érdemes nézni, mert a weboldalon a szokásos káosz uralkodik. ;]
9. oldal, 2.1.3 pont: "A Like S díjcsomagok kizárólag új előfizetésként (akár számhordozással) igényelhető vagy Dominóról számlás előfizetésre való áttérés esetén vagy Like, l Like 50 vagy Like 300 díjcsomagról Like S díjcsomagra történő váltással, érvényes magyar felsőoktatási diákigazolvány bemutatásával."

[ Szerkesztve ]

(#40708) kali válasza smileismarci (#40704) üzenetére


kali
legenda

az aranytárskártyás előfizetésnél van értelme a kiemelt feltételnek, ami van is, de ugye nem mindegyik az...

(#40709) Draken


Draken
őstag

netplusz s megrendelése közben

(#40710) Genova1983


Genova1983
tag

Nézem az új Move csomagokat a Telekom honlapján.Mindegyik csomaghoz csak az van írva,hogy:
Havi díj,e-Packkel.
De mennyi a havi díj e-Pack nélkül?Pl. Move XS-nél.

(#40711) kali válasza Genova1983 (#40710) üzenetére


kali
legenda

2290 ft
minden díjcsomagnál +300 ft, ami viszont nem beszélhető le.

[ Szerkesztve ]

(#40712) D@ve89 válasza Nordik (#40686) üzenetére


D@ve89
tag

Csak a túloldali beszédkódoló által előállított biteket küldi a cella a telefonod felé, a te hangerőd a hálózattól független.

(#40713) Genova1983 válasza kali (#40711) üzenetére


Genova1983
tag

Köszi.Mozaik XS-es vagyok 1gb N&R bővítővel,de nem sokat beszélek,így átváltanék Move XS+1gb N&R -ra.De még kivárok,hogy működik-e majd ez a kombó.

(#40714) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Az az érzésem, ezek a Move csomagok az Eco XS, Mozaik XS, Mozaik S lezárásának előjelei. Váltani nem éri meg erről a két Mozaikról a hasonló Move csomagokra (S és M). A kicsit magasabb havidíj (+290 és +90) még hagyján, de pluszban még a hívószámkijelzés is pénzbe kerül (203 Ft). A nagyobb Mozaikoknál viszont kedvezőbbek a Next csomagok, így valószínű megy az összes Mozaik a levesbe.

(#40715) troland26


troland26
őstag

Menyire tartják be pontosan a 2 év hűség leteltét a szolgáltatónál . Pl én tavaly vettem január 25.-én előfizetéssel egy készüléket 2 év hűséggel , akkor az elképzelhető , hogy idén mondjuk decemberben ismét vásárolhassak ? Vagy a 24 hónapnak el kell feltétlen telnie ..gondolom igen , csak hátha rugalmas a szolgáltató :B

(#40716) 1430 válasza #TOTTI (#40642) üzenetére


1430
senior tag

A régi Like-ok és Fun-ok változatlan feltételekkel használhatók tovább.

erdoke
A VOIP engedélyezést a díjcsomag vezérli, a NetPlusz vagy bármely más adatcsomag ezt nem befolyásolja.

tomy86
A Mozaikok és az Eco XS egyelőre maradnak.

cyberwarfare
A BusinessNet-ek adatforgalmi fordulónapja minden hónap elseje, és az adatkeret csak belföldön (honos hálón) használható fel.

St3ven
Márpedig a Domino Felhasználó is kérheti az előfizetésre váltást. ;)

kali
A NetPlusz M csak +1 hónapig akciós. Gondolom azért mondott a kolléga 2 hónapot, mert a bekapcsolás hónapjára is jár a kedvezmény, és mivel még eléggé a hónap eleje van, gondolom "kerekített".

Draken
Előtte kikapcsoltad a 100 megás csomagot?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#40717) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Megrendeltem a NetPlusz L csomagot, de valami Net 30-at ír most nekem az online felület, hogy az van aktiálva.
Most ez mi a f*sz??? :F :W

remélem csak annyiról van szó, hogy hibásan írja ki... :((

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40718) Draken válasza 1430 (#40716) üzenetére


Draken
őstag

Most lemondtam a régi net 100-at és nem tudom így sem megrendelni a netplusz s-t

(#40719) zzola válasza sz.balazs.95 (#40717) üzenetére


zzola
félisten

Valami nem stimmel T oldalán. Az akciós áraknál is kavarodás van... :W

(#40720) Draken válasza Draken (#40718) üzenetére


Draken
őstag

szerk: elküldtem 1430-ra az adott kódot, jött is a válasz, hogy be lett kapcsolva, de a mobil előfizetéseimnél nem látom

(#40721) sz.balazs.95 válasza zzola (#40719) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

de a pénzt persze azonnal levonta... :(((

érdekesség: a *#111* nem működik, és a Telekom app (amit mellesleg b*sznak kiadni WP-re) azt írja, hogy „Nincs elérhető adatforgalom egyenleg”.

wtf?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40722) tomy86 válasza 1430 (#40716) üzenetére


tomy86
addikt

"A Mozaikok és az Eco XS egyelőre maradnak."
Köszönöm, de közben utánaszámoltam pontosabban az elmúlt egy év számlái alapján és nem lenne jobb a Move (magasabb percdíj, nincs ingyenes választható extra, hívószámkijelzésért is fizetni kell, meg még amit nem vettem észre :) ).

(#40723) zzola válasza sz.balazs.95 (#40721) üzenetére


zzola
félisten

F@sza... :W

(#40724) sz.balazs.95 válasza zzola (#40723) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nekem mondod... :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#40725) kali válasza M.A.Z. (#40714) üzenetére


kali
legenda

díjmentes a move csomagokban a hívószám kijelzése.

1430; igen, azért is írtam úgy is, hogy az aktiválás hónapja, és az azt követő naptári hónap, de adott esetben nem kellett kerekítenie, mivel a hónap első napján történ az aktiválás, szóval a teljes februárról és márciusról van szó.

(#40726) porse válasza kali (#40725) üzenetére


porse
senior tag

En tegnap rendeltem mozaik xs melle netplusz m et mer csak 190, s ugy is elfogyott a netem, persze 1430on neten nem tudtam, bekapcsolta s jött sms, hogy a adatforgalmi keretem minden hónap 5. e. Remélem nem akkor nulláza majd az 500 megat.

... szerintem.

(#40727) Daniel Alves válasza Genova1983 (#40713) üzenetére


Daniel Alves
őstag

Erre kíváncsi vagyok. Ha bármilyen plusz infód lesz kérlek jelezz!

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#40728) sutszi válasza 1430 (#40716) üzenetére


sutszi
veterán

Tehát ha veszek egy Move XS-t akkor tökmindegy milyen mobilnet csomagot veszek hozzá, a VOIP ugrott?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40729) St3ven válasza 1430 (#40716) üzenetére


St3ven
addikt

Igen, a telefonos ügyfélszolgálaton is azt mondták. :R Spóroltunk is kapásból 6500 Ft-ot. :C

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40730) St3ven válasza porse (#40726) üzenetére


St3ven
addikt

De.

(#40728) sutszi:
Igen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40731) erdoke válasza sutszi (#40728) üzenetére


erdoke
titán

A #40660-ban lévő linken elég egyértelműen le van írva sajnos. Az is kiderült, én miért értettem félre: A Next S-ben nincs VOIP, viszont az M-ben van, tehát a csomagom maga tartalmazza, így kiegészítővel is marad. Annak ellenére, hogy a Next S és M egyaránt 500 MB adatot tartalmaz, van különbség VOIP tekintetében.

A legjobb aláírás a héten

(#40732) St3ven válasza kali (#40725) üzenetére


St3ven
addikt

díjmentes a move csomagokban a hívószám kijelzése.

Nem írja a Díjszabás, hogy ingyenes lenne. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#40733) 313313 válasza 1430 (#40716) üzenetére


313313
addikt

"A Mozaikok és az Eco XS egyelőre maradnak."

De már honlapon sincs róluk semmi infó az előfizetések közt, ill készüléket se lehet venni mozaik díjcsomag hosszabbítással ahogy nézem...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#40734) towelie


towelie
csendes tag

azt várná az ember, h a szolgáltatások és az árai idővel felhasználóbarátabbá válnak, de nem.Rendszeresen nézem a szolgáltatók ajánlatait nyár óta, mivel akkor lejárt a két évem, de semmi okot nem adnak h ujra két évig elöfizessek akárhova. Mai nap ez a move csomag fogad. Olcasom, h 1430 irja mozaikok nem szünnek meg, ......gondolom még nem, de be akarják. 3200as csomagom van, ennél többet nem szívesen fizetek havonta , de úgy látom ezt is hamarosan bukom. Lesz 3500, ja és e pack nélkül még drágább, tehát 4k plusz még a net egy ezi, ERGO 5k. Move csomagban percdij emelkedik, választhato extra nincs?, VOIP-most tényleg nem telefonálhatok skype-n? és még mi ? Ez az üzletpolitika, h a felhasználót erőltetik a min. havi 8.000-10.000Ft-os havidíjra ? Nameg az oldalon kiigazodni, h a szolgáltatások tulajdonképpen mik is és milyen ár tartozik hozzá ? BOTRÁNY. Csalódott vagyok, úgy gondolnám a technika idővel mindent ólcsobbá tesz...........

s4active

(#40735) djculture


djculture
félisten

Mi az e-Pack?

Az e-Pack egy kedvezmény, mely meghatározott havidíjas mobil-díjcsomagokhoz választható, és a díjcsomag havi díjából ad kedvezményt.

Igénybevételének feltétele:

az e-Pack kedvezményre való regisztráció,
elektronikus számla kérése,
elektronikus számlafizetés, valamint
a számla fizetési határidőre történő kiegyenlítése

Ezt én ugy értelemezem ha egyszer nem fizetsz időben az akciós e-Packos kedvezményes havidij máris megszünik?

[ Szerkesztve ]

(#40736) sutszi


sutszi
veterán

(#40730) St3ven & (#40731) erdoke :
Akkor ez sajnos bukta így... :(
Néha az az érzésem a T nem akar pénzt keresni. :((( Persze tudom van aki belemegy az alkuba és vesz egy drágább csomagot emiatt...de pont ezért nem akarok előfizetésben feljebb lépni mert VOIP-ot akarok nem drága előfizetést.
Mivel ilyen a hozzáállásuk ezért inkább maradok a legkisebb csomagnál, és nem is lesz adatforgalom bővítés. Legalábbis jelenleg így áll a történet.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40737) D@ve89 válasza towelie (#40734) üzenetére


D@ve89
tag

Idővel minden olcsóbb lesz, ahogy a technika fejlődik, de ne várd, hogy majd fél év alatt fogod ezt észlelni, ennél hosszabb folyamatokról van szó, nem csak ebben az iparágban. Ráadásul az adott kor fejlettségének megfelelő technikai szintért / aktuális szolgáltatásokért miatt nem fogsz sokkal kevesebbet fizetni, mint régen. (Csak példaként, 10 éve, de még nagyon 5-6 éve sem volt ez a mobilinternet szükséglete az embereknek.)

[ Szerkesztve ]

(#40738) pepe091 válasza 1430 (#40597) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

"Pozitív változás, hogy a havidíj már nem csak hálózaton belül forgalmazható le"

Eddig tartott az öröm. Megváltoztatták a honlapon is és az ÁSZF-ben is ezt a részt.. :(
"A havidíj lebeszélhetőség felhasználható alapdíjas Telekom mobil hálózaton belüli előfizetők felé indított hívásra, SMS, MMS küldésre,
valamint hangposta lehallgatásra belföldön. A Like S díjcsomag esetében a havi díj hóközi aktiválás esetén időarányosan számlázódik"

(#40739) kali válasza porse (#40726) üzenetére


kali
legenda

4-én éjfélkor nullázza, tehát 5-én 00:00-kor indul újra az 500 megabyte keret.

St3ven; elég, ha a gyakorlatban igaz;

move_xs

313313; a kereső kidobja; link és link

djculture; nem szűnik meg, hanem;
...a következő havi számlán nem fog érvényesülni a kedvezmény, és a számláján egy, a kedvezmény értékével megegyező összegű, nem teljesítés miatti extra tételt számlázunk ki Önnek.
...minden hónapban újra ellenőrizzük az e-Pack feltételek teljesülését, így ha Ön a következő hónapban ismét teljesíti valamennyi feltételt, ismét érvényesülni fog a kedvezmény.

[ Szerkesztve ]

(#40740) Onderon válasza djculture (#40735) üzenetére


Onderon
senior tag

En ugy ertelmeztem, hogy nem szunik meg, hanem a kovetkezo honapban kiszamlazzak. De mintha lenne egy kerdezz-felelek valahol az oldalon ahol van valasz erre.

Szerk: most latom Kali mar valaszolt elottem.

[ Szerkesztve ]

(#40741) kali válasza Onderon (#40740) üzenetére


kali
legenda

így igaz, onnan idéztem én is a válaszokat; link, csak korábban nem hivatkoztam be a linket.

[ Szerkesztve ]

(#40742) zoli62


zoli62
addikt

Amúgy mit szóltok az új netplusz opciókhoz, főleg annak tudatában, hogy a gonetek március elsejével megszűnnek? Szerintem az nem jó, hogy csak hangdíjcsomaghoz drágább, mint hang és adatcsomaghoz. Másrészt a dupla négyszáz kedvezményekről nem tudni, hogy aktiválhatók-e hozzá.

(#40743) kali válasza zoli62 (#40742) üzenetére


kali
legenda

nem jó, de talán így terelik a népet a kombi díjcsomagok irányába, illetve így talán többen eldobják a régi, egy ideje már kivezetett, de még sok felhasználó által használt - adatforgalmat nem tartalmazó - díjcsomagokat.
igaz, a move mindenkinek alternatíva lehet, az xs olcsó, de már az is tartalmaz minimális adatforgalmat, tehát olcsó(bba)n van hozzá bővítés.

[ Szerkesztve ]

(#40744) Szelley


Szelley
senior tag

Like díjcsomagban vagyok, januárban már lejárt a 24 hónap és most szeretnék Like300-ba átmenni. Net&Roll netbővítési opciót lemondtam, természetesen az 50 megás netem most nem tudom használni. Egyszer már be kellett mennem Tmobile üzletbe, ahol újra aktiválták a díjcsomagomhoz való alap internetet, de ezt nem lehet valahogy MyTmobileon keresztül sajátkezűleg elintézni?!
Valamint díjcsomagváltásnál arra hivatkozik, hogy nem járt még le a hűségem.
Tudnátok segíteni? :)

(#40745) vatafakk válasza Szelley (#40744) üzenetére


vatafakk
aktív tag

Szerintem nagyobb díjcsomagra (Like 50ről Like 300-ra) akármikor válthattál volna hűség alatt is, de javítsatok ki ha tévedek!

(#40746) Szelley válasza vatafakk (#40745) üzenetére


Szelley
senior tag

Most sem engedi a váltást :F

(#40747) pepe091 válasza Szelley (#40746) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Hívd fel a 1430-at, ott majd segítenek. (Telekom hálózatból ingyenesen hívható).

(#40748) djculture válasza kali (#40739) üzenetére


djculture
félisten

Az akkor még korrekt is.

(#40749) dedike válasza tomy86 (#40663) üzenetére


dedike
addikt

Végül is jó ez a pont-lépésük! Apám telefonja megy Dominora, (vagy lesz blue) eddig fizettem havi 2000-et, most meg elég lesz neki évi 2x1500...... Digiről homokszemért hív úgyis mobilt, nem 40-50 forintért!
Készüléket meg új előfizetéssel így is- úgy is olcsóbban kapok, mint hosszabbítással. De legalábbis nem drágábban...

Jó szerencsét!

(#40750) D@ve89 válasza Szelley (#40746) üzenetére


D@ve89
tag

Havonta egyszer bármikor válthattál volna eddig is a két Like díjcsomag között. 1430-on vagy üzletben bármikor megcsinálják (meg biztos még van rá egyéb lehetőség is).

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.