Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) St3ven


St3ven
addikt

Van még itt azért pár meredek mobilnet csomag. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41102) polonic válasza D@ve89 (#41100) üzenetére


polonic
félisten

Megvolt, de semmi sms.

(#41103) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Nincs valami olyan szabály újabban, hogy valami nem túl sok percen belül ügyintézővel kell beszélnem? Csak mert kicsit felbosszantott, hogy platina ügyfélként 11 perc zenélés után inkább letettem, és így sem tudtam elintézni amit akartam. Hozzáteszem, így is egy általuk elkövetett hibát szerettem volna korrigálni.

(#41104) erdoke válasza polonic (#41102) üzenetére


erdoke
titán

Ha iPad, azon nem is fogsz SMS-ezni...

A legjobb aláírás a héten

(#41105) pepe091 válasza WhiteWalker (#41097) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A dolphin minivel nem fogsz annyit spórolni mint az Opera minivel. Teljesen más a kettő.

(#41106) polonic válasza erdoke (#41104) üzenetére


polonic
félisten

Nem is akarok sms-ezni, nem is az a cél. Csak a leírtakra keresem a válaszokat.

(#41107) dptrsk válasza polonic (#41106) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

erdoke arra célzott, hogy ha egy iPad tableted van, arról nem tudsz SMSt küldeni/fogadni ezért ha arról próbáltál lottozni, az se fog menni, mert nem tudod fogadni a megerősítő SMS-t és nem tudod elküldeni a jóváhagyó SMS-t.

Azonban a SIM alkalmazással el tudod indíttatni a megrendelést, ezért terheli a megrendelés elindításának díját(1 SMS) a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#41108) polonic válasza dptrsk (#41107) üzenetére


polonic
félisten

Igen, az ipades dolgokat sejtettem. Most már tiszta minden.

Köszönöm a válaszokat!

(#41109) bajzal


bajzal
őstag

Üdv mindenkinek!

Ma lettem T-mobile-os és van 150mb netem. Ha a 3D Wathdogs-ot be akarom állítani hozzá, akkor a fordulóponthoz azt a dátumot kell írni, amikor be lett aktiválva a sim? (vagyis ma)
Ja és ha bekapcsolom a mobilnetet, akkor sincs mobilnet. Mit kell beállítani?

(#41110) lord.lakli válasza lugosi (#41103) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mindegy milyen színű ügyfél vagy. Öt percen belül kell felvenniük.

(#41111) WhiteWalker válasza pepe091 (#41105) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnézem a következő hónapot, a Dolphin valahogy mini létére egész jó.Jobban tetszik mint az Opera ,gyorsabb is...azért köszi az infókat! :R

(#41112) kali válasza bajzal (#41109) üzenetére


kali
legenda

szia,

az egyedi fordulónap - ha az van -, nem feltétlenül esik egybe az aktiválás napjával.
- legyen aktív a sim kártya, illetve azon az adatforgalom, -keret
- a telefonon legyen engedélyzve az adatkapcsolat
- legyen megfelelően bekonfigurálva a hozzáférési pont, és legyen is az aktív
- a megfelelő hálózati mód legyen beállítva

(#41113) lugosi válasza lord.lakli (#41110) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi akkor különösen nem tetszik ez. 10 vagy 11 perc után én tettem le, mert nem volt kedvem tovább várni.

(#41114) 1430 válasza Vangelis (#41087) üzenetére


1430
senior tag

Véleményem szerint nem lenne gond, mivel az ePack-nél csak a havi számla befizetését figyelik (aminek 512-vel kezdődik a sorszáma). Az előleg számla (de például a készülék törlesztő számla is) más sorszámon fut, így az (egyelőre) nem számít.

bajzal
Gondolom Domino Surf-ről van szó. Ennél egyrészt előjött egy olyan hiba, hogy nem aktiválja automatikusan a rendszer a 150 MB igénybevételéhez szükséges Go!NapiNet-et (küld el SMS-ben a 1430-ra a +GONAPINET kulcsszót), másrészt nem fix fordulónapod van, hanem 30 naponként kapsz 150 MB-ot, feltéve, hogy sikerült levonni az újabb időszaki díjat. Például ha ma történt az első levonás, akkor 03.11-én hajnalban lesz a következő levonás (február csak 28 napos). Inkább a telekom.hu oldalon vagy a Telekom App-on kövesd az adatkereted (Domino jelszó a 1777-es automatán hozható létre).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#41115) Vangelis válasza 1430 (#41114) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kipróbálom!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41116) Gerzsi


Gerzsi
tag

T-mobilnál voltam bent befizetni a számlát kaptam is róla papírt hogy kifizettem de a tartozás bent maradt a rendszerben. Befizetésre váró számlák között mutatja ha belépek az oldalra és már két hónapja ott van. Már egyszer voltam bent akkor azt mondták nincs tartozásom. Ilyenkor mit csináljak?

(#41117) kali válasza Gerzsi (#41116) üzenetére


kali
legenda

leginkább semmit, talán eltűnik idővel, a lényeg az, hogy ők nem látnak tartozást.
a my t-s felület nem működik hibátlanul, bár néha csak csúszásban van.

(#41118) dptrsk válasza Gerzsi (#41116) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Velem is előfordult már ilyen, hívd fel a 1430at holnap kérd a számlázási csoportot és ők kiveszik onnan a hibás/már teljesített számlát.

(#41119) bajzal válasza 1430 (#41114) üzenetére


bajzal
őstag

Nem küldtem semmit, de kaptam egy SMS-t, hogy aktiválták, le is vonták a 890-et, megy a net. :D

(#41120) psg5


psg5
veterán

Nem találtam komplett topikot ezért itt is megkérdezem, ha nem gond:
Melyik készülék tudja a dupla Sim-et e szolgáltatónál? Előfizetéses is lehet.
Valahogy a webfelületen nem találok erre utalást.
Legkisebb előfizetéssel,40 ezerig.

F.K.T.

(#41121) puru válasza psg5 (#41120) üzenetére


puru
senior tag

Sajnos semelyik :( A szolgálatótnak nem érdeke dual simes telefont árulni.

(#41122) psg5 válasza puru (#41121) üzenetére


psg5
veterán

Köszi. ..pedig egy szolgáltató két sim jét haználnám.

F.K.T.

(#41123) djculture válasza psg5 (#41120) üzenetére


djculture
félisten

Nagy szolgáltatók közül egyik se de pl a tesco-s dual simes készüléknél a saját tesco-s sim mellett kezel bármilyen más szolgáltatóst is.

(#41124) dptrsk válasza psg5 (#41120) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Alcatel M'Pop, azthiszem az dualsimes.

(#41125) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Esetleg az tudja valaki hogy a MÁV személyvonaton a wifin (Telekom szolgáltatja)miért van letiltva a Facebook?

(#41126) dptrsk válasza WhiteWalker (#41125) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Feltételezem azért, mert mikor indult a szolgáltatás mindenki facebookozott és leterhelte a hálózatot. S a tapasztalatok alapján letiltották.

Tegyük fel hogy a mobilarena.hu-t olvasná mindenki aki facebookozna a free wifin, akkor a mobilarenat is letiltanák mert leterheli a hálózatot.

(#41127) djculture válasza WhiteWalker (#41125) üzenetére


djculture
félisten

Marketing az egész vonatvezető ismerős szerint nem egy ilyen kocsiban csak a router üzemel SIM kártya nincs is benne, másikon meg minden népszerű dolgot letiltottak. Ez nem arra van hogy használhatja bárki hanem hogy ezzel a máv-ot fényezzék.Amúgy már az okosok rájöttek hogy ha a sim a helyén van hogy lehet megkerülni a tiltásokat egy szkriptel.

[ Szerkesztve ]

(#41128) sarkanyolo2 válasza djculture (#41127) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

VPN

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#41129) lugosi válasza dptrsk (#41126) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Végül is logikus! (nálunk)

Azt kell letiltani amit használnánk. Azért van az!
:F

(#41130) WhiteWalker válasza djculture (#41127) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , sejtettem hogy ez áll a háttér mögött...bár próbáltam egy játékot is (Clash of Clan) ez sem ment.... :U
Mindegy, kicsit Mátyás királyos a dolog... :DDD , azt a fél órát meg kibírom ezzel a MÁV-os wifivel .

[ Szerkesztve ]

(#41131) szabonagyur válasza WhiteWalker (#41125) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hello

Melyik vonalon tapasztalod ezt? Nem vagyok MáV-os de sokat használom és tökéletesen megy az fb is rajta. Csak a torrent és nagy adatforgalmat generáló dolgok (pl. youtube) nem mennek rajta.
Volt mostanában valami hiba talán a T rendszerével és ezért nem ment pár vonaton a net.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41132) WhiteWalker válasza szabonagyur (#41131) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A Déli-Dunaújváros vonalon közlekedem..
Hazafelé megnézem ,mert reggel még a régi vonat jön ...

[ Szerkesztve ]

(#41133) szabonagyur válasza WhiteWalker (#41132) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm érdekes én pont más irány és tökéletesen megy, max annyi a baj ha a vonat közepén vagyok ott gyengébb a jel néha

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#41134) Melack


Melack
veterán

Helló! Ha a honlapon egy készüléknél kifutó modell jelzés szerepel, és azt írják, hogy rendelésre 1-2 nap, akkor meg lehet valahonnan tudni, hogy mennyi a raktárkészlet? 2 hét múlva kellene a készülék. Köszönöm előre is a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#41135) somasz


somasz
addikt

Az ikon 200 LTE díjcsomagot néztem ki, ha ez megszűnik, mit volna érdemes választani? Akár más szolgáltatótól is jöhet bármi. :B

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#41136) ittakary válasza Melack (#41134) üzenetére


ittakary
nagyúr

Budapesti vagy: meg kell próbálkozni több üzletben megkérdezni, hogy van-e raktáron, és ha mondjuk 3 helyen is mondják, hogy van (abban az esetben ha a helyi üzlet raktáráról beszélünk) akkor biztos lehetsz benne, hogy nem fog addigra elfogyni.

Esetleg 1430at is megpróbálnám megkérdezni, de szinte tuti hogy ilyen információt nem fognak neked kiadni.

(#41137) lord.lakli válasza lugosi (#41113) üzenetére


lord.lakli
őstag

Egy friss cikk. Nézd meg a táblázatot. Januárban 4 perc, februárban 3 :W Vagy lehet, hogy véletlen felnőtt telefont hívtál? ;]

(#41138) kali válasza somasz (#41135) üzenetére


kali
legenda

kérdés, hogy milyen jellegű a használat, illetve milyen forgalom a preferált, de nézd meg az új move díjcsomagokat, aránylag olcsó adatforgalmi bővítésel jó kis kombókat össze lehet hozni 6 e ft alatt is, például; move s (e-pack) és mellé netplusz l (+1 gigabyte lte 60 megabit/sec bővítés)
leírás; link és link
3490 ft + 1290 ft = 4780 ft, ebből a 3490 ft leforgalmazható, és így lesz a kombóban 1.2 gigabyte lte forgalom, ami a maximális 60 megabit/sec sebességet is tudja.
van olcsóbb és drágább move díjcsomag is; link, illetve adatforgalmi bővítő is van 1 gigabyte alatt és felett is; link
április 1-ig aktiválható - utána viszont bármeddig használható - a net&roll 1gb lte bővítő is, ami csak 1000 ft, de ez az olcsóbb díjcsomaghoz nem engedi a maximum lte sebességet, így eldönthető, hogy lomhább lte 1 gigabyte 1000 ft ellenében, vagy maximum lte sebesség azonos adatkeretért, de 1290 ft áron.

[ Szerkesztve ]

(#41139) sutszi


sutszi
veterán

Ha van két előfizetés a nevemen egyik Move XS (aranykártya), a másik pedig emiatt egy Next S aranytárskártya 2 év hűséggel, és mondjuk 6-7 hónap után Move XS lekerülne a nevemről akkor a mi lesz az aranytárskártyás Next S-ből?
Arra tippelek, hogy átvált sima Next S-re. (Ugye itt a havidíjban vannak különbségek ezért lényeges a dolog).

Más.:

Olvastam itt a Netplusz M-el kapcsolatos fejtegetést. 190Ft most egy hónapig. Ezt a naptári hónaptól vagy az adatforgalmam fordulónapjától számítják majd, ha megrendelem?
Ha most megrendelném és naptári hónapot veszik figyelembe akkor jól értettem, hogy tulajdonképpen március 31-ig használhatom ezzel a havidíjjal?

Kösz előre is.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41140) kali válasza sutszi (#41139) üzenetére


kali
legenda

az egyedi fordulónap nem mérvadó adott tekintetben, megrendeled ma, és az aktiválás hónapja, továbbá az azt követő naptári hónap lesz akciós, tehát igen, március 31-ig.

[ Szerkesztve ]

(#41141) erdoke válasza sutszi (#41139) üzenetére


erdoke
titán

Nemrég idéztem, hogy az ATK státusz megszűnésével automatikusan a normál változat kerül aktiválásra, tehát a te esetedben Next S lesz belőle.

A legjobb aláírás a héten

(#41142) sutszi


sutszi
veterán

Köszi mindkettőtöknek. :R

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#41143) St3ven


St3ven
addikt

NetPlusz M mizériám, 10 pontban.

1. Domino 5 díjcsomag, Go!Net M-mel, ami lejárt 02.09-én, és meg sem újult, mert csak 394 Ft egyenlegem volt.
2. Reggel 7 előtt My T-be belépve látom, hogy Go!Net M felfüggesztve, eddig OK.
3. Go!Net M lemond, emiatt ugye Go!NapiNet aktiválódik - telefon okosan még mindig kikapcsolva éjjelről.
4. Go!NapiNet lemond, My T szerint nincs netcsomagom, rendben.
5. NetPlusz M kedvezményesen 190 Ft-ért megrendel, egyenlegből egyből levonva.
6. 8 után telefon bekapcsol, fellépek netre, értesítés érkezik, hogy Go!NapiNet aktiválva. Kösz... :W
7. My T szerint GPRS Net Plusz az aktív. :F
8. Délután 1430 felhív, ügyintézőnek fenti sztori elmond, szerinte Go!NapiNet aktív, mondom nem, ja akkor NetPlusz M, mondom nem, hanem GPRS Net Plusz, ja, akkor várjak.
9. Ügyintéző szerint most frissítette, és NetPluszM az aktív, látja is - elvesztettem egy napi Go!NapiNet árát, ez van.
10. My T szerint még mindig GPRS Net Plusz az aktív, mint a 7. pontban. :F

Most akkor mi lesz holnap, megint Go!NapiNet-ezek majd 190 Ft-ért 10 MB-ot, az egy hónapra 190 Ft-ért 500 MB helyett? :W

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#41144) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ha a Telekomnál előfizetnék egy Move XS csomagra és mellé 1GB netre 1290 Ft-ért, akkor az 1GB netet a csomagban foglalt net elhasználása után minden hónapban aktiválni kell, vagy ha vásárlásnál kérem az aktiválását, akkor mindig aktív lesz? És a Move XS csomaghoz muszáj a hűségnyilatkozat?

És mik szükségesek egy havidíjas előfizetés kötéséhez? Ha nincs munkaviszonyom (diák vagyok, 18 természetesen elmúltam), akkor is köthetek hűségnyilatkozatot?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41145) polonic válasza Sztbeni (#41144) üzenetére


polonic
félisten

nem kell újraaktiválni

köthetsz előfizetést, személyi, stb kellenek hozzá
előleget kérhetnek

(#41146) Sztbeni válasza polonic (#41145) üzenetére


Sztbeni
őstag

Mekkora előleg lehet? Havidíjat 1-2 hónapra előre?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41147) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Amennyiben kedvezményt adnak ami havi rendszerességű, azt a My-T oldalon látom? Hol?

(#41148) polonic válasza Sztbeni (#41146) üzenetére


polonic
félisten

Változó, nem tudom mitől függ. Most mondok valamit, legyen 40 ezer. Szóval csak azért, hogy ne egy két havidíjnyi összegre gondolj. Az előleget egyébként folyamatosan csökkenti a havi számla összege, amíg el nem fogy.

(#41149) Sztbeni válasza polonic (#41148) üzenetére


Sztbeni
őstag

és ha telefont nem veszek, csak kártyát, akkor is van ilyen?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#41150) erdoke válasza Sztbeni (#41149) üzenetére


erdoke
titán

Nem valószínű, illetve biztosan nem több tízezres tétel.

A legjobb aláírás a héten

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.