Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33351) Vangelis válasza erdoke (#33349) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vajon a legnagyobb szolgáltató mit lép majd?

NEXT ből csinálnak valamit?

Kb ilyen lesz:

7990ft hálón belül korlátlan.. minden más 40ft...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33352) erdoke válasza djculture (#33350) üzenetére


erdoke
titán

A Flow Total 1 nem lenne rossz, csak abba kellene a 2 GB net. Sőt, Flow 1 ~4-5 GB nettel (VoIP korlátozás nélkül) is jó lenne Total 1 árban.

(#33351) Vangelis
Meglátjuk. Még van pár hónapom, mire döntés elé kerülök. A jelenlegi díjszabás nagyon elavult, nem követi a kor követelményeit, és jövőre csak még elavultabb lesz.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#33353) Gedeon31 válasza erdoke (#33347) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem értem a problémád ;]

(#33354) Vangelis válasza erdoke (#33352) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már az nagy csoda, hogy ilyen van.....

Én kiváncsi vagyok a telekomra...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33355) Gedeon31 válasza Vangelis (#33354) üzenetére


Gedeon31
addikt

Enyhén lemaradtak most. Lenne mit kitalálni ez ügyben.

(#33356) djculture válasza djculture (#33350) üzenetére


djculture
félisten

Bocsánat elirtam készülékkel 7 490 Ft, de tökmindegy ahogy láttam mindenki magába vette saját készülékkel 5 990 Ft-ért
Úgyhogy most a kocka a telekomnál pörög...

[ Szerkesztve ]

(#33357) Vangelis válasza Gedeon31 (#33355) üzenetére


Vangelis
nagyúr

NEXT-el sem találtak ki semmi extrát sajnos.

Az nem nagyon jött be nekik.

Tény, hogy ha sok vodás ismid van akkor most az a legjobb.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33358) Vangelis válasza erdoke (#33352) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én most szerencsésen megléptem..... az elavult tarifából.

Most tolom a DPI-t..

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33359) Gedeon31 válasza Vangelis (#33357) üzenetére


Gedeon31
addikt

Pakson a PART-nak köszönhetően mindenki Telenyomoros . A fél város ingyen hívja egymást.

NEXT-böl tanulva talán alkotnak valamit,de most illene nekik okosat lépni.

(#33360) djculture válasza erdoke (#33352) üzenetére


djculture
félisten

Persze hogy elavult mert most itt az áremelgetés megy, látod más szolgáltató meg ilyen gazdasági helyzetben inkább olyan csomagokra gyúr amivel eltudja szivni a többiektől az előfizetőket. Ez se tökéletes de telekom most a legdrágább és már a szolgáltatás minőségével is kezdik beérni. Nekem még mindig a telekom a legjobb sok mindenben de jó lenne ha nem aranyáron tenné ezt..

[ Szerkesztve ]

(#33361) dedike válasza Gedeon31 (#33359) üzenetére


dedike
addikt

MVM tulajdonság.... :DDD

(De az zRT, nem?) :P

Jó szerencsét!

(#33362) Gedeon31 válasza dedike (#33361) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nem úgy szoktuk mondani PART zRT :P

(#33363) redingitell


redingitell
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek mitévő legyek?
Ma vásároltam egy samu galaxi s3 mini készüléket, előfizetéssel. Nem ez a telo volt a kiszemelt, de amit szerettem volna, (amiből felkészültem) az nem volt. Ezt az eladó javasolta. Hazaérve látom, hogy a készülék dominó csomagban online rendeléssel 12K + 990HUF lebeszélhetőséggel olcsóbb.
Van valamiolyen lehetőségem, hogy a készüléket az olcsóbb áron kapjam meg? Nagyon bosszant a tájékoztatás hiánya. Az előfizetést akkor is megkötöttem volna, csak 13K-val beljebb lennék.
Van értelme reklamálnom?

(#33364) Blackmirror válasza erdoke (#33352) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én is a mobilnetet keveslem egy picit...tudom,tudom ne akarjunk mindent :D
Mondjuk flow1 1gb nettel és így tovább

iPhone X@R, iPad Pro

(#33365) Sordoran válasza redingitell (#33363) üzenetére


Sordoran
addikt

3 munkanapon belül visszaviszed és megmondod nem kell (minden tartozékát vidd magaddal, vissza kell vennie, minden kötekedés nélkül!). Pénzt nem kapod rögtön vissza, és az előfizetési szerződés visszacsinálása is idő, de domino-ban nyugodtan megveheted közbe elvileg ugye.
Tanács: Szolgáltatónál nem az eladóra hallgatva veszünk készüléket, főleg ha mást akartunk venni, csak az nem volt, inkább próbálkozz máshol, vagy máskor.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#33366) kali válasza Sordoran (#33365) üzenetére


kali
legenda

hiába viszi, sok éve nem él már az a 3 munkanapos jogszabály, csak netes/webshop vásárlásnál állhatna el a szerződéstől 8 munkanapon belül.

[ Szerkesztve ]

(#33367) redingitell válasza Sordoran (#33365) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi a választ. Az előfizetést megtartom, arra szükségem van. Csak a készülék lesz online rendelve. (Akkor is visszavihetem, ha semmi baja sincs?) Mellesleg hozzá sem nyúltam, csak az eladó tette bele a kártyát.

(#33368) Sordoran válasza redingitell (#33367) üzenetére


Sordoran
addikt

Tudtommal vissza kéne úgyis, de ha jól mondja kali akkor lehet potyára mész, előtte egy telefont engedj meg, hátha. Netes vásárlásnál minden további nélkül vissza veszik, mert ott akkor láthatod, és foghatod kézbe miután kifizetted, meghozta a futár, ellenben ugye üzletben kézbe adják (tőlem is megkérdezték megfelel-e, működik stb. míg a papírmunkát végezte) és így azelőtt visszakozhatsz, hogy aláírnál bármit is. Ha valóban nem él már ez, akkor sajnos nem tehetsz semmit, le kell nyelned. :(

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#33369) redingitell válasza Sordoran (#33368) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi mégegyszer a választ. Megpróbálom, hátha összejön valami.
:R

(#33370) djculture válasza redingitell (#33367) üzenetére


djculture
félisten

Ha személyesen vetted akkor bukta sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#33371) raziel01 válasza redingitell (#33363) üzenetére


raziel01
veterán

Ezeknek az a dolga, hogy próbáljanak mindenre rábeszélni.
Ezért veszek én csak neten rendelve mindig.
Úgy tuti nem beszél rá senki semmire.

(#33372) Frenky25


Frenky25
tag

Újabb érdekes fejleményre bukkantam az e havi számlában. :W
"A hívásfelépítési (kapcsolási) díj mértékét az ÜÁSZF 2. sz. mellékletének 12.2. pontja tartalmazza az alábbiak szerint:
- amennyiben az üzleti díjcsomag elõfizetõje nem természetes személy: nettó 3,85 Ft/hívás/elõfizetés.
- amennyiben az üzleti díjcsomag elõfizetõje természetes személy*: nettó 1,57 Ft/hívás/elõfizetés.
* azokban a konstrukciókban, ahol valamely nem természetes személlyel kötött elõfizetõi keretszerzõdés értemében jogosult az elõfizetõ magánszemélyként a kedvezményes
üzleti díjcsomag igénybevételére.
A fenti módosítás az elõfizetõ részére az egyedi elõfizetõi szerzõdésben meghatározott kedvezmény mértékét nem érinti , ezért az Üzleti ÁSZF törzsrész 9.2.3. pontja szerint a
szolgáltató a kapcsolási dí j bevezetésére egyoldalúan jogosult. Ebben az esetben az elõfizetõ nem jogosult az elõfizetõi jogviszony felmondására"

[ Szerkesztve ]

(#33373) Vangelis válasza Frenky25 (#33372) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor az üzleti ügyfeleknek lesz kapcsolási díj?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33374) Frenky25 válasza Vangelis (#33373) üzenetére


Frenky25
tag

Az én értelmezésem szerint igen, nettó:3,85 Ft/hívás bruttó:4,88 Ft/hívás, ez a céges előfizetésekre vonatkozik.
A flottásokra, ahol nagyrészt a magánszemély az előfizető, csak a kedvezményes csomagot használja, amelyet keretszerződésben rögzítettek az adott céggel, vagy szervezettel: ebben az esetben a díj mértéke: nettó: 1,57 Ft/hívás bruttó: 1,99 Ft/hívás.

Én így értelmeztem a leírtakat. :)

[ Szerkesztve ]

(#33375) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Na ezt a kapcsolási díj dolgot tegye már egészbe valaki, mert ez nekem új. Lesz akkor ilyen céges és/vagy magán előfizetőknek?

(#33376) djculture válasza lugosi (#33375) üzenetére


djculture
félisten

Magánszemély előfizetésére nincs kapcsolási díj az biztos átolvastam az egész nov1-től érvényes aszf-et. A cégekre/vállalkozókra hárítás meg minden szinten működik az országban...

[ Szerkesztve ]

(#33377) lord.lakli válasza djculture (#33376) üzenetére


lord.lakli
őstag

Még nincs, de ami késik nem múlik :)

[ Szerkesztve ]

(#33378) csandi86


csandi86
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy a My T-mobile bejelentkező oldalon miért írja ezt ki?
"Ön nem engedélyezte az értesítés nélküli belépést. Sajnos jelenleg nem tudjuk elküldeni az Ön által beállított értesítést vagy értesítéseket. Kérjük próbálja meg később."

Nem találom sehol hol lehetne egyáltalán engedélyezni ezt a dolgot, meg miért nem enged be.

Köszönöm előre is,
Csanád

(#33379) lugosi válasza djculture (#33376) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az finom. Na mindegy.

Mit tippeltek, erre most hogy a yodafon meg a telenor ami korlátlan csomagokat csinált, indukálhat olyan változást, hogy a tmobil/telekomnál is lesznek más (=olcsóbb) korlátlan csomagok? Lassacskán lejár a hűség az egyik előfizetésemre, és a médiamánia L csomagomért többet fizetek (korlátosan) mint amit a másik kettőnél a korlátlanért fizetnék.
Sokkal megnyugtatóbb lenne, ha egy korlátlan csomagot nem tudnék kihasználni, mintha egy korlátosat nem :DDD

(#33380) lupus_l válasza lugosi (#33379) üzenetére


lupus_l
aktív tag

Szerintem pár hét múlva kijönnek az új csomaggal. A Next esetében is így volt.

(#33381) Varszegig válasza lupus_l (#33380) üzenetére


Varszegig
veterán

Én nem lennék ennyire optimista, ráadásul a next is egy eladhatatlan termék.

(#33382) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok.
Jó kis témák voltak elöttem. Én is szeretnék olyan csomagot már, amibe inkább mobilnet van mint beszélgetés. Én keveset beszélek, inkább csak sms és sok internet. next xs ( 3200/hó ) + 1 Gb ( 1000 huf ) limitbővités. Lenne ennél olcsóbb megoldás ?
Másik, van valami tipp esetleg hogy mennyibe lesz majd az LG G2 ? Vagy, hogy a hamarosan jelzőből mikor lesz raktáron titulus ?
Köszönöm :)

(#33383) glaci válasza Sterilzona (#33382) üzenetére


glaci
őstag

Én is ezt a párosítást használom jobb hiányában.
Sajnos a T nem arról híres, hogy jót tesz az ügyfeleinek, de ki tudja!
Azért én is bizakodva várom a válaszreakciót!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#33384) adnoctum18


adnoctum18
senior tag

Hello!

Van egy Ikon 200-as előfizetésem, amire a hüségem 2013 október 16-án jár le.

A következők a kérdéseim:
- Az előfizetésre és a díjcsomagra vállalt hüség lejárta után automatikusan Domino díjcsomagba kerülök át?
- Ha most október 16-tól Dominoba kerülök át, akkor ezzel lesz lehetőségem kedvezményes készülékváltásra az Iphone 5S megjelenésekor?
- Ha most igényelek pl egy Mozaik XS díjcsomagot október 16-tól, hüség nélkül, akkor jogosult vagyok kedvezményes készülékváltásra később? (Az Iphonet kártyásan venném.)
- Egyáltalán van jelentősége ennek a kedvezményes készülékváltásnak? (aranykártyás vagyok, 2000 valahány ponttal, 4 éve vagyok Tés)

Köszönöm a válaszokat!

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#33385) [CS]Blade2 válasza adnoctum18 (#33384) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

Megint egy külföldre telefonálós témáról kérdeznék:
Most Magyarországról kellene minél olcsóbban Romániában tartózkodó Orange mobilt hívni.
Itthon pedig van:
- T-s előfizetés (Mozaik XS)
- T-s dominó (domino 5)
- UPC-s vezetékes (fix180)
- és van egy kártyás román Orange-os mobilunk is.

(#33386) dedike válasza Varszegig (#33381) üzenetére


dedike
addikt

Persze. A Vodafone Red-hez képest egy nagy kalap sz@r.... :(((

Jó szerencsét!

(#33387) djculture válasza adnoctum18 (#33384) üzenetére


djculture
félisten

Lejár a hűség attól még ugyanaz marad a dijcsomagod, csak következmények nélkül lemodhatod vagy dijcsomagot válthatsz, vagy új hűséget vállalhatsz kedvezményekért cserébe.

(#33388) adnoctum18 válasza djculture (#33387) üzenetére


adnoctum18
senior tag

Tehát ha nem csinálok semmit, akkor 16-tól automatikusan Ikon 200 LTE (sima ikon már nincs) marad a díjcsomagom, amit bármikor lemondhatok. Ha lemondom 16-án akkor fél hónap kerül számlázásra?
Tehát a kedvezményes készülékváltás csak a meglévő díjcsomag meghosszabbításával, és újabb hüségidővel lehetséges? MOD: Igen, ezt is megválaszoltátok közben.

Joker88: Köszönöm neked is!

[ Szerkesztve ]

---"I am not mad. I am interested in freedom. Good Luck, J. Morrison."---

(#33389) Joker88 válasza adnoctum18 (#33384) üzenetére


Joker88
őstag

- Az előfizetésre és a díjcsomagra vállalt hüség lejárta után automatikusan Domino díjcsomagba kerülök át?
Válasz : Nem,maradsz ugyanabban a díjcsomagban,csak ha akarsz bemehetsz akármikor az üzletbe,hogy szeretnéd megszüntetni az szolgáltatást. kötbér nélkül megcsinálják.

- Ha most október 16-tól Dominoba kerülök át, akkor ezzel lesz lehetőségem kedvezményes készülékváltásra az Iphone 5S megjelenésekor?

Válasz : mint írtam,nem kerülsz Dominoba..

- Egyáltalán van jelentősége ennek a kedvezményes készülékváltásnak?

Válasz : hát én spec jó pár ezrest megúsztam,mintha újonnan,új előfizura vettem volna a készüléket.

- Ha most igényelek pl egy Mozaik XS díjcsomagot október 16-tól, hüség nélkül, akkor jogosult vagyok kedvezményes készülékváltásra később? (Az Iphonet kártyásan venném.)

nem akarok hülyeséget írni,de szerintem nem. Mert a kedvezményes készülékvásárlás az előfizetéshez kapcsolódik. Ha kártyásan vennéd,akkor a kártyás árat kell leszurkolni. Szerintem.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#33390) djculture válasza adnoctum18 (#33388) üzenetére


djculture
félisten

Így van ahogy írod. Annyi még ha dominóra akarod váltani az előfizetésedet akkor a dominócsomag árát 2790-et kikell pengetni de le beszélhető róla a 2700.

[ Szerkesztve ]

(#33391) Vangelis válasza djculture (#33390) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy elhúz valami másik .. most már kedvezőbb szolgáltatóhoz!

De most már sokan látják, hogy miért adtak kedvezményeket +1 év hűségért cserébe.

Biztosan tudták, hogy jönnek az uj voda és telenyomor tarifák.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33392) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Telekom azért nem olyan rossz cég!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33393) djculture válasza Vangelis (#33392) üzenetére


djculture
félisten

Én eleve nem mondom hogy rossz mert a vezetékes üzletág részével elégedett vagyok de a mobilos rész az szörnyű. Vagy csak én vagyok elszokva tőle hogy megint jönnek a westeles idők, mert akkor a legrágább szolgáltató a westel volt. Sose felejtem el kolléga 3210-est a pannonnál negyed áron megkapta mint ami a westel legjobb ára volt, percdijak is jobbak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#33394) Vangelis válasza djculture (#33393) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én most annak örülök, hogy 1725ft -ból kapok 1000ft kedvezményt.

De egyre rosszabb sajnos a mai WESTEL :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33395) dedike válasza djculture (#33390) üzenetére


dedike
addikt

"Csak" 2700 forintba fáj a havidíjasból Domino-ba váltás. ;)

Jó szerencsét!

(#33396) djculture válasza Vangelis (#33394) üzenetére


djculture
félisten

Mostani helyzetbe mindennek örülni kell amit kedvezményt adnak. Az amcsi események miatt meg nem nagyon érdemes kültségbe vernie magát az embernek mert lehetséges hogy nagyobb gazdasági válság jön mint 2011-ben. Akkor meg nem a 100ft -os emelgetésekre készülhetünk..

dedike: 90ft oda vissza már mindegy de amúgy köszi a kiigazítást :)

[ Szerkesztve ]

(#33397) smileismarci válasza Vangelis (#33348) üzenetére


smileismarci
tag

én annak örülnék ha lenne valami Go+ féle csomag minimum 1 Giga LTE-s nettel (jobb lenne többel de az már tényleg mese kategória ;] ) de szerintem ez is csak álom... :((( :D

[ Szerkesztve ]

#%

(#33398) ANDROID??? válasza djculture (#33396) üzenetére


ANDROID???
addikt

MIkor lesz megint Y300-as?

(#33399) lugosi válasza Sterilzona (#33382) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hol van ez a next xs?
Vagy elírtad hogy mozaik xs?

(#33400) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A telekom is hamarosan bevezeti korlátlan és majdnem korlátlan csomagjait.

De még konkrét infó nincs róla... legalábbis nekünk halandóknak! :)

NEXT S
2990Ft 150perc/majd: 40ft/ 500MB
NEXT M
6.990Ft hálón belül korlátlan / kívül 150perc/1GB

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.