Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) [P]laci válasza kali (#33450) üzenetére


[P]laci
senior tag

nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ! ;)

(#33452) PhoenixSzG


PhoenixSzG
tag

Sziasztok!
Van egy Fun társkártyás előfizetésem. Ha ezt átváltom Domino-ra, utána mennyit kell várni, hogy vissza tudjak váltani előfizetésre (Like 50 miatt)?

(#33453) Vangelis válasza PhoenixSzG (#33452) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Egyáltalán kell várni?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33454) br4adam válasza PhoenixSzG (#33452) üzenetére


br4adam
aktív tag

semennyit

(#33455) Edi77


Edi77
őstag

Sziasztok!
Kb egy hónap múlva lejár a Fun előfizetésem és szeretném dominóba átvinni a számot. Tudom, hogy ez 2700 Ft. A kérdésem, hogy ezt az összeget aranykártyáról be lehet váltani?

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#33456) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Az iPhone-okra 2 évig ingyenes Navigon Select hogy működik?! Ha jól tudom március 1 óta nem létezik, csak az tudja újra letölteni, aki korábban megtette.

A lényeg az lenne, h mi a helyzet akkor, ha csináltam IAP-t vagyis vettem mondjuk 30€-ért egy full Eu térképet programon belül?! Akkor is lejár 2 év után?! Mintha anno az AppStore leírásában azt olvastam volna, h ha veszel hozzá valamit, akkor végteleníted a licenszet, ezért is vettem meg egy olcsó kis kiegészítőt, mert egyébként alapból elég lett volna nekem az ingyenes is. Most ez a leírás nem jön elő, mert már nincs fent a Store-ban, csak a megvásárolt alkalmazásoknál látom, de onnan se nyitja meg a leírást.

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#33458) Soulfly842 válasza Edi77 (#33455) üzenetére


Soulfly842
addikt

Aranykártya pontokból - részben, vagy akár egészben - finanszírozható a dominóba váltás T-Pontban biztosan, de partnernél viszont nem biztos, h. kivitelezhető a folyamat.

[ Szerkesztve ]

(#33459) Atomantiii


Atomantiii
őstag

Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy kicsivel több, mint 1 éve lejárt sim kártyát lehet valahogy újraaktiváltatni? Úgy tudom 1 évig és 3 hónapig elméletileg lehetséges valahogy, de hogy? Vagy inkább vegyek egy új sim kártyát?

(#33460) 1430 válasza Atomantiii (#33459) üzenetére


1430
senior tag

Kérdezd le az egyenleged a *102#-tel. Ott lesz a dátum, hogy meddig tölthető még fel a hívószám. Ha már az egyenleglekérdezés sem megy kidobhatod a SIM-et.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#33461) Atomantiii válasza 1430 (#33460) üzenetére


Atomantiii
őstag

Rendben, köszi.

(#33462) PhoenixSzG válasza Vangelis (#33453) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Nekem valahonnan úgy rémlett, hogy várni kell pár hónapot, de ezek szerint akkor nem, köszi! :)

br4adam: Neked is köszi!

(#33463) Beca1990


Beca1990
senior tag

Van egy érvényes előfizetésem, ami 2015 januárba jár le. Fun díjcsomaggal.
Csak a szerződésre van hűségem.
Meg lehet oldani hogy Like 50-re váltsak át?
Ha igen akkor hogyan?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#33464) sztmorzsi válasza kali (#33436) üzenetére


sztmorzsi
csendes tag

A srácom 17 éves. A biztosítást nem fizettük, csak visszaigazoló e-mailt kaptam.Igen, az az én hibám, hogy nem vettem észre, hogy nem számlázzák a biztosítás havidiját.

1. A Csoportos Készülékbiztosítási Szerződés a Biztosító és a Mobiltelefon-szolgáltató mint
szerződő fél írásbeli megállapodásával, a Csoportos Készülékbiztosítási Szerződés aláírásával
jött létre.

Ez nálam azt jelenti, hogy ha nincs aláírva a szerződés és nincs is róla példányom se nekem se a biztosítónak úgy nem tudom egyáltalán elolvasni, hogy a fiamat külön biztosítani kéne (szerinted) se aláírni(tudom, hogy a honlapon fenn van, de te is tudod, hogy lenni kell írásbeli válasznak).

#1430 Az a telefonszám a T-hez irányít, de majd hívom a kedves biztosítot is.

[ Szerkesztve ]

(#33465) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv srácok!

Van egy L800-as Nokiám. Mi a mbilnet pontos beállítása, mert nem akar menni rajta. :(

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33466) Vangelis válasza Beca1990 (#33463) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos majd csak akkor lehet, ha lejár.

Átváltod dominóra és utánna majd LIKE-ra. Mivel LIKE csak új előfizetésre vagy számlásra váltáskor kérhető.

De én a helyedben várnék hátha kijön a t-is valami jó kis csomaggal!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33467) raziel01 válasza Vangelis (#33466) üzenetére


raziel01
veterán

Neki a Like 50 kategóriájában kéne díjcsomag. Nem valószínű, hogy jön ki ilyen díjcsomag. Inkább a korlátlan díjcsomag ára csökkenhet esetleg.

(#33468) Vangelis válasza raziel01 (#33467) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Reméljük!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33469) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Heló!
20 Mbit/s-os internetem van. Úgy halottam hogy akinek 20 Mbit/s-os, vagy ennél nagyobb, az ingyen, új modemet kap. Ez igaz? Nekem most olyan a modemem, amivel nem lehet megosztani a netet, nem tudom ennek a szakmai nevét... Ha esetleg kapok új modemet az olyan lesz?
Kérem aki tudja írja meg, hogy tényleg kapunk-e új modemet vagy nem. Ha igen, akkor be kell menni és kérni vagy mi a folyamat?
Előre is köszönöm

(#33470) Vangelis válasza Antraxon (#33469) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha van telefon (voip) szolgáltatásod akkor elvileg már modem+router kombót kapsz.
De ha nincs telefonod vagy ha analóg akkor csak modemet visznek ki. Vagyis nem tudom...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33471) Antraxon válasza Vangelis (#33470) üzenetére


Antraxon
csendes tag

A telefont és az internetet együtt fizetjük, akkor kapunk routert is?

[ Szerkesztve ]

(#33472) Edi77 válasza Soulfly842 (#33458) üzenetére


Edi77
őstag

Köszönöm a válaszod :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#33473) Killing


Killing
addikt

A Telekom mikor jelentkezik új előfizetéses csomagokkal?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33474) Soulfly842 válasza Antraxon (#33471) üzenetére


Soulfly842
addikt

Külön fel is tüntették felül Telekom otthoni szolgáltatások; itt ez off.

Egyébként, az, h. a telefont és az internetet együtt veszed igénybe az nem jelent semmit, ha analóg vonallal megy... Ez utóbbi esetben egy splitterrel (szűrő) van külön választva az analóg jel és az internet. Ha voip, vagy - ha úgy jobban tetszik - IP alapú (internet protokoll alapon futó) ún. Voip telefonod van csak akkor adnak hozzá HGW-t (Home Gate Way - modem+router egyben). Az átalakítást aktív hűségidő alatt is lehet kérni - ez esetben futár viszi ki a szükséges eszközt az instrukciókkal (hogy mit és hogyan kell 'átdugdosni'). :)

(#33473) Killing

Szigorúan szubjektív vélemény:

Kicsit úgy érzem, hogy a másik két szolgáltató egymással szinkronban akkor jelentette be a pozitív változásaikat (hosszú-hosszú idő után), amikor a telekom megejtette azokat a változásokat, árbeli mozgásokat, amelyek a többi szolgáltatónál kb egy éve lefutottak.

Erős a gyanúm - hogy lesz válaszlépés. - de ez csak puszta találgatás (ennek ténye/lehetősége/és 'mikorja' is).

Túlon-túl egyszerre voltak most a bejelentések (napra pontosan), a másik két alternatív szolgáltatónál...

És a vodafone már csak egy 'utószinkronizációt' jelentett csak be a korlátlan csomagjával kapcsolatban egy-két nap eltolódásssal...

[ Szerkesztve ]

(#33475) Killing válasza Soulfly842 (#33474) üzenetére


Killing
addikt

Milyen árbéli mozgásokat? Tudtommal egy csomó előfizetés árát növelték, nem? (Még ha csak 1-2 forinttal is)
Vagy én maradtam le valamivel? :)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33476) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Novemberben lesz két éve, hogy Like díjcsomagom van. Szóval hamarosan be kell mennem, felmutatnom az érvényes diákigazolványomat. Viszont mivel már nincs Like díjcsomag, helyette Like 50 és 300, maradhatok a következő két évre is a régi Like díjcsomagban, vagy az újak közül kell választanom?
Illetve felmutatni a diákot gondolom akár holnap bemehetek, nem az utolsó napon kell? :))

indul a sörös aludni

(#33477) 1430 válasza gabo89 (#33476) üzenetére


1430
senior tag

60 nappal a lejárat előtt már bemehetsz és maradhatsz a régi Like-ban.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#33478) gabo89 válasza 1430 (#33477) üzenetére


gabo89
senior tag

Remek, köszönöm! :)

indul a sörös aludni

(#33479) #74774528 válasza Beca1990 (#33463) üzenetére


#74774528
törölt tag

LIKE-ra csak dominóból előfizetésre migrációval lehet váltani, meglévő előfizetéses számot nem. Vagy új számmal lehet előfizetni rá.

(#33480) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kíváncsiságból megnéztem, hogy az osztrák T-Mobile-nál mennyiért vehetném meg előfizetéssel a Sony Xperia Z1-et.

Nézzük:

- Ha 2 éves hűséget vállalok a korlátlan belföldi perceket és SMS-eket, illetve 200 EU percet és 6 GB adatforgalmat (hamarosan LTE hálón is lehet majd telón netezni, max. 150 Mbit/s sebességgel) tartalmazó Smart Net Unlimited L csomagra - ára havi 45, de netes rendelés esetén 1 évig csak 40 euró ~12 ezer Ft - teljesen ingyen elvihetem a készüléket.

- A Telekomnál a Next L csomagra vállalt 2 éves hűséggel ugyanez a telefon "csak" 126 830 Ft!!!!!! És akkor nézzük meg a 2 díjcsomag feltételeit....

Ekkora árkülönbséget NEM LEHET a telekomadóval meg egyéb pluszköltségekkel magyarázni. Totális rablás, amit nálunk a telcocégek művelnek. :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33481) #74774528 válasza szabogabor10 (#33480) üzenetére


#74774528
törölt tag

LTE háló itt is van a NEXT csomagokban 60/22 :-)

(#33482) dedike válasza szabogabor10 (#33480) üzenetére


dedike
addikt

Ekkora árkülönbséget NEM LEHET a telekomadóval meg egyéb pluszköltségekkel magyarázni.

Dehogynem.... :DDD

(#33481) jancseee:

Szerintem nem azt nehezményezte szabogabor10... ;)

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#33483) gabo89


gabo89
senior tag

Még azt szeretném megkérdezni, hogy egy előfizetés tulajdonos átírása mennyibe kerül? Illetve járható-e a lentebb leírt út?
A testvérem idén lett egyetemista, Fun díjcsomagja van, ami nem az ő nevén van. Mivel jó száma van, szeretné megtartani azt. Átíratnánk a nevére az előfizetést, Dominora váltani, majd Like 50-re. Természetesen nincs hűség a Fun-on.

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#33484) szabogabor10 válasza dedike (#33482) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem bizony... :D

De bele sem merek gondolni, mennyi lesz az iPhone 5s idehaza... Sokkal jobban megéri majd akár osztrák Apple Store-ban megvenni. Legalábbis akinek nem kell Ft-ot ajróra váltogatnia..

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33485) erdoke válasza szabogabor10 (#33480) üzenetére


erdoke
titán

Ezt magyaráztam már többször, de egyeseknél csak politikai háttere lehet a dolgoknak... Sőt, azt is mindig hozzátettem, hogy a különbségek nagy része már 5-10 évvel ezelőtt is megvolt.
Mindebből logikusabb arra következtetni, hogy a politika éppen a kirívó, kartellezéssel elért extra profitot szeretné megszüntetni, mintsem hogy az adók miatt alakult ki EU a helyzet.

A legjobb aláírás a héten

(#33486) #74774528 válasza gabo89 (#33483) üzenetére


#74774528
törölt tag

ELŐ-Számlafizető váltás 6500 Ft,javaslom a Dominóra váltást 2700-ért aztán felhasználó hozzárendelés, dominóban ingyenes. Végül visszaváltás Like50 vagy 300-ra.

[ Szerkesztve ]

(#33487) dedike válasza gabo89 (#33483) üzenetére


dedike
addikt

Ahogyan jancseee írta, úgy a helyes/pénzkímélő! :)

Jó szerencsét!

(#33488) morphin válasza szabogabor10 (#33480) üzenetére


morphin
tag

Barátom Londonban él a párjával...Three-nél vannak mindketten. ~30 fontos (cirka 10e Ft) havi díj 2 évre...ingyen elvihető volt az S4 amikor megjelent. Kettőt is kihoztak így... :Y
A díjcsomagban több ezer sms free UK-n belül meg teljesen lebeszélhető illetve van benne elég sok free perc (óra) is. Vicces...ha tényleg behozzák nemsoká a roaming mentességet EU-n belül akkor lesz itt nemulass az itthoni szolgáltatóknak. Mennek a levesbe kb. UK Three már most 6 országba megszüntette a roamingot. Mondjuk mi pont nem vagyunk benne sajnos. :F

(#33489) szabogabor10 válasza morphin (#33488) üzenetére


szabogabor10
veterán

Erről van szó. A csúcsmobilok csak Mo.-n számítanak különlegességnek, más országokban abszolút nem feltűnő, ha valakinek egy iPhone 5s vagy egy Samsung Galaxy S4 lapul a zsebében. Ausztriában is kb. minden 3. embernél iPhone 5-öt látni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33490) ANDROID??? válasza morphin (#33488) üzenetére


ANDROID???
addikt

Aszt hiszem ezzel sok embert "feldobsz"...
Magyarországon élünk, itt vannak ilyen dolgok, értelmesebb országokban kicsit másképp vannak a dolgok, és nem csak az árak mennek fel 10000000000000000-val... (nem csak a T-mobile készülékeire értendően)

[ Szerkesztve ]

(#33491) kali válasza sztmorzsi (#33464) üzenetére


kali
legenda

amikor nyilatkoztál a biztosítás megkötésére, és létrejött a szerződés, abban a pillanatban elfogadtad a vonatkozó szerződési feltételeket, ami nyilvánosan elérhető a szolgáltató - mint közvetítő - honlapján, és abban írva vagyon, hogy ki a biztosított, károsult...stb, így arra nem hivatkozhatsz, hogy bármit is nem tudtál azzal kapcsolatban.
azt a szolgáltatóval kell leharcolni, hogy nem számlázták ki a biztosítás díját, bár nem írtad, hogy milyen intervallumról van szó - a biztosítás megkezdése és a biztosítási esemény bekövetkezte között -, de ha végül elismerték a biztosítás meglétét, akkor azzal nem lesz különösebb gond, még közvetített szolgáltatás esetén sem.
a biztosítási szerződés szerint, a szolgáltató nyilatkozat aláírása nélkül is bejelenthet előfizetőt a biztosító irányába biztosítottnak.

(#33492) morphin válasza ANDROID??? (#33490) üzenetére


morphin
tag

Tisztában vagyok vele, hogy hol élek. Pusztán havonta egyszer rám jön az érzés jobban mondva a gondolat, hogy miért is élek még itt. Nyilván a család meg a párom miatt, de hát ki tudja mit hoz még az élet. Csak tudnám, hogy ez az ország pontosabban maguk az emberek miért tűrnek még mindig...

(#33493) lugosi válasza morphin (#33488) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha lejárt a hűség a céges előfizetésünkre, nem is lesz aláírva hosszabbítás. Ha ez a lehetőség bejön, simán külföldi szolgáltatóval szerződünk.

(#33494) BéHGT


BéHGT
senior tag

Volna egy olyan kérdés, hogy a T milyen frekvencián nyomja az LTE-t?
BlackBerry Q10-em elvileg 4G/LTE képes, mégsem tudok 4G-t választani, csak hogy 2G és 3G-re csatlakozzon... Pedig az SQN 100-3 ezeket a frekvenciákat támogatja: 800 900 1800 2600
Elvileg külön sem kell rendelnem a szolgáltatást, mert Mozaik M-be vagyok. "A Mozaik S, M, L, XL, XXL díjcsomaggal 4G/LTE hálózaton is netezhet!"

(#33495) szabogabor10 válasza BéHGT (#33494) üzenetére


szabogabor10
veterán

1800 MHz-en. Elvileg mennie kéne. Lehet BB-re is carrier update kell az LTE engedélyezéséhez, mint iOS-re. Szerintem hívd fel a 1430-at.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#33496) kali válasza lugosi (#33493) üzenetére


kali
legenda

már amennyiben lesz rá lehetőség, mert előfizetésnél pláne vannak olyan feltételek néhány külföldi szolgáltatónál, amiket innen nem mindenki tud teljesíteni; ottani bejelentett lakcím, ottani folyószámla a bank tekintetében...stb, szóval nem úgy működik, mint azt sok ember elképzeli, hogy kimegy majd, és simán köt egy előfizetői szerződést idegen országban egy szolgáltatóval, amit aztán itthon boldogan használ.
jó lenne, ha a roaming változások ennyire befolyásolnák majd a hazai szolgáltatók árazását, de félek, ez nem lesz ilyen egyszerű...

[ Szerkesztve ]

(#33497) aicon


aicon
senior tag

Használja itt valaki a telekom nevű androidos app-ot?
Gondom az vele, hogy igazából semmivel nem mutat többet dominonál (egyenleg, mobilnet, stb. szempontjából) mint ami ussd kóddal lekérhető.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#33498) lord.lakli válasza aicon (#33497) üzenetére


lord.lakli
őstag

Cserébe több, mint 20 MB :) Egyedüli talán, hogy ha van kapcsolatkártyád, akkor azt meg tudod nézni, mutatni kedvezmény felhasználásakor.

(#33499) savoo válasza morphin (#33488) üzenetére


savoo
addikt

Érdekesen lennénk benne, amikor nálunk nincs az a szolgáltató... :)

(#33500) aicon válasza lord.lakli (#33498) üzenetére


aicon
senior tag

Akkor úgy tűnik, hogy egyenlőre inkább helyfoglaló mint valami hasznos...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.