Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) savoo válasza Vangelis (#33100) üzenetére


savoo
addikt

Igen, nem tudom miért csak a mobilt írtam. :K

(#33102) ANDROID??? válasza savoo (#33101) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mind 2 van.

(#33103) GLevi91


GLevi91
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogyha a webshopból akarok telefont rendelni, akkor miért nem lehet a MobilOtthon Prémium díjcsomagot választani? Továbbá, ha kiválasztom ezt a díjcsomagot a tarifákon belül, és az adatlapján alul rákattintok a megrendelés gombra, akkor ezt dobja ki: "Hiba! Ez a díjcsomag nem elérhető az adott folyamatban." Ez mitől lehet?

(#33104) djculture válasza GLevi91 (#33103) üzenetére


djculture
félisten

Mert a mobilotthpon díjcsomaghoz csak pár butafont lehet választani és csak személyesen t pontba lehet megkötni.

(#33105) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Udv!
Valaki leirna majd, hogy most milyen telok vannak/lesznek akcioba a webshopban?

Valamint, anyukamnak tervezunk uj telefont venni. Ez a tekefon micro-simmes. 1 ev hasznalat utan cserelik dijtalanul? Mert dominoba akarjuk venni az uj telefont, de a regi kartyaval szeretne hasznalni. Novemberben lenne 2 eves a sim. Ha nem csernek neki dijtalanul akkor dobjak be olyanokat, hogy dobalja a tererot meg hasonlok? :D

:R

(#33106) lugosi válasza Tomi0703 (#33105) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azt, hogy milyenek vannak, meg tudod nézni a neten. Azt meg, hogy milyenek lesznek, senki nem fogja tudni megmondani neked.
A sim cseréje meg vagy fizetős, vagy ingyenes, a tapasztalat szerint vagy szerencséd van vagy nincs. Vagy kipróbálják hogy elveszti-e a hálózatot, vagy nem.

(#33107) anonymus89


anonymus89
addikt

Tegnap voltunk vissza a T-mobile-ba érdeklődni a kisebb csomagra módosítást.
A válasz, egyértelműen lehetséges a mi esetünkben ugyanis Mozaik XS-re vállaltunk 2 évet így akármikor visszatérhetünk rá.
Viszont ha rendelünk Net&roll 1GB-ot akkor elvész a jelen esetben 500MB, későbbiekben 200MB adatforgalom és csak az 1GB-ot forgalmazhatom le? (ezt mondták bent)

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33108) Varszegig válasza anonymus89 (#33107) üzenetére


Varszegig
veterán

Dehogy. Az 1 GB az hozzáadódik, azaz 200 Mb+1 GB vagy 500 Mb+1 GB csomagtól függően.

(#33109) kali válasza anonymus89 (#33107) üzenetére


kali
legenda

érdekes lenne, ha valakinek a a limitbővítés cserét jelentene...
érthetően írják az opcióknál is; link
Meglévő díjcsomagján felül havonta 100 MB-tal, 200 MB-tal vagy akár 1 GB-tal többet internetezhet

[ Szerkesztve ]

(#33110) anonymus89 válasza Varszegig (#33108) üzenetére


anonymus89
addikt

Na ebből is látszik mennyire tájékozottak bent az ügyintézők.... :U

kali: a honlap egyből azzal fogad, oké így már világos

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33111) Varszegig válasza kali (#33109) üzenetére


Varszegig
veterán

No igen, a bővítés szó már csak az ügyintéző képességeit haladja meg:D

(#33112) anonymus89 válasza Varszegig (#33111) üzenetére


anonymus89
addikt

Tehát először lecseng a majdani 200MB és utána még a hab ami 1GB.
A következő hónap, hogy néz ki?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33113) savoo válasza anonymus89 (#33110) üzenetére


savoo
addikt

Hivatals T-pontban voltál vagy valami viszonteladónál?

(#33114) anonymus89 válasza savoo (#33113) üzenetére


anonymus89
addikt

T-pont-ban.

No de volt már olyan is, hogy érdeklődtünk külföldön történő mobilinternetezésről, valamint mit tudnak javasolni a navigáció használatára határon kívül? Válasz- "Külföldre utazás előtt be kell vinni a telefont a Samsung szervizbe és majd ott beállítják" :)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33116) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Pixelhibás az iPhone5-ös készülékem, voltam bent a Westendben, de ott azt mondták, hogy 3 hét múlva kapok új készüléket (T-pont volt). Melyik T-pont üzletet ajánljátok ahol helyben kicserélnék (nagyon kell a telefon ha 3 hétig i5 nélkül maradnék akkor bajban lennék)? Valaki aki telekomos tudna nekem segíteni? PÜ-t, írjon légyszi.

(#33117) bobooo válasza HaZsolt (#33116) üzenetére


bobooo
addikt

Westendben 2x is cseréltek rögtön nekem, szóval valószínű máshol is befogják kérni 3 hétre. Csere telót tudnak adni.

[ Szerkesztve ]

(#33118) BéHGT


BéHGT
senior tag

A tarifahűség lejárta előtt mennyivel tudok csomagot váltani max? És így mennyivel drágább egy készülék kb?

(#33119) dptrsk


dptrsk
Topikgazda

Ha tarifahűséged van, akkor is 3 hónappal előbb vehetsz telefont, azzal a megkötéssel, hogy az új készülék vásárlásakor is vállalsz azonos vagy drágább kategóriára tarifahűséget.
Tarifacsomagot csak a hűség lejártakor válthatsz olcsóbbra.

[ Szerkesztve ]

(#33120) BéHGT válasza dptrsk (#33119) üzenetére


BéHGT
senior tag

Értem, köszönöm, meglátom még. :) :R

(#33121) szab13


szab13
aktív tag

Szerintetek várható hogy az Xperia SP lesz részletre? :U

(#33122) raziel01 válasza szab13 (#33121) üzenetére


raziel01
veterán

Mozaik S-el van.

(#33123) szab13 válasza raziel01 (#33122) üzenetére


szab13
aktív tag

Köszi, azt látom de nekem , díjcsomagra vállalt hűség nélkül kéne.
Ahogy nézem míg nem megy lentebb az ára nem lesz. Sőt az újak 11 havira részletre vannak már.

(#33124) kleinguru


kleinguru
addikt

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni!

Voltam nemrég s mamut szervízben cseréltetni az iPhone 5 16GB fekete telefonomat.
Kiderült, hogy tényleg hibás, jogos lenne a csere, de nincs amire kicseréljék.

Sehogyan nem tudok hozzájutni ahhoz az információhoz, hogy hol érdemes ezzel próbálkoznom ( voltam már a Momban is azóta ) "mindenkivel" beszéltem telefonon, de senki nem adott direkt, de még indirekt elérhetőséget sem.

Nagyon szomorúnak tartom 2013-ban, hogy ez így "működik" :W
Dolgoznék a telefonnal és nem érek rá munka mellett az összes boltot bejárni.

Tud valaki rendes megoldást javasolni?:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#33125) savoo válasza szab13 (#33123) üzenetére


savoo
addikt

Össze-vissza vannak a részletek. Pl a most bekerült Lumia 1020-at meglehet venni tarifa megkötés nélkül is részletre, viszont pl a 925-öt meg csak S-től felfele... Szóval kb lehetetlen megmondani, hogy mi alapján vannak a dolgok.

(#33126) hacki87 válasza kleinguru (#33124) üzenetére


hacki87
senior tag

Szerintem, ha felhívod ezzel a problémával a 1430-at, akkor ott megtudják mondani, hogy van-e készleten ilyen csere iphone vagy sem.

(#33127) lord.lakli válasza kleinguru (#33124) üzenetére


lord.lakli
őstag

Itt van 35 üzlet, több budapesti is van. Ahol van készleten ott nem cserélik ki?

(#33128) #99546112


#99546112
törölt tag

Nemtudja valaki, hogy iPad vásárlásnál, mennyi előleget kell letenni?

(#33129) KZP válasza lord.lakli (#33127) üzenetére


KZP
őstag

Nem fogják, mert ilyen esetekben nem újat adnak, hanem refurbished változatot.

(#33130) lord.lakli válasza KZP (#33129) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szóval csere készülék garanciális hiba esetén egy "felújított használt" készülék? Hát ez nagyon szép.

(#33131) KZP válasza lord.lakli (#33130) üzenetére


KZP
őstag

Sajnos, almáéknál ez a módi. Az iPhone-os fórumban egyszer valaki hadakozott a T-vel, mert egy vadiúj készülékkel, 3 napon belül volt probléma, de csak refurbot kapott helyette. :U

(#33132) kleinguru válasza lord.lakli (#33130) üzenetére


kleinguru
addikt

Szép nem szép normál esetben (ha van készleten, mint a legutóbb) várakozással ügyintézéssel együtt ~fél óra alatt van egy "felújított" telefonom (ami kívülről teljesen új és az egy év garancia újraindul).

Más esetben meg leadod 1-2-3-4 hétre a telefonod javíttatni és ha minden ok, akkor örülsz (ahogy olvasom ritkán szokott minden "simán" menni)

Csak az bosszant, hogy ezért az egész várost be kell járni... azt már meg sem említem, hogy szerviz csak 10-18-ig van nyitva, nehogy aki dolgozik még oda tudjon érni (hétvégén meg persze cserébe zárva):W

Picit fejleszthetnének ezeken az "üzleti folyamatokon":K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#33133) dedike válasza kleinguru (#33132) üzenetére


dedike
addikt

Ezért kell olyan telefont venni, amit a helyszínen javítanak, vagy ha nem lehetséges, akkor másnap visszahozzák... :K

Jó szerencsét!

(#33134) hacki87 válasza dedike (#33133) üzenetére


hacki87
senior tag

Samu :-)

(#33135) Vangelis válasza dedike (#33133) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Van aki beéri ilyen olcsóval Ne nézd már le a szegény halandókat :)

Addig miért nem jó amíg nincs pénze telefonra?! Szerintem addig tökéletes!

Csak vicc. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33136) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Barátnőm nem találta el 3x a PIN kódot és most a PUKK-ot kéri, de nem találjuk azt a lapot amin rajta lennének. Ilyenkor a t-mobile-ba tudnak segíteni?

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#33137) anonymus89 válasza func93 (#33136) üzenetére


anonymus89
addikt

Személyesen a kártya tulajdonosával kell befáradni az üzletbe.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33138) Huroq válasza func93 (#33136) üzenetére


Huroq
senior tag

Telekom online felületén is lekérdezhető díjmentesen a PUK kód.

(#33139) Nordik


Nordik
őstag

Lenne néhány kérdésem, mivel váltottam Dominora.

Szóval nem tudok belépni a My T-mobileba, eddig működött havidíjasként. Mi a teendő ilyen esetben? Próbálok új jelszót csinálni, de nem engedi, mert hibát ír ki.

A következő, hogy jött valami Go!NapiNet promocióról SMS, de nekem erre nincs szükségem, ez ugye nem aktiválódott azonnal? Jelenleg aktiváltam egy Go!Net M csomagot.

(#33140) Vangelis válasza Nordik (#33139) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1430 és kérd, hogy töröljáék az régi regisztrácót

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33141) dedike válasza Vangelis (#33140) üzenetére


dedike
addikt

Dehogy ezt még mindig nem teszik meg alapból..... :( :(((

Jó szerencsét!

(#33142) Vangelis válasza dedike (#33141) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nah.....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33143) Nordik válasza Vangelis (#33140) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi megoldották!

A Go!Napinetet nem látom aktiválva, ezt akkor ugye nem aktiválták alapból, csak jött egy ilyen promóciós üzenet? Vagy mit is jelent ez?

Illetve van még egy kérdésem, hogy ugye törtarányosan számoltak eddig a napig havidíjat, de elektronikus számlám volt eddig. Hogyan fogok én erről csekket kapni vagy hogyan és hol tudom befizetni majd?

(#33144) Vangelis válasza Nordik (#33143) üzenetére


Vangelis
nagyúr

elvileg aktiválódik!

Keresd meg! Aktiváld az akciósat!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33145) Nordik válasza Vangelis (#33144) üzenetére


Nordik
őstag

Nincs szükségem rá annyi pénzért! :) Egyből aktiváltam Go!Net M-et. My T-Mobile-ba azt látom aktiváltnak, a Napinetet pedig nem. Így akkor rendben van a dolog?

Második kérdésemre esetleg?

(#33146) Vangelis válasza Nordik (#33145) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor azért nem látod a másikat!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33147) Nordik válasza Vangelis (#33146) üzenetére


Nordik
őstag

Jah mert kilőtte az M a napinetet? :) Ha nem tudja levonni az összeget a következő levonáskor akkor mi történik? Nem lesz netem vagy aktiválódik vissza a napinet? Nem igazán értem ezeket...

(#33149) Vangelis válasza Nordik (#33147) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Azért annyit hagyjál rajta! :)

De szeritnem nem aktiválódik vissza. De fingom sincs.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33150) Nordik válasza Vangelis (#33149) üzenetére


Nordik
őstag

Köszi!

Majd holnap rákérdezek néhány dologra még a 1430-on.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.