Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) D@ve89 válasza werszomjas (#33049) üzenetére


D@ve89
tag

Szerintem sem fizetős az átirányítás, én nem fizetek érte. :) (Dominosat irányítok át.) Azt érdemes észben tartani, hogy csak a hívások irányítódnak át, az SMS-ek azok ugyanúgy az eredeti számra érkeznek meg.

[ Szerkesztve ]

(#33052) Kephamos


Kephamos
addikt

Hallottam a napokban egy olyan pletykát, hogy a szolgáltató le fogja tiltani a VoIP dolgokat. Igaz ez?

(#33053) lord.lakli válasza Kephamos (#33052) üzenetére


lord.lakli
őstag

Itt a folyam utolsó eleme, sajna igen. Bizonyos esetekben csak nem, de gondolom csak egyelőre.

[ Szerkesztve ]

(#33054) D@ve89 válasza lord.lakli (#33053) üzenetére


D@ve89
tag

Kis érdekesség ezzel kapcsolatban:
A Like 50 díjcsomag "További részletek és feltételek" résznél ez áll az utolsó sorban: A Like 50 díjcsomag internet alapú hang és videó hívásokra nem vehető igénybe.
A Like 300-nál és például a Mozaik díjcsomagoknál nem találtam meg ezt a mondatot. Szerintem csak a legolcsóbb csomagoknál lesz ez a tiltás. :)

(#33055) lord.lakli válasza D@ve89 (#33054) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor pontosabban.

(#33056) D@ve89 válasza lord.lakli (#33055) üzenetére


D@ve89
tag

Akkor ez nem jött be. :(

(#33057) Kephamos válasza lord.lakli (#33055) üzenetére


Kephamos
addikt

Ebben az esetben szerintem búcsút is intek nekik ~10 év után. Úgy látom, hogy a fejlett nyugat helyett a a keleti gyarmat irányába haladnak.

(#33058) D@ve89 válasza Kephamos (#33057) üzenetére


D@ve89
tag

Azért senki se higgye, hogy mások ezt nem lépik meg. :N

(#33059) Kephamos válasza D@ve89 (#33058) üzenetére


Kephamos
addikt

Vodánál mintha már lennének törekvések a normális csomagokra. Átalány díj, stb.

(#33060) djculture válasza Kephamos (#33059) üzenetére


djculture
félisten

az a legrosszabb szolgáltató itthon..sms-ek elvesznek, hivni nem lehet, nem léteztő szolgáltatásokat kiszámláznak.

[ Szerkesztve ]

(#33061) Kephamos válasza djculture (#33060) üzenetére


Kephamos
addikt

Nagyon régen volt velük nagyon rossz tapasztalatom, de kezd szimpatikussá válni.

(#33062) djculture válasza Kephamos (#33061) üzenetére


djculture
félisten

Akkor menj át de én szóltam...Minden ismerősöm elmenekült már tőlük, legutóbb a kártyásokat szivatták, 500ft alá csökkent az egyenleg akkor az egyenlegből levonva pénzért értesítették ki az ügyfelet hogy lecsökkent az egyenlege. Az előfizetőst meg hóközi számlákkal és felszólitással szivatják. A voip -ot meg már vagy 1,5 éve tiltják ..

[ Szerkesztve ]

(#33063) savoo válasza djculture (#33062) üzenetére


savoo
addikt

"A voip -ot meg már vagy 1,5 éve tiltják .."

Ezt nem tudom honnét szeded...

(#33064) 1430 válasza D@ve89 (#33051) üzenetére


1430
senior tag

Domino-t hálózaton belülre 14 Ft-ért irányítasz át. ;)

werszomjas
Irányítsd át a hívásaidat hangpostára (az díjmentes), amire felmondhatod a másik hívószámod.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#33065) djculture válasza savoo (#33063) üzenetére


djculture
félisten

Mondjuk a voda oldalán lévő internet aszf-ből

A Vodafone a havidíjban foglalt adatmennyiség feletti forgalom esetén az adatforgalom sebességét lassítja. A
számlázási ciklus lezárultával a forgalomlassítás megszűnik. A lassítás maximális értéke: 0 kbit/s le és feltöltés
esetén. A mobil eszközökre letölthető alkalmazásokon (Skype, MSN, Viber, WhatsApp, stb.) keresztül használt,
internet alapú hang/video-hívások indítása - és kliens szoftver függvényében a szöveges chat üzenetek küldése
- nem engedélyezett.

A Tethering szolgáltatás igénybevétele nem engedélyezett. A Vodafone fenntartja magának a jogot, hogy
előzetes figyelmeztetést követően korlátozhatja, vagy megszűntetheti a szolgáltatást, amennyiben a
szolgáltatáson keresztül Tethering használatára kerül sor. Tethering szolgáltatás: a számítógép, illetve más
internet eléréssel nem rendelkező eszköz (pl. mobiltelefon, táblagép (tablet), netbook, PDA) csatlakoztatása az
internethez egy más internetezésre alkalmas készülék (pl. mobiltelefon, táblagép (tablet), netbook,
számítógép, PDA) segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#33066) lord.lakli válasza djculture (#33065) üzenetére


lord.lakli
őstag

Kedves a legek cége. Itt is igaz, hogy a leg...-abb :)

(#33067) savoo válasza djculture (#33065) üzenetére


savoo
addikt

Ettől függetlenül tudtommal csak a tethering nem engedélyezett. Konkrétan tudok olyan embert aki vodás és használja a whatsapp-ot.

[ Szerkesztve ]

(#33068) D@ve89 válasza 1430 (#33064) üzenetére


D@ve89
tag

Hát ez hihetetlen, nekem fel se tűnt eddig (amúgy csak 12 ft-ot vont le nekem :F ).

(#33069) djculture válasza savoo (#33067) üzenetére


djculture
félisten

Ja mert megvan tiltva aszf-ben de gyakorlatilag nem alkalmazták eddig, de azt hallani hogy mind a háromnál alakalmazni is fogják még idén.

(#33070) erdoke


erdoke
titán

Létezik, hogy nem mindenkinek emelnek november 1-től? Én még mindig nem kaptam semmiféle értesítést, pedig 3 havidíjas és 3 Domino számom van. :F Promöciös e-mailek jönnek folyamatosan, tehát nem kerül a spam mappába semmi, ami a szolgáltatótól érkezik.

A legjobb aláírás a héten

(#33071) lugosi válasza erdoke (#33070) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a számla mellé tojtak egy hímestojást, hogy mi mennyi lesz úgy emlékszek. Meg se néztem, így is baj van a vérnyomásommal.
De a 4 számomra asszem úgy néztem, hogy havidíjban kb 2000-2500-zal fizetek többet majd. :((

(#33072) erdoke válasza lugosi (#33071) üzenetére


erdoke
titán

Csak elektronikus számlát kapok. Annak a végére is biggyeszthették vajon?

A legjobb aláírás a héten

(#33073) djculture válasza erdoke (#33072) üzenetére


djculture
félisten

ha pdf akkor biztos... Vezetékes üzletágas számlánál nekem is ott van egy külön lap az áremeléses csomagokkal és árakkal.

[ Szerkesztve ]

(#33074) Turbomann válasza djculture (#33065) üzenetére


Turbomann
tag

Nekem megy a tethering is a vodán. Ezzen én is csodálkozom. Ja voip is

(#33075) erdoke válasza djculture (#33073) üzenetére


erdoke
titán

Még szerencse, hogy külföldről nem töltődik be a személyes oldal, illetve a főoldalon nem jutok túl. :((
Már magyar oldalak (pl. a PH) tűrhető sebességgel reagálnak...

A legjobb aláírás a héten

(#33076) Onderon


Onderon
senior tag

nyugati országokban is vannak csomagok, amikben tiltva van a voip. nem a magyar telekom találja fel a spanyolviaszt (persze ettől még nem értek vele egyet)

[ Szerkesztve ]

(#33077) Aaron14


Aaron14
őstag

Telekomnál milyen fetételekkel vásárolhatok új készüléket hűségidőn belül? Az mennyit ront a helyzeten, hogy egyszer már kikapcsoták a kimenőmet?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#33078) savoo válasza Aaron14 (#33077) üzenetére


savoo
addikt

Ha nem vagy a hűség vége előtt minimum 3 hónappal, akkor semmilyen feltétellel. Ja, de vehetsz dominosat. :D

[ Szerkesztve ]

(#33079) ANDROID??? válasza Blackmirror (#33026) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hogyan kellett volna?
Elég rámenősen beszélt a másik oldal, tudtam hogy nem könnyű őt palira venni.

(#33080) wertigo1984 válasza erdoke (#33070) üzenetére


wertigo1984
őstag

Meg en sem kaptam ertesitot, igaz csekket sem. Minden honap 3an lekerem smsben az egyenlegemet, es 12-e kornyeken beballagok a lakasunktol 2 percre levo Polus Centerbe, ott befizetem szemelyesen.
Mozaik L-ben vagyok, annyira nem izgat az emeles de kivancsi lennek egy pillanatra hogy nekem mennyit emeltek. A honlapon sehol sem talalom az infot rola. :N

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#33081) lugosi válasza erdoke (#33072) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A másik előfizetésem elektronikus számlás, oda nem kaptam semmit az elektronikusban, de küldtek egy külön papírlevelet amiben benne volt.

(#33082) ANDROID???


ANDROID???
addikt

T-t felhívtam ismét a másik előfizetésemmel kapcsolatban, és azt az infót adták a lemondás lehetőségére, hogy semmi akadály a lemondásnak, bemegyek bármely T-pontba akkor ott le is lehet mondani személyesen.
Erre visszakérdeztem, hogy tud-e kedvezőbbet mondni mint a mostani (eco) díjcsomagom, mert a konkurenciánál találtam kedvezőbbet.?
Válasz, a Mozaik díjcsomag volt vagy a fun a másik előfizetésem mellé. Vagyis egy szóval nem mondta, hogy adhatnak kedvezményt x összeget havonta :( Szóval nem is próbált meggyőzni hogy maradjak előfizető.

Meddig lehet a lemondásokat intézni személyesen?

Fun díjcsomaggal jobban jár az ember, és mehet mellette a családbarát kedvezmény is használható továbbra is, esetleg kell-e hűséget vállalni a Fun díjcsomagra, vagy van-e feltétele a Fun igénybevételének?

(#33083) Kephamos válasza lord.lakli (#33066) üzenetére


Kephamos
addikt

Távol álljon tőlem, hogy a vodát védjem, de a trémmobilnak is voltak fasza húzásai. Pl mikor egy szar terméket adtak el és 1,5 hónapig szarakodtak, mire visszaadták a pénzem.
Zárójelben jegyezném meg, hogy szétnéztem kicsit a csomagok között és mintha kartellba tömörültek volna a hazai szolgáltatók.

(#33084) lugosi válasza Kephamos (#33083) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Jó kis T-s húzást én is tudok mondani, igaz nagyon régit.
2000 körül egyszer csak megváltoztatták a Szervusz csomag csúcsidejét reggel 8-ról 7-re. A különbség csak 100 Ft volt percenként, bruttó. Nem a percdíj, a különbség. 13 éve. Nem kaptam róla előzetes értesítést. El lehet képzelni.

(#33085) djculture válasza lugosi (#33084) üzenetére


djculture
félisten

Az még nem T-s húzás volt, Deutsche Telekom-nak akkor még köze nem volt a dolgokhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#33086) lugosi válasza djculture (#33085) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

... és tényleg!

(#33087) 313313


313313
addikt

Valaki esetleg megtudná mondani, hogy mozaik xs-be milyen tarifával hívhatok 0640-es, az az kék számot?
Jól el van dugva, mert nem nagyon találtam róla érdemi infót...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#33088) savoo válasza Kephamos (#33083) üzenetére


savoo
addikt

"mintha kartellba tömörültek volna a hazai szolgáltatók."

Jó reggelt!

(#33089) polonic válasza 313313 (#33087) üzenetére


polonic
félisten

belföldi kék szám - pihenõnap nettó 33,60 Ft/perc.

Tudom, félinformáció. Mert lehet, hogy munkanapon és csúcsidőben más a díjazás, de több a semminél.

(#33090) kali válasza 313313 (#33087) üzenetére


kali
legenda

T-Mobile Kék szám (06-40-630xxx; 06-40-633xxx; 06-40-638xxx) 13,2 Ft/perc
Belföldi Kék szám (06-40-xxxxxx) 42,67 Ft/perc

forrás; link

[ Szerkesztve ]

(#33091) Varszegig válasza 313313 (#33087) üzenetére


Varszegig
veterán

És az nem tartozik a lebeszélhető egyenlegedbe!

(#33092) 313313 válasza Varszegig (#33091) üzenetére


313313
addikt

Most már ezt is tudom, akkor következő havi villany bejelentés interneten megy majd :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#33093) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#33082) üzenetére


ANDROID???
addikt

(#33094) savoo válasza ANDROID??? (#33093) üzenetére


savoo
addikt

Így jártál. Most erre mit lehet mondani?

(#33095) lord.lakli válasza Kephamos (#33083) üzenetére


lord.lakli
őstag

Évek óta ezzel vádolják őket és nem alaptalanul :)

(#33096) ANDROID??? válasza savoo (#33094) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ha elolvasod láthatod, hogy van benne kérdés is, de köszi a hsz-t.

(#33097) djculture válasza ANDROID??? (#33096) üzenetére


djculture
félisten

tudomásom szerint a változásról való meghirdetés (személyes értesítés vagy két országos napilapban való közzététel) után 15 napig lehet intézkedni utána beleegyezésnek minősül...
Sőt a számlán is így szerepel hogy 15 napoin belül lehet felmondani a szerződést jogkövetkezmények nélkül amennyiben nem teszi az ráutaló magatartásnak minősül és elfogadja változást ezzel az előfizető.
Nem mondhatja fel akkor az előfizetést szerződést kötbérfizetés nélkül az előfizető ha a szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figylembevételével kötötte meg és a változás akedvezményeket nem érinti.

[ Szerkesztve ]

(#33098) ANDROID??? válasza djculture (#33097) üzenetére


ANDROID???
addikt

2013.09.10.-én érkezett az email, akkor a 09.25. még belefér a 15 napba.
A fun díjcsomagra a válasz?

(#33099) savoo válasza ANDROID??? (#33098) üzenetére


savoo
addikt

Fun díjcsomagot csak egy már meglévő mobilos előfizetés mellett lehet igénybe venni, magában nem.

(#33100) Vangelis válasza savoo (#33099) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy T-home mellé.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.