Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30341) morphin


morphin
tag

Sziasztok!

Tudom elég bagatell dolog ami miatt írok. Most jár le a hűségem (1 év sima előfizura) és egy valamit nem értek. My T-ben azt írja, hogy felhasználható Kapcsolat pontok 0. 1 éve van Mozaik XS-em...mindig írja, hogy előző havi pont mondjuk 55, előző 6 hónap meg kb 320. Akkor miért 0 az összes!?
Ami miatt írok az viszont az, hogy szeptember környékén bevállalnék egy komolyabb telefont 0THM-re 2év hűség meg talán ha sokkal olcsóbb akk Mozaik XS-re is vállalom, de az nem biztos.
Barátnőm most vett 1 hónapja sincs egy S3 LTE-t...futár hozta minden ok. Kapott papírt h mikor hogy kell befizetni a részleteket és meddig. A kérdésem az lenne, hogy ugye szintén ez lesz nekem is, előtörleszteni lehet? Tehát, hogy ne kelljen minden hónapban külön fizetni azt a 5-6-7 ezer forintot a számlán kívül hanem havonta mondjuk 20e-t.(vagy egyszerre több havi részletet) Ilyen előtörlesztés szerűség van T-nél?
Én neten fizetek mindent, tehát e-számlát kapok minden hónapban, a részletekről is ilyet fogok? Gondolom van arra is külön menüpont.
Illetve ha már írok. Ha lejár a 2 év hűség lehet kérni a telefon függetlenítését? Van még ilyen egyáltalán?
Köszi a segítséget! :R

Üdv

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.