Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27608) kali válasza Nordik (#27604) üzenetére


kali
legenda

nekem anno 09-ét dobta a net&roll 1gb bővítéskor, majd amikor elérhető lett adott csomagban a net&roll 1 gb lte - áprilistól -, annak az akkori aktiválásákor pedig 07-ét, és mind a két esetben jött is erről sms.
1 gigabyte = 1024 megabyte, de arra figyelj a méréskor, hogy a szolgáltató 10 kilobyte kerekítéssel dolgozik.

Varszegig; az dolguk, hogy eladják a szolgáltatásokat, emiatt érvelnek és kifogást kezelnek, néha túlzottan is, de kénytelenek, mert ugye rögzítésre kerül a beszélgetés, és problémájuk van belőle, ha csak úgy hagyták lerázni magukat! legyél te is hasonlóan erőszakos - persze csak emberi kereteken belül -, és passzold le őket!
dolgoztam ilyen területen, ezért amikor van időm és türelmem, akkor nekiállok én is érvelni és kifogást kezelni - persze a saját szemszögemből nézve -, emiatt nem szokott elfajulni a beszélgetés, udvarias hangnemben szoktuk befejezni az eszmecserét, annak ellenére is, hogy nem jutottak velem dűlőre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.