Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) blueye válasza szabogabor10 (#16450) üzenetére


blueye
veterán

Ezt pont tjb007 és 1430 számtalanszor leírta már itt...

(#16452) szabogabor10 válasza blueye (#16451) üzenetére


szabogabor10
veterán

Jólvanna, én még nem láttam. :D
De akkor is kicsit furcsa eljárás.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#16453) dedike


dedike
addikt

(#16454) Nietzsche_ válasza dedike (#16453) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nem csak a telekom hozott ilyen jellegű döntést:

Távozik a szigetről a Vodafone

(#16455) dedike válasza Nietzsche_ (#16454) üzenetére


dedike
addikt

Csak az kit érdekel a T-s topikban? :DDD :P

Jó szerencsét!

(#16456) zoli62 válasza Gedeon31 (#16445) üzenetére


zoli62
addikt

Egy Lumia 800-nál például kb.5000 Ft-ot.

(#16457) Gedeon31 válasza zoli62 (#16456) üzenetére


Gedeon31
addikt

Mondjuk olyan telefont nem vennék. Soha többet Nokiát.

Olcsóbb telefonnál,akkor nem egy komolyabb összeget adnának.

(#16458) zoli62 válasza Gedeon31 (#16457) üzenetére


zoli62
addikt

Hát nem. Az aranykártyás szintnek sosem volt6 meg az az előnye, hogy jóval olcsóbban vehess telefont, bármennyire is szereti ezt kidomborítani és kommunikálni a kedvenc T-Mobile-unk. :)

(#16459) Gedeon31 válasza zoli62 (#16458) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ez még külön öröm lesz.

A telefonálást és az internetezést is adóztatná Matolcsy

[ Szerkesztve ]

(#16460) polonic válasza Gedeon31 (#16459) üzenetére


polonic
félisten

Ez viccnek is rossz. Erre nem lehet mit mondani.

Tehát duplán adózzunk a telefonálás, netezés után. Jól van.

(#16463) zoli62 válasza #40993792 (#16461) üzenetére


zoli62
addikt

Ja csak a T.Mobile rossz szokása szerint vagy mélyen belenyúlnak a brandelt fw-be (lásd Nokia N97), vagy nagy késéssel hozzák ki.

(#16464) zoli62 válasza Gedeon31 (#16459) üzenetére


zoli62
addikt

Hidd el, eddig is "mi" fizettük a telekomadót.

(#16466) zoli62 válasza #40993792 (#16465) üzenetére


zoli62
addikt

Nekem anno felajánlották, hogy visszaveszik az N97-et, mivel a szoftveres hibával nem tudtak m it kezdeni, ami a független verzióban nem is létezett.

(#16468) zoli62 válasza #40993792 (#16467) üzenetére


zoli62
addikt

Így van, korrektek voltak. :) Azért ez nálam nagy szó, ha dicséretet kap a T-Mobile. A telefon azóta is megvan és a készenléti ideje szinte jobb, mint új korában. :)

(#16469) polonic válasza zoli62 (#16464) üzenetére


polonic
félisten

Ez természetes. Nem véletlenül emelte bizonyos csomagok díjait minden szolgáltató.

(#16470) kali válasza zoli62 (#16463) üzenetére


kali
legenda

mostanában inkább már csak késéssel, mivel nem nyúlhatnak bele olyan szinten az android, ios, wp...stb lelkébe, mint anno, sőt!
mellesleg ilyen szinten volt problémásabb szolgáltató, ahol bizonyos funkciókat is korlátoztak is, gondolom a live mond valamit...

(#16471) zoli62 válasza kali (#16470) üzenetére


zoli62
addikt

Akkor nem volt hozzájuk semmi közöm. :) Mármint a live-hoz. Mostanában viszont az egyik legjobb céges ajánlatokat tevő szolgáltató.

(#16472) nord_ válasza Gedeon31 (#16459) üzenetére


nord_
veterán

Ha azt mondom, hogy a jó büdös k*rva anyját ennek a köcsögnek, akkor ugye nem fognak kimoderálni? :)

(#16473) St3ven válasza nord_ (#16472) üzenetére


St3ven
addikt

Meg a főnökének... :((

Én különben is azt tervezem, hogyha lejár az előfizetésemre vállalt hűségem, visszaváltok Dominóra, hiszen már amúgy is a 650 Ft-os havidíjamon felül csak és kizárólag interenetes VoIP szolgáltatóval - a T-s mobilomon keresztül - telefonálok és sms-ezek, a legtöbb előfizetéses lakossági percdíjat verő tarifával.

Így csak internetadót kell majd fizetnem... :N

[ Szerkesztve ]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16474) dedike válasza zoli62 (#16464) üzenetére


dedike
addikt

Ezzel az a probléma, hogy ez nem az a telekomadó, ez egy teljesen új adófajta lesz, melytől 50 milliárd körüli éves bevételt várnának.... :(((

Jó szerencsét!

(#16475) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Sziasztok!

Egy magamfajta 18 éves (még gimnazista) diáknak a Lájk díjcsomag érheti meg legjobban a T-Mobile-nál? Felsőoktatásos diákigazolványt nővérem lévén tudnék szerezni, tehát a nevére lenne írva, e felől nem lenne probléma.
Mostanában már kevesebb mint egy hónap alatt 5000 forintot beszélek le Domino kártyámról, ezért szeretnék egy kedvező havidíjas előfizetésre átállni. Már Aranykártyás vagyok, ebből kifolyólag némi kedvezmény is jár. Viszont a kártya nem a nővérem nevén van, de azt a kevéske bónuszt, ami jár a kártya után, jó lenne beváltani egy esetleges átállás során.
Ha előbb átírjuk a Domino kártyát az ő nevére, majd utána kötünk szerződést egy új előfizetésre, az működik, ugye?

Köszönöm előre is a válaszokat!

meg

(#16476) dedike válasza peugeotmate (#16475) üzenetére


dedike
addikt

Szia!

Ha az ötezer forintot előre maghatározható T-s számok felé forgalmazod, akkor mindenképpen megéri! :)

Már Aranykártyás vagyok, ebből kifolyólag némi kedvezmény is jár.

Konkrétan mire gondolsz? :U Mert Domino esetében sokra nem mész vele, meg tudtommal átíráskor a kiemeltségi szint elvész.

Jó szerencsét!

(#16477) peugeotmate válasza dedike (#16476) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jelenleg egységesen éjjel-nappal minden irányba 43 forintos percdíjon beszélek, Domino Nap díjcsomagban. Ennél csak jobb lehet (szerintem). Számok, amiket hívok, nagy része hálózaton belüli.

Aranykártya: Most például minden feltöltésnél 10%-ot írnak jóvá, tehát ha 5000-et töltök rá, akkor 5500-at mutat az egyenlegem. De pontosan én sem tudom, hogy milyen egyéb kedvezményekkel jár, vagy járhat.

meg

(#16478) dedike válasza peugeotmate (#16477) üzenetére


dedike
addikt

Annál mindenképpen kedvezőbb lesz számodra a Like! ;)

Sajnos ezzel ki is merítetted a kedvezményeket, amiket Dominosként "élvezni" tudsz...

Reméljük jön majd valaki, aki megerősíti vagy megcáfolja, hogy átírás során megmarad-e az arany kiemeltségi szint!

Jó szerencsét!

(#16479) Nietzsche_ válasza dedike (#16455) üzenetére


Nietzsche_
tag

Csak az egyensúly miatt linkeltem... :) A telekomadó mindenhol (le)sújt. :)

[ Szerkesztve ]

(#16480) 1430 válasza peugeotmate (#16475) üzenetére


1430
senior tag

Tovább fogsz tanulni? Vagy nem most érettségizel? Mert ha ősszel továbbtanulnál, akkor addig megpróbálhatnál pl. Domino Aktív díjcsomagot használni, utána váltani a saját diákoddal a saját nevedre.

A Domino szám most a neveden van? (ez viszonylag ritka egy 18 évesnél)
Mert ha igen, akkor ha együtt bementek üzletbe, egyben elvégezhető a Domino Felhasználó rögzítés és a Like-ra váltás. Ha más nevén van, akkor neki is ott kellene lennie vagy el kell kérni a Domino Előfizetői szerződést. Ha azt sem tudod kinek a nevén van, nővérednek be kell mutatnia üzletben a SIM-et, és 30 napon belül ha nem jelentkezik az eredeti Domino Előfizető, hogy megakadályozza, akkor nővéred végleges Felhasználó lesz, és mehet az átváltás.

dedike
Elő/számlafizető módosítással illetve Domino Felhasználó rögzítéssel nem vész el az arany/platina szint. ;)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#16481) dedike válasza 1430 (#16480) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ez jó hír, így nem vész el a kiemeltségi szintje! :R

(A programszabályzatban csak azt találtam, hogy:

A T-Mobile számlafizető és/vagy T-Home egyéni Telekom üzleti előfizető személyében bekövetkező változás következményeként automatikusan elveszhet az arany-, platina kedvezményjogosultsági szint.)

Jó szerencsét!

(#16482) peugeotmate válasza 1430 (#16480) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jövőre érettségizem, ezért nővérem a befutó. A Domino kártyám Apum nevén van, de nem lenne gond őt is elrángatni. Úgy is ideje némi terhet átvennem a családfőtől, jobb lesz így mindenkinek.
Viszont az "igen csak" jó hír, ha nem vész el az aranykártya szint. Tudom, hogy sokat nem nyerek vele, de akkor is. Örülni kell már ennek is. :)

Köszi mindkettőtöknek a segítséget!

meg

(#16483) Nietzsche_ válasza dedike (#16481) üzenetére


Nietzsche_
tag

T-mobile-nál szerződés szinten kezeli a rendszer a kiemeltségi szintet, ez átíráskor mindig megmarad; T-Home-nál viszont ügyfél szinten, átíráskor éppen ezért a kiemeltségi szint el fog veszni.

[ Szerkesztve ]

(#16484) dedike válasza Nietzsche_ (#16483) üzenetére


dedike
addikt

Akkor ezt miért nem lehet így, -ahogy Te tetted-, normális, emberi hangon leírni a programszabályzatban? :F

(Persze a kérdés költői, tudom, de csak kikívánkozott belőlem.)

Jó szerencsét!

(#16485) Nietzsche_ válasza dedike (#16484) üzenetére


Nietzsche_
tag

Nem tudom :)

Egy érdekes megközelítése - a néha óvodás szintig emelkedő - kinek a hosszabb, a vastagabb, a gyorsabb mobilinternet témának :) :

[link]

Lesz egyébként pozitív rendszer a számlázási rendszerben jöv. havi számlákon. Nincs előttem rendszer, így nem tudom hanyadikától publikus, így csak utalás szintjén spoiler mentesen írom ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#16486) Nietzsche_


Nietzsche_
tag

szerk idő letelt, ezért csak így korrigálhatom (reggel van, nyomott az idő: félrebeszél a billentyűzetem :DD ):
"Lesz egyébként pozitív változás a számlázási rendszerben jöv. havi számláknál már ez tapasztalható lesz. ...."

[ Szerkesztve ]

(#16487) dedike válasza Nietzsche_ (#16486) üzenetére


dedike
addikt

"Lesz egyébként pozitív változás a számlázási rendszerben jöv. havi számláknál már ez tapasztalható lesz. ...."

Mondjuk ezt kifejthetnéd kicsit bővebben....

...aki rendesen fizet, az kap mondjuk 30% kedvezményt? ;]

Jó szerencsét!

(#16488) zoli62 válasza Nietzsche_ (#16486) üzenetére


zoli62
addikt

T-Home-nál biztosan tudom,. hogy új számlázási rendszer lesz.. Ezek szerint egységes lesz?

(#16489) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Megoldható-e az valahogyan, hogyha van egy sim, rajta X összeg, abból fel tudjak tölteni egy másik telefon kártyáját pl online ügyfélszolgálaton? Vagy akár abból az összegből fizikai feltöltőkártyát vásárolni a webshopból?

Köszi!

(#16490) Nietzsche_ válasza r3dsnake (#16489) üzenetére


Nietzsche_
tag

Maximum akkor, ha az univerzális egyenlegen van:

"A szolgáltatás keretében havidíjas ügyfelünkként lehetôsége van univerzális egyenlege terhére más Domino kártyás ügyfelünk egyenlegének, illetve havidíjas elôfizetéssel rendelkezô ügyfelünk univerzális egyenlegének feltöltésére SMS-en keresztül.
Az egyenlegfeltöltés menete
1. A feltöltést kezdeményezô ügyfélként a (30) 3444500-as nem emeltdíjas telefonszámra kell elküldenie a feltöltendô telefonszámot 9 karakteres formátumban és egy elválasztójellel (pl. vesszô, pont, szóköz, stb.) elkülönítve a feltöltendô címlet forintértékét.
Választható címletek: 3000 Ft - 366 nap rendelkezésre állási idô 5000 Ft - 366 nap rendelkezésre állási idô 10000 Ft - 366 nap rendelkezésre állási idô
2. Az SMS-en keresztül feltöltött összeg a kedvezményezett ügyfelünk univerzális egyenlegén íródik jóvá. A válasz-SMS egy tetszôleges tartalmú szöveges üzenet lehet. Amennyiben az adatok helytelenek, kérjük, az üzenetre válaszként a “NEM” szót küldje el SMS-ben. Ebben az esetben a tranzakció megszakad.
3. A sikeres feltöltésrôl a feltöltött és a feltöltést kezdeményezô telefonszámra is SMS-tájékoztatást küldünk.
"

"A szolgáltatás igénybevételének feltételei A szolgáltatás a Mobil Vásárlás feltételei szerint vehetô igénybe. Az univerzális egyenleg feltöltése SMS-ben szolgáltatást kizárólag általános elôfizetôink vehetik igénybe, Domino kártyás és Mix-díjcsomaggal rendelkezô ügyfeleink részére nem elérhetô. A feltöltés minden esetben a havi számla terhére történik, Kapcsolat Aranykártya pontokkal és az univerzális egyenleg terhére nem lehet feltöltést végezni. Az univerzális egyenleg feltöltése SMS-ben szolgáltatásra nem érvényes a Mobil Vásárlásnál beállított vásárlási kód. Univerzális egyenleg feltöltésnél nincs szükség vásárlási kódra."

zoli62

Kisebb, de praktikus 'megújhodás' csak :)

[ Szerkesztve ]

(#16491) r3dsnake válasza Nietzsche_ (#16490) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, de ez csak havidíjasra vonatkozik ha jól látom. Konkrétan az egyik Domino-s simről kellene a másikra az egyenleget "átvarázsolni". Akkor jól értelmezem, hogy ilyen lehetőség nincs? Köszi!

(#16492) malwy


malwy
senior tag

Üdv! Telefon garanciáztatásánál szükséges minden tartozék megléte? Mert gyári fülhallgatót elvesztettem, de papírok, doboz, töltő meg van.
Egyelőre nincs semmi baj, de most még könnyen pótolható a tartozék.

[ Szerkesztve ]

(#16493) blueye válasza malwy (#16492) üzenetére


blueye
veterán

Nem szükséges,amennyiben garanciális szervizre gondoltál.

[ Szerkesztve ]

(#16494) malwy válasza blueye (#16493) üzenetére


malwy
senior tag

Köszönöm a választ, tehát meghibásodás esetén elég a telefon (+papírok).

(#16495) Kephamos


Kephamos
addikt

Van valami megoldás, amivel követhetem a garancia menetét?

(#16496) dedike válasza Kephamos (#16495) üzenetére


dedike
addikt

Arra gondolsz, hogy mi történik a készülékkel, miután leadtad szervizelésre?

Jó szerencsét!

(#16497) Kephamos válasza dedike (#16496) üzenetére


Kephamos
addikt

Igen. Kíváncsi vagyok hol tart az ügy.
(Ja, amúgy milyen dolog már az, hogy a 100 ezres készüléket kb vasvillával hányják, se doboz, se zacskó, se semmi)

(#16498) blueye válasza Kephamos (#16497) üzenetére


blueye
veterán

Én mindig zacskóban kaptam vissza a javított készüléket.
Ha jól tudom a telefonok speciális dobozban "utaznak" csak ezt te nem látod.

(#16499) Something_ válasza Kephamos (#16497) üzenetére


Something_
őstag

Én úgy kaptam vissza a telefonomat egy zacsiban, hogy a telefon fém hátlapja pont a kijelzőn pihent a belső oldalával, mellette pedig a bőrtok, amit nagy nehezen ráerőszakoltam a szervizes átvevőfigurára, hogy ebbe rakja be a zacsiba.

(#16500) Real Ghoost


Real Ghoost
aktív tag

Egy barátom telefonját ellopták tegnap éjjel, a táskájában volt, más dolgokkal (fényképező stb) együtt Debrecenben. Az lenne a kérdésem, hogy a T-mobilnál képesek valahogy bemérni hogy hol található a telefon, vagy ilyesmi még mindig csak a filmekben van? Nem egy csúcs készülékről van szó, egy Samsung Monte esett áldozatul, inkább a táskában lévő egyéb dolgok lennének fontosak, de a telefon elvezethetne a tolvajhoz.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.